Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺
Añadido 06 dic. 2025

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺

@ArselorEbat
Número de suscriptores: 284
Fotos: 1,870
Videos: 257
Enlaces: 543
Descripción:
Welcome to the Arselor, buddy! Щож вас тут чекає? Ну в основному мій недоконтент, усілякі фотошопи, малюник і ну і звичайно мої ЩИТПОСТИКИ)) Звязок з Гетьманом: Діскорд - arselor_ebat Скрабничка, щоб покормити козака: https://donatello.to/ArselorEbat
Fuente

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺 | Рубрика #Міжнародна_АНАЛітика_від_АрселоруЗнаєте, ото дивлюсь що Трамп...

Рубрика #Міжнародна_АНАЛітика_від_АрселоруЗнаєте, ото дивлюсь що Трампиня говорить й іноді робить й думаю, він мало того що російський агент, так ще 100% агент демократичної партії, бо він всіма своїми заявами й діями робить так, щоб демократична партія забрал не тільки верхні чи нижню палату конгресу восени, але й тупо весь конгресс цілковито...Тому я навіть не здивований, що демократи зараз такі пасивні майже у всьому, вони тупо чекають коли Трамп будучи ідіотом, який вмудрився 4 рази збанкрутував, просто жидко сяде у лужу сам...Єдине що після нього доведеться розгрібати ВЕЛЕТЕНСЬКУ купу лайна й єдине що мене турбує, так це те, що у демократичній партії США ДУЖЕ СТРІМКО набирають популярності натурально радикальні комуністи, а не центристи...А ну й ще що у разі імпічмента Трампа країною фактично буде керувати наглухо ще відбитіший Джей Ді Венс...хоча з іншої сторони, він скоріш буде як британська королева, бо впливу він майже немає, а от Рубіо...от скоріш за все цей чоловік по факту й буде всім керувати...бо НЕІРОНІЧНО (по при всі його деякі абсолютно тупі заяві, які скоріш за все він робив, щоб догодити Трампу) він мабуть ЄДИНА доросла людина у Білому Домі...