Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Із США без любові....
8 100 Vistas/Alcance
2024-12-04 21:14
Mensaje №23607
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Із США без любові. Чи можна зробити ще гірше? Так. Відправити «налагоджувати» стосунки одіозного завгоспа". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=mRuHYvY5BNg===Сьогодні продовження до вчорашньої теми щодо міжнародних подій і того маразму, якого все більше в нашій зовнішній політиці та в атмосфері довкола нашого іміджу в США. Але спершу про дещо обнадійливе та корисне. Маємо, принаймні, спробу відвоювати позитивні позиції, чим займається Порошенко, попри вічні палиці в колеса від цієї укрвлади. Вчора він працював переважно із представниками чинної адміністрації. Сьогодні пішла вже робота з прицілом на майбутнє. У Вашингтоні розпочався триденний саміт Міжнародного Демократичного Союзу, основою якого є Республіканська партія США. Маємо певні сподівання. От лише чи вдасться розгребти ті завали, які навалили своєю бикоко-дипломатією Зеленський і його дефективні менеджери?Але, щоб остаточно добити перспективи, до Вашингтону сам себе делегував головний завгосп зеленої опи Єрмак. Називається цей вояж «візитом для налагодження стосунків з новою владною командою». Оскільки завдяки своєму бикуванню щодо Вікторії Спартц та провокаціям і підставам супроти самого Трампа Єрмак у середовищі республіканців особа вкрай одіозна, він вирішив прикритися двома важливими міністрами: Свириденко – економіки, вона ж перший віце-прем’єр і Умеровим – міноборони. І цим тільки подвійно нагадив. Бо коли такого рівня урядовців можна зривати на вояж з єдиною потребою прикривати зад одіозному персонажу й носити папочку та подавати каву цьому дрібному клерку, то така країна дійсно викликає лише жорстке несприйняття та насмішки в якогось Маска чи Трампа молодшого. Ще раз. Можна було вигадувати різні варіанти налагодження стосунків. Обрали навіть не найгірший. Вибрали той, який узагалі не варіант!І на завершення вирішив добавити трохи відвертого трешу, що зараз звучить у наближених до Трампа інформаційних потоках від того ж Тайка Карлсона. І це на фоні того, що в москві вже реально ведуться якісь переговори первинного рівня без допуску України. А такі карлсони ще й виконують роль інформаційного прикриття. Ну, й абсолютний маразм – це свіжий дурдом від рашиста Небендзі. Ту дурість можна поки й не розглядати та на неї не реагувати. Бо в ООН сидить представниця США Лінда Томас Грінфілд, яка добре знає ціну рашистській брехні й у Держдеп відправляє хіба повідомлення в стилі «Небендзя сьогодні знову … ротом». Але я про все це згадую, бо на фоні цілковитого провалу нашої зовнішньої політики й дипломатії це все московське сміття буде збирати й конспектувати нова постпредка в ООН Еліз Стефанік, яка із симпатіями до України попрощалася після бикувань Єрмака проти Спартц. І передаватиме цей треш Тулсі Габбард, яка розраховує посісти крісло керівника Національної розвідки, й саме вона буде щоранку надавати президенту короткий перелік важливих, на її думку, повідомлень від розвідок та дипломатів. Це та сама Габбард, що досі вірила в секретні біолабораторії в Україні. То й у розп’ятих хлопчиків від Небендзі повірить…Я не хочу нікого й нічим лякати. Нічого не втрачено і все ще можна налагодити. Але, коли у вас є поважані й дорослі політики, а ви на переговори й зустрічі офіційно відправляєте мавп, то готуйтеся, що вам запропонують переміститися в клітку з мавп’ячими какашками. Бо в світовій політиці принцип «Як постелиш, так і ляжеш», діє навіть чіткіше, ніж у буденному житті.