Source
Думки, про які ніхто не питав | Кожен раз в новинах в когось стається інфаркт дупи, тому що багато нов...
5 970 Views/Reach
2026-01-16 15:59
Message №802
Кожен раз в новинах в когось стається інфаркт дупи, тому що багато новин про AI :)З однієї сторони, може здаватись, що дійсно - крім AI нічого не відбувається. Але є одне але - новин в AI не так щоб дуже багато. Багато новин стали можливі завдяки AI :)До прикладу, якщо за допомогою AI зробили прорив в медицині - то це. першу чергу прорив в медициніЯкщо роботи можуть тепер ходити по вулиці бо в них крутиться локальна AI модель - це прорив в робототехніціІ так далі, і таке інше. Ray Kurzweil багато - багато років приводив приклад, як змінювались парадигам в людства. Як бачите, відстань між аграрною революцією і індустріалньою - 8 тисяч років, а вже через 120 років в нас була лампочка. а через 90 років - ми висадились на Місяць. А через 22 - винайшли інтернет. І вже через 9 років ми почали розбиратись в людському геномі.ШІ - це одна з тих парадигм, яка змінює людство: наш соціум, наші моральні і етичні принципи, судову систему і економічні моделі. Тому, поки дехто чекає що бульбашка AI лусне ( хоча я не розумію, що від того зміниться ), я б рекомендував готуватись до нової зміни парадигми. Що це буде - одному Курцвейлю відомо. Але виглядає, що технологічна сингулярність все ближче :) А далі - все вже залежить від вас, як то сприймати: чи як кінець людства, чи просто новий виток розвитку.