Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CAT
Añadido 06 dic. 2025

CAT

@Concept_Artist_Thoughts
Número de suscriptores: 405
Fotos: 499
Videos: 5
Enlaces: 238
Descripción:
CAT - Comic Artist Thoughts Мене звати Марина. Я ілюстраторка та художниця коміксів. Тут я ділюсь своїми роботами та роздумами на теми коміксів, концепт арту і малювання загалом. Приємного читання ☺️

👥 Número de suscriptores

405
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

219
Promedio/Día:: 231
Promedio/Tiempo:: 229
ERR: 54.07%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 101 26-06-15 09:17
Привіт, котики 👋До вашої уваги пак пензлів (16 штук) для різноманітних ефектів! Програма для малювання - Krita.Я його таки доробила 🙌🥳 Трохи розмились лінії після трансформації малюнку? Пензлик для збільшення різкості вам у допомогу. Потрібно "запалити" маленьку свічку в куті малюнку? Кілька мазків пензлика з ефектом світіння чудово впораються (Soft light, Overlay та ін. - що вам більше до душі). Ну, ви зрозуміли 🙂Я постаралась створити набір інструментів, які дозволять вам швидко коригувати різноманітні деталі в процесі роботи над ілюстрацією, не потребуючи нових шарів із масками. Сподіваюсь, вам сподобається 😊Ось посилання на архів із пензликами (всередині є приклади роботи кожного пензля та інструкції зі встановлення) - https://drive.google.com/file/d/1pPidQVRqH6FsZAK_iR-Ld1GBNLYeSP5E/view?usp=drive_linkЯкщо після встановлення набору у вас відображаються не всі пензлі - перезавантажте Кріту.А якщо у вас буде бажання мене підтримати, зазирніть сюди 😉 - https://donatello.to/Art_by_Lilly
👁 183 26-05-19 08:00
Привіт, котики 👋Я тут обіцяла вам купу цікавого розказати-показати. Я пам’ятаю 🙂Давайте все по черзі:1. Конкурс концептів “Квіти проти Грибів”. Від нього, як і очікувалось, я отримала тільки нового персонажа в портфоліо. Але козак Будяк вийшов крутий, тому я ні про що не жалкую 😁2. Конкурс ілюстрації Pictoric. На офіційному сайті зазначено, що переможців оголосять 30 травня. Тут я теж нічого не очікую, якщо відверто. Та мені буде цікаво глянути, які саме роботи цього року вважаються самими-самими 🤔 Я вам обов’язково дам знати, коли будуть результати.3. Неочікувана новина – я зв’язала свою першу ляльку на замовлення 🥳 Самій досі не віриться. Так, замовлення було від знайомих, але яка різниця? Головне, що в результаті ми отримали одну щасливу дитину з унікальним подарунком на день народження 🥹 Я залишу вам фотографії ляльки під постом. Покращення порівняно з першою на обличчя 😄4. Нові пензлі з ефектами. Так, я їх все ще роблю. Точніше, вже зробила більшу частину. Сподіваюсь, на цьому тижні знайду час закінчити цю епопею 🤪 Як виявилось, у створенні подібних інструментів є, окрім плюсів, один значний мінус – доволі складно створити велике різноманіття фільтрів з ефектами одночасно зробивши їх реально корисними для роботи. Я можу, звісно, наплодити шість пензлів для зміни відтінку ілюстрації, та кількість заради кількості – то не наш шлях 😎 От і сиджу тут, ламаю собі голову 🫠 Я обов’язково розповім вам детальніше, як вирішу цю дилему.5. Я все-таки пнула себе та сіла детально розписати свої робочі пайплайни для ілюстрацій та коміксів😅 Для тих, хто не в курсі – це загальний план роботи. Що, коли, в яку чергу і після якого пункту можна починати плакати 😂 (Спойлер – після жодного. Ми з вами сильніше за це 💪). Якщо вам буде цікаво більше дізнатись про мій спосіб роботи – дайте мені знати в коментарях. Або тицяйте оцю емотку внизу ✍️ Я може ще до купи докину інструкцію по оформленню проекту на Behance 😉6. Ну й останнє, але найбільш захоплююче (для мене, принаймні 🤷‍♀️) – мій комікс! Я починаю робити “Пригоди семи хвостиків”! 🙌 Давно пора. Я тут подумала, а чого я, власне, чекаю? Життя йде, а в мене ще планів та проектів поле не пахане 🥲 Пора пахать 😆 Поки що я займаюсь доведенням до розуму сценарію та різних деталей сюжету (вже встигла підібрати імена головним героям 🤩). Колись давно я думала зробити з цієї історії сайлентбук (комікс без слів – жодного тексту, жодних діалогів). У квадратному форматі… Коротше кажучи, то було давно та не правда 🙃 Тепер хвостики – повноцінний комікс. Баблам бути! Тож чекайте новин з цього приводу у найближчому майбутньому 😉Фух. Здається, все. Вибачайте за купу пунктів, але новин назбиралось багато 😊 Якщо вас зацікавить щось конкретне – пишіть. Я відповім на що зможу.
👁 141 26-05-18 14:26
❤️ Якщо ви задумуєтеся про створення власної манґи чи мальопису, можливо, сьогоднішній сайт міститиме корисну для вас пораду!😩 manga-with-stef.com - це невеликий сайт, присвячений усім аспектам створення власної манґи з нуля. Створила його мисткиня на ім’я Стеф, яка і розповідає про свій досвід малювання манґи, від самої ідеї та написання цікавої історії до просування своєї роботи. На сайті можна знайти різні статті про використані художницею матеріали, туторіали по малюванню та оформленню, а у розділі Download є кілька безкоштовних пензлів з текстурами та візерунками, які часто використовують у манзі (проте будьте уважні, адже більшість з них для Procreate). Оскільки це дуже простий сайт, який веде одна людина, новий контент там з’являється доволі рідко. Проте і з вже існуючого ви зможете знайти щось цікаве чи корисне для себе, особливо якщо ви тільки думаєте про створення власної манґи/мальопису і шукаєте порад!💜 Чи був у вас досвід створення власних мальописів? Якщо так, то якими корисними порадами ви могли б поділитися із тими, хто тільки береться за цю справу? Пишіть у коментарі!Слідкувати за Ivy
👁 221 26-03-31 07:20
🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠«Квіти проти грибів»2D Концепт-арт персонажівЦього разу найкрутіші призи за всю історію наших челенджів😎 Чотири переможці розділять між собою:🎁 Графічний планшет-монітор Huion Kamvas 13 (Gen 3);🎁 3 ментор-сесії від Марка Грецького, концепт-художника й ілюстратора;🎁 Повноцінне місце з фідбеком на курсі "Концепт | Старт" від PINECONE;🎁 Артбук "Світ гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl" від GSC Game World із автографом Lead concept artist-а Антона КухтицькогоКожен приз в одному екземплярі. Переможці будуть по черзі обирати свій, у порядку від 1 до 4-го місця. Серед авторів концептів для війська, яке у підсумку матиме найбільше якісних робіт, буде розіграно книгу "Anatomy for Artists: Drawing Form & Pose" від магазину DesignBook — подивимось, хто переможе, Квіти чи Гриби!😍 Найкращі роботи потраплять у добірку на DOU.ua та в наші соцмережі🍄 Частина учасників отримає корисний фідбек від наших досвідчених журі. Вони ж і оберуть переможців, допис про професіоналів тут.🌱 Що малюватиКвіти і гриби посварилися і збираються воювати! Вони формують армії із найкращих воїнів свого царства, щоб здобути перемогу.Ваша задача створити дизайн персонажа, який зможе приєднатися до одного із військ. 1. Оберіть свою сторону: 😉Квіти або 😉Гриби.2. Оберіть зрозумілий архетип воїна: - Ближній бій(танк/боєць);- Дальній бій(маг/лучник);- Вбивця(шпигун/розбійник);- Підтримка(клірик/друїд);3. Оберіть один головний референс квітки або гриба, від якого будете відштовхуватися.4. Створіть дизайн персонажа, який буде явно відображати своє царство і бойовий архетип. Необхідно використати герб Квітів або Грибів, його можна взяти в коментарях до цього допису. Герб може бути показано на шевроні, прапорі або навіть як татуювання.📅 Що, куди і до якої дати надсилатиРобота має містити:• Фінальний рендер персонажа у нейтральній позі;• Ваш головний референс;• Скетчі. Процес і/або чорнові варіанти дизайну розкажуть нам багато цікавого;• Лінк на ваше портфоліо/активну соцмережу(якщо публікуєте в Інсті, то не треба).Надсилати можна у гілку "Конкурси" в @art_ua_chat, або публікувати в Instagram зі згадкою сторінки @CG_Frog відсьогодні і до 30 квітня включно. У ніч із 30 квітня на 1 травня конкурсна гілка чату закриється!🌸 Чого робити НЕ можна✖️Використовувати нейромережі (можемо попросити файл із шарами).✖️Плагіатити арти з інтернету.✖️Присилати свої старі роботи, зроблені не в рамках конкурсу.✖️Присилати більше однієї роботи.🌱 Натхнення, сил і удачі!CG Frog⭐️Frogs art chat⭐️PINECONE⭐️GSC⭐️Designbook
👁 316 26-03-17 10:00
Привіт, котики 👋Я до вас знову зі списком корисностей 😉 Цього разу це класні канали для художників. Ми вирішили зібратись разом та поділитись зі своїми підписниками посиланнями на затишні куточки для творчого спілкування та натхнення 😊 Сподіваюсь, ви побачите серед цих каналів той, який як раз намагались відшукати 😁Добірка найкращих телеграм-каналів для цифрових художників🐸 CG Frog: унікальні корисності, натхнення, новини індустрії і конкурси для художників від Жаби💪 Рєфи: величезна бібліотека крутих референсів, а також корисних туторіалів😺 CAT: авторка розказує про свій досвід у створенні ілюстрацій і коміксів та ділиться корисностями🎓ArtCraft: діджитал школа для 2D та 3D художників. До речі, у них зараз дуже смачні знижки, не проґавте момент!▶️ Шері: тут діляться корисними та просто цікавими відео від українських художників🪷 Ivy: freelance/commission платформа у розробці і просто комʼюніті художників з корисностями та конкурсами🎨 Малювання | Референси | Арти: арти, референси, палітри та навчальні матеріали📢 Творча рада: канал для безкоштовного піару будь-якого виду творчості.
👁 299 26-03-13 15:01
Привіт, котики 👋Як обіцяла, ділюсь деталями портретного марафону 🙂Ця ідея прийшла мені в голову ще тоді, коли я вирішила по скетчити Алана Річсона та Єву Ґрін (десь місяць тому). Накачала я рефів, взяла стилус.. і несподівано зрозуміла, що малюється якось зі скрипом 😅 Хоча раніше я концепти персонажів нормально робила. Не без проблем, звісно, та все ж таки.Милі котики виявились моїм даром та прокляттям одночасно 😂Інакшими словами, давно вже час взятись за щось складніше. У мене ще десь там височіє гора не реалізованих коміксів, на хвилиночку 🤩Тому, з наступного понеділка (16 числа), я пропоную вам доєднатись до мене та почати разом створювати крутих персонажів!Як це працює?Протягом наступних трьох тижнів кожного понеділка я робитиму пост із темою тижня та набором референсів для натхнення (лише в якості відправної точки, можете підбирати будь-які власні).Наша задача - кожного дня малювати хоча би по одному портрету. А в п'ятницю ввечері я показуватиму вам, що у мене вийшло. Якщо захочете поділитись власними надбаннями, я буду рада побачити ваші скетчі в коментарях 🙂Правила марафону:(куди ж без них 😉)- Ми малюємо портрети, не цілих персонажів. Не ускладнюйте дарма собі життя.- В діджиталі чи олівцем на листочку - не важливо. Малюйте, як вам зручно. Але жодного ШІ чи обводок по фоточкам! Ми тут для того, щоби навчитись малювати.- Якщо зовсім не хочете вигадувати власних персонажів, можете взяти фото для референсу. Але не змальовуйте з нього один в один. Спробуйте намалювати портрет в іншому ракурсі, з іншим виразом обличчя.- Стиль на має значення. Реалізм підійде так само добре, як і стилізація. Тільки постарайтесь уникати зовсім мультяшних "палка-палка-кругляшок". Там анатомією і не пахне 😁- Будь ласка, не заморочуйтесь із рендером та ефектами. Чистеньких скетчів буде достатньо (можете прості кольори кинути, якщо є велике бажання). Головне для нас - це практика малювання різних обличь та ракурсів.Теми марафону(Я намагалась підібрати максимально широкі, щоби всім було цікаво 😊)16-20 Березня - Герої та злодії23-27 Березня - Темна і світла магія30 Березня - 3 Квітня - Небуденна буденність (самі обирайте, що це значить для вас 😉)І, бонусом, лишаю вам кілька цікавих відео для моральної підготовки 😁Швидкий туторіал по малюванню обличь - https://youtu.be/luixhwxPWMAЯк малювати обличчя легко - https://youtu.be/mzpQXJNsMq8Крутий приклад скетчингу портретів для натхнення - https://youtu.be/E3NLHwP_zT8Ось і все. Постарайтесь добре відпочити на цих вихідних та зарядитись творчою натхненною енергією! А в понеділок - в бій! 💪P.S. Якщо маєте друзів/знайомих, кому було би цікаво взяти участь в марафоні - я буду дуже вдячна, якщо ви поділитесь із ними цим постом 🩵
👁 254 26-03-10 14:58
Привіт, котики 👋Знаю, що вже не понеділок, але вчора був скажений день 😅Тож, крута ідея нового челенжу.. Хто хоче по-малювати портрети? 🤩Пам'ятаєте, ми з вами вже якось робили подібне? Того разу челенж вийшов більш технічним. З вивченням стилю та побудовою різних ракурсів. Але все одно було весело і я точно навчилась новому 🙂 Та не дарма професійні художники кажуть, що помалювати тиждень і забути - не достатньо для покращення навичок. Не знаю, як ви, а я все ще відчуваю велику внутрішню потребу прокачатись в малюванні персонажів. Хто зі мною? 😉Моя пропозиція наступна: три тижні, три різні теми, багато портретів (насправді, скільки зможете осилити). Корисні відео для допомоги я вже знайшла і обов'язково скину 👍І головне - жодного тиску чи критики. Ми тут для того, щоби вчитись. Я вважаю, що один кривенький портрет - набагато краще, ніж порожня сторінка 💪У вас є час подумати до наступного тижня. Якщо хтось захоче малювати разом зі мною - я буду дуже рада 😊 В п'ятницю розпишу вам все детальніше.
👁 192 26-03-02 10:47
​​Привіт, котики 👋Вітаю вас із початком весни! 🌸🌼 Будемо сподіватись, що теплий вітерець принесе нам не лише зелену травичку, але й хороші новини 😊Хто з вас цікавиться коміксами та манґою, може знає, що зараз у повному розпалі Global Comic Awards 2026 (цьогорічна тема "Мандрівка"). Для тих, хто не в курсі - це щорічний відкритий міжнародний конкурс коміксів та манґи, спонсорований CLIP STUDIO PAINT.Всім котикам, які вирішили брати участь - мої щирі побажання успіху. Я впевнена, у вас вийдуть круті комікси! 😎Щодо мене - цьогоріч я вимушена пропустити цю подію. У мене і без того забагато власних проектів. Не вистачало тільки новий комікс на себе вішати 🫠 Може якось за рік. Подивимось.А от Global Comic Awards 2025 - то була зовсім інша історія. Попри те, що я дізналась про конкурс запізно (на півтора місяці 😭). Попри те, що мені довелось до пізньої ночі сидіти над планшетом 😵‍💫 Попри те, що я так і не встигла розфарбувати панельки 🥲 Я таки намалювала комікс! 10 сторінок + обкладинка. І, навіть, запостила його вчасно! 💪Це було.. епічно 😂 Але досвід був дуже крутий! Я ніколи навіть не думала, що вмію так швидко малювати. Кому цікаво почитати, лишаю посилання на повний комікс. А ще мою невеличку пораду:Робіть складні проекти! Так, не варто себе переоцінювати та кусати більше, ніж можете прожувати. Але й не варто боятись комплексної роботи. Якщо ви добре підготуєтесь та будете уважними - ви впораєтесь! Обов'язково. 👍 І в процесі дізнаєтесь про себе багато цікавого 😉
👁 268 26-01-15 16:50
Привіт, котики 👋Маю до вас запитання – якій настрій більше за все налаштовує вас на творчість? Ви належите до тих зірочок, яких надихає заряд позитиву та милоти? Чи, навпаки, сум і вічні дощі за вікном – це ваша зона художнього комфорту? Подумайте. Не поспішайте. І, головне, пам’ятайте – універсальної “правильної” відповіді не існує. У всіх різні вподобання. Може, вас взагалі вмотивовує малювати велика піца з ковбасками (ні в якому разі не засуджую 😋).Мене особисто сильніше за все надихає трохи меланхолійний настрій. Він дозволяє мені вповільнитись. Поринути у власні почуття та думки. Зануритись в історії, що крутяться в моїй голові та витягти їх назовні у більш матеріальному вигляді ☺️ А що нам допомагає “знайти” відповідний творчий настрій та втримати його? Способів дуже багато і в кожного вони різні – музика, фільми, прогулянки, смачний чайок… Але сьогодні я би хотіла поговорити саме про комп’ютерні ігри. Адже це не тільки чудовий спосіб розслабитись та забути про проблеми, а й нескінченне джерело натхнення. Як з точки зору візуалу, так і з точки зору цікавих історій та побудови світу.Залишу вам нижче невеликий перелік ігор, які надихають мене та викликають саме те відчуття спокою, меланхолії та загадковості, яке допомагає творити (в кожній з них дуже раджу вам нікуди не поспішати та зазирнути у кожен куточок, це того варте 🙂):1. GRIS Я про неї колись давно робила нотатку. Неймовірно красива гра із дослідженням світу та легкими головоломками, що розповідає без слів про боротьбу із внутрішнім болем та намагання жити далі після трагічних подій у житті 🩵2. Jusant Цікава та неспішна гра про альпінізм, дослідження зниклої цивілізації і порятунок світу. Забирайтесь все вище чудернацькими містами на скелі, насолоджуйтесь захоплюючими краєвидами та не забувайте час від часу обіймати свого маленького супутника 🥰3. Submerged: Hidden DepthsКрасива гра про пригоди брата і сестри та дослідження руїн напівзатопленого світу. Дуже мила і затишна, але глибока (якщо приділити достатньо часу на пошук “часточок” історії, розкиданих довкола) 💧4. The Last Campfire Неймовірно мила гра про пригоди маленького вуглика, що заблукав на шляху. На перший погляд, вона проста та гарна. Проте це глибока історія про сенс життя, надію та страхи, що збивають зі шляху. Дуже харизматичний оповідач та цікаві, не складні головоломки йдуть в комплекті 🔥5. Keeper Дуже неординарна та незвична гра про пригоди старого маяка та пташки. Я її не так давно почала, але в повному захваті і дуже раджу спробувати! Кожен рівень цього шедевра нагадує вигадливу картину в якійсь галереї. А такої цікавої музики я давно вже в іграх не чула. Одним словом – раджу 🤩Якщо у вас теж є якісь рекомендації – обов’язково діліться в коментарях. Мені буде цікаво почитати.
👁 231 26-01-02 08:00
Привіт, котики 👋Сподіваюсь, ви відпочили, заправились смачними салатиками та готові з новими силами підкорювати цей рік.Із вивченими уроками ми з вами вже розібрались. Тепер головне питання – що там по творчих планах на майбутнє? Я вчора серйозно розмірковувала на цю тему та виписала собі невеличкий лист (звісно ж, гарно оформлений та розмальований, як інакше? 😁). І, звісно ж, я поділюсь ним із вами, адже ми домовились рости та ставати кращими художниками разом 😉 Отже, мої плани на 2026 (в довільному порядку):1. Розширити цей блог на Facebook та Substack.Загалом, я поки що просто хочу дублювати пости на мою сторінку у Facebook (хто не знав – так, вона десь там існує 😅) + перекладати їх же англійською на Substack (це доволі цікавий сайт, де можна зробити власний блог з імейл розсилкою). Я минулого року зовсім забула про ці мої сторінки. Буду виправлятись 🙈 Тому, якщо маєте бажання підписатись на мене ще десь – буду рада вас бачити 🙂Facebook - https://www.facebook.com/comicsartisthoughts/Substack - https://lillymist.substack.com/2. Почати, нарешті, викладати тутори по Кріті.Так! Я вже набралась сміливості. Майже… 🫣 Насправді, ні. Але, як написано на гарній наліпці у мене в блокнотику, – “Ти ніколи не будеш готова, тож просто дій”.3. Домалювати та випустити у світ “Хоробру Ідею”.Kickstarter (можливо), прикольний мерч та в’язана іграшка (зроблена оцими ось руками 👐😄) включені до комплекту. Обов’язково завалю вас постами про всі деталі реалізації цього пункту, навіть не сумнівайтесь 😂4. Продовжити працювати над моїм стилем та робити нові прикольні пензлі.Робота над собою не зупиняється ані на мить 💪5. Навчитись леттерингу та форматуванню книжок.Якщо я вже вирішила серйозно взятись за книжкову ілюстрацію та малювання власних книжок / коміксів – варто прокачувати відповідні навички та збільшувати свою конкурентну перевагу 😎6. Після “Ідеї” взятись за “Пригоди семи хвостиків”.Ще один класний проєкт, що чекає свого часу 🥰7. Ну і бонусом – почати малювати класний повноцінний комікс.Не знаю, чи стане сил та часу, але ідей у мене купа і є величезне бажання 😄Ось такі от вони, мої плани 😁 Я знаю, що в будь-який момент року може “трапитись життя” і весь цей лист покотиться кудись у невідомому напрямі 🫠 Але будемо сподіватись на краще 🤞А ще я буду дуже рада, якщо зможу надихнути вас на щось круте цього року. Тому, якщо хочете поділитись власними планами – пишіть під цим постом 🩵