Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Número de suscriptores

47 491
Promedio/Día:: -59
Promedio/Tiempo:: -323
Promedio/Mes:: -1823

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 231
Promedio/Día:: 6,110
Promedio/Tiempo:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Mensajes por Día

5.8
Último día: 7
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 5.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,070 25-10-28 20:52
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Фламінго» долітався, а лідор договорився… Брехнею весь світ обійдеш, а назад не вернешся (народна мудрість)" . Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=nxfahofM4sU&t=3s===Логіка дій зе-влади ще з 2019 року передбачала поглинання новими скандалами, брехнею, злочинами попередніх ганебних дій. Це не метафори, а реальна політтехнологія – під це іноді навіть щось могли додаткове донавитворяти… І це працювало. Зе-владі шалено пощастило з таким населенням. Тільки щось натворив такого, що вже пекельне полум’я п’ятки лиже, у світі спішать вибачатися, компенсувати збитки, йдуть на розслідування чи й під суд. Наївні… Виявилося, що достатньо просто натворити чогось ще дикішого і все попереднє забудеться, а доки з нових вибриків почнуть робити якісь висновки – вам у очі й вуха вже новий скандал. Але, як виявилося, це спрацьовує лише з деякими націями, які так і не змогли позбутися совкового менталітету. Чи бодай більшості населення, що досі готові їсти великою ложкою брехливу пропаганду. Тому проходило раніше й досі це заходить із нещасними громадянами України й Білорусі та з отими ж рашистами…Здається, наша влада так і не змогла усвідомити, що в інших країнах і їхні еліти, й народи живуть за абсолютно інакшими стандартами. Тому Зе й вихвалявся європейським лідерам, що запросто ще 2-3 роки вестиме війну, а потім страшно обурювався, коли Дональд Туск вирішив, що українці, а не тільки іноземні політики, мають бути поінформовані про стратегічні плани свого лідора. Щось подібне сталося і з отими корупційними проєктами, які зе-влада розкручує у сфері закупівлі та виробництва озброєнь. Це українцям можна було безкарно брехати про всілякі там неможливі в чисто технічному сенсі дрони-ракети. Почати із треш-проекту «Паляниці» з завищеною ціною разів у 20 і найгіршим співвідношенням ціна-якість. А потім, коли все почало лізти назовні, можна навішати чергової локшини, рутою, трембітою, пеклом… І нарешті придумати чергову вундер-вафлю – «найкращу та найпотужнішу в світі» ракету «Фламінго», яку будуть виготовляти дружки, що раніше кіношні декорації монтували та бетонні лавочки заливали… Коли історія з цими фламінгами також виявилася блефом, Зе звично перемкнув увагу своїх посполитих на Томагавки, по відмові їх надати, перемкнувся на швецькі винищувачі… Так із його буйною фантазією можна було б ще років 10 каламутити свідомість цього населення… Але жлобство і віра, що це пройде скрізь, зіграли з ним злий жарт. На фейкову програму почав клянчити грошей у наших союзників і навіть у іноземних доброчинців збірки оголошувати. А там наївність тільки до межі дипломатичного етикету. А далі пішов злив у Нью Йорк Таймс, відмова від підтримки цього «продажу повітря» і загроза дуже серйозних наслідків. На жаль, не для Зе, а для України. Сьогоднішній сюжет про все це дурисвітство і про те, як замість зупинитися, ця влада й далі продовжує брехати й каламутити мізки вже тим, з ким це не проходить. Бо, як сказано в народній приповідці: «Брехнею весь світ обійдеш, а назад не вернешся»…Для обкладинки використана ілюстрація з каналу https://t.me/zeleboba_ai (рекомендую).
👁 7,510 25-10-27 21:14
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Чи слід аж надто покладатися на зустріч Трампа й Сі Цзіньпіна? Мотиви, важелі, інтереси…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=PUKOCr5b6g4===Перепрошую, сьогодні без детального опису до відео. Щойно закінчили тривалий ефір з Володимиром Цибульком, уже не встигаю підготувати пару вступних пояснень і думок. У цьому сюжеті не прогнозую наслідків того саміту двох лідерів з авторитарними замашками, від якого в нас усі аж підскакують, так очікують чогось видатного. Незабаром самі побачимо. Або ж, що найімовірніше, не побачимо й не почуємо, зате зможемо відчути. Бо про Україну там можуть і не згадати взагалі, хіба чисто ритуально, щоб зафіксувати протокольне нагадування. Але результати можуть і без того мати для нас значення. Розбираю ті обставини й підґрунтя для можливих рішень, про які не часто в нас говорять. Ні, це не про Україну. Це про плани як Трампа, так і Сі щодо поділу шкури московського ведмедя. У обох конкурентні й несумісні бажання. Але їх несподівано можуть і поєднати, хоча це вельми трудно собі уявити. Але обом для втілення їхніх задумів дуже заважає триваюча вже четвертий рік кривава терористична агресія московщини. Це про передумови, а про підсумки будем говорити вже пост-фактум.
👁 6,190 25-10-25 20:39
Kurt Wootz:В 1958 році мікроскопічна Куба була в двадцяті економік світу…Але кубінці під гаслами ''хуже ньє будьєт та хоть паржом '' з розгону ро..'@башили свою країну об бетонну стінуHawthorn Healing:Чергове підтвердження того що жоден окупант так не зруйнує країну, як це може зробити її туп@лобый охлос.Andrey Smetanenko:1958 год - в соответствии с Международной организации труда, по средней зарплате рабочих Куба - на восьмом месте в мире (после США, Канады, Швеции, Швейцарии, Новой Зеландии, Дании и Норвегии), а по доходам крестьян - на седьмом месте в мире.Уровень безработицы - один из самых низких в мире - 7,07%. Всего работающего населения на Кубе в 1958 году - 2 204 000 человек.Кроме всего этого, до 1958 года Куба была страной с лучшим дорожным покрытием в Латинской Америке, с наибольшим количеством супермаркетов в Латинской Америке, с самым современным аэропортом(Гавана), с крупнейшими иностранными инвестициями и с крупнейшим в Америке бюджетом на сохранение исторических и архитектурных достопримечательностей.Было любимое место отдыха американцев. Первое телевидение в Латинской Америке появилось на Кубе…Комбриг:А потом прішол "прастой парєнь із народа"
👁 6,610 25-10-23 20:12
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Павуки у банці» викрили рашен-бізнес друга зепрідента. Криваві алмази Міндіча як дзеркало зе-влади". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=ligwMbfWdd8===Це в нас триває війна, на нас шиплять, що не на часі. А в зе-влади зовсім інші войнушки та пріоритети. Й вороги для них теж не в москві. Там якраз успішний бізнес. Головний ворог, звісно, для влади – це Порошенко й нечисленна, але дошкульна опозиція. Але й навіть про них ці персонажі з мого ще студентського підручника «Зоологія безхребетних» забувають, коли доходять до своїх внутрішніх конфліктів. Там багато всього намішалося. І бізнес-інтереси, коли противники звинувачують один одного в рашистських партнерах і лобізмі. Й переважно обоє цілком праві. І превентивні залякування, мовляв, я маю чим відповісти! А також і звичне бандитське зведення порахунків. Ну, й коли вже стане зовсім непереливки, то злити інформацію про своїх братків-партнерів по владній мафії та побігти здаватися в американське посольство, звідки вже не один затятий топ-корупціонер вийшов з німбом борця з корупцією. Згадайте хоча б Кубракова чи Наєма. Не беруся судити, який з цих мотивів став вирішальним для першого віце-прем’єра Федорова цифрового, але мовчати на деякі атаки проти себе він не став. Перед тим були два наїзди із цілком реальними звинуваченнями, за які мали б ухопитися слідчі принаймні трьох-чотирьох спецслужб і правоохоронних органів, але якось у летаргічний сон занурилися… Те, що буде відповідь, сумніватися не доводилося. І під неї вже був заготований ще за теплої літньої погоди матеріал. У Федорова є свій підопічний депутат з іміджем майже опозиціонера Желєзняк. Саме він і озвучує інсайди від свого урядового боса. Цього разу відповідь мала бути пропорційна атакам. І вона прозвучала дуже оперативно. Бо ж заготована була вже давно – зайвий доказ, що не нардеп, а віце-прем’єр реальний автор цього викриття й тільки він вирішував, коли його оприлюднити.Прозвучали жорсткі й аргументовані атаки на особу особливо наближену до першого тіла країни – Тимура Міндіча. Для мого циклу, де вже третій вечір розбираю оті «бої бульдогів під килимом» у зе-владі, значення мав сам факт цих войнушок і поступового розколу владного моноліту. Але матеріал про Міндіча виявився настільки вбивчим, що його залишити на задньому плані було б нелогічно. Бо це вже реально дика зрада. І дуже хороший аргумент для Трампа нарешті зробити те, про що він поки лише натякав – доукомплектувати економічні санкції проти москви індивідуальними санкціями проти декого в Києві. От про всі ці інтриги при зеленому дворі й те, як ці мерзотники, заколисані нашими пазітівнєнькими й усякими свідками «вічно лєгітімного», вже остаточно страх втратили, сьогоднішній сюжет. Це один з тих випадків, коли чітко розумієш зміст слів: «дно дна» і «знизу постукали».
👁 7,300 25-10-22 20:10
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "У зе-менеджерів своя війна – влада дешевих інтриг, підстав та ворожнечі. Усе, крім потреб України…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=K1h5VnLLCIs===Це своєрідне продовження вчорашньої теми. У попередньому випуску ми з вами розбиралися, як покійниця-монобільшість обирала нову віце-прем’єрку. І чому це цілковита профанація та дискредитація української владної системи. А ще про неоголошені коаліції та інші деталі нашого, на жаль, уже понад 6-річного позеленілого буття. Але сказавши «А» - наскільки це все було беззаконно, слід вимовити й «Б» - заради чого всі ці старання й інтрижки? Сьогодні про це. І нова віце-прем’єрка Тетяна Бережна у цій грі поки лише інструмент чи об’єкт чужої нечистої політики. Але для декого цей інструмент має дуже велике значення.Нинішня прем’єрка Свириденко колись доволі вправно «сплела лапті» своєму тодішньому формальному шефу Шмигалю (реальним босом для неї був і залишається лише завгосп усього Всесвіту). Тодішній прем’єр якось несподівано виявив, що вже зовсім не він керує урядом… Нині така загроза нависає вже над самою прем’єркою, яка не лише неформально, але й реально потіснила Шмигаля. У неї в уряді є такий собі каламутний тип із купою скелетів у шафі – перший віце-прем’єр Федоров. Його дуже любить наше Зе. Бо той і підлизати так уміє, як ніхто, і популярність якусь ще зберігає в ошалілого від такого життя населення, а ще він з мудрим виглядом розповідає про речі, в яких нічого сам не тямить – цілковито споріднена душа для нашого «найвеличнішого лідора». Тому й приліпили його до нової прем’єрки на другу позицію. І той безсоромно копає яму своїй шефині, як вона колись екс-прем’єру. Ніби ж і проблем нема – попросити Єрмака, «нехай з цим чортом розбереться». А не можна, бо Федоров є одним із тих 5-6 дефективних менеджерів, яким Зе віддав на поталу всю країну. І навіть два інші менеджери не особливо хочуть із цим фаворитиком заїдатися. Але чого не хочеться робити через безпосередні апаратні ігрища, можна провернути руками викривачів, ніби «неслухняних» детективів, чиїхось журналістів. Отак зараз і розкрутилася нова войнушка у владі, коли прем’єрка підкріплює себе додатковою заступницею, а паралельно її компаньйони викривають якийсь один відсоток зловживань цифрового Федорова. І цього вже досить для звільнення й слідства. Але ж то в країні, де править закон. Це не про нас… У нас, доки країна стікає кров’ю у віні реальній, владоможці мають власну війну: інтриг, амбіцій, компроматів. Там є все, нема лише інтересів України. І ще там нема отих своїх, за кого, якби не весь цей цинізм ситуації, можна було б хоч трошки повболівати. Ні, це той випадок, де на арені «зло б’ється зі злом». А ми, доки не перестанемо верзти нісенітниці про «лєгітімново» і «неначасі», залишимося лише пасивними спостерігачами…
👁 6,680 25-10-20 19:19
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дорогою до Будапешта. Без гідності, але зі сподіваннями. І вже остаточно про Україну без України…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=tkHNCPFHozo===Сьогодні не встигаю підготувати повноцінний супровідний допис до відео. Готував цей сюжет ще перед нашим відновленим спільним випуском із Володимиром Цибульком. Часу до початку обмаль. Тому коротко. Трамп домовився з терористом №1 про переговори в Будапешті. І це вже буде не посередницька місія, а неприховане «ЗАМІСТЬ». Замість Зе, замість України. Хто від цього виграє? Очевидно, що не Україна. Хоча, за участі Зеленського все може виявитися навіть значно гірше. Чи відповідає це інтересам кремляді? Не зовсім. Їхнім завданням було демотивувати Трампа від будь-якого посередництва на майбутнє. А в Будапешті отримати саміт, який стане легалізацією терористичного режиму, однак, зірвати його результати. Отакий повтор вояжу на Аляску. Схоже, що в Трампа все зрозуміли й на таке вже не погоджуються.Напередодні саміту, про який ми не можемо спрогнозувати не лише результатів, але й коли та чи взагалі він відбудеться, все ж треба з’ясувати позиції сторін та чого від них очікувати. А ще, якою може бути роль отого нашого пожованого вироку?
👁 6,650 25-10-18 19:47
Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "Візит до Вашингтона: соромно, болісно провально. Хто в Будапешті виконає роль Зе? Що це для нас?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=Iui_eKuMMSg===Учора не мав ні часу, ані натхнення на вечірній сюжет. А воно ж зрозуміло, що треба було говорити про обставини переговорів Трампа з пуйлом і Зеленським. Другі на той час ще не починалися, а відчуття щодо наслідків перших не залишали місця для припущень про ймовірний успіх вояжу Зеленського. От просто, все те, на що він робив ставку було спростовано й відкинуто ще в той час, коли він летів над океаном. Це було якесь до деталей зрежисоване приниження і наперед запрограмований провал. Я тут вирішив розібрати весь перебіг цих подій. Спершу був візит передової групи. Точніше, вояж, бо візит провалився цілковито. Звичний «золотий ключик» Єрмака прем’єрка Свириденко, через яку він намірявся пропихатися у високі кабінети, не спрацювала взагалі. Фокус розкусили – ніхто не повівся. Відмовили всі. Делегація відбула екскурсію з презентацією на двох збройних корпораціях та побачитися з Кітом Келлогом, щоб хоч якісь фото отримати.Другий провал – їм не сповістили про кардинальну зміну настроїв Трампа. І навіть про розмову його з пуйлом Зе взнав уже висівши з літака. Анонс розмови, сам її перебіг та жорсткі коментарі, які відсікали всі заготовки Зе для переговорів, пройшли за той час, коли він летів над океаном. Не знаю, чим він там займався й у якому стані був, але ніхто не посмів поінформувати про кардинальну зміну ситуації. А потім упродовж доби, яка залишалася до візиту в Білий Дім не було кому переконати Зе поміняти вже втрачені переговорні позиції й пристосувати їх до нових обставин. Перший день візиту Зе став ніби продовженням вояжу завгоспа – абсолютна беззмістовність та імітація діяльності й заповнення часу показовими безрезультатними зустрічами. І нарешті Білий Дім. Трамп віднедавна перейшов на мову жорсткого сарказму й вишуканого тролінгу. Я не впевнений, чи в цій бездарній команді хоч змогли усвідомити, як їх висміювали й принижували. І словом, і ділом. Зрештою, народну приповідку про зелених пропагандистів: «Ти йому плюй в очі, а він скаже, що то Божа роса», - ніхто не скасовував. У нас будуть розповідати про важливу й дружню зустріч та історичні переговори. А насправді, Зе приїхав, коли переговори вже пройшли… І було лише розставляння всіх акцентів, де позиція України, а тим більше Зеленського мало кого цікавила. Інсайдери американських видань, усі без винятку, одностайні в дуже негативних оцінках: переговори пройшли вкрай напружено і критично погано. Емоції зашкалювали. Але тепер уже було без криків, Трамп давив безжально. Він відкинув усі побажання Зе, а той так і не зміг переорієнтувати тактику.У сухому залишку: Томагавків не буде. А звідки та тупа наївна віра, що їх хтось міг нам надати. Це ж навіть технічно неможливо! Трамп наполягає на припиненні вогню й переговорах, виходячи з фіксації лінії фронту, як основу поділу країни. Зе публічно розказує, що він не проти, а проблема лише в путіні. Але Трамп таки натякає, що проблема також у Зеленському. Ще фактор приниження – Будапешт. Зустріч там Трампа з пуйлом – найганебніше рішення, яке стане плювком в очі для всього цивілізованого світу. Але для Зе стало шоком, що його туди Трамп не допустить і понижує до рівня експерта, якому велено сидіти біля телефона й чекати, може його викличуть на зв’язок. Тішитися навряд, чи є чим. Але концептуально тут розігрується несподівана схема, коли Трамп не виправдав очікувань пуйла, не махнув рукою й не заріксяя, як перед тим у Нью Йорку, від участі в процесі. А навпаки, вирішив виступити в них замість Зеленського. Щоправда, для нас фатально, що із своїм викривленим баченням «справедливості». Але ж участь Зейла в будь-яких домовленостях – це автоматично ще більша загроза. Дожилися: опинилися між поганим і паскудним. І навіть тут уже вибір роблять без нас і за нас.
👁 6,890 25-10-17 14:57
⬆️⬆️⬆️16:18 «Можливо, Ви маєте якісь додаткові джерела інформації щодо подій у Тернополі. Роз'ясніть ту ситуацію з тцк. Бо це не тільки Тернопіль, це- проблема багатьох міст. Уже стає страшно від майбутньої військової диктатури. Люди в формі військових на автівках без номерних знаків або з інших автівок ганяють по місту, порушують ПДР, стають учасниками ДТП, їздять агресивно, часто провокують на конфлікти. Все це сумно і небезпечно. І це не обов'язково тцк, а люди з "…ського котла", які тут знаходяться або з початку війни, або з тої пори, коли їх влаштували туди впливові знайомі. Як бути з цим? ВСП не дієва. Поліція- тим паче».25:05 «Позаминулого року багато писали про те, що нам передали декілька десятків когенераційних установок для часткового рішення проблем з електрикою. Спочатку підключили аж одну, потім (рік тому) Шмигаль заявив: "Кількість наявних у підприємств теплопостачання когенераційних установок сьогодні в Україні — 169, із них 83 введені в експлуатацію. Міжнародні партнери підтвердили постачання ще 291 установки та 101 блочної модульної котельні". А що ж насправді? Вони дійсно їх повводили в експлуатацію, чи це з серії мільярда дерев та гігавата електрогенерації? Хоча з погляду на те, що ці тварі вибивають нам газ, то може вже ці установки і не актуальні?»30:17 «…У мене виплив пан Томенко на каналі пана Мамаєва з заголовком: "Порошенко і Зеленський мають піти". Питання: Чи їм усім пороблено, що вони так проти Порошенка? Немає інших колишніх президентів? Ні, ця країна довбанулась, що "свої" подуріли що "Зеленські" о***ли. Вибачте. Який масовий довбо-дебілізм (…)»39:50 «Зелена влада ротом раніше судимого за вбивство шаріївця Золкіна оголосила, що в Україні необхідна цензура, причому у такому форматі, який "не допустить соціального вибуху [через брак інформації]". … Ветерани медійного простору, як прорвались до влади через телевізор та інтернет, так і утримувати її збираються в той самий спосіб. Бо ж, не приведи Господь, правда таки проб'є ту броню "єдиного маратону" і дістанеться очей, вух, а головне - мізків, і частина насєлєнія таки стане народом…»47:33 «Чи знаєте Ви щось про ютюб канал Yuri Fob Ruso? Там про Вас. Що це і чому?»50:15 «Останнім часом багато інформації про завіз до України мігрантів з Азії і Африки, а де Свобода з її "титульною нацією"? Чому мовчать?»54:45 «Слухав коментар Андрія Реви в етері Прямого зі Славою Вардою. Ніби все завжди правильно говорить: і про громадянство Труханова. Висвітлював процес у Верховному Суді й усе ніби добре. Але весь час обурюється, чому опозиція мовчить. І це вже не вперше він невдоволений опозицією. Скажіть, про яку опозицію говорить пан Рева у всіх своїх відео вже більше ніж пів року? може я щось не розумію?»1:01:18 «Чи не пов'язаний поспіх з абсолютно не опозиційним Трухановим та його далеко не свіжим паспортом рф з запланованою приватизацією ОПЗ за новітні шаги, точніше трохи більше ста мільйонів доларів? При тому, що є свій прокурор, суд, ТЦК а головне що є за що відкрити справу! А ще нещодавній підрив аміакопроводу виглядає з неба якось не зовсім залишковим витоком! Що хімічать в ОПЗ, і чи не накриють ці химині кури вітром з моря всю Одесу, а не просто поля як під Русин Яром?»1:10:55 «Що думаєте про Остапа Дроздова? Як на мене, один з небагатьох журналістів, які не прогнулися».1:15:30 «Чому людей, які захищають Конструкцію і закон, називають "захисниками Труханова"? Особливо старається Дмитро Корчинський. Хоча російський паспорт Труханова виявився фальшивкою, а фоточка з Дугіним цілком автентична. Чим не привід для позбавлення громадянства? Ще є плітки про "агента ФСБ" Корчинського! Чому люди, які захищають беззаконня, щиро переконані, що їм особисто це не загрожує?»
👁 6,290 25-10-15 20:26
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Post factum до новин минулих днів. Ні дня без провалу! Якщо не вчитися навіть на власних помилках..." Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=-fASuMaKEWc===Сьогодні вирішив зробити отакий сюжет post factum до кількох зовсім недавніх тем, де ми з вами розбирали дуже несимпатичні дії цієї зе-влади та реакцію на них у цивілізованому світі. А вся система зеленої владної пропаганди ще з 2019 року має один з основних принципів – розраховувати на забуття провалів, зловживань та ганьби. Умовно: один треш перекривати іншим, сподіваючись, що за новими факапами ми забуваємо про всі попередні. Тому нам потрібно повертатися до того, що накоїли ці обранці в минулому. А деколи абсолютно дикі наслідки вилазять буквально в лічені дні. Тому сьогодні сюжет з такими продовженнями зовсім свіжих подій.Справа з громадянством одіозного мера Одеси Труханова. Я ж тут розбирав усю ту дикість із брудними мотивами та антиконституційністюь таких дій, особливо після потоптанням Зе базового поняття єдиного громадянства в Конституції. Але що за день вирине щось геть зовсім скандальне, я таки не очікував. А слід було. Бо у нашого вирока все фальшиве. Після 21 травня 2024 року він сам фальшивий президент, фейкові всі його запевнення й обіцянки, у нього фальшиві санкції й обвинувачення проти Порошенка… Там нічого істинного немає. Але винести указ про припинення громадянства на основі сфальшованої копії рашистського паспорта Труханова… Це вже навіть не про беззаконня, а про дрімучу тупість. І деградацію всієї системи. А оскільки інформацію про фальшивку опублікував відомий у світі розслідувач Христо Грозєв, то скандал розлетиться по всій світовій пресі.Ще одна тема з продовженням – це свіжий візит до США цілої делегації, яку на ділі очолює не прем’єрка – вона там лише в ролі стюардеси, а його завгоспівська величність. Нам зараз будуть розповідати про неймовірні досягнення цієї компашки улюбленців «умивальників начальника і мочалок командира». А насправді, там, судячи з перших повідомлень, уже не провал, а крах. Проблеми у міністра фінансів Марченка з пошуком грошей у МВФ. А решта компанії, яким по заріз треба було зобразити хоч якусь ефективність, поки не можуть навіть за гроші організувати якихось пару пенсіонерів з дипломатії чи генералітету для презентабельних фото. Все, на що спромоглися, це на тривіальну презентацію у центрі для візиторів пари компаній-виробників зброї, в тому числі й знаменитих Томагавків. От лише новини про переговори можуть бути розраховані лише на розумово відсталих. Постачання ракет узгоджується на найвищому рівні. І не з волі самої компанії, а тим більше не з завгоспами. Презентація в рамках освітніх та ознайомчих програм відділу зв’язків з громадськістю… Ну-ну.Пару фраз Трампа й Геґсета мали б вселити в нас деяку надію. І от якраз тут я поки не відкидаю сподівань на добрі новини. Бо Трамп і його команда для досягнення миру в Україні мають два з трьох необхідних елементів: щире бажання й реальні важелі впливу. Бракує поки лише політичної волі це задіяти. І візит Зеленського мене тут аж ніяк не надихає, бо до цього часу він ні разу не допоміг розв’язанню проблем, завжди лише їх створював. Та й по ділах слід судити. А при всій мега-активності середньомісячне постачання зброї в липні-серпні круто скоротилося…І навздогін до недавнього аналізу вже неприховано жорстких статей у США й Британії про Зе і його систему авторитарної влади маємо перехоплену естафету від німецького Франкфуртер Альґемайне цайтунґ. Сумна картина відкривається для європейського читача… Але так завжди стається, коли у вас влада та її виборці не бажають учитися не тільки на чужих, але й на власних помилках…
👁 6,130 25-10-14 20:17
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дайте грошей і не вчіть нас жити! Двоє переговорів, марнотратний вояж і що для Зе пішло не так?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=QfjpkvV3eWs===Усі в нас крутять тему про те, як наш «найясновельможніший лідор сучасності» полетить зараз до Трампа й отримає звідти купу Томагавків. Доволі безглузде припущення та й основне завдання таких інфоповідовлень – створювати «білий шум» над переговорами про щось кардинально відмінне. Маю пару припущень, але краще діждемося самого візиту, може хоч щось прорветься назовні. Або при одному з реальних варіантів і не прорветься. Не дарма Зе вчора розбазікав, що летить до Трампа говорити про щось дуже-дуже важливе, але таке, про що не можна говорити телефоном. Це захищений зв’язок, але його контролюють спецслужби США. І тому по ньому про державні таємниці й постачання озброєнь говорити можна, а про змови, зради, незаконні домовленості й політичну корупцію – ні. Але щоб наробити побільше того «білого шуму», за яким не буде виникати зайвих питань у надто допитливих громадян, наприклад, у нас з вами, й потрібні генератори нікчемних за результатами , але гучних за суттю візитів і переговорів.До Вашингтона вилетіла ціла делегація посадовців із усіма наборами привілеїв, але без мети й програми. Властиво, з усієї компанії запрошення й програму візиту мав той єдиний, про кого й не згадали в повідомленнях – міністр фінансів, якого чекають на заходах МВФ і Світового Банку. Ще головний завгосп всесвіту Єрмак, його підставка для кави й папок, а за сумісництвом прем’єрка Свириденко, кум Пишний, обласканий любов’ю завгоспа Умеров, просто в ролі гіда в США перший зам МЗС Кислиця, міністр із дерибану економіки Соболєв і ще група супроводу прибули взагалі невідомо для чого. Хтось у надії: «А може повезе», дехто провіятися, ще дехто вислужитися, а завгоспу треба набивати собі ціну в очах лідора, бо там дещо пішло не так, і звично шкодити Україні…Але бувають же візити не лише наших з України. Прибувають посадовці і в нашу країну. Властиво, починаю сюжет із візиту шанованої нами Високої представниці Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки Каї Каллас. Бо тут якраз і розкрилася основна сутність нашої влади та реакція на неї європейських посадовців. Раніше на хамське : «Давайте гроші й не лізьте перевіряти, як ми їх освоїмо», сором’язливо погоджувалися. Але ситуація змінюється. Занадто багато таємного стало явним, а того, що старалися замовчувати, вихлюпнулося в пресу. На прямолінійне від Зе нагадування, що йому не постачання й допомога, а кошти найбажаніші, пішла вже доволі відверта відповідь, що тепер правила гри змінюються.