Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Культурний Дідько
Añadido 14 jul. 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Número de suscriptores: 4 392
Fotos: 1,560
Videos: 128
Enlaces: 211
Descripción:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn

👥 Número de suscriptores

4 392
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +201

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 554
Promedio/Día:: 2,800
Promedio/Tiempo:: 2,059
ERR: 58.15%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,230 26-04-01 03:47
Уявіть, в світі винайшли телепорт. От просто завтра для кожного став доступним браслет, який миттєво може перенести вас куди завгодно. Відтепер не треба стояти в заторах, можна поспати подовше перед роботою. Відпустки відтепер не супроводжуються вимотуючими переїздами, чи перельотами і можна відпочити на курорті в перерві між роботою.Відтепер, можна було б рівномірно розподілити житло по всій планеті замість того, щоб кучкуватися в мегаполісах. Бо, наприклад, якщо кожній людині дати гектар землі, то все людство можна вмістити на одній лише Австралії. Я не кажу, що всім треба жити в Австралії, просто, уявіть, можна було б жити віддалено і це б позбавило людей купи проблем з шумними сусідами та вибором кола існування. Звісно, зникла б ціла галузь транспортних компаній, але не повністю. Завжди залишаться старовіри, яким надійніше чотири доби їхати в задушливому автобусі до умовної Іспанії чи летіти тільки по-старинці. Ну і поціновувачі автомобільних поїздок, яким це просто в кайф, також нікуди б не ділися. Але світу б точно не потрібно було б стільки автомобілів, тож це стало б дорогим задоволенням. Міста тоді можна було б перетворивити на суцільні парки для прогулянок замість доріг та парковок.Цікаво, чи залишилися б тоді курорти? Адже якби все людство постійно б переміщувалося у тепліші країни, то чи витримали б ті подібні навантаження? Їм довелося б сильно розбудовуватися. Пляжі в десятки кілометрів. Однак, як би це вплинуло на ринок праці? Чи погодилися б люди працювати в курортних містах та й взагалі на брудній роботі, якби мали можливість відправитися куди заманеться? Зате работоргівля б точно зникла.Можливо, міграція б тоді сягла абсолютно нових вершин. Уявіть, в якійсь країні починається диктатура - і одразу хоп, більшість населення звідти зникає, диктатура падає, бо економіка руйнується без людей. Така собі форма протесту - скасування власної влади. Як в інтернеті. Хоча, радше, було б не так. В якісь країні стає жити добре - і все людство в мить переноситься туди. Навіть не уявляю, як подібне контролювати міграційним службам. Але найбільше б від цього виграли б прибацані країни на кшталт росії. Вони б телепортували свої війська по всьому світу, знищували б країни, почався б хаос і, ймовірно, за рік-два світ згорів би у вогні. Та й для інших крадіїв та вбивць це стало б благом для злочинів.Можливо, все ж не варто винаходити телепорт.
👁 1,750 26-03-29 05:53
А тут пишуть, що не зможуть випускати сезони "Гаррі Поттера", тож, радше за все, випускатимуть раз на 2 роки, тож під кінець серіалу 17-річних гратимуть 25-річні.Проблема не в тому, що це неможливо, а в тому, що це запарно. Препродакшн триває рік, потім кілька місяців зніманння і хоча б півроку на постпродакшн - це звичайний робочий цикл. З фільмами про Гаррі Поттера перші два вдалося випустити поспіль, бо їх готували одразу 2. Але Коламбус охрінів від такого темпу, поки знімаєш один фільм, готувати інший. Тож студії довелося шукати інших режисерів і запускати 3-4 у виробництво одночасно. Тому там і була затримка в рік між 2-3 фільмами. Але 3й фільм зібрав мало, а четвертий не сподобався глядачам. Тож далі студія знову бере рік на препродакшн між 4-5 і починає знімати без режисера, вказуючи Йєйца для галочки. Тільки так вони змогли виходити щорокуГіпотетично серіал можна було б робити так само, щозену новий режисер, який розробляє новий сезон паралельно. Але це дорого, без права на помилку і замахаєшся.
👁 2,720 26-03-22 09:51
Щодо ремастерів Сутінок.Чесний Опен Мейт є тільки у першого та третього фільмів. Там замість чорних смуг дійсно розширено кадр. І майже ніде нічого не обрізано.Другий фільм там все тупо кропнуто і майже нічого не додано. Тому, думаю, залишити в огляді звичайну версію і не знущатися. Бо інколи в кадрі прям дихати нема чим, бо все приближено. І пару разів я прошу звернути увагу на деталі фону, які в Опен Мейт не видно через кроп.І от я думаю, що робити з останнім оглядом, де 4 та 5 фільми. Перезаливати? Бо там я взяв кінотеатральний дубляж і воно відрізнятиметься, адже в усіх інших я братиму дубляж від ТЕТ. Плюс чи є сенс міняти на Опен Мейт? Бо там 50/50, трохи додано, трохи обрізано. Ну і якщо перезаливати, то якраз можна позбутися отієї роснявої вставки з богатирів (у 22-му мені здалося смішним, що вони самі кажуть "зараз мир запропонуємо, а за рік ще раз нападемо). Але фігзна, чи слід це робити. Все ж 600 тис переглядів зібрали🤷‍♂А ще вони зараз Сутінки в кінотеатрах перевипускають і мені цікаво, вони пускатимуть ліцензійний закадр першого фільму, чи запишуть з Тишином і Перенчук дубляж? А наступні частини братимуть дубляж Третякоф, чи третій дубляж зроблять? Що там по перекладу капець як цікаво
👁 2,560 26-03-20 19:49
Ютуб підкинув студійний перезапис і я прям розстроївся. По-перше аранжування гірше, нема більше того вайбу, де купа повітря і ембієнту посеред якого чуттєвий вокал. На куплетах додали ритм секцію і просто зламали те, що й так працювало.По-друге текст, все той самий кривий переклад від Шумея, який всі повторюють, наче не можна краще. Де римують "чує-почує" і це прям провал. Чого було його не пофіксили, я не знаю. Невже всім пофіг чи вони не чують, що це лажа, а не вірші?І насамкінець вокал Тіни, дуже стриманий, стабільний і з закритим звуком на приспіві. Ну от прям не те. От прям з таким підходом можна було і не записувати. Оригінальний запис тоді так вистрілив саме через пронизливий відкритий звук на приспіві, така висока нота з такою подачею і з таким оранжуванням звучало до мурах круто. І тут я не знаю, питання, що вона більше так не хоче чи не може через вік? Бо то складно і екстремально. Мало хто може так волати навіть у 20, а коли тобі 40, то вже інше питання. Ну а те, що навіть куплети звучать гірше, то взагалі для мене загадка. Коротше, щось я послухав і вирішив поділитися враженнями.https://youtu.be/FJlF_KAtBg4?si=vGHRRssHVxfyKJ7z
👁 2,400 26-03-12 22:15
Коли я читав вперше, оця сцена мене вразила, мабуть, найбільше.Суть у тому, що батька головного героя нещодавно вбили, попередньо перевернувши догори дригом будинок. Тобто нам заявили як сетап, що схоже вбивці щось шукали перш ніж вбити батька.І от головний герой повертається до себе додому, нарешті в безпеку, але дорогою помічає, що хтось вже порвав павутиння на гілках. Тобто хтось вийшов з лісу і прямував до його будинку. Підійшовши ближче, він побачив, що його будинок так само випатраний, наче хтось щось шукав. І Келен каже "а що як вони ще тут? Може твій батько так само побачив гармидар, зайшов в хату і його вбили?". Але герою треба дещо забрати. Він залазить через вікно, тихо крадеться і у двірну щилину бачить, що в темряві хтось сидить у його хаті.Мене тоді цей момент так сильно вразив, не знаю чому. Мабуть через якусь атомосферність і грамотну підводку. Але чомусь мені здавалося, що там описувалося, як герой ще почув звірине гарчання і якийсь стрьомний силует.А в серіалі цієї сцени не було 😢
👁 1,830 26-03-07 19:20
Дуже цікаве питання щодо кольорокорекції різних видань фільму, де це питання принципове. Вже дивився англомовний відос на цю тему, де чувак більше заплутав, ніж пояснив. А тут чувак намагався сам себе заплутати, декілька разів розповідає купу непотрібних для контексту подробиць, просто тому що він витратив на це час і тепер хоче витратити і наш, але все ж більш-менш вніс ясність.Мене трошки підбішує оцей стиль "кіноессе", де тобі по п'ять хвилин кажуть, що от ти зачекай, ми зараз все розкажемо, замість того, щоб просто розповісти. Але то може я не розумію, як будувати оповідь.Отже, виходить, що у нас є:1 - DVD-VHS версія з жовтим фільтром, який, як я зрозумів, накладався на правильні кольори і якраз його, якщо покрутити, можна відбалансувати у кінотеатральну версію.2 - Є Blu-ray версія, де матриця зелена, а реальний світ синій, як і було задумано від початку. Але ця версія це інтерпретація кольориста, не точно така, яку крутили у кіно. Але оскільки сиквели робилися у тому ж кольорі, то я не розумію, чому ми маємо вважати за канон якісь інші версії?3 - І є 4к ремастер, який виглядає як лайно, але автор відео з'ясував хоча б причину.Ну і оскільки супутні матеріали робилися по Blu-ray версії, то я не дуже розумію, в чому суть питання. Матриця спочатку не була зеленою? Та ні, була, просто перше видання було паршивим. Матриця має виглядати якось інакше, ніж ми пам'ятаємо? Теж ні, виходить. Тобто хтось колись всполошив пів інтернету псевдо-сенсацією, а якщо розібратись, то питання було в тому, що 4к реліз чергового фільму зробили гівняно і всі ці дослідження різних версій, опитування, хто пам'ятає, яким фільм був у кінотеатрах, купа редітів, купа відео на цю тему, все це просто гаяння часу. Прикольноhttps://youtu.be/8V8lOU_8wXk?si=FzM8GWIbQvxWdP41
👁 2,870 26-03-03 12:53
Вирішив, що цього року братиму рекламу у відео, інакше канал не виживе. Рекламодавці не пишуть, буду їм сам писати. Поки думаю, кому саме. Бо хочеться, щоб реклама була прям прикольно інтегрована і була частиною відео, а не чимось, що треба промотати.Поки ідеї такі:🌚- Едвард вона перетворюється на вампірку- Стривай, я ще не застрахована на Хотлайн фінанс- Тоді відкачуй її, рано, рано!!!!🌚 Можна якусь рекламу шин, які не дозволять збивати Белл на парковках🌚 Стоматологія, де зрізають ікла вампірам🌚 Кросівки, з якими зручно бігати по лісу з Беллою на спині🌚 Або рюкзаки, які краще підійдуть для походів, ніж Белла за спиною🌚 Килими, які можна розстелити посеред лісу, щоб так само пафосно рухатися по галявині, як тріо вампірів🌚 Страхування життя у Форксі, де можна вбитися на шкільній парковці, стати здобичу вампірів, або розбити собі лоба об стіну, дізнавшись про тупість Каленів, шо 100 років ходять до школи. (Примітка - останнє не страховий випадок)🌚 Викарчовувачі дерев. Кращі за Едварда. Вони не будуть вас гарбузитиПоки отакі варіанти накинув. Може ви щось прикольне накинете, то спробуємо організувати
👁 2,840 26-03-01 18:38
Трохи роздумів. Останнім часом я помітив, що якщо раніше я постійно дивився ютуб, то зараз я не бачу там нічого цікаво. Я застав ютуб ще на початках, коли це було місцем для людей, хто просто хотів робити якусь творчість заради творчості. Бачив, як народилися більшість форматів і т.д. Я й сам починав ще до того, як на ютубі з'явилася монетизація.Мене бісив стрімкий розвиток, коли туди хлинув потік людей, хто намагався просто нащупати слабкі місця ютубу, щоб викачати звідти гроші, нічого не роблячи. Або чуваки, які ставилися до цього як до бізнес моделі. Або просто чуваки з грошима з тєлєка, які заїзджали вже з подакшном і перетворювали ютуб на тєлєк. Бісило, що ютуб переставав бути ламповим місцем, але це якось можна було пережити.Потім каналів стало так багато, що щоб стрічка підписок не лопалася, вони вигадали рекомендації. Потім вони почали чистити канали, якими не користуються і виявилося, що у людей третина підписників мертві. Різне було.Однак зараз ютуб намагається бути одночасно спотіфаєм, тікі-током, твічом, інстаграмом, патреоном, тєлєком і фігзна чим ще. І це божевілля, якщо замислитись. З власних спостережень бачу, що ютуб просуває твоє відео тепер рівно місяць з моменту публікації. Рівно за місяць тобі зрізають кількість показів майже до нуля, бо вважають, що канал мертвий. Щоб довести, що ти живий, треба тримати якусь стабільність в плані публікацій хоча б деякий час, тоді тебе і рекомендувати почнуть, і може аудиторію навіть збереш.Тож зараз заходити на ютуб інакше ніж з бізнес стратегією просто немає сенсу. В ідеалі ти зі старту маєш мати команду зі сценаристами і монтажерами та не робити нічого складного, щоб витримувати темп не більше трьох тижнів на відео. Ну і ти маєш чітко знати яку фішку ти хочеш принести.Рекомендації ютубу через шортси зараз зламані. Тобі пропонують або те, що ти вже дивився (і історія переглядів не сильно зберігається), або відео з каналів, які у тебе збережено в плейлістах. Через те, що алгоритм не бачить різниці ніж шортсом та повноцінним відео, він просто не розуміє, що тобі дати. Пошук ютуб теж зламав нафіг. І замість твого запиту він тобі пропонує ті ж рекомендації, що немає сенсу. В купі я зараз банально не можу знайти нічого цікавого. Система ютубу спонукає людей робити саме контент. Саме оце бездушне корпоративне слово. Робити складні цікаві формати, щось запарне і унікальне - то треба мати фінансову можливість собі дозволити і цим майже ніхто не займається. Тож зараз всі роблять екранізацію Вікіпедії чи статей з інших сайтів, або ходять одне до одного розповідати якісь смішні історії та грати в ігри. Оце найживучі формати. І все це більше з метою щось прорекламувати, щоб вижити не платформі. На деяких каналах, якщо бачиш, що почався якийсь креатив у автора - то значить рекламний блок.Людей, хто лампово просто займався творчістю, я зараз майже не бачу, бо для ютубу таке не підходить.Що думаєте з цього приводу?
👁 3,820 26-01-19 08:52
І так, є оновлення щодо оглядів Гаррі Поттера. Там дехто пише, що я міг би робити ті переклади раз на тиждень. Ну, ті, хто подивився чернетку ремастера, знають, в чому проблема перекладати їх по одному на тиждень.Люди якось забувають, шо ті старі огляди були купою лайна з росіянських вставок... В старих оглядах доводиться багато виправляти і додавати, тож це не просто переклади. Плюс ми зараз робимо маленьку повноцінну анімацію, і ми малюватимемо ще пару місяців точно. А з відключеннями ще довше. Словом, привести в належний вигляд ті старі відео це те ще завданнячко.Але найбільша проблема - це переклад фільмів, де реально найменше зло - це старий телевізійний закадр від Нового, де щофільма різні голоси, оригінальна доріжка, яка, бува, перекрикує переклад, і часто криві адаптації назв. І це поки що найадекватніший спосіб дивитись ті фільми.Я нарешті знайшов варіант як нам замовити власну озвучку, де я зможу проконтролювати підбір голосів, технічну якість та переклад. Мені назвали ціну нарешті. Нам це обійдеться приблизно у 200к грн. Це ціна за всі 8 фільмів. І насправді це підйомна ціна, якщо спробувати зібрати донатами. Плюс кілька місяців на озвучення усіх 8 фільмів з усіма нашими побажалками, як спільноти.Я зараз хочу якомога швидше доробити оці два ролики, які на мені висять, і тоді підготую демку озвучки, щоб ви оцінили, чи захочете ви в таке вкладатись. Покажу це в ролику, де наглядно продемонструю в чому проблема наших озвучок Гаррі Поттера.Але я вагаюсь у це пірнати поки що. У мене в житті відбуваються певні події, я і до того був у скрутному фінансовому становищі, а зараз взагалі срака почнеться. Загалом наступні півроку обіцяють бути прям от дуже важкими, наче до того було легко. І я й так ледве тягну всю ту роботу, яку сам собі вигадав. Тому я фігзна, чи вистачить мене ще займатись контролем якості перекладу. Поки мене вистачає тільки на те, щоб найближчим часом не психонути і не кинути ютуб, визнавши нарешті, шо то не моє.Тому якось так ось. Поки не до Гаррі Поттера
👁 3,810 25-12-27 18:35
Прикиньте, сьогодні офіційно моєму каналу три роки і якось це більше лякає, ніж тішить, бо за три роки я не зміг зробити того, що хотів.Цей рік вдався якимось незрозумілим і сумбурним, мені здається це видно не тільки по відосах, а й по вибору тем. Це перший рік, коли жодне моє відео не набрало і 100к переглядів, такого ще не було ніколи. Можна звинувачувати алгоритми ютубу, що зараз в усіх просіли перегляди, але мені здається справа в мені.Колись я робив російськомовний канал, жив з промитими мізками, не помічаючи війни, але у мене було чітке уявлення, що я хочу робити. Я розвивав канал і, насправді, в січні 2022-го нарешті досяг того рівня заробітку, який би дозволив би мені нарешті не надриватись, а робити круті штуки, наймати команду і т.д. Можна сказати, я досяг того, чого хотів, довго і важко працював щоб опинитись у становищі, коли моя творчість здатна мене годувати і я можу займатись виключно тим, що подобається. Але 2022-й рік став для мене роком руйнування усього мого життя, повної переоцінки усього, що відбувається навколо, і важкої перебудови в голові. Мені й досі не зрозуміло, як я у 22-му я випустив відос російською. З одного боку я весь рік дуже болюче в голові трансформувався з ментального росіянина, тож може й добре, що зачекав. А з іншого – весь рік себе картав, чому я й досі не випускаю українською. І все ж майже у 2023-му я нарешті зробив новий канал, шкодуючи про те, що не зробив цього одразу. У 2016-му.Перше відео було закриванням російськомовної серії роликів. Потім було відео про українське кіно, де, мені здається, я не дуже гарно повівся з Лірником, коли розмовляв з ним і не попередив про ролик. Потім я наче рухався в правильному напрямку – зробив серію роликів про «Хроніки Нарнії». І ви давно просили, і на ютубі ще такого не було. Зі «Штольнею» теж вийшло легке відео. Загалом канал нормально зростав, було цікаво, тож я розумію людей, які на таке б підписувались. А потім в моєму житті дещо сталось і мене на півроку накрило депресією, як ніколи до того. Було так важко, що я нічого не міг робити, нічого не хотів, відчув, що у мене вибило ґрунт з під ніг. Аж влітку 2024-го я зробив одне легке спонтанне відео про третіх «Мисливців на привидів», які виявились нікому не потрібні, переозвучку старого відео про «Бігунів», що зайшло, але, певно, було теж дивно з точки зору підбору тем. І перетворив переозвучку старого відео про «Марвел» на цілу епопею, вирішивши розбити відео на фази, що затягнулось аж до літа 2025-го. Тож 2025-й це знову півроку простою, це знову дивний вибір тем, і знову я розумію людей, які дивляться на це і не розуміють, чого очікувати від каналу і нашо їм взагалі підписуватись? Тож 2 роки канал вже не зростає. Мені цікаво говорити на різні теми, але різні теми – це різні аудиторії. І, мабуть, я зараз не в тому становищі, що можу собі дозволити експериментувати. Канал штормить, як, мабуть, і мене.Якщо щиро, я зараз взагалі не знаю, що я роблю і нашо. Просто роблю, бо звик. Немає нічого чіткого в голові, все просто падає з рук і котиться. Ця незрозумілість, що буде завтра, настільки на мене тисне в голові, срані росіяни настільки зламали мені життя, що я не знаю.На 2026-й рік у мене план займатись винятково ремастерами старих роликів. На нові грошей вже немає, а ви просите ремастери, є надія, що будете їх дивитись. І я вирішив обмежитись темами винятково «підліткової фантастики\фентезі». Треба обрати один напрямок і брати нові теми тільки коли вже буде достатньо велика аудиторія. Якісь такі висновки.Дивлюсь зараз на молодь, яка понастворювала каналів і у них є запал і сили фігачити. А я 6 років фігачив не туди і зараз вже не зможу, як тоді. Я виснажений і без плану дій посеред якогось апокаліпсису.