Fuente
CRYPTO DYOR ♥️ | Я думаю хто слідкував за Монад, той знає що сьогодні відбулосьНа цей п...
568 Vistas/Alcance
2025-11-24 18:24
Mensaje №4120
💜 Я думаю хто слідкував за Монад, той знає що сьогодні відбулосьНа цей проект я витратив найбільше часу, грошей і силРобив мульти, крутив транзакції, писав багато постів в тгВиходить що просто марно витратив декілька місяців по 30-60 хв на деньДроп не отримав взагалі, хотів трохи занести на Coinbase сейл, але не дало зареєструватись (Україна регіон)В результаті дроп максимально поганий, роздали рандомним людям, які навіть не знали про цей проект, а просто фармили перп дексиСейл вийшов у 0, хоча дехто зміг зажеджити до х2Я був булліш по монад, бо ніби в них велика екосистема, багато людей їх підтримувало, хороші інвестиціїАналіз теж показав що проект може норм роздатиАле нажаль я, і більшість каналів, які з кінця минулої зими писали про монад - ПОМИЛЯЛИСЬЗ цього проекту я виніс урок, що чим більше шилу навкруг проекту, який по суті не має чіткої користі або класного інструменту - тим менше шансів на нормальний дропЗагалом ера тестнетів пройшла, проекти вже не сиплять за ончейн активністьТа й ринок зараз взагалі не позитивнийХоча може буде як з Бінанс альфою, коли всі перестали крутити - вони почали сипатиМоже і таке бути, що зимою вийде якийсь один норм проект і роздасть за прості дії(Хотілось би вірити, але ні)Одним словом, Монад конкретно облажалисьФад в твітері через дроп, найгірший б.у сейл...Хоча є ще надія на якийсь бейзревард, але це більше казка ніж реальністьБільше ….⤵️КАНАЛ • SAVED • РЕФ • НАШ ЧАТ♥️ Реклама: @nataliartn🚀 Підтримати канал - ТУТOKX • ByBit • Binance • Bingx