Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Політика Андрусіва
Added 14 Jul 2024

Політика Андрусіва

@victor_andrusiv
Number of subscribers: 41 833
Photos: 719
Videos: 368
Links: 912
Description:
Стратегічні оцінки і записки Віктора Андрусіва 📍Офіційні ресурси: https://lnk.bio/Victor.Andrusiv Посилання на канал: @victor_andrusiv

👥 Number of subscribers

41 833
Average/Day:: -9
Average/Week:: -24
Average/Month:: +90

👁️ Average views per message

34 063
Average/Day:: 43,700
Average/Week:: 26,543
ERR: 81.43%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 2
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 40,800 26-01-21 05:10
Новий світСвіт змінився, і змінився він не з приходом Трампа. Скоріше прихід Трампа відбувся саме тому, що змінився світ. І я намагаюсь пояснити те, що наступила нова реальність. Трамп в ній всього лише симптом. Але дуже багато людей засмучуються, лютують, ображаються. Так, старий світ з його ліберальним порядком був багатьом знайомий і зрозумілий. Можна було без кінця говорити про права людини, свободи, повагу, “мир, дружбу і жувачку”. Тому багато продовжує жити в ілюзії, що ось Трамп піде і все налагодиться. Ні. І ось чому.Британія, вперше за сто років, на першому місці до парламенту третя партія Reform UK - праві популісти (25-34%). Дві ключові партії лейбористів і консерваторів поступаються їй на 5-10% за різними опитуваннями. Падіння підтримки Кіра Стармера таке, що я прогнозую в наступному році перевибори. Німеччина - на першому місці до парламенту Альтернатива для Німеччини - 25-26%. Такого ніколи не було, з часів Другої Світової. Трохи поступається блох ХДС\ХСС Мерца. Але тренд зрозумілий. Франція, остаточно і безапеляційно на першому місці до парламенту ультраправі Національне об’єднання (колишній блок Марін Ле Пен) - 30-36% (за різними опитуваннями). На другому місці партія Макрона En Marche - 20-24%. Відповідно, ультраправий кандидат Жордан Барделла посідає перше місце в рейтингу президентських виборів з 33-36%. Кандидат від влади - Габріель Аттал 18-19%. Це три великі ключові країни Заходу. Ці ж тренди зберігаються в значно менших по впливу країнах, і вже давно втілені в Угорщині, Польщі, Чехії та Словаччині. Румунія “чудом” врятувалась, але навряд чи це допоможе на наступних виборах. Всі ці праві партії і політики є мінікопіями Трампа і його порядку денного. Впродовж 3-5 років Захід - зміниться до невпізнаваності. І всі ваші претензії до Трампа, помножаться в десятеро на його мінікопії по всьому світу. На відміну від багатьох, хто сьогодні кричить “все пропало”, “у всьому винен Трамп”, я вважаю, що цей новий світ відкриває грандіозні можливості для України. Старий світ був визначеним, і в ньому у нас майже не було шансів вступити в ЄС чи НАТО. Колись одна євродепутатка мені це сказала прямим текстом: ви не вступите до ЄС, бо ми взяли Румунію і Болгарію, і цей досвід повторювати не будемо. У новому світі ЄС і НАТО фактично припинять своє існування. Натомість, на зміну їм прийдуть нові прагматичні коаліції, які будуть значно ефективніші за ці бюрократичні розвалюхи.Новий світ буде світом жорсткого прагматизму: гонитва за прибутками, зростанням військової потуги, і контролем енергетичних і торгових потоків. І ось вперше за багато років Україна входить в нову епоху з сильними картами на руках. У нас передова бойова армія, з передовою військовою промисловістю. Будь-яка нова коаліція буде мати за радість приєднати нас. Однак, нам треба змінити свою зовнішню політику із гасел на предметні розрахунки. Ми маємо класти на стіл чіткі фінансові моделі інвестицій, торгівлі, обронки тощо. Епоха декларацій і гасел про мир і права людини - летить у прірву. На зміну їй до влади приходять ділки, які дуже часто були успішними бізнесменами, вміють заробляти і відстоювати свій інтерес. З такими людьми треба бути дуже предметним і чіткім, розуміти що їх цікавить, і де заробляють всі.
👁 27,700 26-01-20 09:52
Невидимий ресурсМи відчайдушно потребуємо додаткової допомоги. Особливо зараз на тлі лютих морозів і нещадного вибивання нашої енергетики, що межує з цілями геноциду. Здавалося б, що будь-які ресурси які можуть бути задіяні - мали б бути задіяні владою. Але, на жаль, це не так. Ми щодня слухаємо, як влада проводить непрості перемовини із МВФ, ЄБРР, СБ, звертається по пряму допомогу до ЄС, США, великої сімки тощо. Але от чого ми не чуємо, це щоб влада залучала недержавних акторів - громадські організації в Україні та закордоном для порятунку населення в цій енергетичній кризі. Десятки волонтерських організацій, серед яких і наш Добробат, зараз з останніх сил і ресурсів намагаються допомогти, там де це треба, співпрацюючи з місцевою владою і самостійно шукаючи варіанти. Втім, за понад місяць ударів по енергетиці не було жодної наради, на яку б залучали Добробат, жодної спроби скоординувати нашу діяльність на центральному рівні. Я не бачив також жодної фото прем’єрки чи Президента з організаціями ООН, Червоного Хреста та десятками інших великих благодійних фондів, які можуть зробити набагато більше чим роблять сьогодні.Тоді як масштаб благодійності в країнах Заходу просто вражаючий. Благодійні внески в США від приватних осіб та організацій в 2024 році оцінюються в 592 млрд дол. У ЄС складніше оцінити, але приблизно 200 млрд дол за різними даними. Майже 800 млрд дол! А тепер уявіть, що Україна, яка потерпає від найтяжчої зими і знищення енергетики, отримає всього 10% від цієї суми - це 80 млрд дол. Майже як вся допомога ЄС на 2 наступних роки! Скільки мобільних котелень, потужних генераторів, бойлерів тощо можна було б оперативно придбати за ці кошти!Однак, ці кошти не можна отримати за підписом меморандума чи дзвінка одній особі. Ці кошти потребують системної комунікаційної роботи в країнах - партнерах. І у нас є дуже успішний кейс - United 24. За роки активної роботи на Заході цей фонд залучив майже 1,4 млрд дол. Це свідчить, що посилюючи таку роботу на багатьох рівнях можна залучити значно і значно більше. Хоча багатьом здається, що існує “втома” від України, насправді це не так. Це просто провал нашої комунікаційної політики. І це не той випадок, коли треба економити, навпаки кожна гривня вкладена в комунікацію на Заході - повернеться фінансовою підтримкою.Для того, щоб максимально мобілізувати благодійну західну підтримку потрібно діяти на багатьох рівнях:1.Рівень зірок і селебреті - я вже давно не чув, щоб нас підтримували західні зірки. І тут мова вже не тільки про політичну підтримку, а й про збір коштів. В нас дуже багато союзників в цій сфері, але ми перестали підтримувати з ними контакт2.Рівень церков і благодійних фондів - це горизонтальний зв’язок між нашими і їхніми організаціями. Тут дуже потрібний обмін контактами, знайомства і все інше. Це те, чим активно мали б займатись наші дипломати і депутати. Розбудова горизонтальних зв’язків між суб’єктами благодійних секторів країн.3.Рівень громадян - необхідно максимально залучати наших українців закордоном для збору благодійної допомоги різного типу. Українці закордоном мають створювати свої організації і максимально їх розвивати. В країнах, де це успішно як Британія чи Польща - ми отримуємо багато допомоги. Але в Іспанії та Італії - організації порівняно слабші, і відповідно менше допомоги. Держави мають цілеспрямовані політики на підтримку розвитку організацій своїх громадян і діаспор, таку ж політику маємо затвердити і ми, в тому числі надавати їм різну підтримку. Зрештою, максимальна залученість благодійного і приватного сектору Заходу у допомогу нам - це в тому числі бути для них близькими, бути частиною їхнього світу. Оскільки ми прагнемо стати частиною Заходу, то треба це робити не тільки на папері угод, а й на рівні відносин між людьми та організаціями. Це будівництво міцного зв’язку, солідарності між народами, яка значно міцніша за меморандуми.
👁 41,100 26-01-12 05:01
Мир та угодаЗавершуємо прогноз. Попередні частини тут, тут і тутОтже я не прогнозую, що угода буде укладена в цьому році, але прогнозую перемир’я і вибори в Україні. Я думаю, що реальний мирний процес почнеться весною 2026 року. Це вже не бутафорія, а реальна історія буде. Досягнення угоди - це дуже складний процес, може тривати роками. Тоді як припинення вогню супроводжується домовленістю. Ось така домовленість буде досягнута.Домовленість буде досягнута або з причини того, що ми усвідомимо наскільки стали слабкі і не зможемо витримати цей рік на фронті( в першу чергу через мобілізацію), або путін усвідомить, що він заплатить задорогу ціну і не отримає бажаного, якщо ми раптом приймемо купу правильних рішень. Зараз важко спрогнозувати як будуть розгортатись події, і хто перший поступиться в питанні неокупованої частини Донбасу, але я прогнозую, що буде поступовий рух до якоїсь складної конструкції. Мова йде про якісь перехідні періоди, окремі зони управління тощо. Ключову роль всеодно зіграє Трамп. Я думаю, що буде дві домовленості: перша між США, рф та Україною, щось в стилі 20 пунктів, із складним шляхом по Донбасу. Друга між США та рф, щодо наслідків якщо Україна відмовиться виконувати домовленості, наприклад, американці не надаватимуть озброєння. Алгоритм на 2026 в мирному треку я бачу так:1.Весна початок переговорів реальних. Травень вихід на проект домовленостей2.Початок літа - підписання домовленостей, припинення вогню.3.Запуск виборчої кампанії в Україні, вибори в серпні - вересні4.Новий Президент - запуск переговорів про фінальну угодуЯ схиляюсь до цього сценарію, але він на межі з іншим. А саме мирний процес не розпочинається. Путін вирішує йти вабанк. В такому випадку, я допускаю, що він зможе захопити весь Донбас до кінця року, і ще трохи в інших областях. Але по-факту всеодно буде змушений йти на мирну угоду, але вже без компромісів по Донбасу. Цей сценарій для нього є жахливим, втім шанс на нього значний.Підтримуємо збір на різні потреби хлопців від екофлоу до ремонту🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AHtSnBcTBB💳Номер картки банки4874 1000 2307 4795PayPal [email protected]
👁 32,200 26-01-10 05:39
УкраїнаЗагалом, ми входимо в 2026 рік з досить нормальною підтримкою. Нам проголосували 90 млрд євро на два роки (більшість буде використана в 26му) від ЄС, десь 35 млрд дол військової підтримки. Це немало, хоч і недостатньо. Європа продовжує нас підтримувати політично, хоча ситуація з ближніми сусідами погіршується. В 2026 році є дуже великий шанс позбутись Орбана, вперше за багато років. Але його місце активно намагається зайняти Бабіш, прем’єр Чехії. Так чи інакше, різких змін в підтримці Європи для нас не буде в 2026 - му.Ми навчились так-сяк працювати з Трампом, і уникаємо таких провалів, як минулорічна зустріч в кабінеті. Також, разом з європейцями вдається стримувати його політ фантазії. Нам доведеться ще не раз пережити його тиск, і жорсткий, але ми принаймні вже правильно на це реагуємо і не забуваємо, що не має такої позиції, яку б Трамп не змінив. Разом з цим, у внутрішній ситуації ми прямуємо до краху через дві позиції. Перша - корупційний скандал, який сильно підірвав довіру до влади. Запущені кадрові ротації не можуть вирішити цієї проблеми. За моєю інформацією, на плівках НАБУ сотні депутатів ВР, і найближче оточення Президента. Ще ближче чим Єрмак. Ситуація настільки погана, що підшукати кандидатів на міністрів з команди, які не на плівках дуже важко. А потужні незалежні люди не хочуть співпрацювати з владою за цих умов. НАБУ досі не опублікували нічого по оборонці, а там такий жах, що Гринкевичі здадуться вам дрібними злодіями. Все це буде мати наслідком продовження кризи управління, особливо на тлі погіршення ситуації на фронті.Друга - провал мобілізації. Я два роки писав, що бусифікація не вирішить питання мобілізації. Нарешті, бусіки вичерпують свій потенціал. Зрештою, ми як нація його вичерпуємо, враховуючи що мільйони виїхали. Єдине рішення для нас - це зменшення мобілізаційного віку. Але як ви знаєте, влада обіцяла такого не робити. Два роки бездумної стратегії бойових дій призвели до колосального виснаження підрозділів у людях. Масове СЗЧ, з яким варто було боротися поширенням хорошого військового лідерства - продовжується, і ще більше набере обертів в 2026. Мобілізація зараз є ключовим питанням для нас на наступний рік, і або ми його вирішимо, або будемо підписувати погану угоду. Думки і рішення для цього в мене є, але як ви знаєте, я не впливаю на цей процес. Все це означає, що ми готові підписувати мирну угоду. Мобілізація і ефективне управління вирішують тільки, яку саме угоду ми підпишемо. Тут я скептичний. Про мирну угоду окремо.В 2026 році однозначно відбудуться вибори. Це буде пов’язано з мирним процесом. Я прогнозую президентські вибори на літо, парламентські та місцеві на осінь. Загалом, це буде складний для нас рік, скоріше за все неприємний в політичному вимірі, але ніякої катастрофи не станеться. Більше про все в розділі про угоду.Підтримуємо збір на різні потреби хлопців від екофлоу до ремонту🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AHtSnBcTBB💳Номер картки банки4874 1000 2307 4795PayPal [email protected]
👁 33,100 26-01-09 04:55
РосіяПідсумки 2025 року для путіна точно не радісні. Як би йому не хотілось показувати перемоги і успіхи, ліпить він їх з гівна і палок. І з реальних здобутків Часів Яр, Мирноград, Покровськ, Сіверськ, незначне просування на Запорізькій та Дніпровській області. Ціна за ці успіхи склала: близько 400 тисяч убитих і поранених, близько 200 млрд дол (десь на 20% більше чим планувалось), 160 пошкоджених об’єктів нафтової інфраструктури.Особливо погані дані російської економіки, яка за 2025 рік виросла близько 1% (тут ще чекаємо фінальних даних). Також в 2025 році сповільнилась військова промисловість, російська нафта під кінець року впала до 35 дол за барель. Останні санкції Трампа і наші удари по НПЗ зменшили доходи від нафти у 2025 році на 25% порівняно з 2024 роком. Прогноз на наступний рік для путіна теж невтішний: ріст економіки - 0,8-1%, інфляція біля 9%. Ключовий фактор ціна на нафту в бюджеті рф закладена на рівні 59 доларів, тоді як марка Brent прогнозується на рівні 55 доларів. Це означає, що навіть без додаткових санкцій і наших ударів, реальна ціна на російську нафту буде біля 40-45 доларів. А буде і те, і інше. Так, росіяни зменшили доходи від нафти до бюджету до 20%. Але це маніпуляція. Нафта і газ складають більше 50% валютних доходів від експорту, і мають значну мультиплікацію на російську економіку. Тому, так чи інакше, ціна нафту буде визначати близько 40% доходів російського бюджету. Враховуючи ріст податків в рф з 2026 року для бізнесу - це ще більше стимулюватиме ріст цін, і зменшення доходів населення.В 2026 році можуть додатись ще два поганих фактора для путіна: Венесуела і Іран. Якщо операція з викрадення Мадуро закінчиться перемогою опозиції або лібералізацією влади країни, то росія опиниться в дуже складній перспективі. Венесуельська нафта не швидко потрапить на ринок, мінімум 2-3 роки. Але сам факт, що на ринок нафти вийде країна номер 1 в світі по запасам, означає дуже низьку ціну в майбутньому. путін робить ставку на те, що після завершення війни в Україні, він зможе знову отримувати надприбутки від нафти, і компенсувати витрати, які складають близько 550 млрд дол. І сюди ще варто додати армію вартістю 700 млрд дол, яку ми розгромили в 2022-2023 рр. Тобто йому треба заробити близько 1 трлн дол і 5-10 років на відновлення. Що стане не можливо, з дешевою ціною на нафту. По Ірану я прогнозую знесення режиму аятол, що буде значним геополітичним потрясінням. Позитивним для нас.Фактично, ми можемо стверджувати, що російська економіка увійшла в стагфляцію, і починає все більше нагадувати другу половину 80х Радянського Союзу. Хоча це не означає, що путін не зможе воювати, це означає, що путін має подумати про наслідки війни в перспективі 3-5 років. А саме він може вийти з цієї війни в економічний крах і розвал. Тому я вважаю, що він готовий до угоди, на тих умовах, що ми вийдемо з Донбасу. Однак, в міру погіршення ситуації санкцій і ударів по нпз - він може почати шукати компромісних рішень на тему, як має виглядати цей вихід, і сам процес угоди. Про це більше в блоці угода. Загалом, ставка путіна тільки на одне, що ми погодимося на угоду чим скоріше. Він прагне зробити блекаут, і вважає, що наш фронт на межі колапсу, тому впевнений, що ми підемо на угоду на його умовах. На жаль, треба сказати, що тут він дуже близько до реальності. І як ми знаємо з плівок - йому тут дуже допомогли.Підтримуємо збір на різні потреби хлопців від екофлоу до ремонту🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AHtSnBcTBB💳Номер картки банки4874 1000 2307 4795PayPal [email protected]
👁 32,500 26-01-08 05:03
Прогноз: СШАПолітика Трампа в 2026 році буде визначатись двома факторами: проміжними виборами до Конгресу в листопаді та бажанням отримати Нобелівську премію. Перший фактор означає, що Трамп скоріше збавить обороти в необережних і необдуманих рішеннях. За цей рік вималювались ряд трендів, які йому сприяють і він зосередиться на цьому. В першу чергу - тарифна війна. Хоча він не досягає того, що декларує, але якогось успіху досягає. В 2026 році він буде мати серйозний тарифний конфлікт з Мексикою і Канадою, на тлі перегляду торгівельних угод. Також можливі відповіді збоку ЄС на його тарифні кроки спровокують словесний поніс і віртуальне протистояння. Все це завершиться досить мирно, без радикальних змін.В другу чергу - Китай. В цьому році Трамп буде значно обережніший, оскільки його кавалерійський тарифний наскок на китайців не приніс йому бажаний результат. Очевидно, він буде конфліктувати з китайцями по питанню економіки і Тайваню. Для Китаю 2026 рік ключовий в підготовці до вторгнення на Тайвань. Тому думаю буде багато різноманітних провокаційних китайських навчань. З американського боку є дуже серйозна налаштованість захищати Тайвань, і військова допомога в розмір 11 млрд дол - цьому сигнал.Нарешті ключове - мирні зусилля і з обмеженими операціями. Трамп продовжить грати миротворця, але разом з тим буде проводити обмежені операції, як у Венесуелі чи удари по Ірану. Ключовим питанням для нього буде залишатись наша війна. Тут події будуть розгортатись наступним чином.Січень-лютий стане спробою отримати сильні результати у вигляді попередніх домовленостей, погоджений план досягненя миру. Це йому не вдасться. росіяни запропонують формат робочих груп, які не будуть по - факту працювати. Після цього кінець лютого - березня Трамп може вдатись до чергових жорстких кроків - це вторинні санкції за використання російської нафти на Індію чи Китай. Водночас, він може вжити і жорстких заходів щодо нас, оскільки його стратегія полягає в тому, щоб давати на дві сторони і побачити яка зламається першою. Скоріше за все можливе нове блокування озброєння і розвідданих з вимогою погодитись на угоду. Я прогнозую, що ці його дії призведуть до наближення мирної угоди і припинення вогню кінець весни початок літа. Самої мирної угоди в 2026 році не буде, але припинення вогню і перемир’я - я даю 90%. Більше детально про мирну угоду я напишу окремо.Ці його зусилля таки принесуть йому Нобелівську премію. Також я прогнозую перемогу республіканців на проміжних виборах і збереження контролю за двома палатами. Економіка США буде досить стабільною, політичні успіхи Трампа на міжнародній арені утримають його підтримку, демократи же так і не вирішили питання лідерства і конкурента Трампу.Підтримуємо збір на різні потреби хлопців від екофлоу до ремонту🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AHtSnBcTBB💳Номер картки банки4874 1000 2307 4795PayPal [email protected]
👁 39,800 26-01-05 05:04
Результати попереднього прогнозуСШАПередбачив:+ Трамп миру не досягнув+ підтримка України залишилась (хоча формат змінився)Не передбачив:- впертість Трампа щодо укладення угоди, і три разову спробу це зробити- відмову від прямого фінансування озброєнняРосіяПередбачив+ готовність путіна воювати, а не укладати мир+ нав’язування стамбульських пропозицій 2022+ відсутність особливих здобутків на фронті+ стагфляція в економіціНе передбачив- успіх у винесенні нашої енергетикиУкраїнаПередбачив+ дипломатичну битву за Трампа+ підтримку Заходу на тому ж рівні+ стабільність на полі бою+ політичну кризу і зміну кадрівНе передбачив- відмову від проведення виборів і оновлення радиНагадую, що сьогодні ввечері презентація прогнозу на 2026 на благодійному стрімі.УТОЧНЮЄМО час - 20:30. Лінк прийде на пошту всім хто задонатив близько 17:00. Щоб отримати лінк на стрім:1. Зробіть донат:🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AHtSnBcTBB💳Номер картки банки4874 1000 2307 47952. Заповніть форму, щоб отримати лінк.https://forms.gle/Fhj4zHurKXHAH5cB9
👁 37,900 25-12-23 16:02
Самоусвідомлення в хаосіТреба порадитись з вами. Я читаю військове лідерство для курсантів, сержантів та офіцерів. Це сотні людей. Є в мене одна лекція, яка має дуже сильний вплив - це самоусвідомлення лідера. Війна триває 4 рік, і у дуже багатьох людей внутрішня криза. До війни більшість з нас себе якось усвідомлювали: хто я, про що я, що для нас цінно, що є успіхом, що є щастям. Але у війну більшість не мали можливості це переглянути. Тому внутрішня криза виникає, коли людина намагається пояснювати реальність через попередні цінності і правила. Ця криза зневірює людину, вганяє в депресію, і не дає їй можливості знайти нові рішення для себе.Я задумався над тим, щоб зробити короткий відеокурс з самоусвідомлення доступний для всіх. Курс складається з трьох частин: оцінка себе, самоусвідомлення (створення власних нових правил життя), саморегулювання (дотримання правил і досягнення змін). До відеокурсу додається робочий зошит з вправами, які допоможуть самоусвідомити себе і створити власні правила життя. Курс дієвий) Це я знаю і з власного досвіду подолання значної внутрішньої кризи, і по хлопцях, яких навчав.Тож якщо вам таке цікаво, і ви б пройшли такий курс ставте + в коментарях. Якщо наберемо 200 плюсів, то зробимо такий курс для всіх.
👁 36,200 25-12-18 13:12
Як пов’язані Стенфорд і Добробат? Нас об’єднує відбудова України.У квітні 2025 року Добробат і Stanford University запустили першу в історії програму Virtual Design & Construction (VDC) спеціально для України.Пишаємося, що до навчання вже долучилися представники нашого стратегічного партнера - групи компаній «Епіцентр К». Під час повномасштабного вторгнення «Епіцентр К» втратив 11 торгових об’єктів із загальними збитками понад $1 млрд, але попри це продовжує інвестувати у відбудову, відкривати нові підприємства, підтримувати громади та направляти мільярди гривень на допомогу країні.І зараз 13 топменеджерів «Епіцентр К» разом з іншими учасниками першого набору української програми VDC опановують «операційну систему» сучасного будівництва.А наша команда продовжує працювати не лише на місцях прильотів. Ми системно інвестуємо у розвиток нової генерації управлінців та інженерів, які завтра керуватимуть масштабними проєктами відновлення.▫️TikTok▫️Instagram▫️Facebook▫️YouTube▫️Сайт▫️Приєднатися
👁 27,400 25-12-16 11:46
На якому етапі угодаВсі розмови про те, що близька мирна угода станом на зараз є wishful thinking або “бажане за дійсне”. Є принципові речі, які роблять угоду не можливою:1.путін не піде на угоду, якщо вона не є переможною2.Ми не підемо на угоду, якщо вона фіксує поразкуКлючовим питанням є території. Але в питанні компромісів навколо цього питання, виникає ще більше проблем. Так, США пропонують нам військові гарантії в обмін на відмову від територій. Орки на таке погодяться тільки за іншої умови - міжнародне юридичне визнання нових кордонів. США на це пропонують зняття санкцій для орків, та контроль за ЗАЕС для нас. Тоді орки скажуть ок, але тільки за умови визнання російської мови і церкви. Станом на зараз ця гра може тривати довго, оскільки як я писав в попередньому пості - путін не відчуває, що може програти, а навпаки на фоні енергетичної кризи в Одесі, отримує докази успішності своєї злочинної діяльності. Більше того, є ще Китай. Для нього принципово, щоб ця війна закінчилась здобуттям росіянами нових територій і закріплення цього факту. Це відповідає його стратегічній меті - повернення Тайваню, і буде прецедентом для його майбутніх дій.Тому ще раз - путін зараз не прийме жодної угоди, яка не виглядає як його перемога. А це нові території, ослаблена Україна і російська мова та церква. Будь-яка угода до березня буде для нас поганою. Про це в наступному пості як виглядає крах України.Підтримуємо збір на шини хлопцям.