Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

598
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

120
Average/Day:: 139
Average/Week:: 104
ERR: 20.07%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 28ПОСТУП займається виключно балаканиною!Все вірно. Так і є! Це і є пропаганда і агітація. Саме балаканина є те, що управляє людьми. Це те, що створює потужні сили, які здатні управляти країнами. Здатні змінювати владу. Здатні утримувати владу. Здатні зробити все!Балаканина - це єдине, що створює силу. Бо балаканина є мотивація людей до дій. Балаканина перетворює натовп в силу! Якою можна керувати знов-таки через балаканину!І є дві категорії людей. Перші - це ті, які не здатні зрозуміти цього. Друга - ті, які користується балаканиною (агітацією і пропагандою) і управляють першими. "Поступу" потрібні не просто ті, хто це все розуміє. А й ті, які ще вміють або хочуть вміти і хочуть робити якісну балаканину. Які хочуть не просто впливати на події в Україні, а самі встановлювати правила життя. Які стануть абсолютною владою. І надовго! Щоб разом побудувати Велику Україну!Пропаганда править всім. Пропаганда править світом. Хто в пропаганді сильніший, той і перемагає. Балаканина і є пропаганда. Так побудоване людство.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(19 жовтня 2025 р.)Останніх пару років активно в медіа просувається думка, що, мовляв, українці масово виїхали за кордон і навряд чи повернуться. Тому буде гостра нестача робочих рук, особливо робітничих професій. Щоб перекрити дефіцит кадрів доведеться залучити близько 10 мільйонів іммігрантів. Цю думку періодично просувають як українські ЗМІ, посилаючись на наших експертів (Київська школа економіки, різні всеукраїнські асоціації економістів тощо.), так і закордонні, посилаючись на своїх закордонних "експертів по Україні". Мовляв, цього нам не уникнути.Дійсно, така велика проблема назрівала вже давно, бо чисельність населення скорочується, а війна різко прискорила ці негативні процеси. Це розуміють всі, і експертом бути не потрібно.А що ж наша влада? А нічого. Ну створили міністерство національної єдності. Ну додали трохи виплат при народженні дитини. Але це все не вирішує проблеми, особливо "нове" міністерство.Влада, як завжди, йде простим шляхом. Дозволимо заїзд до нас всім гастарбайтерам з бідних країн, і хай вони працюють як коні. А ми, влада, будемо просто далі дерибанити бюджет і заробляти бабки.Це і є поведінка типової олігархії. Їх не цікавить доля українців, майбутнє України та української нації взагалі. Їх цікавить одне - гроші.А для вирішення глобальної проблеми треба терміново вживати радикальні дії:1. В рази суттєвіша допомога всім, хто народжує маленьких українців.2. Покращення медицини, освіти.3. Забезпечення справедливості та захисту громадян.4. Наявність перспективи жити тут в Україні, потужній та процвітаючій державі, майбутнього лідера Східної Європи.Всього цього не роблять і не збираються робити. Ну звісно, війна винна, а ще винні попередники.Досить чекати чесних та порядних. Треба створювати потужну Громадянську силу, яка наведе лад в Україні та змінить систему управління на Громадянську республіку.А війна? Саме під час війни треба прискорюватись в створенні Громадянської сили. Бо потім, колись після війни, може бути вже пізно.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 жовтня 2025 р.)"Ми очікуємо проблеми з електрикою. Нам, можливо, через одну-дві атаки потрібно буде імпортувати електроенергію", — Зеленський."Зараз газ — не проблема. Проблема — мати достатньо грошей, щоб його купувати", — додав Президент.Тобто бачимо проблему - гроші!Гроші в такому випадку можна добути двома шляхами, або стимулювати власну економіку, або взяти в борг ззовні. Під стимулюванням мається на увазі постійне проведення реформ.Але влада завжди вибирає другий варіант. При цьому створює шалене податкове навантаження на населення. Та заганяє державу в ще більшу залежність від іноземних кредиторів.Відомо, що йде тенденція збільшувати витрати бюджету на 10-15 відсотків на рік більше, ніж у минулому. Це ще до війни почалося. То куди все це йде, якщо при цьому економіка не розвивається, тобто не збільшується реальний сектор виробництва та послуг? Веде до того, що країна більше набирає борги. А потім попадає в залежність від кредиторів. Які потім починають диктувати, що робити. Це вже зараз так відбувається.Потрібні реформи.Якщо влада за перші сто днів володарювання не зробила жодної реформи - це значить що реформ при цій владі НЕ БУДЕ ніколи.Теперішню владу потрібно було прибирати вже від керівництва ще восени 2019 року. Але демократична система цього не дозволяла і не дозволяє. Крім того, влада, користуючись війною, навіть і демократичні процедури, які й так недолугі - відкинула.Але навіть якби і відбулися вибори, то знову б до влади прийшла б олігархія (поєднання влади і бізнесу). При демократичній системі олігархію можна прибрати двома засобами: встановити диктатуру або змінити систему влади.Диктатура в більшості випадків ні до чого гарного не приводить. Це вже досвід історії каже. Потрібно змінювати систему влади. Потрібно зробити так, що якщо влада не розвиває країну, як це зараз, бо владі це вигідно, то її можна було б миттєво прибирати. Без жодних майданів. Має працювати принцип: або роби реформи - або йди геть НЕГАЙНО!Чим більше громадян почнуть розуміти ці нескладні речі, тим швидше почне одужання України!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 16Яких людей шукає "Поступ"?Беремо гіпотетичне припущення.Термін побудови Великої України складає, наприклад, не менше 150 років.Це умовне припущення. Припускаємо, що робота має бути декількох поколінь українців. Але є умова. Потрібно працювати кожен день. Кожен день! Для цього потрібна громадянська сила. Саме такою силою і є організація "Поступ". Потужність нашої сили нас абсолютно не влаштовує, але іншої в Україні просто не існує. Тепер питання:Будуть люди, які скажуть, що якщо мету досягнути при їхньому житті неможливо, а тільки через 150 років, то їх це не цікавить. Ані така робота, ані така організація. Скажуть, що хочуть швидкого результату, який би побачили при своєму житті.І будуть такі, які без вагань будуть працювати і приєднуватись до нас задля роботи на майбутнє нашої Ураїни. Їм треба тільки розібратись із нашим шляхом: чи дійсно він веде до необхідного результату, хоч і через 150 років, навіть.Люди другого типу є і їх досить багато. Соціологія каже, що не менше 10% від всього населення.Наше завдання - їх знаходити. І разом з ними вибудовувати Велику Україну. Цікаво, але досвід історії каже, що саме такі люди чомусь в більшості випадків досягають необхідного результату ще при своєму житті. Тобто отримують те, на що не розраховували взагалі - абсолютну владу і досягнення мети! І мотивацією їх було саме майбутнє своєї країни, а не отримання влади чи якихось бонусів від громадянської діяльності. А потім ці люди становились владою (надовго) і керували тими, хто "хотів успіху швидко і при власному житті".
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 жовтня 2025 р.)А де тут у Вас боротьба? Бо все пишете, що треба пропагувати ідеологію. І це Ваш шлях до успіху!? А як же мітинги, майдани тощо? Бо це виходить, що у Вас диванна боротьба, а не реальна?Це ми таке запитання отримали.Чого можна досягнути мітингом або майданом? Якщо говорити про Україну, то майдани приводили лише до зміни прізвищ тих, хто у владі.Майдани - це протест. Людям щось не подобається - вони протестують. Але чомусь громадяни вважають, що після цього хтось для них щось робити буде, країну розвивати буде. Питання: чому це має робити для громадян хтось, а не вони самі?Чому спочатку ідеологія завжди? Бо це історично доведено. Навіть у Біблії сказано... «і спочатку було слово» (це перший вірш Євангелія від Іоанна, який є початком Нового Заповіту). Більшовики провели зміни через пропаганду ідей Маркса. Велика французька революція перемогла, бо головною була ідея - рівність. Тобто успіх знаходиться не у бунтах щось на кшталт Степана Разіна, Пугачова, Коліївщині або Гайдамаччині.Спочатку має бути поширення ідеології (пропаганда). А вже після цього можуть бути революційні народні виступи. Але не з метою протестів чи просто замінити одну владну команду на іншу. А з метою реалізації нових ідей. І ця реалізація неможлива до того моменту, поки необхідні ідеї не опанують масами. А це пропаганда - в наш час це "диванна" робота через інтернет.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку взагалі. Потім поглиблюємось по одному з них.Продовжуємо роботу щодо практичної реалізації стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!". Сьогодні прямо на Громадянській середі маємо написати скрипт щодо технології роботи.- Заплановано провести сьогодні геополітичну середу. По першому питанню плануємо витратити 30-40 хвилин, а на геополітику весь інший час.Для геополітичних питань ми отримали такий коментар. Його і маємо використати як приклад думок в суспільстві. Щоб було з чого почати обмін думками. Мета - узгодити розуміння процесів, які пов'язані із війною. Коментар:Є варіанти:1. Зміна влади, вибори, еволюція (закрито владою і війною);2. Зміна через зміну країни або шляху трансформація (криза, менеджери - диктат); 3. Зміна влади через повстання. Революція (потрібна ідея і тут влада знищує будь-яке інакомислення під 0);4. Якщо всі три способи недоступні, настають внутрішні війни і настає розпад, якщо ніхто не переможе за 3-6 місяців. Але такий варіант не дадуть зовнішні гравці, підсунуть розділ (окупація-інтервенція). Ми туди йдемо - 1 точка. Можливість її реалізува якщо з'явиться у Заходу, то з березня 2026, а у РФ і зараз є. Але потягнути війну до 2027-2028, і Захід, і РФ не проти. РФ хоче отримати більше окупації, а Захід хоче похитнути ще РФ, його лівий берег Дніпра умовно взагалі не цікавить.Реальність. Нас влада тягне по 2 шляхах. Трансформація країни під зовнішнім управлінням і планом через тиранію але тільки до 4 варіанту, де трансформація закінчиться на тих територіях, які будуть піддані інтервенції. Куди тягнуть, можна подивитися по Прибалтиці, але гірші умови (без виїзду населення і європейська хартія про мови явно не дотримується. (інакше не реалізувати антиросійську політику)Судячи з усього, в основі ідеології закладені теорії інтегрального націоналізму ОУН. (де ключовим моментом є антиросія з мертвою зв'язкою формування мононації на вічній боротьбі)на території після трансформації це правий берег або точно Львівська, Вінницька і Тернопільська області та Закарпаття у схожій воронці Польща, Молдова, Прибалтика але на різних етапах.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 43Є соціологічні дані, що об'єднання громадян, формальні чи неформальні, починають набувати необхідної якості після відсіювання трьох з чотирьох учасників.Тобто, якщо ми ставимо за мету сформувати групу "За Велику Україну!" з необхідними даними в кількості 1000 людей, то відсіятись мають 3000. На даний момент наш канал має 600 підписників. І на даний момент відсіялось вже 503. Тобто для відсіювання у нас ще багато роботи.Є ще момент. Залучати потрібно не через автоматичні інструменти, які всіх підряд гребуть і всім підряд пропонують долучатись до різних каналів, а вибірково. Тобто при запрошенні також вже діє відсіювання. Якщо всі підряд, то цифра 1 потрібний до 4 залучених зростає. Стає більше, ніж до 1 потрібний до 10 залучених.Тобто ця наша робота кадрова. Досить проста по розумінню. Але дає ефект, якщо працює ціла команда. Саме таким чином створюються сили, які потім керують процесами в світі. Ми так і працюємо.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 38Як ми відносимось до критики?Якщо критикує не поступівець - то повний ігнор.Якщо він критикує з метою нам допомогти, то чому не долучається до нас і разом не працює по покращенню нашої роботи?Якщо критикує, бо хоче нашкодити нам або так самостверджується, то навіщо нам на таку критику реагувати?Якщо критикує поступівець, то тут є два варіанти.Критика може бути конструктивною і неконструктивною.Конструктивна критика завжди конкретна.Чітко пояснюються позиції, які, на думку критика, невірно робляться.Одночасно даються пропозиції які потрібно змінити, що потрібно зробити. Але навіть якщо критика і конструктивна, проте поступівець не працює по напрямку роботи, яку він критикує, то чому його ми маємо слухати? Якщо людина не приймає участі в процесі, який критикує, то це в більшості випадків свідчить про небажання щось робити. І критикою така людина формує надуману причину, яка виправдовує відсутність своїх дій.Якщо ж все-таки не працює саме через те, що не згоден, а не тому, що просто не хоче працювати, то є простий шлях вийти з ситуації. Такому критику пропонується взяти і все самому організувати. Організувати роботу, яка буде альтернативною тій, яку він критикує. Висновок: ми сприймаємо лише конструктивну критику і тільки від поступівців. І в разі, якщо вони приймають участь в процесі, який критикують.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня 2025 р.)Що робити коли дупа в країні?А хто взагалі винен, якщо справи в країні кепські?Є один і на всі випадки винний в будь-яких проблемах країни - це влада!Війна - це завжди наслідок правління влади. Виключень не буває.Навіть природні катаклізми, які від влади не залежать, долаються по-різному. З мінімальними руйнуваннями або перетворюються на катастрофу. Це також залежить від влади!Якщо в країні є проблеми, то завдання влади реагувати на ці проблеми. Думати як їх вирішити.Чому наша влада не діє як слід? Бо сили, які взяли владу в Україні не мали на меті розвиток країни. Вони переслідували і переслідують власні бізнес-інтереси. Це факт. Доведений факт.Висновок простий. Якщо справи в країні погані, то владу потрібно змінювати. Проте чи можливо це здійснити в Україні одразу, коли діє нинішня система влади? І мова не про військовий стан, а взагалі. Відповідь очевидна - ні.Що робити? Тут простіше сказати, що без активного громадянського суспільства влада відходить від інтересів народу. А це означає, що громадянам потрібні інструменти контролю за допуском до влади та її заміни.То що ж робити, коли в країні дупа?Є три варіанти:- постійно майданити, силою зносити недолугу владу і сподіватись, що нова буде "чесною та порядно";- чекати чергових виборів і сподіватись, що нова влада буде "чесною та порядно";- ні на що не сподіватись, а створювати власну Громадянську силу, яка бути мати своє походження від громадян, а не як зараз - від капіталу.Який варіант Ви вибираєте? Діяти без розуму чи розумно діяти?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 жовтня 2025 р.)Система Громадянської республіки, яку ми пропонуємо запровадити замість діючої демократичної, передбачає можливість участі громадян в управлінні країною.Для цього не потрібно перемагати в виборах. Кожен пересічний громадянин може стати делегатом. Навіть, якщо буде мати одне повноваження. Це передбачає, що громадяни повинні мати певну відповідальність за свої дії.От і виникає питання, як швидко громадяни усвідомлять свою відповідальність?Нешвидко!Щодо того, як швидко громадяни усвідомлять свою відповідальність, то тут є песимізм. Буде, мабуть, довго. Бо відповідальність громадян - це певна культура народу. На рівному місці вона не виникає. ЇЇ потрібно культивувати. Це довгий процес. Це якщо брати за мету підвищувати рівень відповідальності всіх громадян.Але ми говоримо про інше. Ми не кажемо про виховання громадян. Також ми не кажемо дурні, що система Громадянської республіки буде виховувати громадян. Буде прививати їм усвідомлення відповідальності. Ніяка система на це нездатна. Бо система влади – це лише правила формування і зміни влади. І більше нічого.Тут мова йде про інше. Мова про тих, хто вже має таку відповідальність. Таких в суспільстві досить багато. Система Громадянської республіки якраз і дає можливість цим людям приходити до владних повноважень.Тобто ми говоримо не про зміну свідомості громадян, бо це довго. А про те, щоб ті, хто найбільш є ефективним і найбільш зацікавленим в розвитку країни почав отримувати владу. При демократичній системі влади це неможливо. Бо владу отримують за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. В результаті править олігархія - поєднання влади і бізнесу. Громадянська республіка дозволяє нівелювати олігархію. І встановити владу Громадянської сили. Тобто сили, яка походить від громадян, а не від капіталу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"