Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня 2025р.) Чому люди продовжують жити в ...
133 Views/Reach
2025-10-25 08:41
Message №2052
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня 2025р.) Чому люди продовжують жити в ілюзії, що ця влада, чи якась з поточних або інших політичних партій прийде до влади і нарешті змінять ситуацію в країні? Чому громадяни, незважаючи на війну і ту хрінь, що відбувається на всіх рівнях держави, вірять в правильного гетьмана?Ось діалог, який відбувся між Головою "Поступу" та громадянином, який коментував наш черговий Спротив. Це діалог є показовим. В Спротиві ми написали риторичне запитання:"А Ви ще досі вважаєте що ситуація в країні сама собою владнається? Чи може настав час щось робити?"Отримали реакціюВОЛОДИМИРСитуація не владнається без спільнодії влади і суспільства та на основі взаєморозуміння і злагоди (яку державу потрібно будувати вже зараз і якою вона має стати/бути опісля припинення воєнних дій). Над цим і слід спільно працювати. Все інше - просто балаканина... Переможемо... зовнішніх ворогів і всі внутрішні "зникнуть, як роса на сонці".ТВЕРДОХЛІБЦе Ви абсолютно вірно сказали. А звідки візьметься взаєморозуміння і злагода, про які Ви кажете?ВОЛОДИМИРЗ ініціативи/пропозиції однієї зі сторін розпочати такий діалог. Це простіше буде зробити одній з парламентських політичних партій...ТВЕРДОХЛІБВсі парламентські партії олігархічні. Вони можуть вести діалоги виключно по питаннях утримання влади чи приходу до влади. Іншого не буває при демократичній системі влади.ВОЛОДИМИРВи вважаєте, що жодна парламентська партія не погодиться виступити ініціатором суспільного діалогу про державу, яка "відбудеться" опісля війни? "Мовчазного" голосування виборців лише за пропоновані владою олігархічні партії вже не буде. Не залежно від кількості військових в їх виборчих списках.ТВЕРДОХЛІБВсі парламентські партії - це олігархічні угрупування. Їх мета - збільшувати власний прибуток власного бізнесу. Їх не цікавило, не цікавить і не буде цікавити якісь інші діалоги, які виходять за межі їх реальних завдань.ВОЛОДИМИРТобто мають завдання зберегти своє місце у владі, але нічого робити для цього не будуть? Навіть перед реальною загрозою політичної смерті? Ви помиляєтеся.Як бачимо, наші громадяни продовжують жити в рожевих мріях. Невже потрібно, щоб в країні стало ще гірше, щоб зрозуміти, що головне завдання олігархічної влади при будь-яких обличчях – отримання прибутку? Отримання прибутку, незважаючи на стан країни і перебіг бойових дій! Це закон життя капіталу. Якщо капітал починає правити, тобто стає олігархією, то діє саме цей закон. Виключень не буває. Якщо олігархія колись щось і робить корисне для своєї країни, то не через побоювання, що владу втратить, а виключно тому, що це їй вигідно. Буває так, що розвивати країну було вигідно для олігархії, тоді цим країнам повезло. Це ми бачимо по результату розвитку Заходу. Але прямо зараз той же Захід демонструє протилежне. І наслідки вже можуть бачити навіть і наївні громадяни. Нівелювати олігархію можна двома способами: встановити диктатуру або змінити систему влади. Чим більше громадян почнуть це розуміти, – тим скоріше визріють умови, завдяки яким Україна почне перетворюватись на Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"