Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Розвідники: наші й...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 800 Vistas/Alcance 2024-12-02 21:32 Mensaje №23575
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Розвідники: наші й ворожі, або де наш Мосад? 50-ліття Червінського. Справа про зраду Зе й Деркача…" Запрошую: https://www.youtube.com/watch?v=SYVsdQWQOrc===Сьогодні точно пам’ятав, що маю моральний обов’язок поділитися кількома думками про нашого неймовірного розвідника й народного героя України Романа Червінського. Він сьогодні святкує своє 50-річчя. На щастя, в колі родини, а в не жахливих казематах ще за царату зведеного сізо в Кропивницькому. Але на дуже умовній волі – злочинна влада досі його тримає під домашнім арештом. Хоча, в країні, де руйнуються людські права й свободи, знову актуальною стає згадка про малу й велику зону. Малу – місце заґратованої неволі. Й велика – позбавлений свободи світ назовні, те, що при Зе-владі все частіше називають великим концтабором. До ювілею нашого неймовірного розвідника вирішив зробити пару таких паралелей із еталонним для більшості рівня спецслужби Моссадом. Ми ж чуємо, як наші співгромадяни, стискаючи кулачки, вигукують: «Де наш Моссад?!» А ми їм відповідаємо, що український Моссад в особі найкращого розвідника Романа Червінського у полоні нашого колаборантського режиму внутрішньої окупації. От лише спецам того справжнього ізраїльського Моссаду до деяких досягнень Червінського ще рости й рости… Про все це перша частина.Друга половина також про розвідників, та таки про цілу ворожу ДРГ найвищого рівня. Доки я думав про тему, бо ж не мудрагелити слідом за деким з колег, що, окрім зміни білизни, було в тій валізці Олафа Шольца, тему підкинув звинувачений у держзраді нардеп екс-слуга Дубінський. Він сьогодні в дуже відповідний час і у вельми відповідному місці звинуватив Зе у держзраді, скоєній Андрієм Деркачем. Та ми ж ніби про все це вже давно знали чи здогадувалися. І сам Дубінеску вже про це казав. Але зараз дещо змінюється. І в статусі Деркача, і в становищі Зеленського, якому залишається хіба божевілля симулювати, хоча воно й так наявне, щоб його не ловили незабаром по всьому світі. І факт, що суд безумовно приєднав заяву Дубінського до справи… Є там дещо не дуже своєчасне для України. Але про такі наслідки треба було в 2019-му думати. А поки тут спробував розставити деякі акценти, які вважаю значимими й недооціненими.