Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Культурний Дідько
Añadido 14 jul. 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Número de suscriptores: 4 392
Fotos: 1,560
Videos: 128
Enlaces: 211
Descripción:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn

👥 Número de suscriptores

4 392
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +201

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 554
Promedio/Día:: 2,800
Promedio/Tiempo:: 2,059
ERR: 58.15%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,620 25-10-24 18:13
А і, до речі, про цю тему, яку сьогодні тут підняв. Дуже цікаво, що ШІ зараз найактивніше використовує рашка саме як зброю. Вони зараз роблять нейронками ботів, яких вже не відрізнити від живих людей в Інтернеті щоби впливати на політиків. Це раніше вони купляли ЗМІ в кожній країні, купляли журналістів на кожному каналі в кожній країні, купляли блогерів, зараз вони це все ще роблять, але вже дедалі менше в тому потреби.Себто політики орієнтуються на якусь думку виборців, щоб їм подобатись. І намагається йти за суспільною думкою. От ці боти і формують суспільну думку, налітаючи в коментарі де можуть створити в оточуючих викривлене сприйняття реальності. Можливо, рашку зараз мало хто підтримує, а потім дивишся в коментарі - і здається що ні. І багато хто з людей думає, що може він помиляється, якщо всі підтримують, а він ні. До прикладу, зараз вони залякують ШІ-шками Європу нібито проблемою мігрантів щоб дестабілізувати там обстановку.Бачив репортаж від людей, які займаються зараз дослідженням цієї теми, кажуть, що це триндець. Бот одночасно бере участь в дискусіях на декілька тем і дуже часто фіг ти доведеш, що це бот.Рашка зараз використовує ШІ, щоб загадити ШІ-пошуковики, створюючи сайти, які бачать тільки ШІ-пошуковики та заповнюючи їх рашкенською пропагандою всіма мовами. Щоб коли люди щось гуглили, оці ШІ-пошуковики видавали їм саме викривлену рашкою інформацію.Також рашка зараз клепає масово ШІ-рекламу для країн третього світу, по тиму "африканці, отримуйте гідну заробітну плату, збираючи для нас дрони" без уточнення, що це дрони на вбивства українців. Тому так, ШІ-війни це не тільки те, що показував Джеймс Кемерон і це вже наша об'єктивна реальність. І я навіть фігзна, чи буде у нас прекрасне майбутнє, де ми заживемо в гармонії з технологіями, чи все закінчиться третьою світовою і ми всі помремо значно раніше🤷‍♂️
👁 3,950 25-10-06 10:43
Любі друзі! До вашої уваги новий плановий збір та розіграш ілюстрованого видання Гаррі Поттера (комплект з 5-ти величезних книжок).Треба терміново закрити три запити від бойових підрозділів, однак усі три — дороговартісні. Детальніше:• Антидроновий захист (металеві каркаси) для автомобілів "Козак" для батальйону «Щедрик» 411-го окремого полку БпС на Добропільський напрям — 320 000 грн;• Бус для 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95 ОДШБр на Сумщину — 230 000 грн;• Портативна система позиціонування БПЛА 100-6000MHz для 2 САДн 92 ОШБр на Харківський напрям — 295 000 грн.Загальна сума збору — 845 000 грн.Сума величезна, тому сьогодні розігруємо набір п'яти ілюстрованих томів про Гаррі Поттера, який придбано за кошти з продажу попереднього випуску нашої газети.Шанс виграти має кожен, хто задонатить 200 грн або більше. Якщо задонатити 1000, то це цілих 5 шансів виграти книжки.Долучайтеся, будь ласка, дуже потрібно швидко закрити:https://send.monobank.ua/jar/6gmHySvaxd4874100029356725 (копіюється при натисканні)
👁 3,500 25-10-05 05:33
Виписав собі ролики, які я планую переозвучити зі старого каналу. Якось так виходить, що народ скаржиться на відсутність нових ідей і найчастіше в коментарях бачу, що люди чекають на ремейки. Мені зараз потрібні гроші, тож, схоже, перетворю канал на канал з ремейками. Юху! Але швидко то все теж не буде, бо половину з цього треба добряче привести до ладу, зокрема ранні роботи.Виписав собі українські проєкти, які було б цікаво спробувати оглянути. Насправді, я більшість з них поки ще навіть не дивився, але накидав собі ідей, щоб робити ці огляди паралельно з переозвучками. Чомусь зараз в першу чергу хочеться більше говорити саме про українське. Але подивимось, як себе покаже ролик про "Максима Осу", якщо не будете дивитись, то можливо доведеться змінити стратегію. Поки план загнати себе в пастку, зробивши канал з переозвучками і оглядами українських проєктів.Далі виписав собі свої старі плани. Десь я вже пробував писати сценарій, десь просто мені подобається ідея в то все зануритись. Поки це дуже приблизно
👁 3,120 25-09-27 17:21
Звітую. У мене поки робота встала. 😞Оце зупинився переписувати правки по звуку, бо поки не розумію що робити з блоком по Сауткіну. Це той, що робив другу версію фільму з трьох. Ні в кого не залишилось жодних бекстейджів чи рекламних матеріалів🫠, а в Інтернеті я їх знайшов зовсім мало.🤷‍♂️ Серйозно, я передивився навіть соц мережі усіх акторів. Людина, що була продюсером в ті часи, каже, що є шанс, що щось зберіглось, і пообіцяла скинути, тож чекаю. І поки чекаю, не закриваю дірки в монтажі повтором по колу тизеру, бо маю надію, що буде адекватний відеоряд.🙏 Ну і там всплила ще одна мемесна історія щодо сценариста, яку знову ж таки тільки цей продюсер мені може підтвердити. А також, вчора виявилось що я читав не ту версію сценарію, а версій було багато. Тож щоб не наговорити дурниць, треба принаймні ознайомитись з іншими версіями, які, якщо і зберіглись, є тільки в цього продюсера😁. Я йому періодично про себе нагадую, він періодично мене просить ще зачекати, на днях вже нагадував, тож поки навіть про сценариста ще не можу уточнити, що боюсь набриднути, щоб мене зовсім під три чорти не послали. З мене й так дуже крінжовий переговорник😬По блоку Мамедова (це той, що робив першу версію фільму) у мене залишилась ШІ-шна робота. Але щось мені настільки не подобається результат, що, схоже, я викинув купу грошей на вітер і буду замовляти то робити художникам.😔 Що значно довше і дорожче, а грошей в мене вже немає.🫠 У жовтні знову візьму підробіток.Також чекаю купу художників, яким вже видав завдання. Ті, з якими я співпрацював якийсь час, попропадали. Познаходили собі постійні роботи і, схоже, більше не зможуть малювати для оглядів. Довелося шукати нових, оце малюємо потихеньку. Як швидко ми впораємось - я не знаю.🤷‍♂️Тож я знову в підвішеному стані та режимі очікування. Мабуть почну переозвучувати ремастер "Сутінок", поки то все чекаю. Бо я не знаю, що робити. Чекаю на диво.
👁 2,520 25-08-06 14:08
Щоб ви розуміли щодо «Максима Оси», я планував, що буде 20 хв саме огляду фільму і в кінці десь 10-15 хв про історію створення, бо там епічний довгобуд. Настюха мені нажартувала жартів, що огляд вийшов 30 хвилин, окей. Але історія створення сильно розрослася. Бо спочатку я переслухав\перечитав усе, що є у відкритому доступі, написав стислий сценарій, але залишились прогалини. Я вирішив уточнити деякі моменти, бо є розбіжності. І вийшло так, що у мене є записи приблизно по годині-півтори розмови з кожним з режисерів, зі сценаристами, з продюсерами, і навіть з автором коміксу. І вони мені насипали історій стільки, що я можу сміливо 3-хгодинний ролик зробити, тож я стримую себе максимально, щоб зосередитись на ключовому, бо у мене є певний формат. І найцікавіше, що вставок з наших розмов майже не буде, щоб не затягувати то все.Фішка в тому, що під час монтажу вже бачу, що ця історія створення розповзається теж на більш ніж півгодини. Я вже починаю додатково скорочувати усе, що не сильно цінне. Просто ріжу нещадно, щоб був жвавий темп, щоб це було «ух, прикольно, хочу ще», а не «йой, воно все не закінчується». Взагалі, може то тільки мені цікаво дізнатись, що там відбувалось, а вам не буде, а може то я не вмію розповісти цікаво, щоб і вам теж було цікаво. Не знаю. Але поки скорочую і дуже хотів би, щоб хронометраж у відео був хвилин 40, але, він в кращому разі буде близько години.А ще постійно себе б’ю по руках, не бовкнути зайвого. Бо насправді я з цих інтерв’ю можу запросто нарізати між ними усіма суперечки. Один каже одне, інший каже зовсім інше, і отако можу спокійно лобами людей позіштовхувати і хтось завжди дурнем виглядатиме. Але то некрасиво буде, мені воно не треба, вам воно не треба. Нам все ж таки треба просто повеселитись та дізнатись, що там цікавого відбувалось, а не людей за очі сварити.
👁 3,300 25-07-08 15:42
Викинув 300 грн на платну підписку notube, щоб скачати ігрофільм у нормальній якості.Спочатку качав епізодами, але нема версії без субтитрів. Було дуже довго, муторно і він сильно різав якість. Потім вирішив психанути. За платною підпискою він дозволяє качати відео понад 3 години ще й у 2к роздільній здатності. Возився півдня, сайт глючний, постійно зависає, перш ніж дає скачати. З усіх ігрофільмів, що я закидував, дав скачати тільки один, і то, десь з сотої спроби. Але я все ж скачав.Трьохгодинне проходження 1440р з бітрейтом аж 15 (ніфіга собі) і ще й HDR, як виявилось. Тож мені довелося його додатково рендерити, щоб кольори були правильними. Але усі інші ігрофільми за оригінальною грою, не ремейком скачати не дав. Я провозився два дні, психанув і поставив на ніч увімкнений OBS, куди записав проходження у 4к з максимальною якістю зображення без субтитрів. Так, доводилось вставати вночі перемикати запис, але результат.Історія про те, як я просрав 6 доларів на платну підписку і більше нікому не раджу.
👁 3,070 25-07-07 15:51
Коротше, лонг сторі шорт. Роблю потихеньку огляд "Until dawn" і все ж вірю, що це не буде щось прохідне, як ви мені виказували побоювання в коментарях. Мовляв, уже купа людей встигли зробити огляд цього фільму і у них жарти і тейки повторюються інколи ледь не слово в слово.Коли я подивився кіно, я теж поліз шукати огляди, щоб мені хтось пояснив як кіно пов'язане з грою. Подивився якийсь огляд, який мені здався посереднім (жартів там не було, просто автор повторював яке лайно цей фільм, щоб у висновках заявити, що було непогано і йому сподобалось). Але тепер, коли я роблю власне відео, я розумію що я дивився ДУЖЕ лайняний огляд, де автор НІЧОГО не зрозумів.Навіть на англомовному ютубі усіх бомбить від фільму, але ніхто не захотів у ньому розібратись. Коротше, схоже, тепер я буду тим самим чуваком, який вам все пояснить, бо, схоже, я знайшов істину. Принаймні я знайшов гарну гіпотезу, яка мене влаштовує і стикується зі словами режисера. Але навіть якщо хтось висказував цю думку до мене, все одно буде кілька прикольних жартів і плюс я дочекався українського дубляжу, що вчора з'явився у мережі. А також вирізаних сцен, які підтвердили мої здогадки. Має вийти круто.Завдяки рекламодавцю у мене немає опції випустити відео пізніше кінця липня, тож чекати доведеться не довго😅😅 я в темпі усе роблю
👁 2,650 25-07-05 05:10
Взагалі стало цікаво поміркувати, що б я змінив у своєму житті, опинись у своєму тілі років 10 тому. Ну, окрім того, що купив біткоїн.Звісно, я скажу, що почав би робити канал на ютубі одразу українською. Бо усвідомлював би, що йде війна і важливо було відгороджуватися від рашки ще тоді. Але я замислився, чи це вплинуло б на щось, окрім мене? Не думаю, що мій канал мав би таку ж популярність. Згадуючи ҐікДжорнала чи Загона Кіноманів я пам’ятаю, що до повномасштабного натикався на їхні канали і там було прям погано з кількістю глядачів. З іншого боку я не можу сказати, що мені було офігезно цікаво те, що вони роблять. Я не був на них підписаний, тому що мені не подобалися їхні відоси. І річ не у мові. Мені було шалено цікаво слухати, до прикладу, історії телеканалів. Але там було настільки без занурення, ні про що і ніяк, що це не зробило мене глядачем ҐікДжорнала.Тож, гадаю, був шанс, що навіть українською певну популярність я б точно мав. Можливо б спонукав більше людей заводити блоги українською і можливо я дійсно впустив можливість хоч трохи, але повпливати на культурний ландшафт. Хтозна, може б тоді на момент повномасштабного було б трохи менше ждунів чи "нєвсьотакоднозначників" як я.А з іншого боку, не певен, що мав би можливість заробляти з україномовного каналу у ті часи і фігзна чи втримався б я на плаву взагалі. Навряд робив би круті анімації чи щось таке. Але вже тоді б почав би робити про українське кіно, спілкуватись з нашими кіношниками і, хтозна, де б я був зараз.
👁 2,800 25-07-04 12:52
Вчора освіжив пам'ять проходженням гри "Антіл Даун" + передивився купу обговорень на редітах та купу роликів. Як завжди, половина людей несуть повний булщіт, а інші їх підхоплюють.Якщо підсумувати, то гра прям типовий найклішованіший слешер про тупих студентів, більшість з яких покидьки, які неймовірно бісять. а ще дуже дірява у плані сюжету. Наприклад:- Чому Ганну місяцями не міг знайти палій, який постійно там шариться?- Чому Ганна місяцями не могла вибратись, якщо пізніше персонажі туди-сюди пішки за 5 хвилин бігають?Щодо ремейку, змін не так багато. Вони зіпсували музичний супровід. Перезібрали анімації на іншому рушії і позмінювали камери. Змінили вступ, щоб показати більше як сестри піклувались про Джоша та що компанія були дійсно друзями. Додали вирізану сцену з пошуком сумки. Виправили сцену з Ешлі, де вона ображається і не відчиняє дверей (але автори ще 9 років тому на стрімі казали, що ту сцену всі неправильно зрозуміли і вона не ображалась, тепер це дійсно так). Додали затравку на сиквел. Додали кінцівку, де Джош може повноцінно вижити, але я не впевнений, що це не пранк, бо люди скаржаться, що гайди по її досягненню не робочі. Ну і позмінювали локації та камеру під час проходження.В своєму дослідженні вчора дійшов до вивчення ранніх білдів 2008-го року, яку ще розробляла інша студія на PS3. Де сюжет був про те, що група студентів повертається у хатину за містом щоб розслідувати зникнення Ханни і в кінці виявляється, що один з них вбивця. Прикольно навіть.Що цікаво, у цієї гри дійсно аудиторія переважно жіноча. Я фігзна чому.В цілому, гра більш косячна, ніж фільм і її огляд було б навіть легше зробити, але то не так цікаво. Також пошерудив що таке "Rush of Blood" та "Inpatient", сьогодні ще пошерудю що таке "Quarry" і можна закінчувати сценарій. Єдине, поки не знаю як скачати ігрофільм з ютубу, бо сервіси, якими я скачую, не підтримують скачування відев більше трьох годин.
👁 1,830 25-07-02 12:46
Громовежці (2025)ПЛЮСИ:+ Вони відійшли від формули, де все має свистіти-пердіти, локації мінятись, щоб утримати увагу дітей, та все ж зосередились на історії. Навіть класичної суперепічної бійки в кінці не було. Відчувалось як справжній фільм.+ Антагоністка розкішна, одна з найкращих у «Марвел». Офігезна персонажка, яка, по факту, перемогла.+ Московити не так сильно дратували як зазвичай і було багато вдалого гумору.+ Добре вписана актуальна боротьба з депресією та підтримкою одне одного. У фільмі несподівано є тема, з якою він працює. У Марвел такого не було років десять вже.+ Куриленко відбемберили за хвилину, а Боб у фіналі був одягнений у прапор України. Лайк.+ Фінальні титри сподобалися. Оці пародійні плакати прикольна річ. З задоволенням подивився і у більшої частини упізнав відсиланки.МІНУСИ:- Московити. Московити усюди. Ще й замість того, щоб як раніше писати «головка пальца ноги» їм наче повагу виражають і правильні написи роблять. Крінжа.- Крінжа з зеткою у кінці. Автори взагалі відбиті від реальності.- Також не було хімії між персонажами. Видно, що команду підбирали не щоб вони органічно взаємодіяли, а збирали з того, що залишалося непотрібними хвостами. Тупо «Легенди завтрашнього дна» якісь. Просто усіх непотрібних в один фільм. І ще гайда робити вигляд, що вони усі невдахи. Особливо така легенда, як Бакі. О так, він пам’ятаєте, яким невдахою він був у сольниках про Кепа? Особливо у другому.- Бакі знову просраний по усіх фронтах. Знову забули, що він мав би бути персонажем. Ну і у фіналі він робить розворот на 180 відносно своєї мотивації до того. А до того міжнародний легендарний вбивця і терорист, стає конгресменом, бо у нього є справка про психічне здоров’я з Ваканди (мабуть з печаткою носорога). Він хоче, щоб за нього голосували, для чого вбиває військових на державному завданні, щоб арештувати найманців, які мають дати показання проти політикині. Хто це написав? - Екшн ніякий, без вигадки. Просто комп’ютерні довбешки щось там вовтузяться.#ікотікаподивився