Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Переходник
Añadido 14 jul. 2024

Переходник

@C_Crew_Crypto
Número de suscriptores: 74
Fotos: 3,300
Videos: 160
Enlaces: 1,080
Descripción:
You can view and join @C_Crew_Crypto right away.

👥 Número de suscriptores

74
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -1

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Переходник 2025-03-22
CRYPTO CREW 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 14,600 25-03-13 14:13
Вже другий день займаюсь ресьорчем ситуації, яка відбувається в світі. Зараз я більше говорю про те, що роблять США. Хочу розмотати цей велетенський клубок, та знайти істину, або хоча б частину істини. Зрозуміло що зараз відбувається велика перебудова економічних порядків, і це час високої турбулентності, та радикальних дій і несподіваних поворотів. Дії Трампа, мені зараз нагадують дії Рональда Рейгана який був президентом в 1981-1989. Хоча економічний контекст зараз і в ті роки, досить відрізняється, але в схожих моментів ой як багато. Чим далі копаю, тим більше питань вилазить на поверхню. 1)Мита - торгівельна війна;2) Скорочення держ витрат, але з мінімізацією ризиків для економіки «я б назвав цю ситуацію - шпагатом»;3) Угода з Україною про розробку наших ресурсів «і рідкоземельних металів, і нафти та газу». Форсування подій з миром через силовий тиск на нас;4) Зменшення податків та дерегуляція ринку США;5) Зосередження на внутрішньому видобутку нафти та газу, і зняття деяких обмежень, які наклала адміністрація Байдена на цьому напрямку «та сама дерегуляція»;6) Проблема з рефінансуванням держборгу в цьому році на ~9трлн$;7) Проблема високих ставок ФРС «взаємоповʼязано з 6 пунктом».Нічого не пропустив? Короче, мені потрібно ще трохи часу на DYOR, бо є відчуття що фокус уваги зараз максимально розсіюють через насиченість подій в світі, і можна просто пропустити найважливіше. Частково інформацією певно буду ділитись з вами, в ході DYOR - буде вам «їжа для роздумів».
👁 16,200 25-03-09 17:46
Друге опитування показове. Тільки ~20% людей були готові відкуповувати, і це багато про що говорить. 50% людей засажені і просто стежать. Вони не мають і не будуть мати переваги на ринку, і це нормальна історія, бо завжди так було. 30% людей, які є більш досвідченими гравцями на ринку, відкуповували, а зараз перейшли в пасив, бо на ринку максимальна невизначеність. Ці люди також втрачають перевагу.20% мають ресурс та збільшують сайз. Ось ці люди мають більшу перевагу на ринку, над іншими, але звісно за умови того що вони сильно знижують свої точки входу, а не на залишки юсдт на рахунках, підкуповують активи, що сильно погоди не зіграє. В цьому році плавлять народ прям дуже сильно. Тактика та методи мені зрозумілі. Цікаво наскільки довго цього разу будуть морити, але чуйка каже що ми вже десь на грані, судячи з опитувальників. Коли я бачу що 40% людей вже задумувались над тим, щоб вийти з ринку при зростанні, це дуже великий показник.І крайній опитувальник теж дуже показовий, по ньому видно що гравцями керує вже не логіка, а страх. Вітаю, психологію гравців на ринку було успішно зламано.
👁 10,800 25-02-22 13:55
Реєстрацію в нову спільноту T.A.M. — відкрито 🚀 [Найкращі умови для EarlyBirds]Все, що потрібно high-dep інвестору чи трейдеру — в одному місці! 🔥Нагадуємо основну ідею нашої спільноти:Інвестиційний напрямок:Ми складаємо для вас інвестиційний портфель та розробляємо особисту довгострокову стратегію з визначенням точок входу та виходу.Трейдинг:Ви отримуєте чіткі розбори, аналітику та рекомендації щодо точок входу/виходу у короткострокових угодах. Це не просто «сигналка» — це трейдинг у реальному часі разом з нами, адже ми самі входимо у кожну угоду.Крім того, ви отримаєте підтримку спільноти, навчальні матеріали та індивідуального менеджера підтримки для кожного учасника!Перейдіть на сайт спільноти та залиште заявку на вступ 👇Йду на сайт!Йду на сайт!Йду на сайт!До завтра діють найкращі умови — лише 10 місць за знижкою 25% від повною вартості спільноти, з фіксацією цієї ціни на весь час знаходження у спільноті 🚀Кращого моменту для вступу більше не буде! 🔥Хочу у спільноту!Хочу у спільноту!Хочу у спільноту!
👁 11,700 24-11-02 09:59
Цікава ситуація на ринку, перед виборами. Міні раллі, яке занесло Біткоін прямо під АТХ, але 200$ не дотягнули на крипто біржах. На СМЕ дотягнули та свіпнули.🫡В той самий час нам показують АТХ в відкритому інтересі на БТС - більш як 40млрд$. Вже говорять що вибори відпрацюють як «Продавай на новинах». Знову бачу малюнки, що Біткоін чекають по 40-45к$, та всіх лонгістів збриють. Ну, звучить навіть очевидно, чи не так? Не може ж Біткоін зростати коли стільки лонгів налипло?Тепер що думаю конкретно я⬇️1) Не в залежності від того хто виграє на виборах, ринок піде глобально на зростання. Зараз таку зупинку, та відкат ми простежуємо на ринку через невизначеність інвесторів перед самими виборами;📊2) Чим довше ми будемо стояти під АТХ та по трішки стікати, тим менше впевненності буде в Лонгістів. Дехто буде проводити профіттейкінг, в декого фандінг буде зжерати позицію, яка була відкрита вже давно «а ми памʼятаєм що боковик був майже 250 днів». Тож невеликий струс на виборах, зможе сильно пошатнути віру людей;⚖️3) Я вже неодноразово бачив, як різні сервіси показували надзвичайно великий обʼєм відкритих лонгів, і карти ліквідацій показували що знизу дуже багато налипло гравців, і це було в ключові для ринку моменти - але ціна Біткоіну так і не шла збирати ті ліквідації. Я не ванга, але постарався під різними кутами пояснити своє бачення. Скоро дізнаємось як воно буде насправді.🙂
👁 10,000 24-10-27 12:37
🗓 Ключові події наступного тижня (28.10-01.11)Вівторок (29.10)🇺🇸 Оптові запаси товарів - 15:30🇺🇸 JOLTs Вакансії - 17:00📝 ЗвітиMcDonald’s (NYSE: MCD) - 14:00Alphabet (NASDAQ: GOOG) - 23:00Visa (NYSE: V) - 23:05AMD (NASDAQ: AMD) - 23:15Середа (30.10)🇺🇸 ВВП(2КВ) - 15:30🇺🇸 Індекс цін ВВП (2КВ) - 15:30🇺🇸 Продажі ВВП (2КВ) - 15:30🇺🇸 Ціни PCE (2КВ) - 15:30🇺🇸 Незавершені продажі нерухомості - 17:00🛢 США - Запаси сирої нафти - 17:30📝 ЗвітиEli Lilly (NYSE: LLY) - 13:45AbbVie (NYSE: ABBV) - 14:45Microsoft (NASDAQ: MSFT) - 23:05Meta Platforms (NASDAQ: META) - 23:05Четвер (31.10)🇺🇸 Первинні заявки по безробіттю - 15:30🇺🇸 Індекс цін на основні витрати на особисте споживання (PCE) - 15:30📝 ЗвітиMastercard (NYSE: MA) - 15:00Amazon (NASDAQ: AMZN) - 23:00Apple (NASDAQ: AAPL) - 23:30П'ятниця (01.11)🇺🇸 Середня погодинна заробітна плата - 15:30🇺🇸 Несільськогосподарська зайнятість - 15:30🇺🇸 Рівень безробіття - 15:30📝 ЗвітиChevron (NYSE: CVX) - 13:15Exxon Mobil (NYSE: XOM) - 13:30Коментар автора: наступний тиждень буде надзвичайно насиченим. З вівторка по п'ятницю кожен день буде переповненим важливими звітами та економічними показниками.Відзвітують 5 найбільших американських компаній, вийдуть дані по ринку праці, інфляції та ВВП.Очікується підвищена волатильність.
👁 10,400 24-09-10 11:31
В медіа продовжують форсити тему рецесії. Інвестори починають бути більш обережними. Щодо крипти, так її все більше починають шортити. Як по мені, відбувається маніпуляція натовпом. Памʼятайте що усі медіа, працюють на благо сильних світу цього. ЗМІ це дуже гарний інструмент, для того щоб задати настрої натовпу. Так само це стосується таких «супер» ресурсів як:1) Сантімент - який показує тільки факт який вже відбувся, причому часто з часовим лагом.2) Гласнод - який в грудні 2022 року, всім видом подавав аналітику, що ринок піде нижче 15к$ за Біткоін, вводячи натовп в оману «ну або просто давав натовпу повірити в те, що вони так хотіли побачити - чергове дно»3) Хайблок, КіллФішер «карти предиктивних ліквідацій» - які показують тільки факт того що вже відбулось, все інше то лише їх здогадки. А тепер давайте поговоримо, про те що більш правдиво:1) Ринок праці сильний;2) Споживчий попит сильний;3) Кредитні спреди в нормі. Плюс до цього, ми бачимо наратив стимулювання ринків від Європи та Китаю. Зверху до цього нарешті зниження ставки від ФРС, та чітке висловлювання Уоллера - якщо в економіці щось піде не так, то ми це виправимо.ДУМАЙТЕ🙂
👁 16,000 24-08-21 19:13
Коротка вижимка про найважливіше:1) Тезер за неділю відчиканив ще 3млрд USDT. В ході усього аптренду, збільшення маркеткапу USDT йшло на випередження росту BTC.2) Компанії на фондовому ринку, роблять рекордні байбеки, після звітного сезону - що в цілому можна побачити на індексах S&P500, Nasdaq, Dow Jones, які впевненно зростають після корекції.3) Індекс доллару йде на ослаблення. Ринок очікує послаблення жорсткої монетарної політики.4) Аналітики панікують через ринок праці. Блумберг знову кошмарить людей страшними заголовками «В США скоротилось число робочих місць на 818млн!». Про це детальніше буде в іншому пості.5) В протоколі ФРС написали, що вважають доцільним зниження ставки в вересні. Також 23 числа буде виступати Пауелл «на економічному симпозиумі Джексон-Хоул» де скоріше за все буде просувати «голубину» політику. 6) Настрої інвесторів на фондовому ринку, повертаються в норму. В той час на криптовалютному ринку - страх. Як і говорив раніше, після того як нам дадуть «нове дно», доцільно було б побачити сповільнення ціни та вибивання часом, на нижніх значеннях.7) Біткоін домінація близька до розвороту. Більш як 600 днів, вона летіла вверх, один в один як у минулому циклі.