Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Added 14 Jul 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Number of subscribers: 38 948
Photos: 872
Videos: 165
Links: 1,130
Description:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Number of subscribers

38 948
Average/Day:: -63
Average/Week:: -257
Average/Month:: -234

👁️ Average views per message

16 081
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 0.7

Name change history

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Генеральна прокуратура дозволяє кидати політичних вʼязнів в камери з неприємними сусідами. Це випливає з відповіді ОГПУ на моє звернення відкрити кримінальне провадження проти заступника міністра юстиції Пікалова.Нагадаю, саме він писав повідомлення тоді ще міністру Галущенку щодо затриманого детектива НАБУ Магомедрасулова (який втвлювпа операцію «Мідас» проти Міндича і Галущенка в тому числі). Ось текст:«Поступило прохання СБУ працювати в умовах СІЗО із затриманим керівником підрозділу НАБУ. Йому скоріш за все оберуть запобіжний захід і завтра привезуть на Лук’янівське СІЗО. Просять безплатну камеру з неприємними сусідами"«Плюс» - відповів Галущенко, який сам тепер сидить в СІЗО і налагоджує відносини з сусідами.Тобто, міністр, заступник міністра і якісь СБУшники домовляються про особливо важкі умови для затриманого, явно з метою тиску на нього. Тут і перевищення повноважень, і зловживання службовим становищем, і службова недбалість - букет статей кримінального кодексу України.Що пише перша заступниця генпрокурора Вдовиченко (брат і батько якої громадяни рф)? Відсутні обʼєктивні дані. Ну не винні вони, хоч ти трісні. Ой, не бачить прокурорка. Насправді, це вирок системі Зеленського, збудованій за 7 років правління за моделлю кучми і Януковича. Реставрація та реванш відбулись і мафія укріпилась. І ще - в майбутньому це не реформується - тільки напалмом. Політично-правовим.
Я не люблю писати про лютий 2014. Слова не передадуть виру емоцій, які я переживав у ті дні. До сьогодні залишається біль памʼяті і надія на очищення України від сміття русского міра. Біль вже не зникне ніколи. А надія зникала - з «какая разніца» після окупованого Криму і частини Донбасу, з «усталі от вайни» і «сойдьомся посєрєдінє». Зійшлись…Війна з росією триває століттями. Московська зараза не залишить нас в спокої ніколи. Тому ми маємо очищати Україну від єрмаків-міндичів-шефірів-баканових-галущенків-проніних, які допомагають кремлівським тварям знекровлювати державу. Від портнових-татарових-цуцкарідзів-кіперів-печерських судів, які у нас будують російську модель права. Тому ми маємо озброюватись, розвивати свій військово-промисловий комплекс, посилювати армію, докорінно змінювати судову і правоохоронну системи. Напалмом, якщо треба! А буде треба.Ми маємо зробити все щоб самим не бути схожими на русскій мір і щоб русскій мір зла і смороду боявся лізти до нас.12 років ми вже вистояли - десятиліття боротьби попереду. Росія вже обламала зуби об Україну, тепер треба щоб зламала шию. Багато в чому це залежить від всіх нас. І тільки від нас.
Без офіційного дозволу Залужний робив те небагато, що міг. У середині січня він і його дружина переїхали з квартири на першому поверсі до службового житла всередині комплексу Генштабу — з міркувань безпеки та щоб працювати довше. У лютому, згадував інший генерал, серед керівництва армії проводили «настільні» навчання, щоб програти різні сценарії вторгнення. Серед них була атака на Київ і навіть гірший сценарій, ніж те, що сталося насправді: росіяни захоплюють коридор вздовж західного кордону України, щоб перекрити постачання від союзників. Але без санкції згори ці плани залишалися лише на папері; будь-яке суттєве переміщення військ було б незаконним і його важко було б приховати.У штабі української армії в останній вечір перед атакою Залужний і його генерали намагалися запровадити кілька останніх заходів. На дні Чорного моря встановили міни, щоб зірвати можливий морський десант в Одесі, а деяким підрозділам наказали зайняти стратегічніші позиції. «Усе це було повністю заборонено. Якби вторгнення не сталося, проти нас могли б бути судові справи, але більшість командирів погодилася: вибору немає, і виконали», — сказав один генерал.«Воєнний стан потрібно було запровадити в січні або щонайпізніше в лютому», — сказав Залужний.«Усе це було повністю заборонено. Якби вторгнення не сталося, проти нас могли б порушити справи. Але більшість командирів погодилися, що іншого вибору не було», — сказав один із генералів про підготовчі дії напередодні вторгнення.Україна у війні, і майже не було часу чи бажання повертатися до дискусії, чи слід було робити більше для підготовки населення заздалегідь. Але ця дискусія ще може повернутися, особливо якщо на майбутніх виборах Зеленський зійдеться із Залужним, колишнім головнокомандувачем і нинішнім послом у Лондоні, який наполягав на більш активних діях, але отримав відмову.
У мене питання до Служба безпеки України - вам зараз роботи мало?Оточення президента організовує схеми пограбування енергетики і оборонки, кришує торгівлю з підсанкційним Іраном, постачає добрива з росії. Колишній міністр енергетики в уряді, який очолював нинішній міністр енергетики, 3 роки зривав програму захисту енергосистеми від рашистських обстрілів і з співучасниками у корупційній схемі відправляв «двушку на москву». Генеральний прокурор і його перша заступниця мають найближчих родичів з російським паспортом, а сестра президентського друга Тимура Міндича спокійно проживає у москві в квартирі генерала, що працював в адміністрації путіна. Я вже про слуг народа з російськими звʼязками не кажу.Всього цього, ви в СБУ вперто не помічаєте. А от на підозру київським комунальникам за сніг і ожеледь у вас є і час, і натхнення. То може вам спочатку почитати закони фізики - їх у школі вчать: якщо сніг розтанув, а потім вдарив сильний мороз - то буде слизько всюди, незалежно від імені мера. А якщо згори ще нападало снігу 30 см за ніч - то колапс гарантований для будь-якого міста. Навіть якщо комунальники винні, то займатись ними точно не в компетенції служби безпеки воюючої країни, хіба вони накидали снігу і льоду вручну на замовлення ворогів. Можете так само видати підозру Ісааку Ньютону і Даніелю Фаренгейту за винахід сили тяжіння і досліди процесів замерзання води. Або займіться своєю справою і станьте службою безпеки України, а не столом замовлень офісу президента.
4 500 000 000 гривень. Готівкою.Це сума грошей, які колишній міністр Галущенко, за даними НАБУ, вкрав на українській енергетиці, яку він очолював. Галущенко був вибором Зеленського на цю посаду - без схвалення президента в Кабмін нікого не призначали.Я з 2023 року публічно розкривав крадіжки в Енергоатомі і звертався до правоохоронців з приводу закупівель для окупованої російською мерзотою Запорізької АЕС. Тоді лише на кейтерінг для буфету захопоеної станції Енергоатом витратив 250 млн грн, а серед зовсім екзотичних придбань був корм для риб. Тимчасова слідча комісія ВР з питань закупівель, куди я входив, теж знайшла багатомільйонні перевитрати Енергоатома, проте Державна аудиторська служба казала, що там окей.Потім у справі Міндича виявилось, що це все і набагато більше зникло в кишенях друзів і вірних чиновників президента. Ну а «двушка в москву» та «дєнєг жалко» на захист енергетичних обʼєктів стали одною з причин чому гєроя россіі отримав Андрій Деркач - зрадник України та колишній босс Галущенка, Миронюка та інших викритих схемщиків. Бо вони не тільки розкрадали, а і зривали програму захисту енергетичної безпеки: якби розгалужену мережу газогенерації почали активно розвивати після зими 2022/23, то сьогодніми не мали би таких блекаутів, а енергосистема не існувала на грані колапсу. Із завданням москви вони впорались.Ну і треба памʼятати, що люди Деркача отримали контроль за Енергоатомом, а потім і за всією енергетикою України саме від Зеленського. То була подяка за дискредитацію Порошенка, а насправді - спецоперацію ФСБ проти Порошенка і Байдена з оприлюдненням записів, які називали «плівками Деркача». Ці записи офіс президента намагався використати для кримінальних справ, щоправда безуспішно - довелося закривати коли Байден став президентом США.На мою думку, Галущенко абсолютно справедливо отримав підозру від НАБУ. Ще одна людина Деркача буде відповідати за корупцію. А от за державну зраду підозри йому нараі немає і СБУ робить вигляд, що не помічає в діях цієї особи нічого поганого. Бо якщо помітить, то доведеться подивитись і вище. А там - начальство.
Російський агент нарешті буде відповідати, а правда завжди випливе! Рада Європи зняла дипломатичний імунітет з колишнього генерального секретаря Турбйорна Ягланда. Відповідний запит зробили правоохоронці Норвегії, де Ягланд свого часу був премʼєр-міністром. Його обвинувачують у масштабній корупції через звʼязки з мільярдером-сутенером Джеффрі Епштейном і він може отримати до 10 років вʼязниці, якщо не нариють чогось серйознішого.А можуть! Бо йдеться не тільки про розкішні апартаменти, які Епштейн регулярно оплачував Ягланду по всьому світу. Лише на новорічні канікули в 2014 році Ягланд зупинився в готелі Ritz Carlton St.Thomas на Карибах за 51 тисячу доларів за тиждень. Цей готель в 2 кілометрах від сумнозвісного «острову Епштейна», де відбувались згвалтування неповнолітніх.Те, що Ягланд міг бути постійним клієнтом Епштейна, свідчить його «кулінарна» переписка з сутенером. На думку правоохоронців, в цій переписці вони шифрували торгівлю людьми, оскільки така сама термінологія використовувалася і з іншими контактами Епштейна. Наприклад, слово «pizza» зустрічається 911 разів у файлах Епштейна. Інші часті згадки включають «хот-доги», «сир», «пасту», «морозиво», «волоський горіх» та «соус». Правоохоронні органи розпізнають їх як потенційні кодові слова для торгівлі людьми, де «піца» може означати «дівчину», а «хот-дог» - «хлопчика».Але полуничка не головне - у 2018 році Ягланд намагався організувати контакт між Епштейном і путіним. Звʼязки Ягланда з КГБ простежувались ще з кінця 1970х, коли він був в ультралівому русі Норвегії і співпрацював з совєцькими спецслужбами під прізвиськом «Юрій». Про це на початку 1990х розповів майор КГБ Міхаіл Бутков, який через Осло втік до Великої Британії. Ягланд ще раз довів, що колишніх агентів не буває. Його фото з путіним стояло на найбільш помітному місці в його резиденції у Страсбурзі і всі, хто бували на щорічних прийомах генсека Ради Європи, мали обов’язково побачити цю світлину. У 2018 році він дуже активно працював над поверненням російських депутатів в ПАРЄ, вигнаних за інтервенцію в Україну ще в 2014 році.Ягланд вийшов на сцену, як локомотив росіян, після того як українська делегація в ПАРЄ, яку я очолював, зірвала план рф повернутися в Асамблею за допомогою іншого агента - тодішнього президента ПАРЄ іспанця Педро Аграмонта, нині вже покійного. Тоді ми спільними зусиллями вигнали Аграмонта з посади. Вперше в історії ПАРЄ. І відкинули плани росіян на 2 роки.Ягланд тоді шантажував всю Раду Європи, чим тільки міг. І що відсутність росіян призведе до нових розділових ліній в Європі, і що без діалогу буде ще гірше, і що без внесків росії в бюджет Ради Європи треба буде звільнити купу працівників і скоротити програми. Він пустив в хід все, що міг. І все одно йому вдалось проломити нашу оборону лише після зміни влади в Україні у 2019 році, коли новообраний президент Зеленський вирішив кинути українську делегацію.Тепер зняття імунітету і слідство по Ягланду - це сатисфакція не тільки для нас, хто йому протистояв у нерівній боротьбі. Любитель путіна, розкошів і солодкої, можливо забороненої законом, полунички має стати прикладом для всієї російської агентури: кара наздожене обов’язково. А розслідування корупції і російських звʼязків в Раді Європи має поставити жирну крапку на кгбшній павутині хоча б у цій організації.
Розвалені електричні підстанції це спільна відповідальність фашистської росії та банди Міндича з її «дєнєг жалко» на захист енергетичної інфраструктури. Сьогодні через влучання в енергорозподільчу систему атомні станції не змогли нормально доставляти свою електроенергію. Знову привіт екс-міністру Галущенку і всій мережі російського агента Деркача - це наслідок їхньої підривної діяльності, яку впритул не бачить СБУ.Зараз захист енергетики має стати питанням номер один. Це система життєзабезпечення держави. І коли я чую від нового міністра енергетики Шмигаля про розпорядження Зеленського, який і привів з собою міндичів-галущенків, що місцева влада має дати плани захисту до 1 вересня, то я просто не розумію - нам що, немає куди спішити? Напевно, президент завжди має електрику і тепло там, де він є? А спробувати подумати при людей? Про країну? До літа все вже має бути готово! І це на вчора! Окрім питань оборони, не може бути нічого важливішого за захист енергосистеми перед наступною осінню-зимою. Часу на розкачку немає і якщо чекати до вересня, ще одну таку зиму енергетика може не пережити! І так 3,5 роки втратили через офісно-президентську мафію. Всі вільні сили і засоби мають піти на енергетику. Якщо знову «дєнєг жалко» і буде втрачений час, то це пряма допомога ворогу.
Із цікавістю, притаманною мікробіологу, спостерігаю за спробами директора Укрпошти і співчуваючих блогерів відбілити некрасиву історію зі створенням нового логотипу підприємства шляхом повороту старого логотипа на 135 градусів за 15 тисяч доларів. Захисники цієї недоречності пафосно маніпулюють про право Укрпошти робити все що завгодно, бо вони такі молодці. Тож, швидко розберемо чому це не так:1) Укрпошта - підприємство, яке на 100% належить державі. Тому, воно платить в бюджет не тільки податки, а і дивіденди. Дивіденди в бюджет залежать від прибутку підприємства. Прибуток розраховується за формулою доходи мінус витрати. Новий логотип - це витрати. Вони зменшують майбутнє перерахування в бюджет. Більше того, 15 тисяч доларів це не фінал - десятки мільйонів гривень буде витрачено Укрпоштою на заміну вивісок та іншої атрибутики по всій мережі відділень. Ну а навіщо тоді робили цей «ребрендинг»? Тож, далі переходимо в категорію моралі: чи може підприємство, яке належить державі і платить дивіденди державі витрачати прибуток на прожекти дуже сумнівної нагальності та й якості теж у час, коли в країні війна, у бюджеті катастрофа, ще й зе-друзі регулярно залазять в нього брудними руками? Чи для керівника Укрпошти Смелянського війна не відчувається?2) керівник Укрпошти розуміє політичний клімат, здатний до акліматизації і робить все, щоб його посаді нічого не загрожувало. Наприклад, безкоштовне розповсюдження газети Слуга Народу. Треба ж бути корисним владі.3) у своїй кампанії захисту сумнівного ребрендингу директор Укрпошти вдався до рафінованого хамства одній з жінок, яка не погодилася з доцільністю такого роду витрат. Він обізвав її повією. За таке взагалі треба звільняти - істерик на чолі великого державного підприємства то проблема. А бездумне відмітання критики призводить до жахливо організованого сервісу, який ніякими новими логотипами не виправити. Десь рік тому я мав отримати через відділення 04219 Укрпошти лист з позовом Портновом проти мене. Працівники переривали всі полиці хвилин 15 поки знайшли цей лист - зависла система. Сказали, що це відбувається регулярно. З того часу я туди не повертався і новий логотип не переконає мене ні в чому, в який бік його не розвертай.
👁 21,900 26-02-03 07:29
РНБО Зеленського за поданням СБУ запроваджувало санкції на замовлення - про це свідчить колишній друг Баканова бізнесмен Сергій Ваганян. Але купити «послуги» можна було не лише проти контрабандистів. У травні 2021 року указом президента запровадили санкції проти командира і бійців чеченського доброльчого батальйону імені Шейха Мансура. Проти тих, хто з 2014 року пліч-о-пліч зинашими військовими бʼється проти російських окупантів.Чому вони потрапили в один список з конрабандистами-конкурентами близького до тодішнього голови СБУ Баканова контрабандиста Акста? Пояснення просте. Кримінальний світ активно працював з чеченською діаспорою, прихильною до клану Кадирових. І до лютого 2022 вони мали виходи на тоді ще нову владу України. З огляду на російські звʼязки тодішнього заступника голови СБУ Наумова, цей контакт був постійним. А чеченський батальйон Шейха Мансура роками воював з кадирівськими посіпаками путіна. Далі була справа виходу на «правильних» людей і коштів, в яких кадирівці були не обмежені. Тож тепер мені зрозуміло чому всі мої аргументи, докази, публічні заяви і звернення на захист батальйону тупо ігнорували в РНБО. І не лише мої - колеги з інших фракцій теж наражались на глуху стіну. Але врятувати бійців від процедури швидкої депортації тоді вийшло, хоч було нелегко, оскільки видача чеченських проукраїнських добровольців в рф була кінцевою метою замовників і куплених високопосадовців.В сухому залишку залишилося таке: кадирівські прихильники звалили з України у лютому 2022, посадовці Зеленського отримали гроші, а батальйон Шейха Мансура досі захищає Україну. Попри все.
👁 15,800 26-02-01 11:08
Історія американського мільярдера-сутенера Епштейна відкрила у США ворота в пекло. Його звʼязки з американськими політичними і бізнесовими колами та російськими спецслужбами, збір компромату на клієнтів і передача інформації в москву - лише мала частина того, що відкрилося у файлах міністерства юстиції США. Скандал гігантський і вся увага до нього.Чи може Україна скористатись цим ідеальним штормом? Звісно. Перед виборами в Конгрес цього року обом ключовим партіям, так чи інакше постраждалим від контактів їхніх топ-облич з Епштейном, доведеться робити рішучі кроки для подолання наслідків цього жаху. Звʼязки монстра з російськими спецслужбами мають стати поштовхом для помсти росіянам, які активно допомагали Епштейну з поставками дівчат з росії та Білорусі і отримували компромат навзаєм. Сліди ведуть напряму до путіна - лідерка рашистського молодіжного руху «Наші» була на постійному звʼязку з Епштейном.Для цього треба терміново почати роботу з переконання ключових американських осіб, що впливають на прийняття рішень. Довести, що відповідь росії через санкції проти неї та сприяння Україні стане позитивним чинником перед виборами. Більшість прихильників обох партій досі підтримують Україну. Але знову підкреслю - використати відкриті ворота в пекло повинні не відьмаки, а екзорцисти. Політично-дипломатичні. Проте, в офісі президента, який відповідає за зовнішню політику України, досі надають перевагу темній стороні.