Fuente
Переходник | В медіа продовжують форсити тему рецесії. Інвестори починають бути біл...
10 400 Vistas/Alcance
2024-09-10 11:31
Mensaje №6870
В медіа продовжують форсити тему рецесії. Інвестори починають бути більш обережними. Щодо крипти, так її все більше починають шортити. Як по мені, відбувається маніпуляція натовпом. Памʼятайте що усі медіа, працюють на благо сильних світу цього. ЗМІ це дуже гарний інструмент, для того щоб задати настрої натовпу. Так само це стосується таких «супер» ресурсів як:1) Сантімент - який показує тільки факт який вже відбувся, причому часто з часовим лагом.2) Гласнод - який в грудні 2022 року, всім видом подавав аналітику, що ринок піде нижче 15к$ за Біткоін, вводячи натовп в оману «ну або просто давав натовпу повірити в те, що вони так хотіли побачити - чергове дно»3) Хайблок, КіллФішер «карти предиктивних ліквідацій» - які показують тільки факт того що вже відбулось, все інше то лише їх здогадки. А тепер давайте поговоримо, про те що більш правдиво:1) Ринок праці сильний;2) Споживчий попит сильний;3) Кредитні спреди в нормі. Плюс до цього, ми бачимо наратив стимулювання ринків від Європи та Китаю. Зверху до цього нарешті зниження ставки від ФРС, та чітке висловлювання Уоллера - якщо в економіці щось піде не так, то ми це виправимо.ДУМАЙТЕ🙂