Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

598
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

120
Average/Day:: 139
Average/Week:: 104
ERR: 20.07%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 жовтня 2025 р.)Отримали чергове запитання щодо системи Громадянської республіки. Не зовсім розумне запитання. Але все одно відповідаємо.ЗАПИТАННЯ:Так, система Громадянської Республіки дає можливість "миттєво" змінювати владу. А це значить що буде постійний перетік владних повноважень з одних рук в інші. А значить буде і постійна чехарда з указів і розпоряджень влади. Чи не призведе така ситуація до хаосу в управлінні? Тобто мається на увазі чи не приведе нова система до повного хаосу в управлінні? Бо теоретично кожен день може бути нова влада яка буде щось приймати. Відміняти рішення попередників...ПОЯСНЕННЯ:Насправді навіть технологічно ніякої миттєвої зміни влади не буде. Бо чисто технічно, щоб людина, наприклад поїхала до нотаріуса, або відізвала повноваження через якийсь аналог Дії, потрібен час. А далі це потрібно викласти в реєстр. Потрібен час, щоб це було зафіксовано.Але це і не головне. Наприклад, у делегата є 2000 повноважень. Бачить, що починається відтік. Забирають 500 повноважень. Але ж цей делегат не перестає бути делегатом. Просто повноважень буде менше. Що буде робити такий делегат? Почне терміново вживати заходів. Розбиратись, чому це так сталося. Пояснювати свою позицію, якщо люди його якось невірно зрозуміли і почали забирати повноваження.Звичайно, теоретично нестабільність, криза управління може виникнути. Практично - малоймовірно. Але такі ситуації можуть виникати при будь-якій системі влади. І виникають регулярно. Але нічого страшного не відбувається. Чому? Бо по інерції працює бюрократичний апарат. Він перестає працює лише якщо його фізично розігнати. А якщо не розганяти, то може ще довго функціонувати, при цьому зменшуючи свою ефективність, також поступово.І ще питання, з якого дива громадяни ломануться в один момент забирати свої повноваження і передавати іншим? Що з ними таке може трапитись? Груповий психоз? Так ці психози швидко вщухають і все заспокоюється.Для чіткішого розуміння ми пропонуємо такий психологічний приклад.Уявімо собі, що людина будує собі будинок. Наймає для цього бригаду. Узгоджує план робіт. Почався процес будівництва. Аж раптом через тиждень ця людина звільняє бригаду без будь-яких на те причин. Авансові гроші втрачаються. Час втрачається. Будинок не будується. Людина шукає іншу бригаду. Знаходить. Знову наймає людей на роботу. І знову так само. Через тиждень звільняє вже наступну бригаду без будь-яких причин.Питання: ми таке часто бачили? Таке взагалі варто очікувати при будівництві будинків? Ні! То тоді чому аналогічна дурня може приходити в голову, коли розглядається приклад із Громадянською республікою? Просто уявіть собі, що мільйони громадян починають займатись хрінню, кожен тиждень прибирають повноваження у одних і передають іншим. Їм що, більше нема чим в житті зайнятись?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку взагалі. Потім поглиблюємось по одному з них.Сьогодні на Громадянській середі продовжуємо роботу щодо стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!". Продовжуємо конкретизувати дії по двох напрямках: поповнення "Поступу" новими кадрами і побудові Громадянської сили.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків)- Колективізація створення Спротиву.- Починаємо розгляд коментарів та запитань, які отримали в результаті роботи по внутрішній програмі "Потужність". Після формування відповідей, вони мають транслюватись по організації. Деякі будуть транслюватись в цьому тлг-каналі.Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 27В даний час в організації "Поступ" відбуваються паралельно п'ять процесів.ПЕРШИЙ.Організовано роботу пропаганди. Пропаганда робиться. Систематизуємо, щоб це було не хаотично, а вкладалось в певну стратегію. Після цього маємо це масштабувати. Мова йде про збільшення потужності пропаганди. Потужність пропаганди має збільшуватись в трьох вимірах: - кількісне зростання Провідників (індивідуальних пропагандистів);- якісне зростання ефективності Провідників;- якісне зростання пропагандистських матеріалів.ДРУГИЙ.Залучення нових людей в "Поступ". Знайомимось із людьми і соцмережах. Пропонуємо їм долучитись до нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". Це самий перший крок з комплексним знайомством із "Поступом". Потім йдуть інші кроки. По мірі того, як людина повністю з нами ознайомиться, визріває питання буде вона до нас долучатись чи ні. Якщо ні - то ні, може пізніше приєднається. А може і взагалі ніколи, просто буде споглядати зі сторони. Із пропозиціями людям до вступу в "Поступ" - не поспішаємо. Нам не потрібні просто ті, які напишуть заяви на вступ в організацію і не будуть нічого робити при цьому. ТРЕТІЙ.Йде внутрішня кадрова робота по схемі: дізнатись (що ми робимо) - зрозуміти - погодитись - діяти.Якщо поступівець НЕ пройде перші три етапи, то діяти не буде. Або його дії можуть наносити шкоду.ЧЕТВЕРТИЙ.Участь "Поступу" в інформаційній війні проти ворога. Для цього діє інструмент Інформаційного Спротиву. Одночасно цей інструмент задіяний і для поступівцської пропаганди та агітації.П'ЯТИЙ.Йде формування ядра кадрового моноліту "Поступу". Тобто досягнення ефекту, коли Актив організації буде являти собою моноліт як з точки зору згоди по основних наших завданнях, так і по методах наших дій. Навколо такого ядра має, нашаровуватись вся організація. По мірі вирішення цього завдання сам "Поступ" буде перетворюватись на ядро кристалізації нової громадянської сили в Українському суспільстві. Сили, здатної прийти до абсолютної влади і навести лад в країні.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 жовтня 2025 р.)Існує думка, що інструмент подання петицій, якщо його розвивати, може призвести до того, що люди зрозуміють, що так і закони можна приймати. І парламент не буде потрібний.Це означає, що мова йде про те, що петиції можуть стати одним зі шляхів до того, що можна взагалі перейти до прямого народного управління. Тобто це один з варіантів прямої демократії.Пряма демократія найгірша форма демократії. Вона гірша ніж представницька демократія, яка діє зараз у нас та, яка приводить до влади олігархію.Причин, чому пряма форма демократії найгірша, декілька.Основна – відсутність відповідальності. Хто приймає закон? Хто несе за нього відповідальність? Народ? А народ може нести відповідальність якусь, крім історичної?Абсолютна більшість громадян не будуть розбиратись із проєктами законів. Бо не захочуть чи не знайдуть часу. Бо вони великі та їх багато. Не кажучи вже, що значна частина громадян взагалі не буде здатна це зробити. Бо не матиме ані спеціальних знань, ані досвіду державного управління. І цим будуть користуватись маніпулятори. Які проводитимуть свої проєкти законів, маніпулюючи громадянами. І при цьому не будуть нести ніякої відповідальності.Всі проблеми в країні знає тільки влада. Народ бачить лише наслідки цих проблем. Боротись потрібно з проблемами, а не з наслідками. Тому від народу не може бути законодавчих ініціатив щодо розв’язування проблем. Тоді хто буде готувати необхідні закони, щоб виправити ситуацію? Влада? Так, влада. А як тоді влада зможе зробити, аби народ, який не може розібратись в сутності проблем, правильно проголосував за необхідний закон? Хочеш не хочеш, а потрібно і в цьому випадку робити пропагандистські маніпуляції.Тобто при прямій демократії править не "мудрість народу" як іноді намагаються втюхати, а краща пропаганда. При цьому без будь-якої відповідальності.Правити має тільки влада. Тобто частина народу. Завдання полягає в тому, щоб влада діяла в інтересах всього народу, а не як зараз – в інтересах капіталу та іноземних країн. Для цього нам потрібно змінити систему влади.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(04 жовтня 2025 р.)Нам задали запитання: як об’єднати навколо себе людей з різними поглядами, ідеями та розумінням як змінювати країну?Коротка відповідь - ніяк!Людей, у котрих різні погляди, ідеї й розуміння на зміну країни, об'єднати в єдину силу, щоб змінити країну, неможливо.Зміни в країні завжди робить влада.Але до влади приходять не ідеї, а сили, люди, які об'єднані ідеями. Тобто об'єднання великої кількості людей. У яких буде спільне бачення на розвиток і життя суспільства. Об'єднати людей можна виключно на основі ідеології.Нас можуть запитати: а які приклади цього в історії можна навести?Всі приклади в історії саме такі. Не було ще жодного разу, щоб силу можна було б створити без ідеології. Навіть маргінальні, коли нібито йдуть не за ідеологією, а за особистістю, все одно виявляються ідеологічними. Наприклад, Наполеон. Він був гіперпопулярним. І зараз таким залишається. Але не тому, що був талановитим генералом. А тому що хотів побудувати Велику Францію. Без ідеї об'єднати великі маси людей неможливо.Висновок.Для того щоб змінити країну на краще потрібно створити потужну Громадянську силу. Яка прийде до влади та все зробить.А для того, щоб створити потужну Громадянську силу потрібно спочатку сформувати ідеологію, а потім її пропагувати.Ідеологія - це не щось таке філософське складне, яке написано в якихось товстих книгах. Ідеологія - це звичайний перелік принципів побудови суспільства і методів встановлення цих принципів на практиці. Тобто. якщо спрощено сказати, ідеологія це визначення діагнозу хвороби, а потім призначення лікування. От цей діагноз і лікування і потрібно пропагувати. Всі, хто будуть згодні з цими позиціями й будуть формувати єдину силу. Якщо діяти вперто, то рано чи пізно таким методом буде побудовано потужну Громадянську силу.Це "Поступ" і робить.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 10ЦЕ КРИТИЧНО ВАЖЛИВО!Для того, щоб мати здатність повністю зрозуміти шлях "Поступу" (або аналогічних структур) і розуміти, як має рухатись Україна, потрібно МІНІМАЛЬНО (!!) прочитати і зрозуміти ось ці книги.Відсутність цих знань відрізняє пересічного громадянина від громадянина, який здатен зрозуміти, що відбувається із країною, і що треба робити! Поступівці не повинні бути звичайними пересічними громадянами.Перша. "Психологія народів і мас", Гюстав Лебон. Викладаються принципи управління масами. Ця те, що вже підтверджено практично. Можна знайти аналог, але краще цю книгу, бо інші на ній базуються.Досвід багатьох свідчить, що після другого прочитання тези книги сприймаються більш зрозумілими і інакими, ніж при першому читанні.Друга. "Маніпулювання свідомістю", Кара-Мурза. Інструменти політтехнологій та пропаганди. Можна знайти аналоги. Причому аналоги можна знайти і більш сучасні. І більш цікавіші. Але це дослідження більше підходить до нашого менталітету.Третя."Сінгапурська історія", Лі Куан Ю. Єдина книга в світі, яка комплексно демонструє, як зробити країну успішною. Написана на основі практичних вдалих дій. Аналогів не існує.Четверта."Велика шахівниця", Бжезінський. Пояснення геополітичних процесів. Дає ключ розуміння сьогоднішніх світових процесів. Написана ще в 1997 році, але практично все, що в ній написано вже підтвердилось і продовжує підтверджуватись. Аналогів не існує.П'ята."Державець", Нікколо Макіавеллі. Про сутність влади. Можна знайти аналоги, але аналоги базуються все одно на Макіавеллі.Ці книги має прочитати будь-яка людина, не тільки поступівець. Щоб бути сучасним в сучасному світі. І не бути тупим знаряддям в руках інших. Також для кращого розуміння Доктрини "Громадянська республіка" необхідно прочитати книгу поступівця Віталія Мельника - "Сомнія", вона є на поступівському сайті.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку взагалі. Потім поглиблюємось по одному з них.Сьогодні на Громадянській середі продовжуємо роботу щодо стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!". Продовжуємо конкретизувати дії по двох напрямках: поповнення "Поступу" новими кадрами і побудові Громадянської сили.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків)- Колективізація створення Спротиву.Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
Регламент поступівських груп та чатів(актуалізовано 24.09.25 р. на ГС)На даний момент у нас діють такі інформаційні інструменти в Вайбері, Телеграмі та Фейсбуці.ВАЙБЕР. 1. «П О С Т У П – І Н Ф О»Це виключно канал оповіщення. Тут ніхто і нічого не пише і не ставить ніяких смайлів. Допускаються лише лайки, шляхом натиснення сердечка справа від повідомлення. 2. «ЧАТ-Поступ»Тут пишуть всі, хто і що захоче. Регламенту ніякого нема. Навіть і ненормативи проходять, але бажано їх все-таки не застосовувати, щоб не дискредитувати свій рівень розвитку і не доводити до сорому окремих тендітних осіб. В усіх вайбер групах знаходяться виключно члени ГО «Поступ»ФЕЙСБУК В Фейсбуці ми маємо одну закриту групу «Поступ-координація». Тут тільки члени організації. Тут обговорюються всі питання діяльності «Поступу». Адреса групи: https://www.facebook.com/groups/postup Крім того, в Фейсбуці ми маємо сторінку. Це відкритий ресурс. Сторінка є джерелом інформації для Провідників (індивідуальних пропагандистів).Ось Адреса сторінки: https://www.facebook.com/PostupUA ТЕЛЕГРАМ 1. Телеграм-канал "За Велику Україну". Він відкритий для всіх. Він є інструментом розвитку громадянської сили та поповнення організації "Поступ" новими кадрами.Посилання для приєднання до каналу: https://t.me/zavelykuukrainu 2. Робочий канал для проведення Громадянських серед. Участь у Громадянських середах забезпечується через цей канал. В ньому можна залишати коментарі стосовно діяльності організації.Посилання на приєднання до каналу: t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 вересня 2025 р.)Російська пропаганда постійно розповідає, що Степан Бандера і українські націоналісти воювали проти СРСР на стороні нацистів.Це брехня.Ось як пояснює ці позиції сам Бандера особисто:"З весною 1941 року, напередодні вибуху німецько-совєтської війни стали очевидними гітлерівські пляни супроти України: підманути туманними кличами й обіцянками, запрягти до свого імперіалістичного воза, а потім зробити з України терен колонізації, господарської експлуатації і джерело невільничої робочої сили. Акт відновлення Української Держави 30 червня 1941 року і розпочате ним державне будівництво – це були дії, виконані революційним порядком, і заздалегідь було відомо, що Гітлер відповість на них безоглядними репресіями. В німецькій дійсності могли наявне існувати тільки такі політичні твори і акції, які пристосовувалися до цієї дійсності, усе ж безкомпромісове, що хотіло вести акцію, мусіло йти в підпілля. Було ясно, що гітлерівська Німеччина не думає позитивно становитися до справи державної самостійности України, а з другого боку, не схоче відразу викликати боротьби українського народу проти себе. Такими діями [Проголошення Народніми Зборами у Львові відновлення Української Держави 30 червня 1941] була передусім виразно висловлена воля українського народу, що він сам вирішує питання свого життя, завжди змагає до відновлення своєї суверенної держави, а відношення між Україною і сторонніми силами ставить у залежність від їх пошани до суверенних прав українського народу, визволення його суверенної держави. З цих позицій Україна не відступає ніколи, в жодній ситуації, і своїх природніх прав на державну суверенність не зрікається і під натиском наймогутніших сторонніх сил. Коли ж Німеччина пішла війною проти Росії, нашого ворога, то Україна не могла прийняти неприхильне цього факту. Але тим ще не розв’язувалося питання взаємин між Україною і Німеччиною. Воно мусіло залежати тільки від одного: як поставиться Німеччина до державної суверенности України, чи буде шанувати українську суверенність, українські інтереси, чи буде шукати в Україні союзника проти большевицької Росії, – чи трактуватиме Україну як воєнну здобич і об’єкт своїх цілей. … наша лінія дії була чітка: невідступне відстоювання справи державної незалежності, а під умовою шанування її – готовість до приязних взаємин і до спільної війни проти більшовицької Росії, і тільки проти неї.".(Степан Бандера, липень 1948, з роботи "Слово до українських націоналістів-революціонерів за кордоном")Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 вересня 2025 р.)Чому Велику Україну краще побудувати при Громадянській республіці, а не при демократичній чинній системі влади?Перша причина очевидна:бо при демократичній системі влади залишається правити олігархія (поєднання влади й бізнесу). І коли її бізнес-інтереси будуть не збігатися з інтересами Української держави та Українського народу, то щоб змінити владу потрібно чекати наступних виборів або виходити на Майдан.Дуже часто буває, коли олігархія вступає в змову з міжнародним капіталом, ставлячи свої інтереси вище національних. Саме це відбувається в Україні. Причому чинні особи у владі можуть змінюватись, але олігархічний курс залишається незмінним.Також при Громадянській республіці діє єдиний центр влади, який буде нести відповідальність за все в країні. Не можна буде перекидати відповідальність, як це відбувається зараз. Коли три гілки влади між собою займаються переведенням стрілок провини одна на іншу. Це все те, що стосується влади.Але є ще одна причина, чому саме при Громадянській республіці краще розвивати Велику Україну.Громадяни! Головний чинник та рушійна сила при побудові потужної країни - не влада, а саме громадяни. Тобто включення в державні процеси великої кількості громадян забезпечує і незмінність курсу реформ, і політичний ресурс для їх реалізації. При демократичній системі, яка діє зараз, громадяни відірвані від державного будівництва. Їх роль обмежується участю раз на чотири-п'ять років в виборах. Причому самі вибори - шоу, яке не має нікого відношення до встановлення прогресивної влади.На відміну від демократії при республікансько-громадянській системі (системі Громадянської республіки) кожен громадянин має можливість особисто брати участь в управлінні країною. Або, якщо не хоче це робити, то хоча б може контролювати дії того, кого делегував у владу. І миттєво позбавляти його владних повноважень, якщо це буде потрібно.Побудова Великої України - це справа всіх громадян, а не відокремленої від народу влади.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"