Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Añadido 14 jul. 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Número de suscriptores: 2 265
Fotos: 1,410
Videos: 39
Enlaces: 1,070
Descripción:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Fuente

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | ‍💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завяза...

Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
554 Vistas/Alcance 2025-01-15 13:10 Mensaje №1851
👨‍💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завязати з лудоманією, як і писав це хвороба яку важко вилікувати. Остання лудка яка буде це завтра має бути лістинг CLAY, думаю арбітражнути або пошортити якщо біток не буде летітиПромки на бб зараз мертві майже, тому там пробую різні стратегії, якшо далі буде 0 проходка то на пів року завяжу з ТС. З бірж хіба мекс роблю там покраща проходка + скоро появиться новий LaunchX на бітгет, думаю там тоже пару гривень вийде, 17 буде більше інфи там уже розпишу постЗ актуального зараз можна кожного дня на бінанс крутити рулетку з якої падає пару баксів + MegaDrop можна зробити (гайд). Або хто досі абузить бб то промку з Jambo + HuntПо PX вийшло з 250k NOT нафармити 460 $PX, якщо будуть по 0.5 то виходить десь 20% до депу, шо є дуже ахуєнно за 4 дні, а якщо буде бінанс то мб і по баксу злиєм. Також пробував фармити метеору але зараз твл всюди на щитках великий а обєму мало, тому поки фарманув трохи фісів для дропу і буду чекати кращих часів✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)