Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Añadido 14 jul. 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Número de suscriptores: 2 265
Fotos: 1,410
Videos: 39
Enlaces: 1,070
Descripción:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Fuente

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Ось таке відчуття після фліпів в мене як у мужика після кавунаПо ринку...

Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
739 Vistas/Alcance 2025-02-19 13:34 Mensaje №1916
🙂Ось таке відчуття після фліпів в мене як у мужика після кавунаПо ринку зараз піздєц, бо не ясно куда іде тренд і що робити. Так як бнб двіжуха мені не дуже подобається і чуть не ректанувся на ній з цими броколями + було пару факапів за останній час З фліпів завтра ліститься два токени KAITO та PI, про Kaito пост не робив так як фармити ті япи було дуже важко але завтра пофліпати та половити спреди на лістингу можна попробувати, на премаркеті токен зараз по 1.5$, як на мене трохи задешево але уже побачимо + будуть дроп лити, а лістинг завтра в 15:00PI network може чули про цих індусів, зараз рука чешиться зашортити на норм суму але поки взяв на копійку так як проект дуже дивний і не ясно який циркулюючий саплай буде (інфо по проект кинув в коменти). На Мексі ціна 1.8$, надіюсь з шортом не прогадаю бо якось активно відкупають мб шось знають ті індуси + сам дроп чув мало кому дають заклеймити через всякі КУС і тдТакож по Bitget LaunchX дали 600 $WTC (зняли 120$) з 10к алоки. Сам лістинг не відомо коли, а тим часом премаркет уже по 0.26$ (30% виходить що дуже мало, дай бог щоб намалювали палку)На даний момент стараюсь втриматись від всяких фліпів і шортів так як ринок фігня, тому зараз краще посидіти на заборі бо НЕ ВТРАТИВ = ЗАРОБИВ✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)