Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 103
Photos: 278
Videos: 26
Links: 493
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Сьогодні я зрозумів, що я в IT вже 20 років. В жовтні 2006го року, я в...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
5 690 Views/Reach 2026-01-13 18:52 Message №798
Сьогодні я зрозумів, що я в IT вже 20 років. В жовтні 2006го року, я вперше пішов на свою серйозну роботу - компанія SoftServe. Вона тоді не була такою великою, офіс був на вул Володимира Великого 52, і приїхав я туда на маршрутці. Вони знімали 4 поверхи - з 3го до 6го. На 6му було пару кімнат, він був в постійному ремонті, монітори були великі бандури, а в підвалі був більярд. Я тоді подумав: "йооооо, більярд на халяву". І ніколи в нього не грав :) А на 3му поверсі SoftServe ділив площу з комуністичною партією, учасники якої крали туалетну бумагу ( бо тільки на третьому був м'який туалетний папір, на всіх решта - каховинка :) )Інтервь'ював мене тоді хлопець на ім'я Діма. Коли він мене зустрів, ми пішли в його невеличкий кабінет. Діма був бритий налисо, схожий на гопніка, а з колонок в нього грав шансон. Він в цілому мене запитав тільки одне питання: "Паттерни які небудь знаєш?". Я не знав. Але сказав, що знав. Йому було достатньо, і мені видали трудову книжку. І хоп - 20 років. До початку повномасштабки, я думав, що в 40 вийду на пенсію. Чесно кажучи, якби я досидів свій контракт в Affirm, то про це можна б було подумати. Але росія, переїзди, падіння доходів з YouTube призвели до того, що працювать мені ще і працювать :) Хоча може це і на краще. В минулому році, я зрозумів, що не треба шукати те, чим я буду любити займатись, коли піду на пенсію. Я і так дуже люблю працювати. Штош :)Але сьогодні хочу росказати історію про Мані. Мані був founding engineer в компанії Affirm. Він був в команді інфраструктури, написав тучу систем Affirm, які не поспівали за ростом клієнстької бази, і в цілому був дуже класним тіпом, з яким можна було про щось потриндіти. Affirm це була його перша компанія в яку він попав прямо з університету. Через 7 років Affirm став публічною компанією. За один день RSU Мані стали коштувати 140 мільйонів доларів. Після цього дня Мані більше нікому не відповідав в Mattermost ( Affirm був бідний і замість Slack ми користувались цим ). Кажуть, що він в той самий день звільнився, потім продав багато акцій, і зараз мандрує по світу. Слухи кажуть, що він купив собі невеличкий острів, і просто відпочиває. Така ось пенсія в людини.