Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Número de suscriptores

47 491
Promedio/Día:: -59
Promedio/Tiempo:: -323
Promedio/Mes:: -1823

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 231
Promedio/Día:: 6,110
Promedio/Tiempo:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Mensajes por Día

5.8
Último día: 7
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 5.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,860 25-08-28 14:11
​​"Справа громад" і Фонд Петра Порошенка продовжують надавати допомогу фронту. Коптери "Мавік". Плазменні екрани для забезпечення роботи підрозділів БПЛА. Ноутбуки. Зарадні станції. І новинка - дрон-детектор "Аспирин-2" здатний засікати роботу навіть ФПВ-дронів. "Аспирин-2" - розробка "Справи громад" і Фонду Порошенка. Не питайте як його добути - в черзі на нього вже відомі бойові бригади. Це одна з перших передач цих дронів на фронт. І все це передається воїнам 93-ї бригади "Холодний Яр". А прийняти допомогу приїхала Маруся Звіробій. Вона представлення не потребує. Марусю Звіробій бояться не тільки вороги - її боїться навіть Зеленський. Особливо коли Маруся разом із Софією Фединою... Все це - ваша допомога фронту. Тому що це ви жертвуєте для допомоги ЗСУ. Це ви допомагаєте фронту - руками "Справи громад". Пишайтеся! І приєднуйтеся! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 10,900 25-08-26 13:02
Сьогодні в Кіровоградському (так, він досі так називається!) райсуді Кропивницького засідання по справі обстрілу аеродрому Канатове протривало аж цілих 10 хвилин: з 11:30 до 11:40. А суть у тому, що слідчі незаконно сфальшували факт наявності потерпілих!!! І вони на засідання не прийшли, бо такими себе не вважають.Такого у світовій юриспруденції ще не було! Слідчі записали в потерпілі двох військових, які заяви про визнання себе такими не писали й більше того, подали протилежні заяви, що визнають себе потерпілими виключно від злочинної агресії путіна, але жодним чином не від дій полковника Романа Червінського, який до події, яку йому інкримінують та до обставин, за яких під час атаки на аеродром постражадли ці бійці, стосунку не мав.А слідство, попри неспростовні докази й позицію "потерпілих" всупереч їх волі наполягає на такому статусі й викликає бійців до суду. Вони вкотре не приходять, бо вже сповіщали суд, що не є потерпілими в цьому провадженні. Продовження фальшування звинувачень — це вже окремий злочин слідчих, прокурорів і суддів. Але з Банкової тиснуть і вони з кожним днем збільшують міру своєї відповідальності. Отака історія з цим уже не просто беззаконним, але й тупо-кретинічним судилищем.
👁 6,600 25-08-25 15:31
Учора тут нічого не писав, але попри День Незалежності, відбулися й інші дуже радісні події - це повернення групи полонених та цивільних заручників. Радіємо за всіх. А для мене особлива втіха - це те, що вдома нарешті журналіст Дмито Хилюк. Скільки кави разом випили та цигарок викурили в парламентській курилці! Скільки переговорили! Я не раз тут писав про Дмитра, якого орки схопили під час тимчасової окупації Київщини в березні 2022-го. Тільки пару повідомлень за ці роки, що живий, але перебував у жахливих умовах.Це про нього й таких самих, як він у Zейла спитали на отій пресконференції в дурмані в грудні 2023-го. Він тоді щось промичав: "Цивільні заручники... Ми повернули цивільних з Сектору Газа..." Воно навіть не знало про тисячі цивільних саме заручників, не арештованих та засуджених, не депортованих, а якраз заручників без жодного правового статусу.І нам навіть не відомо точно скільки їх. Спершу була прийнята кількість у 25 тисяч!!! Потім обмбудсмен Лубінець раптом урізав її удвічі й уже офіційно оголосив, що таких заручників, практично лише з районів, які були звільнені, а отже там є вся інформація — 12,5 тисяч. Це вже абсолютно офіційно. Хоча, вочевидь, занижено. Але й так — понад 12 тисяч заручників у страшних умовах, часто важчих, навіть за полонених. І дехто гарант не зволив про них хоча б щось знати. А звільнено з цієї категорії лише десятки, навіть не сотні, людей. Серед них екс-мер Херсона Володимир Миколаєнко та журналіст Дмитро Хилюк.Вітаю Дмитре!!!
👁 8,350 25-08-19 14:55
zе повертається поспіхом в Україну. Щось там у Вашингтоні могло бути серед неоголошеного таке, що припікає. Деталей, окрім загальновідомих, не знаю. Але я звик звертати увагу на специфічні нюансики.Отже, завтра Рада розпочне засідання не в 10:00, як за графіком, а о 12:00. Слуги шепчуть, що це через те, що завтра зранку з ними буде терміново зустрічатися їхній пересидент. Самі здивовані й заінтриговані. zейло своїх слуг уже давно бачив у гробу в білих тапочках або ж десь, де дуже далеко, глибоко й темно. Збирає їх лише тоді, коли йому щось дуже припікає/, а певності в голосах нема й треба давити авторитетом. Це ж який треш має бути, якщо навіть під скандальний проєкт про скасування незалежності САП і НАБУ зібрали голоси звичним конвертами й не стали організовувати політчавилку. Версія, що наш "настійкіший лідор сучасності просто хоче поділитися зі своїми слугами первинною й більш повною інформацією з Вашингтона, не проходить. Там подібні ніжності ще в 2019-му закінчилися. Та й нема в них довірливої атмосфери: хтось зливає закриту інформацію бігусам, хтось до американської амбасади зачастив, а хтось кураторам у москву звітує, ще хтось уже в затятих противниках разом з Разумковим, але з фракції вийти не може. Тож секретів там доповідати zе точно не став би. А що може бути? А мені звідки знати??? Я можу вам хіба припущення підкинути. zейло міг отримати від Трампа таку пропозицію, від якої страшно відмовитися, а виконати ще страшніше... Але за такі речі можна й голову не зносити. І реалізувати це треба буде в парламенті. Там же не тільки про території може йтися, але про чимало вимог, про які пуйло хвалився, що узгодив їх з Трампом на Алясці. Наприклад, про рашистську мову, як офіційну, й московську церкву, як недоторканну. Я можу ще з десяток падлян перерахувати, для яких zе потребуватиме смертничків у Раді. Кажу тільки про ті, які вже озвучив пуйло, як про вже вирішені. zейло ж не проти, а завжди за. Але хтось має це проголосувати й, головне, перебрати на себе відповідальність, щоб він потім брехав, що то не він, то погані депутати самі таке начудили.Були чутки, що пуйло виставляє вимоги про виконання ряду зобов'язань перед здибакою на трьох, без них не приїде. А Трамп зараз йому у всьому підтакує. От zе й крутиться, як в'юн на сковорідці, а його орки голоси збирають. Бо опзж точно за, а слугам, хоч і покидьки, а страшнувато... А я вам просто нагадаю, що були в нас Мінські Домовленосмті, від яких так тупо це zейло відрікалося. То пошукайте там хоч один пунктик, яким би хтось посмів втручатися в нашу внутрішню й зовнішню політику. Нема там такого! А цей совок довів до ситуації, що нам скоро ще й на малоросію Україну перейменувати вимагатимуть. Наобирали...
👁 9,390 25-08-18 08:40
Не до жартів, звісно, але один польський дотеп зараз дореччний в умовах підготовки до "миру" від трьох кидал. Для розуміння сенсу цього тексту, в польській мові є омонім: pokój "покуй" означає одночасно мир і кімнату, помешкання. ===Отже, закінчилася друга світова, вся Польща завішана прапорами й плакатми "Pokój" (покуй - мир). А в цей час через Польщу на захід та й до самої Польщі ідуть ешелони зі зброєю й совєтськими військами. Й одна бабця запитує якогось місцевого поліцейського: "Przepraszam, skoro mamy pokój, to po co oni tu przywożą całą tę broń?" (Перепрошую, але, якщо маємо мир, то навіщо вони сюди навозять стільки зброї?)Той відповідає: "A cóż to, proszę pani, jaki pokój, take i umeblowanie!" (А це, прошу пані, який покій (мир/кімната), таке й умеблювання).Це про традиції "миру" від па-раші. пуйло вже оголосив, що домовився з Трампом про першочергові "меблі" в нашому домі: московську мову й церкву... Ви впевнені, що це zейло буде дуже пручатися? "Jaki pokój, take i umeblowanie!"
👁 7,700 25-08-17 12:39
Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі: "Діалог — ВІДВЕРТО №825/17.08 У Вашингтоні із Зе готують капітуляцію? Тільки бізнес? Хто в АРМА, де Кім? Та інше…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=55BAMDlsn20===Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:00:00 Короткий вступ.02:10 «Після Аляски Трамп сказав у телефонній розмові Зеленському, що пуйло не хоче припинення вогню, а хоче швидкого миру. Це капітуляція?»11:54 «Хто така Ярослава Максименко? Які скелети хоронить її шафа?»18:10 «Аляска - це не дно бездонне, бездонне дно - його йде пробивати московське зе-чмо в понеділок, 18 серпня, коли він летить до Вашингтону. Спрогнозуйте ОЦЕ».24:50 «Звісно, постфактум всі ми розумні. Але так смішно зараз перечитувати вчорашні коментарі "аналітиків", які розбирали деталі, хто перший зійшов з літака, хто і як кому перший руку подав і т.д., наче це щось означає. А по факту лялька московського царя просто висмаркалася в піджак Трампа й підтерлася його краваткою. Не можу назвати результати цього "саміту" інакше, як найбільшою ганьбою для зовнішньої політики США за останні 120 років. Впевнений, що про це буде ваш сьогоднішній вечірній випуск (суботній), і буде цікаво порівняти наші з вами враження про цю "подію"».32:15 «Коли читав про Голодомор, завжди цікавило, хто ті люди, які ходили по хатах і забирав їжу. Це ж здебільшого були українці. Зараз, коли бачимо немало відео, як залазять у подвір’я, в хати, залучають бандитів - тітушок для відлову та побиття людей, як тварин, стає тепер більш зрозуміло і про звичайних виконавців при Голодоморі. Це вже не виглядає як мобілізація, все більше схоже на полювання бандитськими методами».39:15 «Що змусило Трампа зайняти позицію пуйла, може це? пуйло заявив на прес-конференції: "По соседски и в добром здравии и живым, по соседски это выглядит по доброму". Може це і був головний меседж Трампу? І це вже вдруге за рік…»44:10 «Чи відомо вам, куди зник з медійного поля Віталій Кім?»48:40 «Медіа оминули увагою закриті переговори на Алясці дмітрієва з Віткоффом, ймовірно, щодо економічної співпраці США і рашки. Але вже 15.08 путін видав указ, що повертає американські компанії до участі в проєкті "Сахалін-1". Це дозволить іноземним інвесторам (як ExxonMobil) повернути свої частки за умови сприяння зняттю санкцій. Такий собі потрійний win-win: залучення американських інвестицій і технологій+ повернення на європейські ринки, бо нафта і газ будуть продаватись, як американські. Прошу прокоментуйте».56:30 «Хотілося б почути Вашу думку щодо політичної аналітики Остапа Дроздова».1:04:00 «Усі розповідають у блогах та новинах "про мову тіла" двох, важко сказати нормальне слово, людей…, про червону доріжку, про що завгодно. А чому ніхто не розповідає, що сказав терорист, а саме: збільшився торговельний обіг з рашкою на 22 відсотки від січня 2025 року. Вони домовились про співпрацю в космосі і т.д. Як Ви вважаєте, то все правда, а можливо, що я не добру інформацію дивився?»1:09:47 «Ви якось нагадали про таку людину, як кушнарьов. Добре пам'ятаю його, як дуже розумного ворога України. За що і хто його вбив?…»1:19:10 «Це не ввХ. Це дешева підробка. Навіть цапу зрозуміло. Що трамп урод, теж зрозуміло, він підтвердив цей факт (це не стосується решти притомних американців). Питання: навіщо трампу це потрібно, навіщо підтримувати таку ганебну та дешеву виставу? Чому світовий політикум мовчить? Чому ніхто не підіймає це питання? Чи всіх все влаштовує? Чи всі вже грають в цю недолугу гру? Чи світ уже деградував остаточно?»
👁 5,390 25-08-16 15:04
Поступки має робити путін, а не Україна. Ми повинні негайно вимагати від путіна припинення вогню. Це найпростіша річ і результат, якого ми можемо досягти. Під час етеру на ВВС вкотре наголосив: ми не маємо допомагати путіну чи дозволяти йому відволікти нас від дуже важливого кроку до зупинки війни. Сподіваюся, що президент Зеленський говоритиме про це в Білому домі. Ми також повинні використовувати парламентську дипломатію. Говорити з американськими конгресменами та сенаторами, з американським народом. Вони мають зрозуміти, що це їхній унікальний шанс зберегти лідерство Сполучених Штатів у вільному та демократичному світі. Це спроба врятувати демократію. Вікно можливостей досить вузьке. У нас немає років чи місяців — у нас є тижні чи навіть дні, щоб досягти результатів. Треба вже зараз починаючи створювати робочі групи для підготовки якихось частин мирної угоди. Якщо завтра путін готовий розпочати припинення вогню в повітрі — зробімо це. Якщо післязавтра він буде готовий розпочати припинення вогню на морі — зробімо це. Але припинення вогню на землі має бути невід'ємною частиною цього процесу. Якщо путін не перестане затягувати час, щоб далі вбивати українців, ми повинні викласти на стіл «план Б». Негайне постачання далекобійної наступальної зброї від США. путін повинен зрозуміти, що означає бути під ракетним обстрілом, як це відбувається в Україні. «Пекельні санкції», включно зі вторинними санкціями проти країн, які допомагають росії уникати обмежень, запроваджених США та Європою. Ми повинні перекрити путіну можливість фінансувати війну. Використання заморожених активів росії для зміцнення України. І не менш важливо — ми не повинні дозволяти путіну використовувати мову шантажу і намагатися закрити для України двері до інтеграції в ЄС та НАТО.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 7,210 25-08-12 16:09
Ну, що, народ, полюбувавлися на розводнячок найнижчого левела, спеціально призначений для розумово відсталих або ж для виборців v.zеленського? І це ж уже не вперше, не вдруге, не в сотий і не в тисячний раз. А ведуться ж! Уся історія з обміном територій пройшла закономірні етапи. Хоча ні, ще може бути один проміжний, якщо Трамп з пуйлом домовляться дати змогу zейлу подемонструвати "гєроічєскую рожу". Про ті взаємні поступки територіями сам же Трамп уже не раз казав: українцям треба погодитися, що вони не відвоюють свої території і змиритися з цим (це і є та наша поступка за Трампом). А раша теж має на щось піти, щоб переможцем назвали не путіна, а таки "божественного Дональда-мироточця миротворця". Тільки там ішло все на спад. Спершу йшлося про ЗАЕС і шмат сусідніх районів + вся Харківщина + відмова від апетитів на незавойоване, але записане в їхню конституцію. Далі якось тихо відпала ЗАЕС, потім про Харківщину стихло. Ще є пару сіл на Сумщині й згода пуйла "віддати" Херсон, звідки його вигнали й Запоріжжя, куди воно ніколи не пройде.На все це у zейла згода була давно. Але навіть його виборці, розігріті бравурними заявами про кордони 1991 року, сприймали це, як зраду. Тому цю ідею списували лише на Трампа, а наш Vоvа - він же безкомпромісний. Відкомпромісився, час підпирає дядечка Дональда. Треба брати на себе згоду фактично (не юридично!) зректися окупованих територій.Але ж це зрада! Ну, тоді малюєм зовсім зрадницьку перспективу, а потім її "хєроїчно" відкидаєм і на попередньо узгоджений варіант безкарної й гарантованої здачі понад 20% території країни тобі кричать не "Зрада! На палю! Геть!", а "Ура! Наш Vаvа лудший!" Це ж стара тільки дуже спримітивізована версія технології: "введи в хату вонючого козла ... виведи козла з хати". Тільки ж дуже сильно він поспішав — у zе-бобіків ще рефлекс не перепрошився...А доповнена версія просто передбачає проміжну заяву пуйла: "ні, ми таки хочемо ще незайнятого". Тоді Трамп дасть пуйлу ще 50 днів тільки з "повітряним перемир'ям", але без наземного, а zейло без розголосу допоможе захопити те, що зараз пуйлу особливо принципове...От лише в тій краматорській міській агломерації, крім виборців zе та путінських ждунів, є певна кількість хороших, мудрих, патріотичних людей. От ви уявляєте, як їм зараз у передчутті, помноженому на всю цю брехню й непевність???
👁 6,930 25-08-10 14:22
Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі (звісно, забув своєчасно опублікувати): "Діалог — ВІДВЕРТО №818/10.08 Ху із ху з усіх наших прем’єрів? Чому Аляска? Де янукович заникав $3 млрд? Та інше…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=XMR9qVBc28M===Вітаю вас, друзі й запрошую до нашої спільної рубрики «Діалог – ВІДВЕРТО», де теми визначаєте ви. Запитання або пропозиції тем для обговорення можна залишити в коментарях під верхнім повідомленням у розділі «Дописи» на сторінці мого ютюб-каналу.Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:00:00 Короткий вступ. Одна не відповідь.04:10 «Чому кордони 1991 року, а не 2013, адже в 13 кордони були демарковані. А домовлятись немає кому і немає з ким».10:00 «На тлі всеохоплюючої безнадії: а раптом усі ці реверанси і аванси Трампа були саме для того, щоб таки виманити пуйло з бункера туди, де його можна схопити і запроторити в Гаагську буцегарню? Адже саме в цьому випадку Трамп досягає найголовнішої своєї мрії - він стає рятівником світу, містер Всєлєнная і що він там ще хоче… А руцня стає в тупик - бо ж як зізнатися, що то не справжній путлєр? Бінго, нє? Звісно, що завтра я прокинусь, але не накидайтеся одразу, можна ж хвилинку помріяти…»16:35 «Слухав ваш ефір на Дмитро ньюс. Доповідаю: вчора в Солом'янському районі Києва поліція без представників ТЦК шукала "ухилянтів" . Напакували повний ТЦК. Інформація від кума, який учора ввечері вийшов випити пива, а сьогодні вранці вже був у частині. Невже поліція почала працювати, а ТЦК перестали виконувати злочинні накази?»21:00 «Чи відповідає дійсності припущення, що перед своєю втечею Янукович вивіз на літаку в рашку мільярди доларів, які потім пішли на фінансування ОРДЛО та на погашення того самого кредиту 3 млрд.дол., які Янукович заграбастав собі від путлера?»29:50 «Вже те руське Усік хоче змінити Гімн України. Ну, чого воно лізе туди, куди не можна? Курле, боксаєш, но то боксуй і не лізь туди, де ти де*іл. Бідну Україну вже ґвалтують всі…»35:00 «Путін зустрінеться з Трампом на Алясці. Хіба російська влада не розуміє, що для них: 1) Це приниження, оскільки Аляска є фактично російською територією, просто документи загубилися "випадково" на неї… 2) Зустріч у малонаселеному штаті. Це те, що в цивілізованому світі бачитися їм не виходить зараз. Хіба десь серед гір, лісів і снігів. Що свідчить про подальшу долю країни, яка буде додатком Китаю. 3) Реальна ізольованість. А як на вашу думку, що означає цей символізм зустрічі на Алясці?»45:17 «Є відчуття що рашистське СВО з приходом Трампа переросло в повноцінне АТО, тільки вже українці є терористами, які захопили чужі території і під тиском миротворця повинні їх повернути, закономірний результат дипломатії зарядженої на тихесенько взб**нути! І це вже схоже на якийсь мега день сурка. … В цій Трампо-путінській возні очевидним є лише те, що зелений вальдемарчик завжди робитиме їм ґуд, поки московити накопичують, а ми розтринькуємо!»55:10 «Чи потребує Україна конституціоналістів? … Чи може Порошенко стати конституціоналістом, бо найбільше підходить? … Чи зможе Порошенко вдосконалити Конституцію, та зосередити зусилля на ній, адже це основний стовп держави?»1:03:45 «Чи могли б Ви назвати по 2 хороші риси кожного прем'єр-міністра?»1:29:05 «Пан Сергій Руденко з ветераном героїчним заявляють, що немає ніякої НАСИЛЬНИЦЬКОЇ бусифікації… За місяць всього п'ять (5) випадків сталося. Все це брехня, що розповідають. Я вірю пану Пояркову, який голосно кричить, що цю злочинну діяльність треба припиняти. Питання: як Ви вважаєте, скільки адекватних людей залишилось, у відсотковому плані?»=======Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.
👁 12,300 25-08-03 14:25
Є такий чудовий канал з неймовірними ШІ-ілюстраціями до нашої дійсності Зелебоба Ai. Рекомендую підписку, найперше, заради хорошого настрою. А ще їхніми творіннями можна шикарно ілюструвати свої дописи, звісно, з посиланням на авторство. Там стільки всього, що на будь-яку тему вистачить. А мені їхня серія картинок якось одну гарну аналогію підкинула. В них було чимало замальовок з козою — там з нею возяться і сам zеля, і zеля разом з Бенею.Не знаю, що вони мали на увазі - штучний інтелект іноді підкидає несподівані асоціації. От у мене вони й виникли. Якраз гоував сюжет про те, як zейло, перетнувши чергову червону лінію, раптом опинився в іншій реальності, де вже нема мораторію на критику цієї пожованої істоти в стилі "а-ля бомжара-нарік". Й де прямо говорять, що в України є двоє ворогів: пуйло і zейло, і ще питання, хто небезпечніший. А в середині країни з нього стали просто насміхатися в найдошкульніший спосіб. А раніше ж усякі наші журнашлюшки й ЛСД, навіть опозиційненькі, до уср*чки боялися.Я тоді в заголовок виніс слова, що "zе сам для себе знайшов яйце януковича". А глянув на їхні ілюстрації з козою й прийшла ідея зовсім іншого початку запису. Зараз під неділю вирішив висмикнути його із ютюб, трошки причесати й ще раз нагадати оту калабрійську бувальщину, яка перенеслася в українську реальність. Отже:============="Згадав стару калабрійську бувальщину з району Корільяно ді Калабро. Розповів її мені управитель нашого кемпінгу, коли я розпитував про коротшу дорогу до одного містечка, а саме там ця історія трапилася. Це реально відбулося, просто пізніше вже на Сицилії її перетворили на анекдот.Там один дон гірко нарікав, що він же і сім’ю створив, і у війну на боці американців воював та орден заслужив, і сенатором побував, і церкву збудував і був головним авторитетом та старійшиною свого міста, і міг залишитися в пам’яті вдячних городян ще сотнею поважних справ, але ж смикнув, каже, мене дідько раз після графинчика ґраппи підібратися ззаду до тієї клятої кози…zеленському, окрім отієї умовної кози, чимось добрим і корисним похвалитися не вийде. Але, принаймні, уособленням абсолютного й безумовного зла десь другим після путіна він виглядав доволі потужно й страшно. Дика й суцільна брехня. Арешти патріотів Антоненка з товаришами за підказкою пуйла, розмінування, розблокуваання, розведення, роззброєння… Розграбування бюджетів і ковідного фонду на свої не менш крадійські дороги, через що померли від ковіду тисячі українців, які мали шанс врятуватися. Непідготовка до війни, приховування, відкриття шляху ворогу, брехня й переконування не евакуюватися, через що сотні тисяч загинули, а мільйони зазнали страшної катастрофи. Й усі мешканці України пережили справжнє пекло на землі. Арештовані бойові командири й возвеличені зрадники… Ще годинами можна перераховувати «подвиги» цього вироку країні. Це гарантовано не те, чим би хвалилися лідери цивілізованих країн. Але в нас же були ті дивні люди, які за оце проголосували в 2019 році. І як це не дивно, досі кип’яточком пісяли після кожного його зловживання чи злодіяння…А гонорові борцуни, журнашлюшки й активісти по виклику, які не боялися ні кучми, ні ющенка, ні януковича, а Порошенка взагалі доймали (за гроші Курченка, звісно), при виді цього недоумкуватого інфантильного створіння раптово понабирали в ротики зеленого лайна й тихенько мовчали в хусточку й навіть піпікнути боялися.І раптом смикнуло ж його, як би це метафорично висловив калабрійський дон, зайти ззаду до тієї клятої кози. А в нашому випадку вимахнутися проти статусу САП/НАБУ... От десь так. А каналу Зелебоба Аі дякую, що навели на ідею.