Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Шлях до НАТО під «...
7 800 Vistas/Alcance
2024-12-03 21:41
Mensaje №23596
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Шлях до НАТО під «калінку-малінку», чи послідовно й переконливо? І чим займається Порошенко в США?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=j6iumpGgV7w===Сьогодні без довгих передмов. Пару днів відстежував оті танці нашого Зе і його горе-влади навколо теми НАТО, безпекових гарантій, західної підтримки. І чим детальніше приглядаєшся до внутрішніх мотивів усієї цієї дикої непослідовності, коли за пару днів тричі діаметрально міняється позиція, тим більше здається, що ці хороводи ведуться явно під мелодію «калінка-малінка» чи що там ще популярне на болотах… Спонукала до сьогоднішнього сюжету якась дивна чи то заява, чи умисний пробний вкид від МЗС про відмову від усієї макулатури, яку Зе попідписував, видаючи ті декларації про наміри за «угоди про гарантії безпеки». От мені б тільки радіти. А так і проривається: «Не вірю!» Бо насправді, це елементарне крутійство і жодної мети зміцнити безпеку чи наблизити вступ до НАТО й не ставилося.А в той самий час можемо спостерігати за серією візитів п’ятого Президента України Петра Порошенка. І от ніби ж більшість тез співпадають. А відчуття і в нас, і в західних союзників протилежні – довіра й повага. Бо щиро, мудро й послідовно. Але зараз не про самі слова. Про викрутаси Зеленського я трошки тут розповідав напередодні. А позиція Порошенка практично незмінна упродовж років. Мова про справи. Трошки вирішив поділитися оцінками й очікуваннями від візиту Порошенка до США. Бо по зомбі-марафону цього не розкажуть. На партійних ресурсах Євросолідарності чи власних Порошенка є виклад фактів. А я вирішив дещо оцінити й прокоментувати від себе. Властиво, про це сьогоднішній сюжет.