Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка
Añadido 06 dic. 2025

КнигомАнка

@AnkaKnigomAnka
Número de suscriptores: 964
Fotos: 797
Videos: 36
Enlaces: 199
Descripción:
...все ще чекаю на лист з Гоґвортсу. Блог про книжки По питанням пишіть: @AnkaKryvoblotska
Fuente

КнигомАнка | А вже можна жалітись на цей рік?🌚Рік тільки почався, а я вже трохи в ш...

Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка КнигомАнка @AnkaKnigomAnka
558 Vistas/Alcance 2026-01-02 12:20 Mensaje №1004
А вже можна жалітись на цей рік?🌚Рік тільки почався, а я вже трохи в шоці і хз, що робити.Останні пару років я живу в ритмі “АААААААААА! я нічого не встигаю!!!!!”. І це я саме про читання книжок.Скільки зараз крутих книжок, які хочеться читати. І я прям відчуваю, що треба швидше все читати, щоб швидше добратися до наступних. Це як люди, у яких розлад харчової поведінки, не можуть зупинитися, поки не зʼїдять все, що є дома.От і я живу в домі, де мене оточують чудові книжки і говорять мені “прочитай мене”. І я їх слухаю: читаю, читаю, читаю…. а відчуття наближення до мети, тобто прочитати ВСІ свої книги, немає (як неочікувано!🙈). А ще я маю писати відгуки на ці книжки! Я взагалі не знаю навіщо створила канал, де треба писати відгуки, бо я не те щоб це люблю🌚І тому в мене часто відчуття, що біжу перед потягом, який ще трохи і мене зібʼє (чи вже збив, якщо згадати вигорання і депресію🤔🙈)Так от, 2026 рік мав (має, все ще сподіваюсь, що таки зможу) бути роком балансу.Сиджу, планую менше читати, більше відпочивати, не заганяти себе.Думаю, випишу, які ж книжкові клуби залишити (а я люблю свої клуби!), порахувала - 5 точно, 2 під питанням. Додайте до цього 32 книги, які ви мені нарадили. А ще бажано читати те, що Я хочу!Баланс? Не чула! Відпочинок? Коли?!? Не заганяти себе? Ой всьо!МЕНІ ТРЕБА ЧИТАТИ!П.С. якщо у вас є хороші поради, то пишіть. Поради в стилі “читай менше” або ж “не читай” - не приймаються!