Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Añadido 14 jul. 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Número de suscriptores: 2 265
Fotos: 1,410
Videos: 39
Enlaces: 1,070
Descripción:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Fuente

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Фомо по сейлу або як я залутав 2к$Довго не хотів писати пост так як пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
654 Vistas/Alcance 2025-01-23 20:22 Mensaje №1871
Фомо по сейлу або як я залутав 2к$Довго не хотів писати пост так як про сам сейл не робив пост через те що ледве встиг залетіти та зрозуміти що робитьсяВсе почалось з того що я проснувся і побачив що наш регіон розбанили у цьому сейлі який вже всі бачили і почав швидко закидати бабки та пробувати залітати. На щастя встиг купити з 8 спроби 18к токенів на 450$ (ліміт був 500 але поставив меньше щоб апрувнуло), як тільки токен залістився я одразу вивів токени та почав зливати, на жаль через тупість чи через те що це був щиток і думав його швидко укатають продав по самих лоях по 0.11$ та залутав 1.500$Далі я побачив шо я баран бо в мережі бейс цей токен коштує в 4 рази дорожче, тому я швидко відкупив на копійку та через міст закинув токени які чекав пів години, і коли вони прийшли курс майже зрівняли і продав у +40% шо є гуд. Якби не побоявся то могло бути смачніше але з самого сейлу вийшло чистими 1800$ (на піку могло бути 4-5к) + купив ще на копійку токен з надією на лістинг на бінансіВисновок такий що НЕ ПОТРІБНО ФОМИТИ і залітати на фомо у все підряд. Наприклад ви побачили шо який хуй підняв 50к на лонгу трампа чи мелані та почали заходити на фюч фулл єбалом та у висновку все зливаєте. Тому не потрібно порівнювати себе з кимось та іти своїм шляхом бо коли ти бачиш як твій друг залутав за 2кліки 10к$ а ти лише 500$ і у висновку ти в дізморалі та кидаєш сили щось робити. Загалом краще не до заробити ніж втратити, ноу фомо рухаємось далі, бо багато хто не встиг залетіти, тому не опускаєм можливість та never stop clicking