Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "З Днем українських...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 300 Vistas/Alcance 2025-03-14 21:18 Mensaje №25114
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "З Днем українських добровольців! І решта зовсім не святкових подій та тенденцій цього дня…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=wWJPUUfBeJM===З Днем Українських добровольців! Приєднуюся до вітань і додаю пару фраз від Петра Порошенка, а від себе про деякі інші реалії, як ті, хто були найдалі від захисту України, пробували протиставити наші героїчні добробати й не менш героїчні бригади ЗСУ. І як самі справжні добровольці чітко вказали, де ж насправді проходить той поділ між захисниками України й аферистами та латентними зрадниками. І ще – кого, не зважаючи на офіційний статус, маємо честь уже в цій війні вітати з цим святом.На жаль, на цьому позитив сьогодні закінчується. Влада України отримала неймовірно корисну для нас Резолюцію Європарламенту. Ухвалено її, найперше, голосами Європейської Народної Партії, до якої входить і Євросолідарність. Окрім чіткої підтримки України й належних закликів, є там і звернення до цієї укрвлади: дотримуватися принципів демократії, а зокрема й не перешкоджати міжнародній діяльності депутатів, оскільки це, окрім усього іншого, зашкодить нашій євроінтеграції. Знаєте, як відповіла влада Зеленського? Заборонила виїзд Порошенку на засідання Політичної асамблеї Європейської народної партії. І це ще й напередодні Саміту ЄС! Чи це можна оцінювати інакше, ніж як пряму диверсію? Питання риторичне. А ще сьогодні добавилося нюансиків стосовно співпраці між фсб рф і ДБР України – це ж уже другий їхній спільний фільм проти Порошенка, майже копія попереднього, тільки цього разу все ще дебільніше. А маркери расєйського виконання ще чіткіші – про це сьогодні звично розкладаю все по поличках.Був сьогодні черговий день ганьби парламенту – година запитань до уряду, на якій і окремий міністр Сибіга, й прем’єр, і весь уряд продемонстрували цілковиту зневагу до парламенту в, нагадаю, парламентсько-президентській республіці! Міністру закордонних справ якийсь завгосп узагалі наказав не йти на офіційний виклик до Ради й той просто проігнорував, кинувши, що має свій порядок денний. Ну, а Шмигаль звично тупо брехав депутатам. На додачу вся владна пропаганда дуже старалася розповісти щось про якісь «червоні лінії» делегації завгоспа в Джидді, аж тут раптом обізвався сам Трамп і пояснив, що тих червоних ліній виявити не вдалося, а зєрмаки погодили все, що від них вимагали й навіть значно більше. І не лише щодо мирної угоди, але й щодо копалин…Ну й на додачу нині Зе таки підписав злочинний закон про купівлю застарілих рашистських реакторів і прив’язування України до послуг росатому…Це так оригінально справувалася влада країни, яка тримає оборону в кривавій війні проти рашистського агресора та ніби ж висловлює бажання вступити в Євросоюз. От тільки якось ми дивно до того ЄС прямуємо, чомусь тільки задкуємо в протилежному напрямку!