Fuente
Макабричність і оптимізм ᛤ Анна Алаіс | З 1 вересня, чи що... Невідомий мені автор цього мему так хвилювався, ...
165 Vistas/Alcance
2025-08-31 21:32
Mensaje №1125
З 1 вересня, чи що... Невідомий мені автор цього мему так хвилювався, що аж кому не там поставив.Але то дрібниці.У мене дві новини, традиційно - хороша й погана.Хороша: Банші виходить на очне навчання, а це означає, що у мене, теоретично, буде більше часу для роботи без супутнього вивчення шкільної програми.Погана: Морті так і не зрушила з місця. І схоже, що давати копняків цій дохлій коняці немає сенсу. Принаймні, поки у мене щось не перемкне, і я просто через силу допишу її, щоб забути, як страшний сон.Отже, входимо в осінь з думкою про те, що мені писати далі. На вибір - три варіанти: Суртаз, Шид-Аттар, Ліса.Суртаз - це наступна за хронологією книга після циклу "Видатна особистість". Темне фентезі, бойова хлібина в світі своїх далеких предків шукає знання та пригоди на свою... кістяну броню.Шид-Аттар. Темне бойове фентезі про одного уїдливого попаданця, що в "Проклятті некроманта" був третім Повелителем Шалластхадара, але вийшло так, що померти спокійно йому не судилося, а він і не проти.Ліса. Міське фентезі, альтернативна/умовно сучасна Україна. Історія про дівчину, що бачить потойбічні сутності та її хлопця, судмеда-некроманта. "Пробничок" історії ви вже мали змогу оцінити в оповіданні "Дзеркало".Нижче прикріплю опитування. Хоча є така підозра, що я вже знаю, який варіант переможе 😂