Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦
Añadido 14 jul. 2024

Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦

@ALPavloUA
Número de suscriptores: 598
Fotos: 2,860
Videos: 149
Enlaces: 59
Descripción:
Канал створено для новин чи цікавин. Канада очима українців. Мова спілкування - українська та англійська. Інші мови допустимо, та PHP все ж не найкращий вибір. Більшість інформації інсайд про провінцію, де залишилися друзі, та Калгарі.

👥 Número de suscriptores

598
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

210
Promedio/Día:: 277
Promedio/Tiempo:: 194
ERR: 35.12%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 1
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 349 25-03-15 01:23
Малий сьогодні вперше, по своєму бажанню, йшов зі школи додому пішки. А це хвилин 15. Як на мене - гарна звичка.Днями вони вчили в розділі соціальних наук трипільську культуру, бо зараз вчать історію України.Довелося слухати канал імені ТГ Шевченка, ще раз, щоб пояснити малому нюанси і розказати весь масштаб культури. А ви знали, що під заказ цієї, не першої на теренах України культури, лише в Єгипті почалося щось і Шумери теж десь там зʼявилися?Малого зачепило слово Індіанці, він буквально сприйняв це як той факт, що трипільці були індіанцями і страшенно розпсіхувався. Довелось пояснювати, що значення цього слова ширше, ніж класичний індіанець в степах Айдахо якоїсь, а скоріше - перші люди, першопоселенці.Продовжуємо останні згадки, що було витрачено на бізнес (мою роботу). Збираємо чеки, згадки, імейли.Важко було б мені одному мату ту купу грошей, які жінка витрачає на наше існування. Куди б я без неї?А на фото - дизель генератор, який працює, даючи енергію на інтернет порти в районі. Раніше генератор просто стояв поряд, тепер - в залізній замкнутій коробці. Але бак з соляркою все ще не в залізному боксі.#Calgary
👁 201 25-03-07 04:38
Отже пише клієнт, що він отримав обладнання, не може його запустити. Платить кешем 100 баксів, якщо я зможу приїхати.Я приїхав, як приватна особа, без бейджика, і зрозумів, що проблема не і клієнті. Він все зробив вірно, проблема глибше.Дістав бейдж і сказав що все, я працюю зараз як людина з Телуса і ці гроші він може мені дати чи ні, це вже чайові.Подзвонив на супорт, диспетчер, знову супорт, потім на диспетчера і отримав ОРДЕР!!!А це означає, що поки в системі висів не активний ордер, клієнт не мав навіть шансу активувати сервіс!Тим часом Кертис (а саме так його звуть), почав дуже тактично питати, чи не чекають мене вдома? Бо вже пізно. Я спитав його, чи хоче він сервіс і, отримавши позитивну відповідь, продовжив працювати. Хвилини за 3 після активації ордеру все було зроблено.Вже на виході помітив забуту сотку.- О, здається я ризикую піти без чайових.-Ні в якому випадку. Вони - ваші!- Тоді вважайте, що ви дали техніку 100 баксів чайових. Можете навіть друзям розказати!-Я їм розкажу про 200…- в такому разі дзвоніть мені навіть тоді, коли просто схочете обговорити новинки в ІТ світі.Потисли руки, розійшлись.А на картинці ключ, який я поклав до кишені і ніяк не міг знайти, аж поки не вийшов і не вийняв автомобільну звʼязку. Ми обговорювали цей момент, що в 40 плюс ми розумні, але не памʼятаємо в чому і куди поклали ключ від авто…@work
👁 327 25-02-17 05:29
Мед… як багато в цьому виробі праці. Бджологолин. Кожна бджола, яка займається медом, знає, що після ложки меду вона все, вона може летіти на райдугу.І по ній не будуть відмічати 40 днів, адже саме стільки робоча бджола і живе, а тому в неї чисто не залишиться друзів.Це як в тій історії, що бабка видалила акаунт з «однокласників», тому що вони - скінчилися.Мене дійсно бджоли жалили сильно тричі. Це 20-25 укусів (підтвердження х, де боліло і було видно), наступного разу під 40 (обидва рази я пив антиалиргенне щось і був не один), третій раз - я нарахував десь під 170 (по 40 на кожній кінцівці і дуже боліла спина, трошки менше - живіт, а зате морду лиця я захистив маскою).А це тому що я займався переселеннями сімей в бджіл втікачів до себе у вулик, оптимізацією вулика і знову переселенням.Потім була війна і еміграція.А тут жінка схотіла ще справжнього меду, попросту знайшла білого канадця в дорогому будинку, з гарними відгуками, домовилася про час приїзду, приїхала, в коробці взяла саме свою банку, залишила гроші і поїхала додому. Там були і інші банки з медом.Ніяких бджіл, ніяких замків, все на довірі.Судячи по ціні будинку, на березі озера в Кренстоні, тому Канада ті гроші - це просто можливість комусь подарувати смак справжнього меду.#Calgary
👁 382 25-01-26 21:19
Для розуміння відстаней, це сусідній від нашого будинок.В оригінальних новинах написано, що десятки людей втратять свої домівки на невизначений час.«Дякую за посилання! Ось переклад новини з оригінальним джерелом:---Десятки людей залишилися без домівок через пожежу в житловому комплексі у Брайдлвуді, південно-західний Калгарі *Автор: Стівен Хант* *Опубліковано: 26 січня 2025 року о 11:29 ранку за східним часом (EST)* Ранкова пожежа в житловому комплексі на південному заході Калгарі завдала значної шкоди четвертому поверху та даху одного з блоків. (Фото: X@CalgaryFlames) Триває розслідування пожежі, яка сталася рано в неділю в житловому комплексі Pointe of View у районі Брайдлвуд. Близько 5 години ранку пожежні бригади прибули на виклик щодо пожежі в житловому комплексі на 162 авеню та 24 вулиці S.W. Прибувши на місце, пожежні виявили значний дим та полум’я, що йшли з даху чотириповерхової будівлі. Вони встановили три пожежні рукави, а інша бригада розпочала активні дії всередині будівлі, щоб локалізувати пожежу. Пожежа завдала значної шкоди четвертому поверху та даху, а також спричинила водяні пошкодження по всій будівлі. Усі мешканці були евакуйовані та перевірені на місці події. Вони будуть змушені залишатися поза своїми домівками на невизначений час. Постраждалих немає. Пожежні бригади залишаються на місці події. Причина пожежі встановлюється.»А тип страхування, потрібний нам, називається ALE, якщо я нічого не плутаю.#Calgary
👁 212 25-01-24 03:34
Інколи є зміни в Канаді.Два роки назад, майже, треба було зробити перевірку в поліції. Для роботи. Руки в ноги і потопав туди, показав два документи, заповнив бланк, заплатив гроші і потім по пошті прийшло все.А зараз просто зайшов по посиланню, заповнив форми, відповів на питання (враховуючи, що ці питання я не висвітлював, то це означає, що з якихось баз були правильні відповіді підтягнуті), тепер чекаю. А, ясно, що заплатив.І хоч нас, власників Дії, цим не здивуєш, та все ж буквально крок в правильному напряму, під час мого тут перебування. От би й номер авто продовжувати без реджестрі, і без грошей… Але тоді постраждає бізнес, який просто бере гроші за номери щорічно.Авто відновив, катається. Майже видужав, але толком писати нічого.Ну хіба що зараз крута акція: всі хто купить телефонію і при тому є власником інтернету - не буде платити за підключення.А, точно, подивився мультик з Дитиною, Дикий робот. І книжка не айс, і мульт… але з іншого боку, мультик доволі добрий, хоч і примітивний.#Calgary#kids
👁 346 24-12-31 22:21
Зараз у нас міжріччя. Десь вже 25й, хтось ще відстає. Це типу як те червоне and в назві машинки.Я колись писав, що тут батьки мого віку і старші залишають дітям такі машинки, деякі по ціні реальних, деякі по ціні квартир. Ми не мали такого, хоча я своєму сину і залишив залізний конструктор. Щоправда в Україні. Підсумків чи аналізу року не буде.Ми інколи не можемо контролювати поведінку свого авто на льоду, а тут Трамп, Трюдо, Фріланд…Але за два останні дні я встиг зробити три продажі і, відповідно, дві сімʼї будуть з інтернетом в наступному році. А, ледь не забув, три сімʼї, бо я ще сьогодні по легкому морозу лазив на стовпа.Ввечері жінка щось приготує, нікого не чекаємо, але двері не закриті. Хто знає адресу - заходьте, хто не знає - селяві…Дитя доволі сервер читає як для першокласника і гарно рахує.Мала вже не така й мала, якщо порівнювати з минулим тижнем. І голос стає доволі інтонаційно насиченим.Кіт без змін, хоча всім байдуже що там той наш кіт.Та й таке…А, це наш перший новий рік без ялинки, тому що ми її викинули!Ну тобто Різдво ще з ялинкою, весь місяць з ялинкою, але в спробах створити нам настрій дерево не витримало і засохло. Тому новий рік без неї.Зате більше світла від вікна. Та й все рівно батарейки гірлянди вже підсіли…Навіть в розетці 50-60 разів в секунду є плюс!Зі святом нас!ПС на скільки я памʼятаю, канал зменшився по кількості підписників за рік, але не суттєво. Останні два роки це число крутиться в околі 666, тому норм.#Canada
👁 124 24-11-02 18:50
Зараз ніби як є можливість не для всіх, але декого, оформити на пів року безкоштовно Нетфлікс, Дісней та Амазон. Звертайтесь.Треба бути власником вірного тарифу Куду чи телуса, але я зможу перевірити і зробити.Мені б хто зробив це))Далі просто тиране з ФБ, можете не читати, якщо нема часу.Осінні ананаси...А то, бува заходиш до родички, а вона тобі й каже: "Зараз я тобі дам щось попробувать, а ти мені вгадаєш, шо воно таке?"...І ти вже розумієш, що "попав". Зараз тебе пригощатимуть "ананасами з кабачка", інших варіантів немає. Треба було раніше тікать, але вже пізно. Тепер доведеться платити за легковажність.Господиня з неабиякою інтригою вносить з погріба скляну банку, і щедро накладає тобі на тарілку "ананасів". Ананаси схожі на кабачок в цукровому сиропі. І на вид, і на колір, і на запах, і на смак... На ананас кабачки ніяк і нічим не схожі, бо й не зобов'язані.Але коли ти їй скажеш, що кабачок схожий на кабачок, то тебе в цій хаті, і в цьому дворі проклянуть навіки.Тому ти гидко плямкаєш тими "ананасами" і намагаєшся зобразити на лиці заінтересованость і здивування опитного дегустатора...Кажеш акуратно: важко вгадати напевно, але, як на мене, схоже чимось на ананаси...Господиня полегшено й щасливо зітхає... Тест пройдено!Потім пирскає: "Це - кабачок!"- Та не може такого бути! - фальшиво й награно дивуєшся ти, і ще кілька разів повторюєш: "Кабачок! Треба ж тобі таке! Зроду б не подумав"...Вже на порозі, задоволена й щаслива жінка каже: "Чекай! Зараз дам тобі банку манго. З гарбуза"...І йдеш ти з тією банкою "манго" додому. І викинуть комусь за паркан не можеш, хоч уже й ніч. Вислідять, побачать, розкажуть, проклянуть!#Calgary
👁 248 24-10-25 03:51
Це маска - уособлення примітивної, як кажуть західні цивілізації, культури. Але там лікаря, чи то шамана, по року не чекали.Та і допомогало воно часом однаков.Цікавий кейс: в людини вирубується частково інтернет.Все обладнання поміняне. Супорт нічим допомогти не може, там теж все гаразд.Людина купує на амазоні роутер, я допоможу поставити і, якщо все запрацює, Телус верне гроші за той роутер.Ідея моя.Заради чого? Щоб не втратити клієнта. Чому це мені важливо? Бо альтернативою оптиці і моїй допомозі є коаксиль.А ще він пригостив мене найкращим, з тих що я куштував тут, капучино с. При чому робив сам.Гарно він сказав про свій рідний Іран: «я не згідний з їх позицією, тому я тут».Був сьогодні на півночі І міста. Я там так рідко буваю, що навіть не відчуваю, що це те саме місце/ колись так було, коли попадав десь на Троєщину чи Теремки. Погано орієнтувався і хотів пошвидше додрму, на Борщагівці, чи хоча б Індустріалку.Зараз із скороченням квот і місць є два шляхи: все пропало і а нас все рівно заберуть.Я йду іншим: побоку.Ситуація на іншому континенті куди менш передбачувана, і куди гірша.Тому тут - байдуже.З цікавого: бачив мотоцикліста, який їхав в ряду паралельно авто, в тому самому ряду.Ще раз: вперше за два роки бачив і далі по тексту.В Києві я так сам їздив, єслі чо!#work
👁 245 24-10-23 22:41
Якщо ви так само маєте ваші 53 бали і навіть поняття не розумієте, як перемогти індуса (точніше китайця з Філіппін) з його 76+ балів, то може дійсно, кинути все у чорту і поїхати в Атлантику? Відразу з ПР? Чи без?Варіанти вкажуть на семінарі, а напрямок - в Гугл картах (там десь 4 дні їхати).Далі на прохання підписників, без купюр:Запрошення на безкоштовний вебінар: Імміграція в Атлантичні провінції КанадиСпікер: Яна Іванна Дідик (Yana Ivanna Didyk @barbican_ca)  Організація: Barbican Immigration  Telegram чат: t.me/prcuaet Тема вебінару: Можливості імміграції в Атлантичні провінції: Nova Scotia, New Brunswick та Prince Edward Island 🇨🇦Вебінар буде присвячений:- Atlantic Immigration Program (AIP)- Провінційні програми Nova Scotia, New Brunswick та PEI (PNP)- Програми для критично важливих працівників (Critical Skilled Workers)Дата та час:- 📅 27 жовтня- 🔘 Edmonton: 4 PM- 🔘 Toronto: 6 PM- 🔘 Halifax та Nova Scotia: 7 PMХто може брати участь:Вебінар призначений для тих, хто вже проживає в Атлантичній Канаді або планує переїзд для спрощеного отримання постійного резидентства. Атлантичні провінції враховують досвід роботи не лише в Канаді, але й у інших країнах, що може значно полегшити процес імміграції.Реєстрація на вебінар:https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_s2ayr37ZS12E6QLEjETuxg#/registration
👁 376 24-10-10 18:24
Це авто таке ж довге, як і мої вихідні.Але без справ не сиджу. Роблю продажі інтернетів, бо ціна просто чудова, граю з малою.Почепив все що міг, окрім телевізору, але там ситуація критично важка - перед установкою телевізора, треба почепити туфельку для розеток і дротів, а перед тим пропиляти тумбочку, але без заглушок ну ніяк не можна, а які заглушки я хочу - ще не вирішив. Тому поки так, привіз телевізора і поставив вздовж стінки.Зате і карниз висить, і лампи на палці (але лампи поміняєм на інші, з Амазонка, а ці здамо назад), і з малою награвся.Вона спочатку зачудовано на мене дивилась, але трохи вже звикла.Жінка теж фарбує стіни, використовуючи бездітні моменти.А ще з цікавого - робота магазину.Жінка купила 5 лампочок (всі). Через пару днів жодної нової лампочки там не було.Що тут цікавого?А цікаво тут те, як так препаскудно можна працювати??? Система контролю залишків має показувати перестороги і товар має завозитись!А, ну може той індус просто у відпустці? Тоді да, тоді система не працює…Єслі що, то магазин цей Home Depot і в Україні це як середній Епіцентр з цінами як в середньому Гучі, чи Дольче Кабано.Тому, щоб не шукати ще лампи, ми за ціну цих пʼяти замовимо 10 ( ще дві доплатимо) з Амазону, а ці 5 здамо. Ну щоб в магазині хоч щось було, поки той краєкутовий камінь системи контролю товарів у відпустці.#Canada