🚀 Беру участь у лаунчпаді SPACEX на MEXCМожемо отримати алокацію по фіксованій ціні $130. Враховуючи IPO target price для розрахунків беремо exit price $140. Чому не $135? Тому що на старті буде волатильність. Чому не хеджити на умовному Binance по $180+? Тому що там (і на всіх інших біржах) торгуються фантіки по невідомому supply. Остаточний supply буде відомий в момент старту торгів, а отже всі пре маркет ф'ючерси будуть перераховані до актуальних даних. Якщо фактичний supply співпаде - bingo! Це буде вдалий хедж :)💰 USDT Пул для нових
• Пул: 32k SPACEX• Ліміт підписки: до 100k• Прогноз заносу: 15kk• Алокація з 100k: 213.33 SPACEX• Дохід з 100k: $2133.3
💰 USDT Пул для старих
• Пул: 16.5k SPACEX• Ліміт підписки: до 100k• Прогноз заносу: 45kk• Алокація з 100k: 36.66 SPACEX• Дохід з 100k: $366.6
💵 USD1 Пул для старих
• Пул: 5.3k SPACEX• Ліміт підписки: до 100k• Прогноз заносу: 20kk• Алокація з 100k: 26.5 SPACEX• Дохід з 100k: $265
🗓 Лістинг 12.06.2026SPACEX унікальна компанія, яка фактично не має реальних конкурентів. З іншого боку, оцінка 1.78T на старті та 7е місце по капіталізації в світі звучить занадто амбітно. Я вже мовчу про доходи компанії, які взагалі не стикуються з оцінкою IPO 😁🤑 Реєстрація на MEXCБудете брати участь?🚀 Так👍 Ні#spacex #launchpadПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
⚡️ Сонячна електростанція під 16–25% річних як пасивна інвестиція?Останнім часом активно просувають інвестиції в сонячні електростанції / накопичувачі енергії через кооперативи. Ідея звучить гарно: інвестуєш відносно невелику суму, стаєш співвласником енергопарку та отримуєш пасивний дохід у валюті.Герої огляду:1. https://codex.energy 19% APR2. https://ecotech-invest.com 25.2% APR3. https://tescon.com.ua 16% APRНа практиці виходить, що інвестор заходить не як реальний співвласник бізнесу з нормальним контролем, а як асоційований член кооперативу. Тобто даєш гроші, отримуєш пай, але майже не впливаєш на управління, рішення, вихід з інвестиції та подальшу долю активу.Вишенка на торті: виплати через викуп паю. Те, що виглядає як "дохід" реалізовано як поступове поверненням вашого ж тіла інвестиції через погашення/викуп паю 😁. Зроблено для того щоб не було податкового навантаження, але фактично через 10 років у вас бублик замість паю + "довіра")А ще через 10 років постане питання реновації/заміни батарей. Обладнання зношується, батареї деградують, і старі накопичувачі можуть фактично піти в утиль.💡 Детальний юридичний розбір по вище згаданих компаніях зробив Олександр Перець у 🎞своєму новому відео.ℹ️ Після перегляду маю наступну картину:- договір 👎- дохід не пахне 16-25% APR оскільки після 10 років ваше тіло буде частково або повністю анульовано- воєнні ризикиЗалітаємо на копійку?)👍 Так🔥 Ні💱 Whitebit крипто депозит forever 😀#сумнівні_інвестиції #енергетика #кооперативи #не_інвестиціїПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
⚖️ Крипторинок входить у нову еру регулювання. 🔵 Санкційний бан для HTX🔵 HTX (Huobi Global S.A) внесли в санкційний пакет Великобританії🇬🇧 Великобританія підозрює, що Huobi Global S.A. надавав фінансові послуги або робив доступними кошти/ресурси двом конкретним суб’єктам:1. A7 LLC — афілійована з урядом Росії структура у фінансовому секторі;2. Garantex Europe OU — вже раніше санкціонована російська біржа.
⚠️ Від сьогоднішнього дня біржа Binance не дає виводити кошти на HTX! (Фото #2) Раджу виводити кошти з HTX і краще на якусь tier-3 або web-гаманець, а потім вже на tier-1 біржі. Можуть бути наслідки для ваших облікових записів, щодо AML-ризиків.‼️ Upd. 2. Майже всіх CEX біржі почали блокувати депозити з HTX. (10:30 за Києвом). Виводьте тільки через web3-гаманці, а далі web3-web3-cex, або використовуйте міксери (xmr)🔗HTX розбирається з проблемами🔗Як “гігієнічно” 🚮 вивести кошти з HTX🇪🇺 ЄС вже відносно давно запустила MiCA — перший глобальний закон, який встановлює єдині правила для криптобірж, стейблкоїнів та криптокомпаній.🇺🇦 Україна також готує законодавство на базі MiCA, щоб інтегрувати крипторинок у європейську фінансову систему.🇺🇸 США у Сенаті активно просувають CLARITY Act — закон, який має остаточно визначити правила гри для криптобірж, стейблкоїнів та DeFi-проєктів.Паралельно США вже впроваджують GENIUS Act — перший масштабний закон для регулювання стейблкоїнів. Тепер емітенти повинні підтверджувати резерви 1:1, проходити перевірки та дотримуватись банківських стандартів.Регуляція піде на користь?👍 - так🔥 - ні#htx #regulation #micaЧат | Сервіси | Закрита спільнота
🚀 "Pre-IPO" SpaceX на CEX біржах 🤔Bitget та Gate проводять сейл, де пропонують придбати фантіки, які мають повторяти ціну SpaceX після виходу на IPO.Reference OTC: hiiveЧи справедлива оцінка SpaceX $1.7T?1. Станом на 2025 виручка $16B2. P/E = 212, P/S = 120⚠️ За такими вхідними даними це лютий оверпрайс. З іншого боку якщо ви вірите у обіцянки Ілона та готові інвестувати гроші у технологічне майбутнє, яке рано чи пізно настане (але не зараз) - you are welcome. У SpaceX дійсно немає конкурентів щодо посадочних модулів та супутникового зв'язку рівня Starlink. А от про xAI я краще промовчу, бо поки це фіаско, яке генерує негативний прибуток.Якщо ви раціональні та все одно вірите у SpaceX stock success = інвестуйте у акції компанії Google, яка володіє 7.5% акцій SpaceX 😁.Якщо ви криптан та хочете легких грошей = можна зайти на невеликий депозит щоб потім ловити удачу на OTC ринку. На Gate ціна на сейлі дешевше.Реєстрація на Bitget | GateДеталі про подію на Bitget | GateБудете брати участь?🚀 Так👍 Ні#spacex #preipoПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
Архітектура кастомних спред-алертів на прикладі UA_INVESTВ жовтні минулого року ми створили глобальні сповіщення на спреди. Але з часом стало зрозуміло, що налаштувати фільтри таким чином щоб це задовільняло всіх вкрай складно. Більше того, у деяких користувачів є проблеми з отриманням сповіщень з телеграм груп.Тому було рішення створити систему, яка дозволяє налаштувати користувачу персональні фільтри та канали доставки.Основні проблеми з якими стикнувся: масштабування та затримки.Поточна архітектура1. Market collectors - софт, який з'єднується до бірж через вебсокет для отримання маркет метрик = тікери, ордербуки і т.д. Дані пишуться у key value storage.2. Real-time Market State - сервіс, який тримає стейт спредів в реальному часі використовуючи key value storage та надсилає сигнали у low-latency event bus.3. Decision Layer - група сервісів, які метчать user custom spread rules з сигналами отриманими від Signal Engine. Кожний інстанс опрацьовую певну кількість юзерів, що дозволяє легко масштабуватися.4. Delivery Layer - парсинг та підготовка сповіщень для відправки у обрані канали доставки.Технічна сторона1. Мови програмування: Go, Js2. Бібліотеки: custom ccxt3. Event bus: custom redis + тюнінгОптимізації1. Тримати сервіси на одному великому хості2. Використовувати unix socket для redis та відключити AOF/RDB (event bus low latency)3. Використовувати low-level мову програмування для критичних обрахунків4. Викинути ccxt, якщо у вас багато вільного часу для вайб кодингу 😁РезультатСервіс вже доступний закритій спільноті та скоро буде обмежений доступ до усіх бажаючих.#arbitrage #architectureПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
📱 Найбезпечнішу мобільну ОС хакнули Google Threat Intelligence Group (GTIG) опублікували звіт про новий iOS exploit під назвою DarkSword.Як працює1. Юзер відвідує через Safari інфікований веб сайт. На цьому дії користувача завершені 🥲2. Запускається javascript exploit, який обходить Safari sandbox та вбудовується у системні сервіси.3. Починається збір даних: паролі, ключі, email, фото і ще 100500 пунктів4. Дані відправляються на сервер хакерів по кастомному протоколу поверх http6. Після передачі інформації видаляються майже всі сліди. Тобто код проникає в систему, збирає дані і видаляється.
Вразливі версії IOS: 18.4 — 18.7Пропатчені версії: 18.7.6+Атаки з використанням експлоіту зафіксовані в тому числі в Україні, тому якщо у вас не оновлений Iphone — пора оновитися.Більше деталей у блозі GoogleАпка, яка теоретично може показати чи був ваш телефон інфікований + стаття від IverifyЯка версія IOS у вас стоїть?👍 18.4 — 18.7🔥 Інша❤️ В мене Android#ios #iphone #exploit #darkswordПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
👹👹 Як працює нова схема шахраїв у Telegram (на прикладі нашої спільноти)Щойно відбулась дуже продумана атака на наш чат. Зловмисники створили його повний клон. Щоб користувачі не помітили підміни, вони скопіювали абсолютно все: назву, аватарку, учасників, опис та закріплені повідомлення, і просто в ці хвилини масово та примусово додають туди наших підписників.Найбільш небезпечний елемент цієї схеми полягає в тому, що шахраї додали клонів справжньої адміністрації до списку адмінів цієї фейкової групи. Це робиться навмисно, щоб приспати пильність: людина заходить, бачить знайомі профілі, адміністрацію і починає довіряти ресурсу. Легенда класична: обіцяють додати 50% до вашого депозиту за переказ криптовалюти на їхній гаманець. Для переконливості публікуються підроблені скріншоти зарахувань та схвальні відгуки від інших ботів.❗️ Ми не проводимо жодних акцій з множенням депозитів, роздач грошей і не просимо переказувати кошти на невідомі гаманці чи боти. Якщо вас додали в такий клонований чат, найкраще, що можна зробити — натиснути кнопку «Поскаржитися на спам і вийти» (Report Spam and Leave) у верхній частині екрана.🛡 Радимо прямо зараз витратити хвилину і змінити налаштування приватності, щоб сторонні люди взагалі не могли додавати вас у сумнівні групи:1. Перейдіть у Налаштування вашого Telegram.2. Оберіть розділ Приватність і безпека (Privacy and Security).3. Знайдіть пункт Групи та канали (Groups & Channels).4. У налаштуванні «Хто може додавати мене» змініть параметр з «Всі» на «Мої контакти» (My Contacts).5. Збережіть зміни (натисніть галочку у верхньому куті).Наші єдині офіційні ресурси завжди залишаються незмінними: канал @ua_invest та сайт uainvest.com.ua.Будьте уважні до деталей, перевіряйте інформацію та зберігайте критичне мислення 🧐#scam #securityПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
🇺🇦 Куди прилаштувати USDT з мінімальними ризикамиПідбірка актуальних пропозицій1️⃣Binance on-Chain Katana
• Період: до 17.03 (13 днів)• Тип: flexible• Очікуваний APR: 10-20%• Ліміт: 100 — 5M vbUSDC• Деталі: потрібно мати USDC+ETH, USDC бріджити в vbUSDC.• Реф. посилання 2️⃣OKX on-Chain Katana
• Період: до 17.03 (13 днів)• Тип: flexible• Очікуваний APR: 15-22%• Ліміт: безлім в USDT• Деталі: заходимо в розділ On-chain EARN та лочимо USDT. Вивід 1 день.• Реф. посилання 3️⃣Bybit BYUSDT Earn
• Період: n/a• Тип: flexible• APR: 10.67%• Ліміт: 100k USDT• Деталі: Заходимо та свапаємо USDT => BYUSDT 1:1 в обидві сторони та отримуємо прибуток.• Реф. посилання4️⃣ MEXC Earn• APR Flexible: 10% до 100k• APR Fixed 7d: 15% до 100k• Реф. посилання 5️⃣USD1 WLFI на Binance
• Період: до 20.03 (16 днів)• Тип: flexible• Очікуваний APR: 10-13%• Ліміт: безлім в USD1• Деталі: Тримаємо USD1 на споті або робимо лупінг + тримаємо на фючах• Реф. посилання 6️⃣ Binance on-Chain U (10-20% APR)
• Період: до 11.03 (8 днів)• Тип: flexible• Очікуваний APR: 10-20%• Ліміт: 1M в U (це стейбл)• Реф. посилання Якщо знаєте інші цікаві пропозиції, пишіть у коментарі 👇#usdt #earn
В яких банках краще не тримати власні коштиДеякі банки стягують 20-30% комісій при закритті рахунків по фін мону. Комісія стягується саме за переказ залишку грошей або зняття через касу банку.
ℹ️ Фін. мон в теорії це система заходів, яку здійснюють банки та інші фінустанови для виявлення та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та інших фінансових злочинів.
На практиці ви, як клієнт банку можете несправедливо попасти під роздачу, так само як і я, коли у 2022 році перевів30 доларів через сервіс грошових переказів FinDo за кордон та отримав блок та одностороннє розірвання ділових відносин 🤦♂️Нижче список банків та відповідні комісії:🏦 Південний -30%🏦 Ізі -20%, Таскомбанк, макс 30 тис грн🏦 А-банк -30% (У разі виявлення Банком ознак фіктивності чи неправомірності операцій, які клієнт не може підтвердити)🟢 UnexBank (картка від "Розетки") -20%🏦 БВР -30%🏦 UnexBank -20%🏦 NovaPay -30%🏦 Індустріалбанк -30%🏦 Приватбанк (Для ФОП та VIP-клієнтів комісія при примусовому розірванні може складати 17% від суми)Повний список банків залишили у коментарях#banks #finmonПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота
Чому роль кібербезпеки не "трохи перебільшена", а важлива складова у розробці ПЗ, особливо коли йде мова про державні порталиЩо маємо — сайт з нумізматики https://coins.bank.gov.ua був взламаний, внаслідок чого є ризик витоку персональних даних юзерів, які користувалися веб сайтом. Деталі.Згідно з повідомлення НБУ можна зрозуміти, що розробкою займався окремий постачальник, який допустив певні прогалини у захисті програми.В мене постає очевидне питання — а чи взагалі існують державні стандарти щодо розробки програмних система, а саме:1. Необхідність проведення незалежного аудиту та аналізу вихідного коду, серверів, тощо . До прикладу крипто біржі проходять аудит через https://www.certik.com/2. Необхідність проведення penetration тестів перед релізом в продВисновки для кінцевого користувача: якщо ви вводите ваші дані на будь-якому веб порталі, майте на увазі що ця інформація рано чи пізно може бути скомпрометована.Висновки для держави: якщо немає відповідних безпекових стандартів розробки ПЗ, то їх варто запровадити на загальному рівні.#cybersecurityПроксі-15% | Сервіси | Закрита спільнота