🙏🏻 На ринку прогнозів Polymarket: Will Jesus Christ return before 2027? шанс того, що Ісус Христос повернеться до 2027 р. оцінюється приблизно в 4 %, а загальний обсяг ставок становить понад $3,2 млн. Трохи різного за пару днів, чим ділилися в нашому чаті DYOR 🥰:1. Дають 1.5$ відразу на бітгет за спілкування (три рази) з їх АІ помічником. Деталі: ТУТ2. Забрала 100 грн. від банку Alliance. Плюс гарні кешбеки 30% на все, і комуналку теж 😏3. Знаю, це не про крипто, але почала користуватися програмою пільгового тарифу для тих, хто використовує тільки електроенергію в квартирі/будинку. 50% вартості до 2000 кват в місяць (з жовтня по квітень)4. #Sent у reward hub, якщо приймали участь в цьому промо на бінанс.5. #Pieverse теж було, заберіть хто робив, перевірте бустер на binance, якщо пропустили. Ще буде 2 розлоки. 6. Espresso: https://claim.espresso.foundation/7. Robinhood Public Testnet is Live, є різні активності: ТИЦЬ8. WL Linera: ТИЦЬ9. Penguin Premium Card Waitlist ( Powered By Penguin): ТИЦЬЩо пропустила, діліться в коментарях…Більше ⤵️КАНАЛ • SAVED • РЕФ • НАШ ЧАТ💙 Реклама: @nataliartn💛 Підтримати канал - ТУТOKX • ByBit • Binance • Bingx
💜 Я думаю хто слідкував за Монад, той знає що сьогодні відбулосьНа цей проект я витратив найбільше часу, грошей і силРобив мульти, крутив транзакції, писав багато постів в тгВиходить що просто марно витратив декілька місяців по 30-60 хв на деньДроп не отримав взагалі, хотів трохи занести на Coinbase сейл, але не дало зареєструватись (Україна регіон)В результаті дроп максимально поганий, роздали рандомним людям, які навіть не знали про цей проект, а просто фармили перп дексиСейл вийшов у 0, хоча дехто зміг зажеджити до х2Я був булліш по монад, бо ніби в них велика екосистема, багато людей їх підтримувало, хороші інвестиціїАналіз теж показав що проект може норм роздатиАле нажаль я, і більшість каналів, які з кінця минулої зими писали про монад - ПОМИЛЯЛИСЬЗ цього проекту я виніс урок, що чим більше шилу навкруг проекту, який по суті не має чіткої користі або класного інструменту - тим менше шансів на нормальний дропЗагалом ера тестнетів пройшла, проекти вже не сиплять за ончейн активністьТа й ринок зараз взагалі не позитивнийХоча може буде як з Бінанс альфою, коли всі перестали крутити - вони почали сипатиМоже і таке бути, що зимою вийде якийсь один норм проект і роздасть за прості дії(Хотілось би вірити, але ні)Одним словом, Монад конкретно облажалисьФад в твітері через дроп, найгірший б.у сейл...Хоча є ще надія на якийсь бейзревард, але це більше казка ніж реальністьБільше ….⤵️КАНАЛ • SAVED • РЕФ • НАШ ЧАТ♥️ Реклама: @nataliartn🚀 Підтримати канал - ТУТOKX • ByBit • Binance • Bingx