Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺
Añadido 06 dic. 2025

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺

@ArselorEbat
Número de suscriptores: 284
Fotos: 1,870
Videos: 257
Enlaces: 543
Descripción:
Welcome to the Arselor, buddy! Щож вас тут чекає? Ну в основному мій недоконтент, усілякі фотошопи, малюник і ну і звичайно мої ЩИТПОСТИКИ)) Звязок з Гетьманом: Діскорд - arselor_ebat Скрабничка, щоб покормити козака: https://donatello.to/ArselorEbat
Fuente

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺 | Пораненого морського піхотинця після розформування підрозділу перевели...

Пораненого морського піхотинця після розформування підрозділу перевели у «Шквал», який перебуває під командуванням управління штурмових військ, затримали у лікарні за СЗЧ та кинули на яму.Павло Федоров, батько військового 36-ї бригади морської піхоти Марка Федорова:«Підрозділ сина розформували, і таких пораненних, як мій син перевели в іншу частину. Туди списували таких бійців і з інших підрозділів. Зверху був такий наказ. І тоді ми з сином зіткнулися з іншою армією. Нібіто вона і українська, а смердить совком. Солдати там не люди, а якісь кріпаки.Мого Марка затримали в лікарні, де він лікувався в післяопераційний період. Його подали в СЗЧ. Його відвезли в той підрозділ, в який його перевели, але так і не зарахували. А повинні були його звільнити на протязі вересня 2025 року. Але так не сталося.Марк сьогодні мені зателефонував. Зв'язок був дуже поганий. Єдине, що я почув: "Мене посадили в яму". А в лікарні він перед цим лежав із-за запалення нирки та набряку в області копчика. Бо копчика немає, бо він щез назавжди під час вибуху ворожого дрону.Сьогодні мені телефонували офіцери із 30 і 36 бригади морської піхоти. Сказали, що не дадуть ображати морпіха Федорова Марка. Пообіцяли зробити від себе все можливе, щоб вирішити цю ситуацію. Я їм вірю. Бо це справжне ЗСУ».