Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня) Ми часто чуємо, що народ заслуговує н...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
182 Views/Reach 2025-01-18 12:45 Message №1576
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня) Ми часто чуємо, що народ заслуговує на таку владу, який є і сам народ. Тобто якщо влада паршива, то це наслідок того, що народ такий. Це так? Питання: чи бувають випадки, коли править більшість, а не меншість? Ні, таких випадків не буває. Ніколи. Управляє завжди меншість від народу. Причому дуже маленька меншість. Це влада. А народ, громадяни, можуть підтримувати владу чи не підтримувати. Якщо необхідна критична маса громадян владу підтримує, то влада має достатню силу правити. Тобто — за все що в країні діється, завжди відповідає влада, а не громадяни. Завжди! Друге питання: якщо влада паршива, то хто в цьому винний? А ось тут винний народ. Громадяни. Бо громадяни є джерелом влади. Тобто — якщо влада паршива, діє на шкоду країні та народу, то провина за те, що така влада ще є владою, лежить виключно на громадянах. Вони винні! Але ж і громадяни бувають різні. Бувають активні, відповідальні. Які намагаються впливати на владу. Або самі йдуть до влади, якщо та недолуга. А бувають і пасивні громадяни. Які займають відому всім позицію "мене політика не цікавить". Це ті, які живуть в країні й вважають, що нікому і нічого не винні. І що це їм держава щось винна. Вони просто намагаються пристосуватись до життя. Але ніяк не збираються впливати на умови такого життя в країні. Або взагалі чекають можливості емігрувати. Тобто це соціальні дрони. Це ті, кого в давній Греції називали «ідіотами». Провина соціальних дронів очевидна. Їх пасивність дозволяє недолугій владі правити, використовуючи демократичну систему влади. Яка діє за схемою: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей з прибутком. Ті, хто вже має психологію соціального дрона, такими й залишаться. Але головна провина лежить на активних громадянах. Через свою нездатність об’єднуватись та нездатність сформувати потужну громадянську силу, вони не можуть стати владою. Розігнати олігархію і взяти під контроль соціальних дронів і справи в країні. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"