Сьогодні відбулось чергове засідання по справі «про можливий хабар», що була порушена через 3 роки після подій. Захист довів судді Печерського районного суду міста Києва Білоцерківцю, що єдиний доказ у даній справі це висновок експерта СБУ щодо однієї розмови, і цей висновок винесений з грубими порушеннями. Дії співробітників СБУ та заявника носили відверто провокативний характер. Проте, Білоцерківець вважає, що про це говорити рано - хоча продовжив один з найжорсткіших запобіжних заходів «цілодобовий домашній арешт» ще на 60 діб, загалом до 6 місяців. Такі дії судді порушують всі норми українського законодавства і протирічать повністю практиці Європейського суду з прав людини. І саме головне, що для судді Білоцерківця гарантії з боку народних депутатів Верховної Ради, заступника Голови фракції ЄС у парламенті, не являються переконливим аргументом, що я не збираюсь переховуватись від суду.Як значне досягнення хочу зауважити, що відомий розслідувач зі світовим імʼям Христо Грозєв прибув до суду, щоб гарантувати мою процесуальну поведінку, як обвинуваченого, однак зіткнувся з правосуддям у виконанні печерського судді Білоцерківця, якому на всі вищевказані гарантії байдуже,- Татаров-Єрмак-Зеленський,- ось хто сьогодні диктує, які рішення приймати, Закон - припинив своє існування у каденцію Зеленського.Але, наразі, вони помиляються - свавілля все ж буде зупинено. Щиро дякую всім, хто сьогодні приймав участь в якості вільних слухачів у засіданні - ця перемога буде спільною ✊До уваги сюжет журналістки Яни Проніної з телеканалу Прямий: https://youtu.be/u7q_E6cY8KA?si=CBrzOrJYtzI717jw
⬆️⬆️⬆️40:06 «Я пам'ятаю, як перед виборами 2019 Бігус зробили розслідування, що нібито Порошенко краде на армії. Але ж Бігус то грантоїди з фінансуванням з Фонда Сороса? Сорос є партнером демократів, то це що, демократи прибрали Порошенка? Якщо переможе Камала, то грантоїди будуть педалювати Притулу на президента, бо Пінчук партнер Сороса?»49:30 [Питання більше схоже на тролівську провокацію проти Євросолідарності із фальшуванням їхньої позиції щодо пенсійної реформи. Але відповідь детальна]58:40 «Як саме вибори в США можуть вплинути на Україну і війну. Які можуть бути наслідки?»1:06:30 «Чому в більшості всі вважають, що для посади головкома не має значення походження та батьки на території ворога? Московити демонструють середньовічні методи у ставленні до військовополонених, тому що їм заважає викоростати цей "подарунок"? Також такий бекграунд не міг не вплинути на довіру та надання розвідданних від союзників. А ще, як можна довіряти "стратегу" котрий розмовляє азіровщиною та не в змозі освоїти мову на рівні молодших класів? Невдалі кадрові рішення бувають, але в нашому випадку вдалі вже просто неможливі, а от зачистка всього генштабу з досвідом перемог - це на всі сто була дія ворожа!1:18:15 «Чи погодитесь ви, що в майбутньому треба щось робити в Україні й не тільки з виборчим законодавством. Я б скасував право вибору для більшості громадян, але це, на жаль, нереально. З'явилась ідея - а якщо не обмежити виборчі права, а розширити для певних категорій (наприклад, студентам вишів та людям з повною вищою освітою не похилого віку надати два чи три голоси, а решті один). Ну і забрати право голосу в'язнів та психічнохворим, бо це ганьба».1:26:05 Вітаю Пане Тарасе. Можливо Вам відомий адвокат Сергій Гула. Він знімав відео про незаконні дії тцк. Всі ці відео зараз видалено з ютуб. Схоже на все, що СБУ дійсно постукає у двері кожного? [І ще одне схоже запитання]=====Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.
⬆️⬆️⬆️51:45 «Чи можна сказати, що концептуальне обґрунтування влади у зе псевдорелігійне (як в його улюбленому СРСР)? Аргументи: футболка з зе у вигляді Христа, портрети з німбом, вишиті бісером, спічі в соцмережах про те, який він месія, спаситель, як нам пощастило і тд, свіженьке: роздача хлібів і риби, тобто тисячі - в цьому світлі можна розглядати й відео 19-го року, де його матері дякують за сина поганими віршами. Псевдорелігійні замашки "дають право" поставити себе над законом Якщо це так, то можливо саме тому якісь люди ще "вірять", бо їх смикають за месіанський архетип?...»57:50 «Тут така фігня несеться… Я про канал НА ПЕРЕДКУ. Там постійно якийсь тип грає, як не самого Петра Порошенка, то всіляких його родичів. І ще там багато Ляшка, того що з вилами. Висміювання примітивне. Кому це на часі і ще більше до смаку? Війна ніщо? Що трапилось з моїм народом?»1:00:10 [Трошки наївне питання про межу між законним і незаконним у роботі спецслужб]1:04:17 «Ну що, не вдалося зеленому віджати житло українців за те, що ті не сплатять купу штрафів із мобілізаційних питань? Тільки чути, що суди скасовують такі штрафи. Воно з андрюшею накрутили собі, що заберемо житло, продамо на аукціоні і гроші потім з бюджету вкрадемо».1:07:37 «Чому після неймовірних втрат і страждань повномасштабного вторгнення Порошенка ще й досі звинувачують за Іловайськ? Я точно знаю, що там був також батальйон братчиків Корчинського, але як тільки виникла загроза оточення, вони дуже швидко звідти відступили, що заважало іншим зробити те саме? Ніякої відповідальності за самовільне залишення позицій тоді не було. Може Коломойський б тоді не заплатив?»1:12:20 «Слухав відео пана Пояркова. Він каже, що ми, розумні люди, погано переконуємо виборців Зеленського в тому, що Зеленський їх обманює. Як ви ставитеся до такої думки, чи згодні з ним?» // «Вовина 1000 - це підготовка до виборів? Якщо так, то де гарантії, що ці вибори відбудуться в 2025 році?»1:18:06 [Не зовсім зрозуміло про "хороших українчиків" і не тільки]1:22:15 «…Юля зовсім застрягла у минулому і не має нових ідей? Вона хоче досягти нового результату старими методами?»1:26:25 [Дещо з недобрих сценаріїв навіть, якщо чудом таки буде обрана хороша влада]
⬆️⬆️⬆️1:09:40 «На окупованому півдні України людей, які ще хочуть повернення України, з кожним днем стає все менше й менше, люди просто перестали вірити, що буде звільнення цих територій, а ще багато людей повертаються додому на ТОТ. Як ви вважаєте, влада повністю відмовилась від цих людей, чи як? Люди просто в розпачі, вони нікому не потрібні ні в Україні, ні на ТОТ».1:17:15 «Прокоментуйте вислів Корчинського: "Смерть в бою це прекрасно"».1:19:26 [Роздум автора, що скандал із "Томагавком» був умисно створений для дискредитації Джо Байдена (про це детальніше вчора у вечірньому випуску). Про вилизувачів Зе у цій справі. І питання: Чи є межа какістократії?]1:24:30 «Розкажіть, хто така Марія Столарова і її "3 головні здобутки", про які Ви згадали в своєму відео про вибори в Молдові».1:31:10 «Слухала сьогодні Бутусова про ситуацію на фронті. Це просто жах! Там робиться така зрада під керівництвом Сирського, що важко собі уявити. Брехня, безлад чехарда. Нескінченна заміна керівників бригад. 73 людини були звільнені. Ніяких планів, все робиться ситуативно. Я розумію, наші партнери вже не хочуть і не можуть далі нас терпіти. Що з нами буде?»1:33:45 «Журнал Time розмістив Дію на обкладинці та назвав її одним із 200 найбільших винаходів людства! – повідомляє Федорів. Це не в цьому журналі Єрмак став одним із найвпливовіших людей світу? Я ось що подумав: раз, як ми здогадуємося, за великі гроші Єрмака назвали в цьому журналі авторитетною людиною, то, мабуть, зробили зелені проплату і за рекламу Дії для того, щоб додати її авторитету в світі, щоб світ визнав вибори через Дію?»1:37:35 «Люди, в тому числі і я, переказували гроші на відновлення Охматдиту. Ви не знаєте, де зараз ці гроші та що вже зроблено на людські гроші?»=====Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Мир за будь яку ціну» й вічна війна, чи «мир через перемогу» й успішний досвід недавнього минулого". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=JyGS5Wrt2Yk===Мене просили зробити окремий сюжет про те, чи можна взагалі отримати отой «мир за будь-яку ціну», ідею якого за переможною словесною бравадою поступово вбивають в голови українцям і українчикам. Бо забагато все це крутиться нині в пропаганді та й у питаннях ледь не щодня вискакує. Тож, сьогодні сюжет дуже простий. У ньому відповіді на короткі питання: чи взагалі можна бути певним хоч у якомусь надщербленому й несправедливому перемир’ї, якщо гратися з московією в піддавки й навідріз відмовитися від ідеї перемоги. Бо брехливі плани-ультиматуми, хоч як гучно їх не називай, перемоги не передбачають. А чи вони можуть хоч якийсь мир принести? Та в тому й річ, що це мир на ворожих умовах, який вам можуть дати лише тоді, коли це буде вигідно ворогу, а доки він може наступати й захоплювати нові території, навіщо це йому? Це також мир, або, точніше, тимчасове перемир’я, у якому буде спресовано все, що можна сказати про несправедливість, бо визнання себе переможеним ще на дорозі до перемир’я змушує згадати латинський вислів: «Vae victis!» - «Горе переможеним!» І це той мир, який не буде ні стійким, ні тривалим, бо ворог його вам зверхньо дарує тільки на той час, який йому потрібно, щоб краще підготуватися до відновлення війни. А вірити, що за принизливого миру щодо вас хтось відчуватиме якісь зобов’язання та виконуватиме запевнення – це вже вершина наївності.А яка ж альтернатива? Невже війна до останнього українця, бо до «кордонів 1991-го» за умов усе більшого відступу ми зараз точно не просуваємося? А чому ми не хочемо згадати те, що в нас уже було? Бо ж альтернативою для «миру за будь-яку ціну» є оте Порошенкове «мир через перемогу». Чи забулися, як тільки розбудовуючи армію, стартуючи з нуля, не пропагували капітуляції, а прагнули перемоги? І отримали значно швидше й незрівнянно певніше та стабільніше хоч і не повний і не з усіма територіями, але мир для цілковитої більшості українців. А далі – війна перейшла на поля дипломатії й ті ж Мінські Домовленості мали завдання саме повернення окупованих територій, а не їх здачу, як нинішня логіка отого «за будь-яку ціну». Чи сів би хтось тоді з Україною за стіл переговорів і став домовлятися, якби ми клянчили про прийнятні умови капітуляції? Чи ближче за часом – якби весною 2022 року здомінувала не доктрина ЗСУ про перемогу, а зрадницька стамбульська змова, то ми б жодної підтримки ні від кого не отримали, а ворог, перегрупувавшись, уже б давно знищив нашу державу та влаштував геноцид українців.Отакі зовсім не символічні порівняння. Хто торочить тільки про мир, ризикує його ніколи не діждатися й отримати вічну війну до цілковитого знищення. Хто вірить у перемогу й бореться за неї, отримає швидкі перспективи миру.
⬆️⬆️⬆️43:50 «Останнім часом на просторах інтернету появилася колосальна кількість відео, де особи, одягнуті у військову форму ЗСУ, опитують населення, як ті ставляться до того, щоб у парламент увійшли військові з фронту, ніби для боротьби з корупцією. Нічого не маю проти військових, сама стараюся допомагати фронту. На мою думку, в парламенті мають бути професіонали. У мене виникло враження, що Єрмак формує нову партійну структуру під вибори. Чи я не права?»52:47 «Розкажіть, будь-ласка, про Корчинського простими словами. Що то за братство? І чому в нього такий вираз обличчя, ніби він каже: мене не зачіпай, а то вбʼю. Його справді усі так бояться, бо я жодного разу про нього не чув якихось лайливих слів, як, наприклад, про Дикого, окрім легесенької критики».56:15 «Чи вважаєте ви, що демократичний режим у державі є гарантією її процвітання, мабуть є держави з авторитарним режимом, які процвітають завдяки патріотичному керівництву».1:03:23 «Чому Порошенко, коли був президентом не підписав закон, який був прийнятий ВР, що покривав би 100 відсотків фізичним особам вкладникам Приват Банку? Це порушення Конституції чи ні?»1:09:50 «Існує думка, що українці (а також поляки, вихідці з країн Балтії) можуть вирішити долю виборів у США. Ви можете приблизно описати портрет, включаючи психологічний, українців, які голосують за демократів та республіканців? Що може спонукати українців голосувати за Трампа?»1:14:35 «Коротке питання: як Вам "аргумєнтіще"(пабєдіще) д'єрьмачучела про корупцію, мовляв, 3 роки війни і як би ми воювали з корупцією? Ми б програли, а так "виграємо", італійському виданню "Кур'єр"?»1:19:08 «Ми знаємо, що польське суспільство дуже давно політично розділене. Вам не здається, що тепер і українці постійно будуть розділені й звинувачувати один одного? До речі, проясніть, які причини цього в Польщі, бо нашу криваву причину ми знаємо».1:24:07 «Ви бачили, з яким страхом лукашенко пробував частування на саміті БРІКС? Трохи вкусив із огидою і поклав на місце. Видно, що боїться, щоб його повторно не отруїли».1:26:50 «На шоу БРІКС був двійник путіна? Якщо так, то лідери цього шоу це не помітили, чи зробили вигляд що він справжній?»=====Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Пробиваючи чергове дно: Вовина тисяча – повна втрата адекватності чи віра в швидкі й нечесні вибори?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=1OtEtTQhCgs===Давно я не був таким злим. Ніби цинізмом влади й інфантильними барськими замашками нашого «найвеличнішого лідора сучасності» вже важко здивувати, але тут таки дістало. Вити два місяці, що нема грошей на виплати військовим, заморозити під цим приводом пенсії та соціальні виплати, підняти податки для тих, кому й так усього бракує, жебрати по всьому світі, жити в борг… А потім з царського плеча розкидатися десятками мільярдів, сподіваючись за них купити любов майбутніх виборців? От межі морального падіння таки для цих не існує. Вони зовсім відчуття реальності втратили? Чи там путлєр пальчиком поманив і пообіцяв укотре перемир’я та перспективу виборів, коли цей лідор умить перестане фінансувати армію та рвоне засівати електоральні поля? Той кривавий диктатор уже не раз так обманював нашого Вову, а воювати з такою демотивацією ЗСУ що не день, то важче…Тому, перепрошую, звичної аналітики цього разу не буде. Тут просто констатація дикого цинізму й неадекватності влади та трохи емоцій. Уже, як вийшло.
Це геніальний план перемоги від Zелінскі??? З 1 грудня роздати по тисячі гривень усім українцям. Тобто, у нас нема грошей на армію, у нас не закуповують від держави дрони. Зброя лише в пожертву від союзників, для найбідніших заморозили на 3 роки пенсії й соціальні виплати, бізнес і найманих працівників душать підвищенням податків, союзники косяться: а як ви там використовуєте фінансову допомогу?... А воно всім: і бідним і багатим вирішило по тисячі роздати з бюджету!!! Це щоб що? Щоб ворог ошизів від такої тупості й перелякався, що в того Zелінскі щось десь неміряне ще приховане, може й ядерна бомба, й почав утікати? Щоб українчики за цю тисячу десь купили чи склепали для себе найдешевші труни, бо з таким підходом до війни їх дуже скоро вже не буде ні за що, ні кому хоронити? Щоб увесь світ збагнув нарешті, що Україною править божевільний?Чи це воно так вірить обіцянці своїх кремлівських кураторів, що в листопаді все закінчиться й більше на армію тратитися він не буде. Зате попереду вибори, а українчики (не плутати з українцями!) людці жлобисті - за тисячу точно країну ще раз продадуть. Уже ж вони у владі "точно знали", що війна у вересні закінчиться. Навіть коштів не передбачили на продовження. А вона не закінчилася! Тепер знову пуйлу повірило??? Ще два місяці тому їм до кінця року не вистачало пару сотень мільярдів. А зараз пару десятків мільярдів, виявляється, зайві???Народ, у мене все жорсткіше відчуття, що це не тільки зрада, що ми вже живемо в якійсь божевільні. Скажіть, що це мені приснилося, я зараз прокинуся, а там Zе перебудовує свої плани під реальний план перемоги від Порошенка, а краще - нема ніякого Zе, й уся ця дурка закінчилася...
Не у всіх корупціонерів нині справи погані. Є така слуга-нардепка Ірина Кормишкіна (от одну букву И на У поміняти й уся суть зразу відобразиться!) Її знають більше під попереднім прізвищем Аллахвердієва. Саме з ним вона увійшла в історію України, як учасниця першого публічного корупційного скандалу в парламенті при слугах - там ключовими корупціонерами були люди Коломойського Дубінський і Васілєвская-Смаглюк (показово, що обоє держзрадники, лише Дубінський сидить на лаві підсудних, а його та Портнова подільниця ще у Верховній Раді). Ще, як Аллахвердієва, вона разом з іншою миколаївською слугинею прославилася під означенням "Баба - да! Баба - да! Корабєльная сосна!" А вже, як Кормишкіна таки попалася на незаконному збагаченні. Вона людина Арахамії, а НАБУ приватизував Єрмак. І в нього з Арахамією свої "тьоркі". Але свою людинку слуги не здадуть. Корупціонерку випустили під поруки двох дуже примітних чоловіків: глави фракції "Слуга народу" Давида Арахамії та Віталія Кіма - улюбленця українчиків та Zеленського й голови Миколаївської ОВА.Отак вам! Вона ж не патріотка якась, а звичайна зелена корупціонерка, навіщо таку корисну людинку гноїти в сізо чи виписувати високі застави. У неї ж два мега-корупціонери поручителями.До речі, я в 2019-му готував аналіз про кандидатів у списку й на округах. Натикнувся на цю Аллахвердієву-Кормушкіну (№116 у списку). Ніколи в жодних суспільних чи політичних діях не помічена. Усі знакові ситуації в країні (Революція, вторгнення, АТО) проігнорила. Навіть у виборчій кампанії Zеленського жодної участі не брала, то яким макаром її всунули на віддалене, але реально прохідне місце? Почав розпитувати. Знаєте, що почув? "Та це їй під день народження подарунок зробили!" Народилася 26 серпня, а перше засідання Ради й присяга відбулися 29 серпня, а планували трошки раніше. Хто подарував? Направду, не знаю. Але були підозри, що один із тих золотих мальчіков, що зараз її взяли на поруки... І я в це чомусь реально вірю. Отакі в нас слуги народу...
Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "Як у Молдові використали технології, якими москва усувала Порошенка й обирала для себе Зе..." Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=5e0zXSeWfYA===Про вибори в Молдові та конституційний референдум я б точно не робив окремого запису, якби там, немов у дзеркалі ми не бачили наші власні вибори 2019 року та деякі напрацювання на рік наступний. Занадто багато аналогій, тих самих технологій та й виконавці часто ті ж самі. Пропонований вам сюжет – це співставлення московських брудних провокацій, лайнометання та різних методів втручання у вибори, які московія застосувала проти України в 2019-му та Молдови в 2024 роках. На жаль, зацікавленість, можливості, ресурси, спроможності п’ятої колони й просто корисних ідіотів і важливість захопити і втримати Україну, стосовно нас виявилися непропорційно більшими. Ми не втримали країну й москва змогла провести вигідного кандидата та розвернути нашу державу. Молдова перший удар витримала. Ще другий тур, а наступного року парламентські вибори. Бажаємо Майї та нашим друзям успіху. А Україні – добре вивчити свої й молдовські уроки й відновити власну національну гідність!