Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 550
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Зе приніс новий «м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 970 Vistas/Alcance 2025-10-30 20:50 Mensaje №28567
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Зе приніс новий «мирний план від Європи». У нього там загортали оселедець? Суцільний треш і дежавю". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=G7YjRggXVSM===Зеленський уже пару тижнів анонсував нам чергову… ні цього разу не нову вундер-вафлю на зразок ганебного «фламінги». Він рекламував видатний стратегічний документ, надзвичайно важливу угоду, яка все змінить, спільний з Європою документ про те, як закінчити війну… Спільний з ЄС план закінчення війни? Трохи дивно. Бо, як виявилося, в Євросоюзі не знали, що вони такий план готують, цим не опікувалася Єврокомісія, не замовляла Рада ЄС. А ще в європейських країн явно нема таких важелів тиску, щоб без США дотиснути московію й змусити її до миру. Я грішним ділом подумав, що Зе вирішив украсти той план миру, який європейцям презентував Петро Порошенко. Де збільшення санкційного тиску для агресора та максимальне постачання зброї Україні. А ще жорстка спільна позиція стосовно всіх червоних ліній.Помилявся. Ні, щось чуже спіонерити наш «найпотужніший лідор сучасності» ніби й не проти, але гарантовано, що не такі поради. Однак, пару тижнів таких анонсів із епічним виразом лиця та патетичним хрипкуватим голоском свою справу зробили і зі мною. Я також очікував, що ж там такого серйозного та епохального нам запропонують у Європі. Сьогодні той знаменитий супер-пупер план появився. Ну, що вам сказати? Це було щось таке нікчемне, що провладні блогери вирішили його дуже загально переповісти власними словами, а пропагандисти не дуже дружно стали переводити стрілки: ні-ні, це не наш, це Європа нам таке написала. Ні. Жодна європейська інституція, з того, що знаю, до цієї писанини причетна не була. А напередодні нам таки здали, що то Єрмак знову віднайшов якихось радників у Європі, й як на позаторішніх нарадах, з ними щось обговорював. Ще питання, чи й були ті радники. Бо текст цілковито доморощений. Щось схоже ми вже мали з так званою Формулою миру. Це там, де всі формулювання зводилися до наступного: росія має вивести війська, росія має повернути території, росія має вернути ЗАЕС і припинити ядерний шантаж… А якщо не захоче? У тій і в нинішній формулах на такий випадок нема ані ЗСУ, ні збройної підтримки, ні санкцій. От тільки за все хороше й проти всього поганого…Вирішив для вас цю бузу розібрати. Як на мене дешевенька декларація: як би мав виглядати мир, якби агресор на нього сам погодився, і всі інші захотіли діяти саме так, як у цій формулі записано. Хоча і США й рашистська недоімперія вже неодноразово саме такі пропозиції відкидали й навіть їх не розглядають. Це б потягнуло на студентську практичну роботу – придумати варіант вирішення такої то проблеми. Але без шляхів вирішення, реальних учасників, часових рамок, оцінки ризиків та всього іншого. Ну, це той варіант, коли: «Сідай, двійка!» Оскільки на цю мить той мега план, який так довго анонсував і вихваляв сам Зе, ше не опублікований на президентському сайті, то можливо постараються перемалювати, щось добавити… Але в моїй медичній практиці про таке казали: реанімація мумії Тутанхамона пройшла безуспішно…Одна зі світлин на обкладинці (вгадайте, яка) від тк https://t.me/zeleboba_ai - рекомендую.