Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 599
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

599
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +5

👁️ Average views per message

121
Average/Day:: 149
Average/Week:: 107
ERR: 20.2%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 жовтня) Президент Зеленський підписав законопроект №11057 про обов’язкову публікацію кошторисів при публічних закупівлях, відомий також, як закон про «прозоре будівництво». Про це повідомив нардеп Железняк. Закон зобов'язує державних замовників оприлюднювати в системі Prozorro детальну інформацію про ціни на будматеріали під час закупівель послуг з ремонту та будівництва. Це має сприяти більш ефективному використанню бюджетних коштів. Як на це реагувати? Тут є дві позиції. Позиція перша. Ми підтримуємо будь-які дії, які спрямовані на створення прозорості витрат по держзамовленнях. Усі закупівлі, за державні кошти, повинні бути відкритими для громадян (за виключенням тих, що підпадають під державну таємницю). Громадяни повинні знати — на що і як витрачаються їх податки тощо. Але цього замало. Президенту треба йти далі й запровадити наджорстке покарання за нецільове або корупційне використання коштів... Позиція друга. Й що — фортифікації від цього побудують? Є сто й один спосіб вкрасти на будівництві при будь-яких прозорих схемах. Звичайно, маючи політичну волю, можна зробити, щоб не крали. Але треба не постанови нові видавати, а включити волю нашій владі. Цей закон, взагалі, НІЯК не впливає на корупцію. Як крали, так і будуть красти. Як перемагали на тендерах потрібні фірми, так і будуть перемагати. А що, громадяни сильно розбираються в ціноутворенні? Ну, будуть вони бачити. І що? Придумають схеми, де громадяни все будуть бачити красиво. Але корупція і крадіжки, як були — так і будуть. Бо корупція ніколи не долалася законами. Вона долалася і долається тільки одним методом — вольовими та силовими діями верхівки влади. Звичайно, при цьому, сама верхівка має бути кришталево чистою. Питання: яка позиція більш реалістична? Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 жовтня) Періодично з'являються пропозиції — залучити до управління чи наведення порядку в Україні — зовнішні сили. Наприклад, було втручання ООН, коли був факт роботи Міжнародної комісії ООН по боротьбі з безкарністю у Гватемалі. Комісію очолив генпрокурор Іспанії Карлос Кастресана. За його участю, було заарештовано понад 150 чиновників Гватемали, включаючи екс-президента Альфонсо Портільо, трьох колишніх міністрів внутрішніх справ, чотирьох генералів армії, трьох директорів національної поліції. Або — іноді розповідають про необхідність заміни власних суддів — іншими, наприклад — британськими тощо. Такі ідеї періодично з'являються. І не тільки в Україні. Наша позиція тут повинна бути твердою. Якщо власний народ не здатний самоорганізуватися і навести лад у себе вдома, то такий народ — зайвий на цьому світі. І займає територію, на якій би міг жити — інший народ. Більш ефективний. Звернення за допомогою, щоб навести лад у своїй країні до зовнішніх сил, зафіксує факт — неспроможності українського народу керувати власною країною. Це буде перемогою Кремля. Бо він, весь час, про це каже. Тому у нас тільки один шлях — створювати власну потужну громадянську силу, яка почне розвивати свою країну. Або зникнути. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 жовтня) Кремль знову повторив умови завершення війни. РИА Новости передає: "Россия готова вести диалог о мирном завершении конфликта на Украине, но только на базе Стамбульских договоренностей, заявил Путин". І знову ці Стамбульські домовленості, які так влаштовують Москву. І за виконання яких — Москва воює вже два з половиною роки. А Україна, виходить так, що воює, щоб їх не виконувати. Що ж там такого, в цих Стамбульських домовленостях? Якщо за них йде війна. Відповідь дає Лавров, міністр МЗС РФ. В нещодавньому інтерв'ю він розтлумачує: "Украина должна вернуться к нейтральному, вне блоковому и безъядерному статусу, защищать русский язык, соблюдать права и свободы всех своих граждан... Основой для урегулирования могли бы стать Стамбульские договоренности, парафированные 29 марта 2022 года делегациями России и Украины". Як бачимо, то Кремль несе повну маячню. Бо весь світ бачить, що Україну ніхто не збирався і не збирається брати в НАТО. І проблем із російською мовою теж не було ніколи. Була проблема з українською мовою. Її треба захищати. Всі бачать, що періодичні намагання робити в Україні якісь провокації на мовній темі суспільством не підхоплюються. Так само — як і не підхоплюються антиєврейські провокаційні вкиди. Тобто бачимо, що справжню причину війни Кремль не називає. Не називає її й Захід. Це може означати, що реальна причина війни в тому, щоб вона просто йшла. Як процес. Бо цей процес відкриває можливості геополітичного перевлаштування світу. І якраз цей процес ми всі також бачимо. Україну використовують, як інструмент в геополітиці. А олігархічна влада або не хоче цьому запобігти, або не може. То не хоче чи не може? Важко сказати. Але легко побачити, що сьогоднішня українська влада продовжує бути владою саме завдяки війні. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 жовтня) Це що? Політична передвиборча маніпуляція чи це так уряд зондує власних громадян, щодо своїх чергових ініціатив? Спочатку з'являються ось такі інформаційні вкиди: Перший вкид. За словами нардепа Федора Веніславського, у нього немає відомостей про те, що країни Заходу офіційно вимагають від Києва знизити мобілізаційний вік. "Підтвердити або спростувати я не можу, щодо таких офіційних комунікацій з нашими партнерами", - сказав він. Водночас він визнав, що така тема на Заході все ж порушується — але не на офіційному рівні, а в особистому спілкуванні. За словами нардепа, на зустрічах західні політики й закордонні журналісти справді запитують, чому Україна не знижує мобілізаційний вік. Другий вкид. В Україні впроваджуватимуть модель економічного бронювання. Станом на 4 жовтня, рішення вже ухвалено. Про це повідомив нардеп від партії "Голос" Ярослав Железняк. Третій вкид. Україна може зняти заборону на експорт озброєння. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров. "Деякі країни вже виявили бажання купувати українські ракети, дрони та інше озброєння", – розповів Умєров. А потім на сцену виходить "батько нації" - Президент Зеленський. І всю цю "хрінь", яку до нього наговорили, розвінчує. Ось так це виглядає: Партнери хотіли б, щоб ми зменшили мобілізаційний вік, але я вважаю, що на сьогодні — це небезпечно, — Зеленський. Не буде такого, що нас США будуть до чогось схиляти проти нашої волі, це неправильно. Економічне бронювання має бути справедливим, це завдання поставлено прем’єру, ті варіанти, які вони мені поки показували — несправедливі. Щодо продажу зброї: поки я виключаю момент експорту, це дуже небезпечно. Треба враховувати багато нюансів. Тобто — через маніпуляцію в суспільство вводиться думка, що тільки Президент Зеленський є єдиним і гарантованим бастіоном проти різних деструктивних пропозицій членів його ж команди. Це відомий і старий інструмент маніпулювання. Який підтримує схему "цар — гарний, бояри — злодії". І дійсно, багато довірливого населення на цю маніпуляцію ведеться. Але чомусь ніяк не може додуматись, що не може бути так, щоб центр влади чимось відрізнявся від всієї влади. Бо який центр — така і влада. Але це не все. Такі маніпуляції робляться тоді, коли влада знає, що непопулярна. Що країна деградує. І що нічого не здатна зробити або не хоче. Але при цьому дуже хоче залишатись владою. Ось тому і маніпулює. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 жовтня) Українські ЗМІ передають, що голова Хмельницької медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) оформила інвалідність для майже 50 прокурорів області. Також стверджується, що правоохоронні органи Хмельницької області знали про масштабну систему, адже "були співучасниками корупційних схем". Після цього Офіс Генпрокурора повідомляє, що керівника Хмельницької облпрокуратури Олексія Олійника звільнено з посади за власним бажанням. А потім він заявив, що в відомстві працює 225 прокурорів, а "інвалідність мають лише 48". І що він сам, ще у 2005 році, отримав травму на робочому місці, вивчаючи матеріали кримінального провадження. Потім, коли інформація почала набирати розголос, з'явилась інфа, що і сам цей прокурор, як виявляється, отримав рішення про інвалідність ще у 2017 році. Тобто — всі у них там інваліди, як виявляється. Маємо яскравий приклад системної корупції. Але, в першу чергу, це питання справедливості. Інші, яким це дійсно необхідно, чекають роками, аби отримати статус інваліда. І не завжди отримують. А представники влади отримують "на раз-два". А ми, громадяни, змушені фінансувати це. Звісно ми не знаємо, чи дійсно ті прокурори інваліди. Має відбутися перевірка. Проте — хто її проведе? Та сама корупційна система? І яке ж вона рішення прийме за результатами перевірки? Це риторичні питання. Відповіді на які, на жаль, знають більшість громадян. Є тільки одна позиція, яка потребує, щоб існувала держава. Це справедливість. В бідності люди можуть жити. А без справедливості — ні. Справедливість — це захист прав громадян. Ось для чого потрібна держава. Все інше може діяти й досягатись без держави. Справедливість — основа держави. Справедливість — це і невідворотність покарання. А у нас що з корупціонерами? Як правило — усе закінчується звільненням. І все. А якщо когось і притиснуть, то це не про справедливість, а про боротьбу між олігархічними угрупуваннями. Для держслужбовців покарання повинне бути жорстким і показовим. Цього ніколи в Україні не було. Покарання діють тільки для пересічних громадян. Для тих, хто не може відкупитись. Олігархічна влада не буде з цим боротись. Потрібна інша влада – громадянська. Для цього потрібно створювати нову, громадянську силу. І це справа кожного громадянина. Якщо він, звісно, громадянин, а не просто носій паспорта. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 жовтня) Це з Доктрини "Громадянська республіка": "Природно ресурсна платформа. Всі природні багатства України (земля, надра, біоресурси) є власністю не лише громадян, які там проживають, але також і наступних поколінь. Це справжній скарб нації. Всі несправедливі зазіхання на нього мають жорстко каратися". (пункт 3 Розділу VII. Велика Україна) А це з сайту Президента України про "План перемоги": "Четвертий пункт – стратегічний економічний потенціал. Україна пропонує, стратегічним партнерам, укласти спеціальну угоду, щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу. Ідеться про природні ресурси та критично важливі метали, ціною у трильйони доларів США. Це, зокрема, уран, титан, літій, графіт та інші стратегічно цінні ресурси, які є значною перевагою у глобальній конкуренції. «Поклади критичних ресурсів в Україні, разом із глобально важливим потенціалом України у виробництві енергії та продовольства, є одними з ключових загарбницьких цілей Російської Федерації в цій війні. І це наша можливість зростання», – зауважив Президент. Цей пункт також має таємний додаток, який передають лише визначеним партнерам". Бачимо, що українська влада прямим текстом каже, що стратегічні природні ресурси хоче передати в управління Заходу. Чому українська влада робить злочин перед майбутнім українського народу? За це воюють українці? І чому саме цей пункт має таємний додаток? Що в ньому таємного? Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 жовтня) Знову опитування. І знову маніпуляція. КМІС провів чергове опитування. Основний результат — 59% українців підтримують Зеленського. А 37% — висловлюють недовіру. Довіра до Прем'єр-міністра — становить 24%. До уряду — 20%. До Верховної Ради — 11%. Тобто маємо два варіанти: а) результати опитування підтасовуються; б) не підтасовуються. На те, що підтасовуються результати, вказує повна невідповідність результатів довіри Президенту та іншим владним центрам: Прем'єру, уряду, Верховній Раді. Відомо, що абсолютна вся влада знаходиться в руках Президента Зеленського та його Офісу. Тобто — і Прем'єр, і уряд, і Рада роблять те, що хоче і вимагає Офіс Президента. Тоді як можна довіряти голові, але одночасно — не довіряти рукам та ногам? Це означає, що наші громадяни або геть нетямущі, або опитування велось саме серед нетямущих! Влада в Україні єдина. І вже давно єдина. Все контролює виключно Офіс Президента. Не має значення, підтасовані результати — чи насправді передають реальне розуміння громадян. Все одно — будь-які опитування є маніпуляцією. Бачимо, що відкрито чи приховано, але всі, потихеньку, готуються до виборів. Але більшість виборців не зможуть проголосувати. Для тих, хто залишиться, створюють паралельну ілюзію. Вживлюючи її через Марафон, Телеграм. Підсовуючи ось такі опитування. І тут спрацьовує ефект, якщо з усіх шпарин кажуть, що чорне — то біле, то людина, несвідомо, повторює за всіма. Перед виборами треба промацати пересічних громадян. Вести підготовку можна довго, допоки не буде видно, що момент — настав. А поки що можна і далі підсмажувати жабку на маленькому вогні. До готовності. Дивлячись — яка реакція буде на ось такі опитування. А там, може, й росіяни капітулюють. А пересічні будуть настільки налякані, що виберуть кого треба. Демократія кермує! Олігархія кермує! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 жовтня) Ось приклад того, що демократія, як система влади, стала деструктивною. І її треба змінити. Дональд Трамп заявив, що Третя світова війна може розпочатися через три-чотири місяці. Політик вважає, що у разі своєї перемоги на президентських виборах, він зможе врегулювати війну в Україні й "зупинити хаос на Близькому Сході". Так, це в США відбувається, але ми бачимо, що Україну використовують, як інструмент їх внутрішніх виборів. І ця вся балаканина не має ніякого відношення до реальності, зовсім! Головне – щоб вибрали. А там — все вже не має ніякого значення. Демократія, це коли діє формула: гроші — вибори — прихід до влади — повернення грошей із прибутком. Демократія — це коли можна "триндіти" перед виборами — що завгодно. А після виборів — забути про це. Демократія — це коли відсутня, повністю, відповідальність за свої передвиборчі обіцянки! Демократія — це коли недолугу владу неможливо змінити. І доводиться чекати, поки будуть нові вибори. А недолуга влада — тим часом буде продовжувати знищувати свою країну. А коли вибори відбудуться, то прийти до влади може ще гірша влада. І знову треба бути чекати нових виборів. А країна руйнується. І так далі... Демократія — це коли громадяни, абсолютно ніяк, не впливають на чинну владу. Для того, щоб якось вплинути на владу, громадяни мають організовувати акції протестів. Але — якщо такі акції не несуть загрози усуненню влади, то чхати влада хотіла на такі протести. Громадяни можуть впливати тільки на те, кого з обіцяльників виберуть на виборах. Тобто — хто переможе в шоу. От ці обіцяльники й організовують ці шоу, борються між собою на них. Борються — хто більш зухвало локшини навішає на вуха наївному населенню. Демократію, як систему влади, потрібно прибирати. І замість неї — встановлювати іншу систему. Таку, де громадяни можуть реально впливати на свою владу. Саме демократична система влади забезпечує правління олігархії (поєднання влади й бізнесу) в Україні. Олігархія — ось той ворог, який довів Україну до катастрофи. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 жовтня) Результатом агресії Росії вже стало те, що Україна, назавжди, відходить від неї. Це головна подія в Європі за останні сторіччя. Бо якраз симбіоз Русі (України) і народів Золотої Орди (започаткувався у 1654 р.) створив монстра — Російську імперію. Яка потім переросла в СРСР. І сьогоднішня Росія, хоч і послаблена, але залишається тим самим монстром. Який здатен тільки давити та нищити. Не розвивається сам і іншим заважає. Так, українці брали участь в створенні цього монстру. І несуть за це історичну відповідальність. Так, монстр розвалився на частини з розпадом СРСР. Але залишалась небезпека нового об'єднання України та Росії. А це шлях в безодню. Ми можемо бачити, як йде постійний процес деградації Росії. І всі, хто прив'язаний до неї, буде йти цим самим шляхом. Але тепер, після остаточного відходу України від Росії, виникли умови для створення нової історичної реальності. Може відновитися союз Польщі й України, як це було до альянсу України із Московією. Ми ж бачимо, як стрімко почалася розвиватись Польща, як тільки відірвалась від впливу Росії. Так само має й Україна розвиватись. Але найбільше можливостей може дати нове політичне об'єднання між Україною і Польщею. Але це розуміють також і вороги. Які намагаються цьому протистояти. Один з таких інструментів — намагання розкручувати історичні події під назвою "Волинська трагедія". Мета очевидна – роздмухувати напруження між польським та українським народами. Щоб перешкоджати інтеграційним процесам. Наприклад, зараз в Польщі є сили, які розповідають, що будуть блокувати вступ України до ЄС, в разі не розв'язання питання "Волинської трагедії". Так, нам в ЄС не потрібно. Але це не змінює ситуацію. Бо будуть і інші питання інтеграції прив'язувати до "Волинської трагедії". Що ж це таке - "Волинська трагедія"? Для того, щоб вирішити якось це питання, спочатку треба зрозуміти сутність проблеми. Це стосується кожного українця і кожного поляка. Бо від цього залежить подальший рух наших країн. А вороги нікуди не ділись. Для Польщі вороги — це Німеччина та Росія. Для України — Росія. Протистояти спільним ворогам можна тільки спільно. І при цьому розвивати потужні країни. Для того, щоб зрозуміти сутність "Волинської трагедії", пропонується подивитись документальний фільм "Що НАСПРАВДІ сталося між поляками та українцями?". Який нещодавно вийшов на історичному каналі Реальна історія. Ось посилання: https://youtu.be/6DO5S7FY4wU?si=-He6wf2xjxgWDfOZ Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 жовтня) Це невеликий публічний діалог громадянського діяча Павла Себастьяновича із Головою Ради ГО "Поступ" Максимом Твердохлібом. Себастьянович зробив такий допис: Повністю погоджуюсь з Марією Берлінською — Умєров має піти. Від себе: Як і Шмигаль. Як і Марченко. Як і всі винні в саботажі фінансування та забезпечення армії. (для довідки, кому треба: Марія Берлінська – волонтер, Умєров – міністр оборони, Шмигаль – Прем’єр-міністр, Марченко – міністр фінансів) Твердохліб: Проблема не в Умєрові. І не в Резнікові була. Будь-хто, навіть Наполеон чи Маннергейм, в цих умовах — не будуть кращими. Для того, щоб стати "кращим", треба стати владою. Бо вся проблема тільки у владі. Влада! Ось хто є проблемою, а не її одна з невеликих частин. Але і зміна влади також нічого не дасть. Бо влада олігархічна. Замість влади Зеленського буде якась інша, також олігархічна влада. Так, теоретично можливо, що прийде до влади аналог Наполеону. Звичайно, це можливо через неконституційні дії. Але гарантій, що цей "Наполеон" стане ефективним немає. Тому шлях до військової чи просто диктатури — це шлях, який ніколи не буде гарантувати зміни на краще. А досвід історії каже, що більшість диктатур ведуть до катастрофи. Єдиний вихід — створювати громадянську силу. Яка подолає олігархію. Яка візьме всю відповідальність на себе. Це треба робити, а не міністрів, які ні на що не впливають, міняти. (Резніков – колишній міністр оборони) Себастьянович: а Резніков і Умєров це ще не влада? Твердохліб: Вони частина влади. І не є головною частиною. Це — як начальники цехів. Але головний — директор або рада директорів, або взагалі — рада акціонерів. Так що немає сенсу на них витрачати час. Коли "хейт" проти них досягне певного рівня, то їх замінять на інших. І все почнеться спочатку. Себастьянович: З одного боку, Бендукідзе і Бальцерович не були першими особами, з іншого боку — комунікація (моя) з суспільством складається з двох речей: критики й пропозиції та візії майбутнього. (Бендукідзе і Бальцерович – архітектори реформ в Грузії та Польщі) Твердохліб: І Бендукідзе, і Бальцерович нічого б не зробили, якщо не була б влада, яка б просувала їх ідеї, реалізовувала б їх. Тому є ще третя складова успіху, крім критики з пропозиціями та візії майбутнього. Це ВОЛЯ! Воля реалізувати візії. А воля — це створення потужної громадянської сили. Себастьянович: Якась тут помилка. Не бачу багато потужних громадянських сил. Жодної не бачу. Що це означає? В Україні ні в кого немає волі? Твердохліб: Потужних громадянських сил в Україні НЕ ІСНУЄ. Але потужна громадянська сила не з Марсу прилітає. Вони не існують не тому, що ні у кого немає волі. А тому, що практично ніхто цим питанням не займається. Ми, "Поступ", займаємось. Так, ми є громадянською силою. Але поки що — слабкою. Проте, всі наші зусилля направлені на її зростання. Звичайно, щоб це робити, потрібна воля. Якби крім нас працювали б і інші, багато, багато, то й і у нас би легше виходило. Бо тоді б в суспільстві почалося формуватися розуміння, що саме собою нічого не відбудеться. Треба участь всіх. Тобто потрібна воля для створення громадянської сили. Але щоб змінити ситуацію в країні — потрібна вже інша воля. Потрібна воля вже створеної ПОТУЖНОЇ (якщо така буде) громадянської сили. Ми, наприклад, вітаємо всі ініціативи, які направлені на формування громадянських сил. Наприклад, ту ж ініціативу "7 кроків". Але ж — під цю ініціативу потрібно формувати велику кількість громадян. Які стануть і пропагандистами й новою владою, через деякий час. ІДЕОЛОГІЯ — ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯН (колективний пропагандист) - ПРОПАГАНДА — ВЛАДА. Ось це і є схема створення громадянської сили. Це універсальна формула. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"