Fuente
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | 💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завяза...
554 Vistas/Alcance
2025-01-15 13:10
Mensaje №1851
👨💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завязати з лудоманією, як і писав це хвороба яку важко вилікувати. Остання лудка яка буде це завтра має бути лістинг CLAY, думаю арбітражнути або пошортити якщо біток не буде летітиПромки на бб зараз мертві майже, тому там пробую різні стратегії, якшо далі буде 0 проходка то на пів року завяжу з ТС. З бірж хіба мекс роблю там покраща проходка + скоро появиться новий LaunchX на бітгет, думаю там тоже пару гривень вийде, 17 буде більше інфи там уже розпишу постЗ актуального зараз можна кожного дня на бінанс крутити рулетку з якої падає пару баксів + MegaDrop можна зробити (гайд). Або хто досі абузить бб то промку з Jambo + HuntПо PX вийшло з 250k NOT нафармити 460 $PX, якщо будуть по 0.5 то виходить десь 20% до депу, шо є дуже ахуєнно за 4 дні, а якщо буде бінанс то мб і по баксу злиєм. Також пробував фармити метеору але зараз твл всюди на щитках великий а обєму мало, тому поки фарманув трохи фісів для дропу і буду чекати кращих часів✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)