Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Якщо люди дурні і...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 750 Vistas/Alcance 2025-09-20 20:29 Mensaje №28127
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Якщо люди дурні і неосвічені [правлять вами], то ви мало що можете зробити». Суботній мікс маразмів". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=tQl8yVHW8jc===Сюжет цього запису сформувався практично спонтанно. Побачив повчальну фразу першого президента Чехословаччини Томаша Гарріга Масарика, яку ніби лише зараз після майже ста років відкрили в конверті з його останніми розпорядженнями, трошки доповнив її до наших обставин… А далі теми під оте «дурні і неосвічені» понеслися одна за одною. От чого-чого, а дурості у нас у владі з 2019-го не бракує. Сьогодні згадав лише про три події. Сьогоднішню чи вчорашню заяву Зе, де він розписується у цілковитій відсутності бачення стратегічних перспектив для країни в питаннях війни і миру та в своїй «послідовності». Пригадуєте меми про януковича: «Тому що послідовний». І тут було про що поговорити, та як же це Зе крутить Україною, «як фірман батОгом».Друга історія – це вже однозначно дурка, бо в сюжеті йдеться про фокуси від Безуглої. Але є нюанс. Ця божевільна торпеда Банкової дуже керована. Тому й у ексцесі на комітеті з питань оборони все було не зовсім так, як прийнято це оцінювати. Я люблю препарувати кожну дурість до нутра, а воно має дещо інші мотиви. І там явно все було домовлено та скоординовано. Пропоную вам свою версію.І на останок – в Україну таки повернувся заблудлий... екс-міністр закордонних справ. І з корабля на бал – не встиг отримати рекомендації, про що краще не базікати, й потішив українців, ким, насправді, планують замістити нашу молодь і працездатних та підприємливих людей. Одна міністерка за те, що багато базікала, посаду втратила. А з Кулеби тепер що візьмеш? Та там до Кулеби і його виступу на фестивалі Кураж ще одна тема приплелася – про також уже екс-плани збудувати зе-університет майбутнього. Університету за відсутністю майбутнього та тих, хто мав би в ньому навчатися, більше не передбачається…