Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Переходник
Añadido 14 jul. 2024

Переходник

@C_Crew_Crypto
Número de suscriptores: 74
Fotos: 3,300
Videos: 160
Enlaces: 1,080
Descripción:
You can view and join @C_Crew_Crypto right away.
Fuente

Переходник | Цікава ситуація на ринку, перед виборами. Міні раллі, яке занесло Бітк...

Logotipo de la comunidad de telegram - CRYPTO CREW Переходник @C_Crew_Crypto
11 700 Vistas/Alcance 2024-11-02 09:59 Mensaje №7097
Цікава ситуація на ринку, перед виборами. Міні раллі, яке занесло Біткоін прямо під АТХ, але 200$ не дотягнули на крипто біржах. На СМЕ дотягнули та свіпнули.🫡В той самий час нам показують АТХ в відкритому інтересі на БТС - більш як 40млрд$. Вже говорять що вибори відпрацюють як «Продавай на новинах». Знову бачу малюнки, що Біткоін чекають по 40-45к$, та всіх лонгістів збриють. Ну, звучить навіть очевидно, чи не так? Не може ж Біткоін зростати коли стільки лонгів налипло?Тепер що думаю конкретно я⬇️1) Не в залежності від того хто виграє на виборах, ринок піде глобально на зростання. Зараз таку зупинку, та відкат ми простежуємо на ринку через невизначеність інвесторів перед самими виборами;📊2) Чим довше ми будемо стояти під АТХ та по трішки стікати, тим менше впевненності буде в Лонгістів. Дехто буде проводити профіттейкінг, в декого фандінг буде зжерати позицію, яка була відкрита вже давно «а ми памʼятаєм що боковик був майже 250 днів». Тож невеликий струс на виборах, зможе сильно пошатнути віру людей;⚖️3) Я вже неодноразово бачив, як різні сервіси показували надзвичайно великий обʼєм відкритих лонгів, і карти ліквідацій показували що знизу дуже багато налипло гравців, і це було в ключові для ринку моменти - але ціна Біткоіну так і не шла збирати ті ліквідації. Я не ванга, але постарався під різними кутами пояснити своє бачення. Скоро дізнаємось як воно буде насправді.🙂