Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Переходник
Añadido 14 jul. 2024

Переходник

@C_Crew_Crypto
Número de suscriptores: 74
Fotos: 3,300
Videos: 160
Enlaces: 1,080
Descripción:
You can view and join @C_Crew_Crypto right away.
Fuente

Переходник | В медіа продовжують форсити тему рецесії. Інвестори починають бути біл...

Logotipo de la comunidad de telegram - CRYPTO CREW Переходник @C_Crew_Crypto
10 400 Vistas/Alcance 2024-09-10 11:31 Mensaje №6870
В медіа продовжують форсити тему рецесії. Інвестори починають бути більш обережними. Щодо крипти, так її все більше починають шортити. Як по мені, відбувається маніпуляція натовпом. Памʼятайте що усі медіа, працюють на благо сильних світу цього. ЗМІ це дуже гарний інструмент, для того щоб задати настрої натовпу. Так само це стосується таких «супер» ресурсів як:1) Сантімент - який показує тільки факт який вже відбувся, причому часто з часовим лагом.2) Гласнод - який в грудні 2022 року, всім видом подавав аналітику, що ринок піде нижче 15к$ за Біткоін, вводячи натовп в оману «ну або просто давав натовпу повірити в те, що вони так хотіли побачити - чергове дно»3) Хайблок, КіллФішер «карти предиктивних ліквідацій» - які показують тільки факт того що вже відбулось, все інше то лише їх здогадки. А тепер давайте поговоримо, про те що більш правдиво:1) Ринок праці сильний;2) Споживчий попит сильний;3) Кредитні спреди в нормі. Плюс до цього, ми бачимо наратив стимулювання ринків від Європи та Китаю. Зверху до цього нарешті зниження ставки від ФРС, та чітке висловлювання Уоллера - якщо в економіці щось піде не так, то ми це виправимо.ДУМАЙТЕ🙂