Source
Думки, про які ніхто не питав | Все таки вміння використовувати ШІ інструменти це вже must для любого ...
5 580 Views/Reach
2026-01-15 19:39
Message №800
Все таки вміння використовувати ШІ інструменти це вже must для любого розробника. Вирішив я такі зробити нарешті свій персональний сайт. Але ж там має щось бути. Якісь секції, приємний дизайн. Що я почав робити:1. Попросив Perplexity зробити дослідження, які секції присутні на такого типу персональних сайтах. При цьому попросив написати вимоги, якщо я захочу створити власний сайт2. Потім взяв ці вимогу і запихнув в v0.dev ( Vercel ) для того, щоб він мені згенерив базову версію сайту3. Те що получилось запхав через той самий v0.dev в github і скачав на локал4. Настав твій час Claude! Всякі допилювання, додаткові секції, інтеграція з RSS Substack, і так далі. Чи міг би я зробити таку сторінку самостійно? Звичайно так!Чи міг би я це зробити за 40 хвилин? Та навряд, бо я б запнувся на розборах класів Tailwind :) Чи отримав я стільки само задоволення, як від звичайного програмування ( лендінг пейджа, лол )? На диво вайб кодінг приносить дуже дофіга задоволення - ніби ти вирішуєш задачу не сам, а сидиш з кимось в кімнаті і ви брейнштормите :)40 хвилин, 0 WTF, і maleev.engineering побачив світ :) За останні 2 роки програмування змінилось набагато сильніше, ніж за останні 18 років. Неймовірний час бути програмістом!