Fuente
Макабричність і оптимізм ᛤ Анна Алаіс | Знову авторське бу-бу-бу. Хоча за настроєм вже ближче до істерики з ел...
66 Vistas/Alcance
2025-01-15 11:59
Mensaje №926
Знову авторське бу-бу-бу. Хоча за настроєм вже ближче до істерики з елементами шантажу 🫠Химерне спостереження: кількість постійних читачів на "Проклятті" зворотньо пропорційна регулярності публікацій оновлень.Простіше кажучи: зараз я публікую глави щодня, але схоже, що приблизно половину тих, хто донедавна регулярно читав книгу, це спонукало просто припинити читати, адже такими темпами і до завершення вже має бути недалеко - типу закінчиться, тоді почитаю.Висновок: на "Проклятті" я 100% не наберу потрібну стату. Що ж... Не те щоб несподівано, в глибині душі я це передчувала через специфічність сюжету, але в реальності комбо обставин виявилось таким, що взагалі виходить... Неприємно. Бо відбувається це ще й на тлі майже нульової (за рідкісними виключеннями, за які дякую) активності під книгою. І це "мотивує" на подальші звершення - ви навіть не уявляєте, наскільки...Так, я в режимі опосума і кажу хс-с-с."Чистим" темнофентезійникам і без того значно складніше взяти комерційний статус (при тому, що він буде суто символічним, адже нормального заробітку з цього не буде) через малий відсоток відповідної аудиторії на сайті. А через її підвищену схильність до мовчання та вичікування повної версії - складні умови перетворюються на неможливі. І коментарі та читання по главах на сайті в даному випадку - це не лише емоційне паливо для автора, що хоч якось допомагає не вигоріти, але й допомога в просуванні книги задля отримання шансу на залучення нових читачів. А їх, вважай, немає. Тобто, мовчання та вичікування б'є вдвічі болісніше - і по автору, і по книзі водночас, адже показник регулярних читачів піднімає ще й рейтинг книги. А "Прокляття" потроху сповзає, сповзає... Одна справа, коли книга не подобається або немає часу на читання взагалі - через силу читати я нікого не прошу, все розумію. Але якщо подобається... Набридло вже натякати, щиро кажучи, тому кажу прямо: від ВАС залежить, чи буде у мене бажання творити надалі, і з якою частотою та регулярністю.В світлі цього й не дивно, що жанрових не любовних книг на сайті небагато, а хороших - ще менше, адже виходить таке собі замкнуте коло./фірмове зітхання Альда у виконанні Інни/Перепрошую, якщо когось образила (та й взагалі, хто я така, щоби щось від когось вимагати 🙄), але отака фігня. Не люблю сваритись, просто реально вже накипіло.