Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Макабричність і оптимізм ᛤ Анна Алаіс
Añadido 06 ene. 2025

Макабричність і оптимізм ᛤ Анна Алаіс

@Alais_official
Número de suscriptores: 122
Fotos: 357
Videos: 7
Enlaces: 404
Descripción:
Канал письменниці (Анна Алаіс). Почитати книги можна тут: https://booknet.ua/anna-alas-u10900530 Прямий зв'язок з автором: @Anna_aka_Alais
Fuente

Макабричність і оптимізм ᛤ Анна Алаіс | Перепрошую за довге мовчання тут і на Букнеті. Не встигла я видихнути ...

Перепрошую за довге мовчання тут і на Букнеті. Не встигла я видихнути після свята випуску Банші з 4-го класу, як настала нова розвага - її ж практика в художній школі. 5 днів поспіль з 9 до 11 ранку.Канікули. Ха! До них ще дожити треба...Сьогодні був день скетчів.На практиці це означало, що кожні 10-15 хвилин за командою вчительки галаслива зграя дітлахів тигидикає від одного вольєра до іншого і, намагаючись (чесно намагаючись) не волати, швиденько замальовує обриси та скільки встигне деталей тієї чи іншої тварини так, щоб це було хоча би якось упізнавано. Тобто, усі дупці, коліна, вуха, роги і що там ще є у цих розморених спекою бідолах має залишатися на місці і, бажано, повернутим в потрібний бік.Завтра буде живопис, поділений на дві частини - зеленку та розчленування.Зеленка - тренуватимуться передавати різні відтінки зелені.Розчленування - малюватимуть квіточки-кущики-травку, подумки розділивши на частини та намалювавши їх окремо. Подумки, бо ніхто ботанічне багатство зоопарку заживо розчленовувати не дасть, і правильно зробить.Все це - гуашшю, так. В польових умовах.При цьому з собою бажано взяти стілець, щоб сісти у затінку, бо більшість лавок - на осонні, та й не вистачить їх на всіх. Тому зараз я, по самій спеці, піду забирати для Банші її рибацький розкладний трон з підлокітниками.А завтра відчуватиму себе віслючком ще сильніше, ніж сьогодні. Вареним віслючком 😅Зате, можливо, трохи й сама поскетчу місцеве ботанічне різноманіття. Бо багато там красивого є.Що відбуватиметься протягом решти робочого тижня - поки що не знає навіть сама вчителька, точніше, що - в який день буде. Бо всі 10 (чи скільки там у нас) класів художньої школи (тобто, людей так 200-250) гоцають по зоопарку разом з нами, і теми у них спільні, просто розподілені по днях, щоб не було скупчення всіх в одному місці.Так і живемо... 🫠До речі, канал тепер приймає повідомлення (іконка внизу зліва). Гадки не маю, що це значить і навіщо треба, але плату зірочками я не ставила, тож просто най буде - раптом хтось щось захоче написати 😂