Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺
Añadido 06 dic. 2025

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺

@ArselorEbat
Número de suscriptores: 284
Fotos: 1,870
Videos: 257
Enlaces: 543
Descripción:
Welcome to the Arselor, buddy! Щож вас тут чекає? Ну в основному мій недоконтент, усілякі фотошопи, малюник і ну і звичайно мої ЩИТПОСТИКИ)) Звязок з Гетьманом: Діскорд - arselor_ebat Скрабничка, щоб покормити козака: https://donatello.to/ArselorEbat
Fuente

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺 | Трамп висловив готовність відвідати Україну та звернутися до парламент...

Трамп висловив готовність відвідати Україну та звернутися до парламенту, "якщо це сприятиме досягненню мирної угоди". Ми вже пам'ятаємо, як у Верховній Раді виступпав Буш-старший, застерігаючи Україну від "самовбивчого націоналізму". Виступ Трампа міг би стати в рази гіршим ударом по українській політиці. Дональд Трамп уже активно присутній у Верховній Раді. До нього апелюють фактично учасники всіх фракції і депутатських груп. Від владної до опозиційних, від патріотичних до відвертих зрадників. Кожен "приносить Трампа" в парламент під соусом свого порядку денного. Одні кажуть, що говорили б з ним краще, ніж чинна влада, інші апелюють до його здатності встановити "швидкий" мир, треті номінують його на Нобелівку (і майже всі номінатори - проросійські). Найбільш високопоставлений амеркианський чиновник, який виступав у Раді за часів незалежної України був тодішній віце-президент Джо Байден. Він обіцяв підтримку в боротьбі з росією і заклкиав боротися із корупцією. Його слова викликали тривалі овації. Якщо Трамп виступить у Раді, це була б дійсно історична подія. Перший виступ президента США у Верховній Раді. І це... виступ Трампа. Є лише один нюанс - ми рідко чули від Трампа щось адекватне. Він не оратор, не мислитель, він просто дуже високопоставлений і впливовий торгаш. А симпатія до України в нього близька до нуля. Уявіть, Трамп виступає в Раді для "сприяння досягнення миру" і, як учора, каже щось типу "росія хоче бачити Україну успішною і готова допомагати з енергетикою". Хотілося б побачити після чогось такого, якою буде реакція народних депутатів? Встануть і будуть плескати тому, кого ще вчора завзято цитували в своїх паралментських виступах? Чи мовчки проігнорують президента країнии, яка і досі є нашим найбільшим парнером? Таких висловів собі зараз не дозволяє навіть Бойко (ну він-то зі своїми упирами аплодуватиме, в цьому ми не сумніваємось).Не знаю, кому і в якій гарячці спала на думка ця "чудова" ідея. Мабуть, комусь, хто хоче через парламент протягти якусь чергову фігню.Сподіваюся, що цього ніколи не станеться і ноги Трампової у Верховній Раді не буде. Йому просто стане ліньки, чи він забоїться обстрілів, чи ще щось.