Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 листопада) Є чотири причини — чому потрібно ...
156 Views/Reach
2024-11-01 12:16
Message №1457
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 листопада) Є чотири причини — чому потрібно позбавитись демократії. І змінити її на іншу систему влади. Зрозуміло, що ми говоримо про ліквідацію демократії, як системи влади, а не про фундаментальні цінності та свободи. ПРИЧИНА ПЕРША. За демократичної форми правління — відсутня будь-яка відповідальність депутатів та Президентів за прийняті рішення. Це породжує безвідповідальне правління. Це ми бачимо зараз в Україні! ПРИЧИНА ДРУГА. Демократія породжує повну безвідповідальність громадян за свій вибір. А це призводить до безвідповідального вибору. Це ми також бачимо в Україні! Психологія соціального дрона – яскравий приклад. ПРИЧИНА ТРЕТЯ. Немає репрезентативності! Нами править купка людей, обрана абсолютною меншістю! Наприклад, всі звикли вважати, що Президента Зеленського вибрали 73,22% виборців. Але це брехня! Явка в другому турі, коли вибирали Зеленського, була 61,42%. Тобто з 30 105 004 виборців голосувати, взагалі, прийшло лише 18 491 837 громадян. От з тих, хто прийшов, за Зеленського і проголосувало 13 541 528 виборців. Так, це і є ті 73,22%, про які всі розповідають. Насправді — якщо взяти всіх виборців в Україні, то за Зеленського проголосувало — лише 44,98%. Тобто — МЕНШЕ ПОЛОВИНИ! Немає ніяких 73% і ніколи не було. ПРИЧИНА ЧЕТВЕРТА. "Кращий аргумент проти демократії — п'ятихвилинна розмова із середнім виборцем. (В. Черчіль)" Результат виборів, у будь-якій демократичній державі, сильно залежить від середнього, культурного та освітнього рівня населення та його матеріального добробуту. Кожен має можливість переконатись в цьому. Достатньо зайти в соцмережі й подивитись, що являє собою "пересічний громадянин", яких завжди — більшість! І ця сірість (це ще ласкаве слово) якраз і дозволяє олігархії триматись при владі! А стосовно демократичних цінностей, то вони мають бути недоторкані! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"