Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Видавництво ТАК
Added 06 Dec 2025

Видавництво ТАК

@vydavnytstvotak
Number of subscribers: 3 543
Photos: 1,390
Videos: 192
Links: 441
Description:
Знайди свою історію кохання… Переходь на сайт💕 https://vydavnytstvotak.com/ Пошта для співпраці: [email protected] Допомога із замовленням: @takhelp

👥 Number of subscribers

3 543
Average/Day:: -1
Average/Week:: +10
Average/Month:: +23

👁️ Average views per message

1 604
Average/Day:: 860
Average/Week:: 1,743
ERR: 45.27%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 0.9
Average per day: 1.3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,430 26-06-05 11:39
Коли тобі майже 40, починає здаватись, наче життя ось-ось закінчиться. Які там думки про нову дружбу, рух по кар’єрних сходах, палке кохання та насолоду від кожного дня? Все це — привілей молодих… Саме так думав Нодзуе, 39-річний офісний працівник, який жив наче в дні бабака — робота-дім-робота, а на вихідних безцільне втикання в кольоровий ящик. Незважаючи на чудові професійні навички, він раз за разом відхилює пропозиції підвищення, бо йому просто страшно брати на себе більшу відповідальність. Віддавши всю молодість роботі, він так і не завів сім’ю, та й вже давно забув, що таке любов. Але все змінюється, коли Тоґава — його на 10 років молодший підлеглий — оголошує “дівчачу програму”. Разом вони їдять панкейки, ласують парфе, відвідують модні заклади для парочок. Загалом, Тоґава крок за кроком, дрібниця за дрібницею повертає своєму начальнику смак до життя. Згодом сам Нодзуе починає розуміти: між ними точно щось більше, аніж робочі та дружні стосунки. Та чи вистачить старшому чоловікові хоробрості відкрити комусь своє серце, ще й в такому “поважному” віці?З часом романтичне життя почало здаватися не вартим зусиль. Але, якщо добре подумати, кохати не так уже й погано Манґа «Старомодний кексик» — відверта та чуттєва історія про старшу людину, якій з одного боку все ще хочеться кохати, бути коханими, радіти кожній дрібниці, відчувати себе бешкетним підлітком. Та з іншого боку, серце Нодзуе боїться ризикувати, пробувати нове, з головою пірнати в шалені почуття з чоловіком, який ще й на 10 років молодше. Удавав, що не петраю, бо боявся всього — і того, що він на десять років молодший, і того, що він мій підлеглий. А ще того, що він — це «він» Проте, кохання ніколи не питає дозволу, не зважає на вік, його не хвилюють “норми” та “правила”, продиктовані суспільством. От і серце Нодзуе пало під щирою турботою та любов’ю Тоґави. Тож тепер йому доведеться навчитись приймати та віддавати сторицею ті почуття, які він вже дозволив собі забути. Надзвичайно красивий візуальний стиль, нетипова робота з фреймами, рамками, перспективою та деталями лише підкреслює і без того чудовий сюжет. Наполегливо рекомендую прочитати цю історію кожному з вас, бо це не тільки і не стільки історія про чоловіче кохання, як маніфестація простої істини — “Ніколи не пізно знову полюбити це життя”. Манґа: «Старомодний кексик». Том 1Видавництво: ТАК#ПроМанґуMangUA | Новини Аніме та Манґи
👁 1,240 26-06-04 13:31
📚 Лена Кіфер📖 «Вествелл» Видавництво «Так» 🌿🌿🌿🌿🌿🌿Гелена повертається додому у Нью Йорк після навчання у Британії. Дівчина розбита та засмучена, адже до сих пір не оговталась від смерті сестри. Для всіх Валері та її наречений померли від передозування. Ганебна та прикра смерть двох нащадків впливових та багатих сімей. Та Гелена не вірить у офіційну версію загибелі сестри. Вона повернулась додому, аби провести власне розслідування та довести, що то був злочин, а не ігри золотих діток, що призвели до трагедії. На цій темі вона зближується із братом загиблого - Джессаєю. Та чи мають вони право на зближення, якщо їх сімʼї давні вороги? Та чи докопаються до правди? Може просто їх загиблі брат та сестра були залежні від речовин і це логічне закінчення їх життя? 🌿🌿🌿🌿🌿🌿Під цим постом оголошую збір фанатів «Пліткарки», якщо ви давно шукали книги із подібним вайбом та та атмосферою Нью Йорку, то вам точно і однозначно потрібна ця серія. Тут у нас яскравий та пафосний вищий світ «Великого Яблука», бренди, вечірки, шлюби за домовленістю та ворогуючі сімʼї. І навіть сучасні Ромео та Джульєтта, які намагаються не втратити себе. А ще детективна лінія, яка на останніх сторінках дасть вам прикурити і ви будете швидко вчити німецьку, аби прочитати, що ж там далі. Попереджаю, що тут буде дуже повільний розвиток стосунків між героями і динаміку можна очікувати ближче до кінця книги. Я звичайно читатиму всю серію, бо мені треба відповіді на всі питання 😏 Знайомі із цією серією? Фанатіли колись від «Пліткарки»?
👁 1,780 26-05-30 17:37
🥧 "Старомодний кексик" 🥧 Саґан Саґан < Знаєш, скільки чудових речей народжується з почуття жалю? Бажання змінитися — одне з них. >Уявіть, що ви на порозі сорокаріччя, і ваше життя здається вам прісним та одноманітним, але вам страшно щось змінювати. Саме так почувається Нодзуе, якому 39. Але раптом Тоґава колега по роботі, молодший за нього на десять років, пропонує "антивікову програму", і звичний порядок буднів Нодзуе раптом наповнюється новими фарбами. "Кексик..." — це один із тих типів манґи, після прочитання яких на душі стає тепло й затишно. Взаємодія Нодзуе та Тоґави відчувається природно, без зайвої драми. Так, звісно, між ними траплялися моменти непорозумінь, але це зовсім не псувало загального комфортного вайбу манґи Усі ці походи по кав'ярнях, смакування нових страв і відвідування нових місць викликали посмішку, а ще мимоволі хотілося занотувати собі кілька ідей, щоб урізноманітнити власні будні. Хоч манґа дуже комфортна, мені подобається, як тут піднімається тема екзистенційної та вікової кризи. Думаю, читачі різного віку можуть знайти в ній відповіді й на власні запитання.Після прочитання томика хочеться ще більше старатися любити це життя, себе та близьких людей 🥰10/10 панкейків 🥞P.S. Я ще знаю, що ця манґа має продовження, тому дуже чекаю на другий томик 🧡#нявкання_про_манґу
👁 1,620 26-05-28 12:21
«Старомодний кексик» Саґан Саґанну дуже мила романтична і кумедна манґа 🐶 Нодзуе 39 і криза середнього віку підкралася непомітно. коли є дім, робота і стабільність, якось не хочеться (та і страшно) пробувати нове і жити життєале у його 29річного підлеглого Тоґави були другі плани 🐶ось так було запущено де-дідіфікацію (вони це називають "антивіковою програмою" лмао) й ці двоє почали чудово проводити разом час поза роботою, наприклад ходити по кафешках, фоткатися, готувати смачненьке тощо. але суто як колеги, бо у привабливого і молодого Тоґави точно має бути дівчина, райт? райт??? 🐶але всі в офісі западають на майже 40річного Нодзуе і наш молодий друг, який допомагає босу вилізти з-під каменюки, не виключення🐶ця манґа без якоїсь там драми, дуже спокійна і реалістична, з гумором і класною мальовкою. наші кексики отримують свій гепі-енд і трошки спайсі фреймів наприкінці, тож це кайф просто взяти томик і прочитати його одним махом 🐶а ще, хоч це й однотомник, існує 2 частина "старомодний кексик з капучино", тому ТАК, заберіть мої гроші й давайте цей тайтл якомога скоріше 🐶 також не забудьте зазирнути під суперку, там ще дві смішні сторінки з цими двома 🐶5/5 🧁#пишу_відгуки
👁 3,250 26-05-26 12:00
Ніч за ніччю Ельва виходить на узбережжя з мечем у руці, щоби відбити чергову навалу жахливих істот, що вириваються із хвиль🗡️Ельва — богообраний, який захищає острів і платить за це непомірну ціну. Кожна битва забирає здоров'я юнака, прирікаючи його на швидку загибель.Але все змінюється, коли на шляху Ельви трапляється хлопчик на ім’я Альто. Захоплений силою та самотністю душі богообраного, Альто клянеться служити йому й звільнити від проклятої долі.Так минає вісім років. Альто виростає у здібного й безстрашного юнака, який трепетно плекає у серці кохання до свого богообраного. Тим часом Ельва, який вже давно змирився з наближенням власної смерті, починає розуміти — поруч з Альто прокляття чорного моря відступає…Відданий слуга та незграбний у виявленні почуттів богообраний разом творять історію кохання, перед яким безсиле навіть найстрашніше прокляття... Том 1/6, онґоїнґ⭐️ У наявності — липень💕 формат 141х200 мм💕 м'яка обкладинка + суперобкладинка💕 192 сторінки💕 вік 16+🔥 ціна 200 грн замість 240 грнРобіть передзамовлення фентезійної новинки на сайті🌊
👁 1,370 26-05-19 10:35
«Перший млинець»(рейтинг на Goodreads 4,28)А можливо, все-таки, перший млинець не завжди нанівець 😄💫 Я прям відчула цю атмосферу літніх/осінніх вечорів в селі. Яблуневий сад, спів птахів, небо встелене зорями….мммм💫 В один момент життя головної героїні, Міри, летить шкереберть. Вона дізналась, що її хлопець має дружину, а його донька ходить в садочок де Міра вихователька. Щоб якось відволіктися, подруга Ксю пропонує піти в клуб та підтвердити теорію першого млинця. Пояснюю, за цією теорією після серйозних стосунків потрібна інтрижка на один раз і тоді можна знову будувати серйозні стосунки. Відчуваєте підвох та? 💫 Наступного дня Міра прокинулась дома і побачила в себе на кухні хлопця з яким познайомилась в клубі. Він приготував їй неймовірний сніданок і пішов собі. Але от проблема, фотки з клубу запостили у фейсбук. Там дівчина, о боже, пʼє алкоголь і цілується з хлопцем. А всі ж знають, що вихователі і вчителі мають бути монахами? Негоже така поведінка, а ще й хтось настукав директорці про стосунки з одним із татусів. І що сталось? Правильно, дівчину звільнили 💫 Але і це ще не все, як сніг на голову їй повідомили, що біологічний батько помер і залишив хату в селі. Спочатку дівчина думала, що їй нічого від нього не треба, бо він був далеко не зразковим, лише травми залишив. Але потім власниця квартири сказала, що Міра терміново виїхала, бо її бідолашний синочка не має де жити після того як дружина вигнала його з дому. Так дівчина опинилася в селі, але яке прям недалечко від міста💫 Макс, отой самий перший млинець, зараз теж проживає не найкращі часи. Адже його сусід, який замінив йому батька і з яким вони мали спільний бізнес в селі раптово помер. Бізнес полягав у неймовірному яблуневому саду. Чоловіки не лише вирощували яблука і продавали їх, а ще й робили фотосесії в саду, плюс Макс готував наїдки, бо ну дуже добре в нього це виходить. І от після смерті Олега, хлопець зрозумів, що хоть все і купувалось на його гроші, але знаходилось на землі чоловіка, а він, як виявилось, не самотній, а має доньку.Здогадались?💫 Тепер Міра та Макс сусіди і їм треба якось вживатись, а ще робити вигляд, що їх не тягне одне до одного. Та й люди в селі не те щоб привітно прийняли дівчину. Плюс Макс не знає як йому зізнатись, що сад по суті його. А ще їхні стосунки ото як вогонь та лід. То все добре, то щось не так зрозуміли і накрутили себе. Ох вже ці недомовки та накручування. Тим часом Макс продовжує доглядати за своєю частиною саду, а Міра знайшла нове заняття — фотографії. Створила блог, робить гарні фото, а ще домашнє варення. Та й стосунки наче добре розвиваються, до моменту, коли дівчина дізнається все про сад💫 Але от тут свій характер проявив саме Максим. Він ну майже ідеальний чоловікНі, люба, може, ти й звикла викидати зі свого життя тих, хто тебе образив, але мене так легко не позбудешся. Дорослі люди вирішують проблеми, а не тікають від них. Те, як він підтримував і як у всьому допомагав. Те, як не просто дувся, а розумів, що не хоче втрачати цю дівчину і зробить все, щоб вона була щаслива. А те як він просто закинув її на плече і посадив в машину, бо ця дуринда може захворіти йдучи під зливою. Так, він змовчав про спадок, але його можна і зрозуміти 💫 А ще друзі, вони тут теж зіграли важливу роль та додали атмосфери книзі. Оці їх посиденьки в саду біля вогнища, пригоди на річці, гулянки в клубі і вечірка на Хелловін. Та й загалом історія дуже тепла та атмосферна, а ще апетитна, бо те скільки тут їжі і як вона описана…мммм…до речі, фото нагнало апетиту ? Отож, як ви зрозуміли, я рекомендую до прочитання. Книга, яка чудово підійде на вечір. А щоб картина була ну от максимально ідеальною рекомендую читати на свіжому повітрі, десь в парку, а якщо ще й в селі, то це лише ще більше додасть атмосфери. І моя особиста рекомендація — читати її десь в кінці серпня на початку вересня, от максимально в цей сезон 8/10 🥞видавництво ТАК 🌟А як вам?❤️‍🔥 читали і сподобалось 💘 не читали але плануєте 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось#відгук@book_beach #сучукрліт
👁 1,620 26-05-15 16:51
🧁 Старомодний кексик❤️ Автор: Sagan Sagan⭐️ Моя оцінка: 10/10«А ви знали, що для дорослих час плине швидше, адже в їхньому житті бракує нових вражень?» «Старомодний кексик» — це невелика однотомна історія про те, що ніколи не пізно відкривати для себе нові речі та дозволяти собі бути щасливим, навіть якщо суспільство вважатиме, що тобі вже запізно.Нодзуе — 39-річний офісний працівник, чий світ перетворився на нескінченний маршрут «дім — робота — дім». Він переконаний, що в його віці вже пізно щось змінювати, пробувати нове чи дозволяти собі юнацьку легковажність.Тоґава — його молодший колега, спокійний, уважний і дуже турботливий. На відміну від Нодзуе, він постійно нагадує йому: 39 — це не «вже», а лише 39. Тому влаштовує для Нодзуе «антивікову програму»!Тут нема драми заради драми (привіт, дуже багато BL-робіт, що побудовані просто на тому, що перси не можуть словами через рот поговорити), різких сюжетних поворотів чи непотрібної напруги. Історія розгортається повільно й природно, як справжні реальні стосунки.Кожен з персонажів має свої страхи та внутрішні протиріччя, що робить їх живими, а історію не притягнутою за вуха, а реалістичною і водночас дуже зворушливою🥹Це було дуже комфортно, чуттєво і дотепно. Усім любителям BL мій наполегливий рекомендасьйон☝🏻Дуже радію (і вже вкотре повторююсь), який же це кайф — поповнювати свої книжкові полиці якісними BL-манґами українською🤌🏻І не забувайте: немає доречного чи неправильного віку або статусу для читання того, що приносить вам втіху😉
👁 1,320 26-05-09 17:39
«Вихідний. Day Off. Том 1», Dailygreens9/10 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Видавництво ТАК 🌟Прочитав маньхву «Вихідний. Day Off. Том 1». Це дуже мила історія про звичайні стосунки двох світлих людей — начальника Ши Дон'юня та його підлеглого Хва Сяофея 🥰ㅤНе треба нікого засуджувати за службовий роман. Тут це подається в настільки легкій та добрій формі, що посмішка не покине ваше обличчя, поки ви не дочитаєте маньхву 😇ㅤТому так, тут дійсно стосунки між начальником і підлеглим, але це взагалі не заважає насолоджуватися історією, бо всі сюжетні моменти настільки теплі й милі, що неможливо не тішитися ㅤМальовка дуже гарна. Просто очі радіють, коли дивишся на всі ці ілюстрації. Теплі рожево-жовті тони в пастельній гамі створюють атмосферу затишку та комфорту 🐰ㅤСерйозного сюжету як такого тут немає. Просто звичайні будні двох людей, які закохалися одне в одного з першого погляду. Вони не бояться осуду суспільства, але все ж мусять приховувати свої стосунки на роботі. І це зрозуміло. Тим паче, службові романи завжди викликають зайві розмови 🐰ㅤУ повсякденному житті вони разом дивляться жахастики, обідають на роботі, ходять на прогулянки, навіть наглядають за племінником начальника. Відчувається, ніби вони тільки вчаться бути разом і взаємодіяти як пара. Нічого особливого, але все це прям дуже-дуже кавайно 🥰ㅤБлижче до фіналу стається декілька драматичних моментів і згадок із неприємного минулого, але глобально це не впливає на сюжет настільки, щоб зіпсувати вайб повного комфортику в теплому пледику 😶ㅤМоя оцінка — 9 іграшкових їжачків 🦔 з 10.Ідеальна маньхва на вечір, щоб почитати щось дуже легке, добре й ненапряжне та розслабитися з чашечкою чаю #відгуки_від_вира #DayOff #Вихідний #маньхва #гей #ЛГБТ #BL #BoysLove #квір #ТАК
👁 1,180 26-05-08 14:19
Дякуємо за відгук @_anna.shane_ 🎀Книга:Ткаля Часу. Частина 2Видавництво: @vydavnytstvo_takАвторка: @nellpfeifferЦе той випадок, коли продовження не намагається перевершити першу частину масштабом воно просто заходить глибше. І чесно, мені це навіть більше зайшло.Тут майже немає відчуття «пригоди» в класичному сенсі. Натомість є постійна внутрішня напруга, яка тримається від початку і до кінця. Історія ніби повільно стискається навколо Софі, змушуючи її робити вибір за вибором і далеко не завжди правильний або легкий.Мені дуже відгукнулось, як прописаний її стан. Вона не виглядає сильною «за замовчуванням». Вона сумнівається, помиляється, іноді діє імпульсивно і саме через це здається реальною. Це вже не та героїня, яка просто пливе за сюжетом, тут вона постійно намагається втримати контроль, навіть коли ситуація явно виходить з-під нього.Лінія з обвинуваченнями одна з найсильніших у книзі. Не через драму як таку, а через відчуття пастки: коли ти знаєш правду, але цього недостатньо. І це дуже добре тягне напругу, бо немає швидкого вирішення все розтягується, давить і змушує переживати це разом із героїнею.Дуже сподобалось, що другорядні персонажі не губляться на фоні. Вони не ідеальні, не завжди підтримують так, як хочеться, і саме це додає історії живості. Взаємодії між ними інколи напружені, інколи теплі, але ніколи не виглядають «для галочки».Атмосфера тут окрема любов. Вона більш темна, більш тиснуча, і в ній постійно відчувається ця невидима межа ніби ще крок, і все остаточно піде не туди. Тема часу теж розкривається цікавіше: не як щось красиве і магічне, а як сила, яка має свою ціну.Єдине, що для мене трохи просідало це темп у деяких моментах. Іноді хотілось трохи більше динаміки, бо історія настільки занурюється у внутрішні переживання, що події ніби відходять на другий план.Але з іншого боку саме це і створює той ефект «тиску», який ця книга тримає до кінця.У підсумку це дійсно гідне завершення цієї дилогії.Без зайвого пафосу, без відчуття, що історію «дотягували» навпаки, все виглядає цілісно і логічно. Всі ключові лінії доведені до свого фіналу, і після останньої сторінки не залишається відчуття порожнечі чи недосказаності.5/5 🖤🕰
👁 1,250 26-05-05 11:42
Вествелл. Heavy & Light. Том 1 - як прогулянка мінним полем.10/10💔Навіть не думайте відкривати цю книгу! Хіба що ви, як і я, запеклий читацький мазохіст. Ви не зможете спати, їсти чи думати про щось інше, поки не видадуть всі 3 частини. Якби я знала, що це не поодинока історія, а повноцінна трилогія про ОДНУ пару....... я б усе одно її прочитала😂Це була пастка, в яку приємно потрапити.Мікс «Пліткарки» та «Ромео і Джульєтти» у декораціях сучасного Мангеттену.Гелена Вестон повертається в Нью-Йорк з однією метою - очистити ім’я своєї загиблої сестри. На шляху до правди вона перетинається з Джессая Колдвеллом, братом того самого хлопця, який загинув разом з її сестрою.Ця історія про те, як репутація стає важливішою за людське життя, а влада - ціннішою за любов до власних дітей, про «красиве життя», яке перетворюється на зашморг.Мене дуже тригерило те, наскільки батьки героїв - архітектори нещастя власних дітей. Вони не оплакують померлих, вони захищають свої банківські рахунки та «чисте» прізвище. Замість того, щоб подати руку допомоги, вони заганяють їх у жорсткі рамки етикету та репутації. Вони фактично замурували Гелену та Джесса в склепі минулої трагедії, змушуючи їх жертвувати своїм щастям заради ілюзорної влади.Гелена справжній стратег. Вона веде подвійну гру: ззовні - ідеальна лялька для вищого світу, всередині - холоднокровний детектив, що крок за кроком збирає докази невинності сестри.Джессая - найцікавіша фігура в цій шаховій партії. Його намагаються знецінити, виставити «невдахою», який нічого не досяг, але насправді він чи не єдиний, хто зберіг людяність. Його авторитет не в грошах, а в турботливому ставленні навіть до свого "ворога" - Гелени.Приготуйтеся до того, що перша книга лише розкидає гачки, але не дасть жодної відповіді. Смерть Валері та Адама лишається завісою туману.Після «Мого утраченого елемента» я думала, що маю імунітет до очікування, але «Вествелл» знову змушує мене почуватися читацькою мазохісткою.@vydavnytstvo_tak не можна залишати читачів з таким кліфгенгером!🤪Хто вже встиг підсісти на Вествелл?P.S. Джессая, якщо ти читаєш це - ми з подружками чекаємо на вечерю. Паста сама себе не з'їсть🍝Дякуємо за відгук @once_upon_a_caffeine🎀