Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "То злив був, чи ні...
6 720 Vistas/Alcance
2025-09-22 19:44
Mensaje №28139
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "То злив був, чи ні? На кого відпрацювала дірява Дія Федорова? І чому вони завжди брешуть так тупо?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=1Rzr-DYtCvE===Сьогоднішній сюжет – це продовження недавньої теми про ту дикість і безвідповідальність, яку собі дозволяє ця зе-влада щодо персональних даних громадян України. Злив 20 мільйонів даних про українців із державних реєстрів, схоже, таки відбувся. Нардеп-слуга Федієнко – джерело таке собі, хоча у вузькій сфері захисту інформації ця аморальна особа таки є фахівцем, на відміну від цілого цифрового міністра Федорова. Але цей злив уже проаналізували реальні експерти й підтвердили факт масового витоку. Ні тижня не проходить, щоб через рукозадість зе-каманди або й із злої волі, не потрапляли в руки зловмисників дразливі дані. Тільки пару днів тому провал із е-нотаріатом, як тут наймасовіший витік в історії України . Це ж улюблена фраза зе-пропаганди…Сьогодні вирішив трошки розкласти по поличках свіжі повідомлення про цю реальну цифрову катастрофу й про її причини та наслідки. А ще про найтупішу в світі брехню, коли вже не перший раз відбувається те саме злодіяння через злочинну халатність влади. І влада вкотре все заперечує, хоча минулого разу такі факти підтвердили вже навіть в американському правосудді. Істинно, найнебезпечніші дурні, наділені владою, але непридатні навіть для елементарної дресури… А «країна у смартфоні», яку нам обіцяли, як вершину благ цивілізації, стає небезпечною для українців через злочинну халатність влади і невміння або небажання захистити персональні дані від хакерів та ворогів.