Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 599
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

599
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +5

👁️ Average views per message

121
Average/Day:: 149
Average/Week:: 107
ERR: 20.2%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 листопада) Якщо у народу відсутня єдність — то така країна має невеликі шанси для ефективного розвитку. В Україні зараз люди розділені. Їх уміло розділили на тих, хто воює, і тих — хто ні; тих, хто виїхав, та тих — хто залишився; тих, хто хоче миру, та тих — хто "до останнього українця"; тих, хто за один патріархат, і тих — хто за інший тощо. Навіть прислів'я є відоме: де два українці — там три гетьмани й один зрадник. Якщо є попит — то є і пропозиція. Саме по собі нічого не відбувається. Тобто, якщо в якійсь спільноті є розбрат, це означає, що є в цьому зацікавлені сторони, які цей розбрат і впроваджують. Методом пропаганди й моделювання різних штучних ситуацій. З іншого боку, для того, щоб якесь суспільство стало єдиним, теж необхідно, щоб була потужна зацікавлена сторона. У нас такої зараз немає. Навпаки, влада потужно діє в напрямку дроблення суспільства, бо це — головна умова, при якій вона може залишатися владою. Чому розділені? Тому що немає єдності, немає розуміння єдиної мети. Немає єдиного розуміння проблеми і її вирішення. І звісно — цим користуються. "Розділяй і владарюй" - принцип, який ще давно почали застосовували римляни. От і виходить що треба: а) ідея (ідеологія, план дій тощо), яка буде підтримана масами і яка буде маси гуртувати та вести єдиним шляхом; б) дії, за допомогою яких маси будуть гуртуватись, тобто пропаганда і ще раз пропаганда. Для того, щоб об’єднання не відбувалось, у нас є багато зацікавлених сторін. В першу чергу — це Росія, звичайно. Це — Захід, бо їм також не потрібна потужна Україна. І це — олігархічна влада, яка внаслідок роз'єднаності громадян, владарює вже багато років. Чим більше громадян усвідомлять ці позиції, тим швидше почнуть діяти, заради свого ж об'єднання. Як свідчить історія — то дуже часто потужні країни поставали, якраз після повного занепаду. Але це від громадян залежить. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 листопада) Президент Зеленський каже, що європейські країни мають намір припинити соціальні виплати українським біженцям і тоді — частина з них — повернеться до України. Говорить, що країни ЄС хочуть залишити лише тих українців, які працевлаштовані. Так, мусимо визнати, що сотні тисяч наших поїхали за кордон — за халявою. Особливо — така халява в Німеччині. І це ганьба для України. Але крім "халявників", за кордон поїхали й українці, які шукають кращої долі, а не халяви. Люди втомилися від відсутності справедливості, від хабарництва, від незахищеності, від свавілля чиновників... І ці люди вже знайшли роботу за кордоном, їх діти вчаться в місцевих навчальних закладах. Вони вже соціально адаптувалися. Вивчили місцеву мову. Дехто купив нове, власне, житло або взяли його в кредит. Вони вже звикли жити по новому. І наш Президент вірить, що такі люди повернуться? Для чого їм повертатись? Що Зеленський, зі своїми спільниками, може цим людям запропонувати кращого? А повернуться невдахи та "халявники". А що ці невдахи та халявники дадуть Україні після повернення? Нічого хорошого, тому їх повернення, крім просто статистики, практично нічого не дасть. Складається враження, що наш Президент плаває в теплій приємній ванні та не хоче виглянути зовні. А зовні все не так гарно, як у теплій ванні. Задача Президента країни – бути лідером, а не тим, хто розповідає казки своєму народові. Можливо Президента ввело в оману його оточення? Можемо лише здогадуватись. Але — без руху по шляху побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ, ми можемо втратити не просто частину українців, а і всю Україну. Нашим друзям та партнерам на Заході не потрібна ВЕЛИКА УКРАЇНА, ми це чітко усвідомлюємо. ВЕЛИКА УКРАЇНА потрібна нам, УКРАЇНЦЯМ!!! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 листопада) Маємо ось такі, останні, повідомлення: Україна отримала лише 10% від пакета допомоги, за який проголосував Конгрес у 2024 році. Це не смішно, — Зеленський. Також він додав, що партнери не надали ту кількість ППО, яку обіцяли. Багато питань, багато розмов і мало рішучих кроків лідерів, — Зеленський звинуватив країни Заходу в нерішучості. Це дуже гарні повідомлення. Бо можуть посприяти, щоб багато наших громадян, які "живуть в країні рожевих поні", нарешті — протверезіли. Щоб, нарешті, всі зрозуміли, що Захід не хотів, не хоче і НЕ БУДЕ хотіти, щоб Україна була в ЄС чи НАТО. Для Заходу — Україна є виключно інструментом, яким треба користуватись. Для Заходу — ми слов'яни, які останнє тисячоліття становили загрозу для них. Але для того, щоб нас використовувати, було вигадано гарну звабливу тезу, що нібито Захід нас чекає. Що Україні потрібно до НАТО, до ЄС. Впарювали в голови довірливих українців, що це є наш шлях. І багато довірливих, наших, громадян повірили в цю пропаганду. Україна почне розвиватись тоді, коли критична маса громадян почне розуміти очевидні речі. Що ніхто і ніколи не буде зацікавлений в розвитку нашої країни, крім нас самих. Так само — як і ми не зацікавлені, щоб хтось інший розвивався. Бо це призведе до конкуренції за виживання в цьому світі. Ми маємо думати лише про Україну. І власним розумом та волею побудувати Велику Україну. А інших — використовувати так, як ці інші намагаються використовувати нас. Це і називається — політика громадянського націоналізму. Це і є — Україна понад усе. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 листопада) Є чотири причини — чому потрібно позбавитись демократії. І змінити її на іншу систему влади. Зрозуміло, що ми говоримо про ліквідацію демократії, як системи влади, а не про фундаментальні цінності та свободи. ПРИЧИНА ПЕРША. За демократичної форми правління — відсутня будь-яка відповідальність депутатів та Президентів за прийняті рішення. Це породжує безвідповідальне правління. Це ми бачимо зараз в Україні! ПРИЧИНА ДРУГА. Демократія породжує повну безвідповідальність громадян за свій вибір. А це призводить до безвідповідального вибору. Це ми також бачимо в Україні! Психологія соціального дрона – яскравий приклад. ПРИЧИНА ТРЕТЯ. Немає репрезентативності! Нами править купка людей, обрана абсолютною меншістю! Наприклад, всі звикли вважати, що Президента Зеленського вибрали 73,22% виборців. Але це брехня! Явка в другому турі, коли вибирали Зеленського, була 61,42%. Тобто з 30 105 004 виборців голосувати, взагалі, прийшло лише 18 491 837 громадян. От з тих, хто прийшов, за Зеленського і проголосувало 13 541 528 виборців. Так, це і є ті 73,22%, про які всі розповідають. Насправді — якщо взяти всіх виборців в Україні, то за Зеленського проголосувало — лише 44,98%. Тобто — МЕНШЕ ПОЛОВИНИ! Немає ніяких 73% і ніколи не було. ПРИЧИНА ЧЕТВЕРТА. "Кращий аргумент проти демократії — п'ятихвилинна розмова із середнім виборцем. (В. Черчіль)" Результат виборів, у будь-якій демократичній державі, сильно залежить від середнього, культурного та освітнього рівня населення та його матеріального добробуту. Кожен має можливість переконатись в цьому. Достатньо зайти в соцмережі й подивитись, що являє собою "пересічний громадянин", яких завжди — більшість! І ця сірість (це ще ласкаве слово) якраз і дозволяє олігархії триматись при владі! А стосовно демократичних цінностей, то вони мають бути недоторкані! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 жовтня) Гарне ІПСО, це тоді, коли в ньому 95% правди, а інше — брехня чи маніпуляція. Це формула Геббельса, яка перевірена практикою. І всі, хто робить якісну пропаганду проти свого противника, робить саме так. Ось приклад ІПСО від Лукашенка, Президента Білорусі. Путін не ставить за мету завоювання України, — заявив Лукашенко. І пояснює: "Так, сьогодні можна завоювати чогось, а завтра що? Ну добре, завоювала Україну, припустимо, РФ. Путін часто говорить, що перед ним ніколи не стояло завдання завоювати Україну. Ми часто обговорюємо це питання, завжди ставимо запитання «а далі що?». Таку величезну країну, як Україна, можна підім'яти без наслідків? Ні. Що ми хочемо отримати, щоб там постійно була партизанщина і вони здійснювали теракти проти нас і росіян? Дурні завдання перед собою ставити не треба", — заявив він. Логіка цього ІПСО від Лукашенка вірна. Дійсно, він говорить все так, як і є. Дійсно, не можна завоювати Україну. Тому всі, хто кажуть, що Путін хоче "завоювати" Україну — кажуть дурню. Це потрібно розуміти. Завоювати неможливо, бо буде спротив. Який, врешті-решт, призведе до звільнення територій, плюс ще додасть багато проблем. Але Лукашенко не договорює всієї правди. Якраз в стилі Геббельса. Бо він не каже про Крим. Крим же українська територія. Але Росія її анексувала. Тобто вже завоювала частину території. Задача меседжу Лукашенка — вивести Крим зі свідомості людей, що це територія України. Говорити так, що це — нібито Росія. Тоді складаються і пазли ІПСО. Якщо Росія поверне всі території, які були захоплені після 24 лютого 2022 року, то буде складатись враження, що ніхто нічого не завойовував і можна спокійно йти до миру. І Україна має побачити справедливість Росії, що нібито "чужого не забирає". Хоча насправді, це так зване "СВО" - боротьба за Крим. Тобто — це російська мета війни. Бо є ще й американська мета. Але це інша вже тема. Це звичайна тактика для ІПСО. Незвичайне тут те, що ворожим пропагандистом виступає — Президент іншої країни. Висновок простий — Лукашенко ворог і його влада ворожа. І другий висновок. Все, що каже чи буде казати пан Лукашенко — завжди буде проти України й на користь Росії. І він завжди буде намагатись говорити так, щоб пересічні громадяни цього не побачили й не зрозуміли. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 жовтня) Влада Зеленського запустила проект, який в народі вже назвали "Вовина тисяча". Це тисяча гривень державної допомоги, яку з грудня зможуть отримати всі українці. Як це оцінити? Версія перша. Від Мінекономіки. Це додатково підтримає український мікро- та середній бізнес. Ці кошти буде переспрямовано з тих програм Мінекономіки та інших міністерств, в яких виділені кошти, на цей рік, не встигають освоїти до кінця року. "Крім того, ці кошти ми точно не змогли б спрямувати на армію, адже ці кошти виділені нашими донорами в наш бюджет і там є умова, що їх не можна пускати на військові видатки", – сказав перший заступник міністра економіки Олексій Соболев в ефірі телемарафону. Проте, самі українці можуть ці гроші задонатити до ЗСУ. Це не заборонено донорами. Версія друга, контроверсійна. Це звичайний підкуп виборців. І таке вже було в історії України. У 2008 році — тоді Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла українцям виплатити по 1 тисячі грн на особу. Це було компенсацією втрачених коштів у радянському Ощадбанку СРСР. Проте відомо було вже тоді, що для того, щоб компенсувати гроші Ощадбанку СРСР всім, треба було витратити декілька річних бюджетів України. Тобто — це неможливо. Але можливо було зробити піар на цьому. Почали видавати перші (так казали) компенсаційні тисячі. Щоб потім продовжити. Ніхто, звичайно, продовжувати нічого не збирався. Але — багато довірливих громадян на це повелися. І почали підтримувати Тимошенко на виборах. З погляду підтримки малого та середнього бізнесу, то ця, сьогоднішня, "Вовина тисяча" ні на що не впливає. Бо економіку підтримують не розкиданням грошей серед населення. А створенням умов для розвитку бізнесу. А це, в першу чергу, радикальне спрощення ведення бізнесу. Реформа податкової системи. Зробити її абсолютно простою. І, звичайно, зменшення податків. Тут влада діє абсолютно навпаки. Податки збільшує. Тобто — про економіку, при роздачі тисячі, ніхто не думав і думати не збирався. Думають про утримання влади. От і маніпулюють. Це ще один сигнал, що влада готується до виборів. Яка версія подій більш реалістична? Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 жовтня) Президент України Зеленський відмовив генеральному секретарю ООН Антоніо Гутеррішу у візиті до Києва. Про це повідомляє AFP, з посиланням на джерела в Офісі президента. Абсолютно правильне рішення! "Після Казані (Гутерріш) хотів приїхати в Україну, але президент не підтвердив його візит. Тому Гутерріша тут не буде", – сказало високопоставлене джерело в Офісі президента. Як відомо, на поточному тижні Гутерріш здійснив неанонсований візит до Казані, на початку саміту БРІКС. А раніше він пропустив глобальний Саміт миру, який Україна провела у червні, у Швейцарії. Нагадаємо, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, ще весною 2023 року, видав міжнародний ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. І генсек ООН тулить в гості до міжнародного злочинця. Там з ним зустрічається. Руки йому тисне. Цей пан, Гутерріш, повністю дискредитував себе, як генсека ООН. Дискредитував саму організацію ООН. І за це його самого потрібно судити. Його потрібно не просто не пускати до України (Ізраїль теж заборонив йому в’їзд), а гнати звідусіль, де тільки з'явиться. Україна має жорстко порушити це питання в ООН. Порушити питання — негайного притягнення до відповідальності керівництва ООН. Ось це і буде шлях до міжнародної справедливості. Ті країни, які підтримують такий крок, будуть свідчити не на словах, а ділом, що вони реально підтримують міжнародне право! Але наша незалежна зовнішня політика повинна проявлятися не тільки в цьому. Наразі в переговорному процесі по війні в Україні — Україна відсутня. Про припинення війни розмови ведуть — хто завгодно, окрім України. Всі вони намагаються розв'язувати свої проблеми, користуючись Україною... Наша влада має проявити принциповість. І послати на хрін всіх посередників. Сильна країна має сама спілкуватись зі своїми ворогами! Сильний народ сам має вирішувати свою долю! Народ має бути сильним, або має зникнути! Тільки за таким принципом — Україна стане Великою знову! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 жовтня) Як зрозуміти, чи є політична воля у політичної сили реалізувати задекларовані плани (чи буде вона це робити)? Вибори ж наближаються. І ми часто чуємо це питання. Розібратись в цьому питання складно. Але — можливо. І відповідь тут точно не лежить в тому, що "треба дивитись, щоб були чесні й порядні". Таку відповідь дають дурням і дурні на цьому заспокоюються. Якщо дуже коротко, то відповідь звучить так: політичну волю політичної партії треба шукати у її історії. Як вона створювалася, як заходила у політику тощо. Нічого на рівному місці й просто так не виникає ніколи. Перше, на що варто подивитись, то це — звідки йде фінансування. Хто фінансує, той і є фактична влада. Як правило, велике фінансування — це ознака передвиборчого політпроекту. Мета якого — просто прийти до влади. Якщо Ви бачите багато зовнішньої реклами, проплаченої реклами в соцмережах, багато бігбордів, виступи політиків на телебаченні, багато ботів в мережах тощо — то це олігархія суне до влади. Нічого від неї, крім реалізації власних бізнес-інтересів, очікувати не варто. Сила, яка основана на громадянах, а не на грошах олігархії, використовує агітацію через своїх власних учасників. Які діють без коштовно. Бо вони роблять це — не заради того, щоб заробити на рекламі політпроекту, а хочуть змін в країні. Треба дивитись також — скільки часу послідовно діє організація. Якщо організація (партія) створена під вибори, то це олігархічний проект. Але головний критерій — все-таки інший. Потрібно зрозуміти, яка мета та ідеологія політичної сили? Що вона хоче зробити? Якщо, в її програмі написано за все хороше та проти всього поганого, то це політичний проект. Тобто для проведення реформ, які виведуть країну з прірви, мають бути виконані, мінімум, три умови. Якщо це у політичної сили відсутнє, то й очікувати щось, принципове нове, не варто. Перше. Має бути чітко визначено причини проблем країни. Тобто — діагноз. Коли відома причина, то має бути план дій. Теж чіткий і зрозумілий — лікування. Ця умова називається — наявність ідеології. Якщо її немає, то і немає ніяких планів, щодо розвитку країни. Тобто — це робити реально ніхто не збирається. Друге. Влада, яка має політичну волю, щоб зробити реформи. При демократичній системі — до влади приходять двома шляхами. Або через демократичну формулу: гроші — вибори — влада — повернення грошей із прибутком. Тут влада буде зосереджена на реалізації вкладених грошей у вибори. Або є інший шлях — на базі підтримки середнього класу. Але щоб це досягнути — потрібно реалізувати третю умову. Третя умова — проведення реформ. Середній клас (це близько 60-70% населення) має узнати план реформ. Зрозуміти його. А потім підтримати. А для цього потрібна потужна попередня пропаганда. І ресурсом, для такої пропаганди, мають бути не гроші, а самі громадяни. Якщо цього не відбувається, то і підтримки не буде. Звичайно, це має почати відбуватись задовго до виборів, а не після отримання влади. Насправді — система критеріїв складніша, ніж написано. Але навіть розуміння цієї схеми, яку ми привели, дозволить зробити правильні висновки. Переможемо.складніша ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 жовтня) Кремль постійно повторює, що він хоче, щоб Україна не була анти-Росією. Але в результаті його політики, Україна не просто стала анти-Росією, а найбільшою антиросійською силою і державою. І це вже не можна змінити. Так буде дуже і дуже довго. Практично вічно. Як так сталося і хто в цьому винен? Україна? Ні, Україна була частиною імперії. Була тією частиною, на якій ця імперія базувалась. Саме Україна (на свою голову) разом із Золотою Ордою цю імперію створила. То чому ж тепер Україна перетворилася на силу, яка і хоче, і рухається в бік, щоб Росія, як потужна країна, взагалі зникла з політичної мапи світу? Ось таке пояснення дав, майже тридцять років тому, один з архітекторів сучасних Сполучених Штатів Збігнєв Бжезінський. "Опозиція ідеям Москви, щодо "інтеграції", була особливо сильною в Україні. Її лідери швидко зрозуміли, що така "інтеграція", особливо у світлі застережень Росії щодо законності незалежності України, зрештою призведе до втрати національного суверенітету. Крім того, важка рука Росії у поводженні з новою українською державою: її небажання визнати кордони України, її сумніви щодо права України на Крим, її наполегливі домагання на виключний екстериторіальний контроль над Севастополем — усе це надало українському націоналізму, який прокинувся, явної антиросійської спрямованості. У процесі самовизначення, під час критичної стадії формування нової держави, український народ, таким чином, перемикнувся з традиційної антипольської чи антирумунської позиції — на протистояння будь-яким пропозиціям Росії, спрямованим на більшу інтеграцію країн СНД, на розбудову особливого слов'янського сумісного товариства (з Росією і Білою Руссю), або Євразійського союзу, викриваючи їх, як імперські тактичні прийоми Росії". "… без України — реставрація імперії, чи то на основі СНД, чи то на базі євразійства, стала б нежиттєздатною справою… ". Недалекоглядність політики Кремля призвела до початку кінця Росії та відкриває шлях до побудови Великої України. Це головний результат війни. Який вже ніхто змінити не зможе. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня) У ЗМІ з'явилася така інфа. "Керівник Полтавського БЕБ (Бюро економічної безпеки України) Олег Пахніц задекларував літак, десятки земельних ділянок і мільйонні статки. За 2023 рік, керівник територіального управління БЕБ вказав у декларації $6,5 млн, одномоторний літак Socata TB 20 GT, а також автівки, десятки земельних ділянок, квартири, паркомісця та житловий будинок. Також у нього є нерухомість у Словаччині". Виникає питання, з якою метою офіційний доларовий мультимільйонер йде на державну посаду? Звичайно, не заборонено мільйонерам займати різні посади в державі. І якщо такий мільйонер свої статки офіційно задекларував, то може пояснити, звідки вони в нього. Тому будемо умовно вважати, що він їх отримав чесно. Навіщо мільйонеру така державна посада? Навіщо йому ставати керівником підрозділу по боротьбі з економічною злочинністю? Які є варіанти? Варіант 1. Піти на службу державі, щоб заробляти гроші. Смішно, правда? Варіант 2. Піти на службу державі, щоб держава стала кращою. Але ж ця посада — системна. І не є вищою в системі державного управління. Це означає, що з цієї посади "робити Україну кращою" НЕМОЖЛИВО! Можна тільки підтримувати чинну недолугу систему, яка рухає країну в прірву. Тобто — цей варіант також відпадає. Інших варіантів, які б допускали, що мільйонер йшов на службу задля користі України, ми не бачимо. То навіщо він туди йде? Ця посада йому дозволяє контролювати фінансові потоки в області. Якщо цей пан мільйонер і заробив свої мільйони через бізнес (а не через корупцію), то навіщо цьому панові-бізнесменові або колишньому бізнесменові контролювати фінансові потоки? Для того, щоб Україна стала кращою? Правда, відповідь також смішна. Але цей випадок типовий. Таких панів на державній службі дуже багато. В кращому випадку вони не є корупціонерами, а просто бізнесменами. І загальне, риторичне, питання: про що ці пани будуть, в першу чергу, думати на своїх посадах? Про Україну чи про свої статки? Відповідь очевидна. Ось це і є олігархія, тобто поєднання бізнесу і влади. Ось саме таким чином вона діє. Олігархію потрібно прибирати від влади. Це вона винна у тому, що Україна стала слабкою і в результаті — ми отримали війну. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"