Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Maya Khodyreva
Added 06 Jan 2025

Maya Khodyreva

@tetacoach
Number of subscribers: 495
Photos: 1,880
Videos: 480
Links: 680
Description:
➰ Йога-танці. Створюй реальність через рух ➰ Тибетські вчення Задати питання, записатись на сесію TELEGRAM @Maya_Khodyreva Мій інстаграм https://instagram.com/khodyreva.maya

👥 Number of subscribers

495
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

203
Average/Day:: 129
Average/Week:: 154
ERR: 41.01%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 1
Week average: 2
Average per day: 1.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 406 26-01-15 14:47
Передачі Лам Римів для секретного шляху з Геше ЛаМи вже передали 1,2 Лам Рими І сьогодні перша лекція 3. Повтори всіх лекцій всіх Лам Римів також ще будутьОсь тут в групі https://t.me/+SZlow9bhwCk2ZDAyНа лекції-3 ЛР 2Геше Ла давав пораду, отримати послання з мудрої книги. І подивитись, як воно розкритися для нас. Для мене дуже несподівано і цікаво воно розкрилось.Пропоную і вам цю практику.Як отримати послання:1. Подумки поставити важливе для себе питання.2. Відкрити навмання книгу Геше Ла (будь-яку яка у вас є)3. Прочитати послання.4. Поділитись в коментарях.Питання своє можна не писати. Поділитись тільки цитатою з книги, яка прийшла як послання.🌷🙏А от мої послання і інсайти на наступний день.Моє питання: Що допоможе досягти просвітлення якнайшвидче, в цьому житті?Відповідь з книги ГМР"Це означає, що ми повинні робити все,щоб задовольнити Ламу і ніколи не робити того, що йому не до вподоби. Ми шануємо його, наприклад, своїми діями і висловлюємося про нього тільки зповагою. Ми покладаємося на нього, виконуючи все, про що він нас просить і саметак, як він нас про це просить."Цікавий інсайт сьогодні прийшов з цього.Я подумала, ну ок. Мої Лами зараз в ретриті. І взагалі не так часто дають мені завдання/пропозиції/прохання щось зробити.До речі, нещодавно з такого об'ємного прохання я виконала переклад своєї книги російською, бо Лама Марія двічі м'яко пропонувала мені це зробити )))Звісно служінням є: щедрість, підтримка ретритів Лам, підтримка їх проектів.І сьогодні мені ще прийшло, що насправді функцію особистого Лами може виконувати також і будь-хто. Тобто можна прям в моменті призначити, от ця людина (родич, співробітник, керівник, подруга) зараз є моєю ламою. І виконувати те що ця/цей Лама каже.Так замість того щоб виконувати прохання, яке я звісно ітак вже погодилась виконувати. Я кажу... о так це мене через цю людину просить моя Лама...І з цього моменту виконання чогось стає не просто хорошою дією, а прямим виконанням прохання Лами, яке веде мене до повного просвітлення.Тобто можна в моменті накидати ярлик: це зараз мій Лама говорить.... і вау, потужна зернина сіється в моїй свідомості.Лама на мені сьогодні знатно "поїздів" надававши завдань. Але я все одно мала їх виконати.і виконуючі, була в супер задоволені до речі. Хоча ще вчора я думала... о боже, як оце все встигнути і нащо на мене звалили купу побутових додаткових справ )))Тобто "слідкуйте за руками"... Наприклад, вас просять щось зробити. Ви розумієте що ви маєте це робити і ви може вже навіть погодились... і прям тут в моменті перетворюєте "людину" на "Ламу, що веде до просвітлення в цьому житті". Накидуєте ярлик Лама. І все - наша дія вже стає не просто дією ))) Прям відчуваю себе дгарма-Коперфільдом😁 ))Поділіться, яке послання з книги отримаєте ви 💫🤩
👁 203 26-01-12 12:24
2025… пройшов...Ми вижили.І це вже не метафора.Цього року багато людей раптом пішли у вирій.А я раптом побачила:смерть завжди поруч.Навіть у власному тілі.Навіть тоді, коли здається, що “я ще тримаюсь, що все більш менш ок...”.Другу половину року я не будувала плани. Займалась здоров’ям.Тіло чітко сказало мені одну річ: в нашому світі завтра не гарантоване нікому.Тому в 2026 я не пишу списків цілей.Я написала бажання.І орієнтири, як я хочу проживати життя.Моя головна мета стала надзвичайно важливою.Вирватись із сансари —не як красива ідея,а як щоденний вибір: як я дихаюя рухаюсья вчусья навчаю - всі дії у присвяті до зцілення від всіх страждань кожної живої істоти.Цього року я на власній шкірі побачила,яка це набагато сильніша сила —танець, йога, кармічні знання.Як спосіб залишитись живою, і допомагати іншим отримати те саме. Разом з цим досягаючи всіх важливих цілей: здоров'я, фінанси, стосунки, виховання дітей...Тому я й далі буду цим ділитись.Ділися, чим тебе нагородив 2025? Як ти?Підписуйся.Приходь на заняття онлайн.Можливо, і офлайн.Я скоро напишу, що буде далі.2026 — крокуємо далі, ставши яскравішими, сильнішими, новими.Танцепрактика 👇👇👇
👁 179 26-01-06 15:22
🔥 СВЯТКУЙ ЖИТТЯ6 квиточків + твоя особиста метафорична карта успіху в 2026 році."СВЯТКУЙ ЖИТТЯ"одна з моїх улюблених програм, яку я створила надихнувшись нашими вченнями та African healing dance.Для тих хто хоче увімкнути радість життя, підвищити енергію і повернути контакт із собою.Це незвичайна программа. Це не навчання, до якого ми звикли. Це відпочинок. Всі інсайти та усвідомлення прийдуть до вас самі.Я відкриваю обмежений доступ до записаної програми з латино-американськими та африканськими ритмами. На вас чекають 5 цікавих, легких та глибоких танцювальних практик💃 25–35 хвилин на день🌀 Підходить без досвіду🧘‍♀️ Індивідуально, у своєму темпі🌞 Танцерактика 1 «Мандала мого світу»Ти протанцюєш танець стихій (вітрів), які живуть в твоєму тілі, : вогонь, вода, земля, повітря і простір.Ти відчуєш наповнення, відчуття смаку буття.Побачиш, які стихії тебе сповнюють і можуть бути рушівними. А які потребують уваги і розвитку.Це дасть змогу зрозуміти якими шляхами ефективніше йти до своєї мети.🌱 Танцепрактика 2Моя тотемна рослина радостіПроростання, цвітіння, контакт зі своїм природним ресурсом.Яка ти рослина зараз — і як вона хоче проявлятись, в чому її ресурс, в чому її послання до тебе?🐺 Танцепрактика 3Моя тотемна тварина силиОбраз сили, який підтримує саме тебе в цьому періоді.Танець, у якому ти усвідомлюєш свою енергію, розумієш її вайб і напрямок, свідомо керуєш нею.🌾 Практика 4Свято врожаюПро дії, плоди і вміння дозволити собі нагороду.Ресурс достатку і святкування свого шляху.🏠 Танцепрактика 5 Свято повсякденняМагія простих справ.Танець, який наповнює щоденне життя сенсом і енергією.🎁 ❤️❤️❤️БОНУС Я витягну для кожного з 6 учасників індивідуальну особисту метафоричну карту успіху на 2026 рікі дам практику як вам розшифрувати це послання.💰 ЦІНА РОЗПРОДАЖУ650 грн Пропозиція обмежена всього 6 квитків👉Танцювальна програма із усіма практиками і поясненнями у відео-записі. В окремій закритій групі телеграм.📩 Як потрапитиНапиши у коментарях слово «РЕСУРС»— я надішлю деталі та доступ.
👁 120 26-01-05 12:43
Одна глава з книги моєї двоюрідної прабабці Наталії Кошурнікової.Вона була наймолодшою в родині моїй пра пра бабці. А найстаршою була саме моя прабабця Євдокія (Євдотья).Федосья - одна з моїх пра пра бабусь по лінії тата, мати Євдокії (моєї прабабці)==З книги «Родовід нашої родини», Кошурникової Н.Ф.==Феодосія Степанівна СелезньоваДата і місце народження: травень 1884 р., В’ятська губернія, д. СелезньовоДата і місце смерті: 12 квітня 1974 р., м. КіровПрожила 90 роківБатько: Лучников Степан ВасильовичМати: Лучникова ОленаСестра: Лучникова Аксинія СтепанівнаЧоловік: Селезньов Федір ІвановичДіти: Наталія, Анна, Іван, Євдокія, ОлексійУ різний час проживала: с. Селезньово, с. Афанасьєво, м. Кіров (Кіровська обл.)==З книги «Родовід нашої родини», Кошурникової Н.Ф.==Дім діда Степана стояв на горі, неподалік джерела, з якого жителі села брали воду. Джерело витікало з гори, вода була найчистіша, крижана — одним словом, «свята».З високої гори вікна будинку виходили просто на Каму, краєвид був чудовий у будь-яку пору року! Дружина діда — Олена — була родом із села Пура, за 8 км від Бісерова, за рікою Камою.Федосія ще в молодості приглянула собі нареченого — Федора з сусіднього села. Він був статний, товариський, але дуже бідний.Думаю, близько познайомилися вони на «ігрищах» (у літні свята обидва села гуляли до пізнього вечора, ходили ігровою доріжкою з села в село парами, взявшись за руки, перетікали струмком і співали пісні, одну з них я й досі пам’ятаю: «Во ку, во кузнице, во кузнице молодиє кузнеци…»). Узимку на свята збиралися в чиїйсь хаті, влаштовували танці й ігри. Навіть я в дитинстві брала участь у таких святах: водили хороводи, співали ігрові пісні.Схоже, одне з таких свят і поклало початок сімейному життю моїх батьків. Батько прийшов жити до Федосії.Молоді рокиСвого часу батько служив в армії в Іжевську, тоді мама часто їздила до нього, спогадів про це в неї було безліч. Мама називала Іжевськ «Юж», а добиралася туди пароплавом, палуба якого була завалена кавунами, що було для неї дивиною. Там вони з батьком сфотографувалися — як зараз пам’ятаю ту світлину: батько у військовій формі, схожий на лихого козака, а мама — в довгій широкій спідниці з гарним фартухом. Красива була пара.ЖиттяМоя мати зовні нічим не вирізнялася, була звичайною жінкою. Обличчя видовжене, ніс довгий. Усе життя вела господарство й робила це дуже вправно, як казали — «приводила все до діла». Батько також працював не покладаючи рук, у результаті наша родина була добре забезпечена їжею та одягом.У господарстві тримали корову, нетеля (молоду корову), теля, овець, курей і обов’язково свиню. Свиню мама годувала так, щоб вона не була надто жирною, носили для неї з поля траву-молочник, «вітамінізували» її. За мого часу в господарстві були ще кролі та кози. На всю зиму заготовляли брусницю й журавлину, що росли на болотах уздовж берегів Ками. Влітку постійно збирали ягоди, варення з них не варили, але їли досхочу — з молоком, сметаною, з цукром.У річках Чус і Кама ловили рибу, їли її свіжою або сушили на зиму. Пам’ятаю, в коморі була довга жердина, на ній висіли: мішок сушеної риби, мішок сушеної черемхи, мішок сушених грибів і сушки, куплені в магазині. У сінях стояла діжка з квашеною капустою.Як зараз пам’ятаю мамині страви. Зварить звичайний суп — а їси, аж пальчики оближеш. У каструлю клала обов’язково два шматки м’яса — свинину й яловичину, заливала водою і ставила в піч. Коли м’ясо добре упріє, заправляла суп — і до обіду він був готовий. М’ясо викладала на тарілку, розбирала й ставила на стіл, іноді ще попередньо підсмажувала.А який вона варила холодець! М’ясо в ньому було шматками.Риби їли вдосталь у будь-якому вигляді: варену, смажену, сушену. Киселі варила вівсяні, крохмальні, горохові. Щонеділі обов’язково пекла шаньги з картоплею, пироги з капустою, меленoю черемхою, робила рибники (пироги з рибою).
👁 136 26-01-05 09:40
6 видів задоволень крім їжі та сексу.Прочитала сьогодні нотатку психолога про види задоволень крім їжі і сексу..Цікаво, що про деякі я не замислювалася, як про задоволення, але поміркувавши, думаю так, це може бути.1. Душ, плавання, сауна2. Масаж, м'які тілесні практики 4. Просто полежати після навантаження5. Завершення якогось завдання, справи навіть маленької - приготування сніданку, винести сміття, і звісно завершення великих справ також: я завершила ретрит + пуджа - велики непростий проект для мене. І справді відчувається як задоволення, розслаблення... 6. Робити щось із сенсом - тут взагалі match (прекрасна пара).Реально коли є сенс для тебе, тоді будьяка справа змінює забарвлення. Навіть миття посуду може замість напруження стати магією задоволення.Ця маленька нотатка мене надихнула сьогодні побільше концентруватися на різних задоволеннях.Щоб відпочити від справ, поїздок, святкувань (хоча в святкуваннях було багато задоволень, сьогодні хочеться розслабленності і ні за що не відповідати)А як ви плануєте провести 5 день нового року?Як пройшли ваші свята?
👁 242 25-12-31 12:03
Сміх — не тільки розвага,а древній спосіб змінювати реальність😉Колись я читала книгу «Ритуальний сміх у фольклорі».І там було дещо дуже точне:сміх, клоунада, частушки, перевертання ролей —усе це з давніх-давен використовували не тільки для забави, а і для переходу в нову реальність.Сміх як ритуал зсуву. Сміючись, ми: — розхитуємо зафіксований образ «я»— знімаємо напругу контролю— виводимо енергію зі старих сценаріївА там, де стара картина реальності розхитана,може народитись інша.Саме тому в культурах були: — клоуни— «дурні» ритуальні дії— сміхові пісні— дозволений хаос, у якому раптом з’являлася мудрість.У тілі це відчувається як: — глибокий видих— тепло— рух— і несподіване «мені можна»Сміх здатен: — перетворити сором на дозвіл прийняти себе як є,— ніяковість — на гру— напругу — на рух уперед— біль — на прожитий досвід.Під час ретриту до мене прийшли дуже цікаві формати:йога-танець + клоунада,йога-танець + плейбек-театр.Народилися живі, незвичайні ідеї майстер-класів.Клоунада — про відкритість і вразливість.Про дозвіл бути неідеальною, але живою.Це техніки, які одночасно: — розвантажують голову— і відкривають несподівану глибину та усвідомлення.Плейбек-театр — це проживання і трансформація живих історій через рух.А коли всі ці практики проходять з розумінням мудрості та з посвятою,відкриваються нові пласти:інсайти, здібності, інше бачення себе.Вони допомагають відчепитися від усталеного образу «Я» і побачити значно більше «я» та його можливості 🙂На моїй онлайн вечірці танцю буде: йога вітрів трохи клоунади — для живості й сміху дотик до плейбек-театруБез складних форм.Без «треба вміти».Без правильності.Будемо: — рухатися— сміятися (іноді з себе 😄)— спостерігати— і м’яко відпускати те, що вже тісне.Деталі вечірки і записВ цьому постіhttps://t.me/tetacoach/3672
👁 521 25-12-28 23:15
🥳🤩ВЕЧІРКА з МайєюЗапрошую тебе на мій день народження онлайн💫🤩💃🗓 1 січня, 18:00 за Києвом📍 Онлайн в зумЯ + ще один рік життя 🥳 А значить — час святкувати.Запрошую тебе на теплу онлайн-вечірку,куди можна прийти: — без «ресурсного стану»— без планів на рік— без розуміння, що робити далі— навіть якщо трохи ніяково або соромноТут нічого не треба досягати.Можна просто бути.Можна буде:— сміятись— танцювати — м’яко відпустити те, що хочеться залишити в 2025— отримати несподіване послання для себе на 2026Будемо: веселитись прощатись із зайвим дозволяти собі новий досвід рухом заходити в стани, де з’являється більше легкості й ясностіЩоб досягти нового, важливо вийти за межі звичного — ми зробимо це через приємну танцювальну практику.Без складності. Без “правильно”, "розумно" "треба"І ще... ти отримаєш послання від… 👉 СЕБЕЦікава трохи магічна практика 💫🕊 Участь безоплатна.Я хочу подарувати нам свято — без марафонів,без «нового життя з понеділка», без напругиНевелика підготовка:📝 Підготуй два списки:Твої основні бажання на 2026Те, з чим ти хочеш попрощатись у 2026👑 І буде класно, якщо додаси щось святкове в свій наряд:мішуру, окуляри, обруч, корону, маску —це онлайн, але це вечірка 😉Хочеш прийти?Напиши в ТАБЛИЧЦІ своє ім’я та нік у Telegram,і янголи надішлть тобі особисте запрошення,а потім і посилання на Zoom.Можеш запросити з собою подруг. Але важливо щоб кожна записала себе також в ТАБЛИЧКУ гостей.Приходь на вечірку 💃🫖Не важливо, давно ти зі мною чи щойно побачила це оголошення.Якщо відчуваєш: — цікавість— бажання потусити— або легке «незручно, але хочеться»👉 цього вже достатньо.Святкуємо життя разом 💛
👁 172 25-12-27 07:31
Які сліди залишив 2025?Відень, Перемишль, Оффенбург, Київ, Львів, Одеса, Бакота... ХмельницькийЯ намагалась підвести підсумки року. І вхопила цікаве відчуття - це був 1 рік, чи десятки життів?2025 не складається в лінію. Він не про «було / стало». Хоча є що порівняти. І зміни в деяких аспектах колосальні.Але все ж таки 2025 для мене про щільність, глибину, міць і неймовірні трансформації. Якщо б сказали, що мій рік буде таким, я б не повірила що зможу усе це )))Багато танцювала крізь: простонеба, сама і з учасницями моїх МК, онлайн і оффлайн, в потягу, між пересадками в автобусах, в лікарняний палаті, в студії.Провела перший йога-танцювальний ретрит. Він був дивовижним, потужним і витонченим одночасно - учасники теж в супер короткий термін встигли і побачити прекрасне, і потанцювати, і навчитись позі медитації, і пойожитись і провести практику Максорми з онлайнерами і відвідати неймовірно прекрасний скельний монастир...Провела першу йога-танцювальну екскурсію у Відні. - Історія, що розкривається ще глибше і обємніше через вітри та танці.2025 - багато вчилась і багато викладала. Перекладала вчення —і між рядками глибинні сенси наче між світами.Складна хвороба, відчути жах смерті майже на дотик. Не десь там, а тут всередині себе і навколо...Пройти цей досвід і... написати книгу зцілення через духовні практики. Я написалаа це у стилі фентезі, куди вшила глибинні практики реальної живої історії...ДВА! Я пройшла в 2025 ДВА усамітнені мовчазні ретрити.14 днів24 дніТам, де час стискається і розширяється і більше не вимірюється датами. А інсайти, неможна описати словами, але це величезний вплив на розуміння справжніх причин і наслідків, і як досягати цілей, і ЯКІ цілі варті щоб їх досягати...Я зрозкміла, що на разі не зможу написати список досягнень. Не той вайб в мене...Я занотую сліди 2025Слід танцю —там, де внутрішні вітри створюють дива, розкривають внутрішній всесвіт і продукують зміни всередині і ззовні.Слід йога-танцювального ретриту —там, де інші почули себе і торкнулись прекрасного Слід хвороби —там, де мої духовні знання проявились як потужна сила, скажено потужна сила...Слід книги —там, де слова стали ліками.Слід усамітнення ретритів — найнеймовірніший, неімовірно рідкісний досвід інсайтів, розумінь та почуттів.Не всі роки рахуються календарем.Деякі рахуються глибиною трансфоомацій та слідів...💬 Напиши,які сліди залишив твій 2025 рік?.
👁 184 25-12-25 11:34
"Є вершина, що не розсипається.Але на неї не можна зійти заради себе..."Яка неймовірна в мене лінія наступництва... я не можу передати словами! Глибинні вчення, що переплітаються із мистецтвом. Книги, живопис, музика, поезія... а в мене ще й танці.💫Можна жити в монастирі із жорсткими правилами, а можна перетворювати світську буденність на рай. Це неймовірно що в мене в цьому житті так🔥🔥🔥До сліз. На Лам Римі Лама Пітер розповідав про свою нову фентезі книгу "Сила Бажання". І презентував пісню. Яку на його вірш створила студентка за допомогою ШІ.Не можу перестати її слухати. Це божественно. І дуже тонко, торкається глибини серця, глибини тонких внутрішніх вібрацій.В світі де іде війна, хвороби, смерті... де час від часу ми, як практикуючі, картаємо себе за провини, або сумніваємось в своїх можливостях...Така неймовірна пісня від Вчителя. Як бальзам на рани, як поштовх йти вперед.Переклад українською👇Ми підіймалися, бо могли.Бо схил був м’яким,бо сонце лягало як слід,бо інші теж ішли вгору.Кожен підйом здавався тріумфом.Робота.Погляд коханої людини.Сміх дитини.Тисяча піщинок,які ми прийняли за золото.Ми будували життя, як замки.Камінь за каменем.Мрію за мрією.Десятиліття за десятиліттям.А коли прийшла хвиля —вона не була жорстокою.Вона не кричала.Вона просто була.Закон — невидимий, але всюдисущий.Не підданий сумніву — за рідкісними винятками.Невблаганний — милосердніший за будь-яку милість.Ні бог нас не карав.Ні демон нас не підкорював.Лише наші зерна,що проростали з безпомилковою точністю.Ми не злі.Ми не загублені.Ми — люди:повні прагнень,повні сліпоти,повні такого болісного достоїнствау власних оманах.І тому ми підіймалися —знову і знову —до фальшивих вершин,що зникали, щойно ми їх торкалися.І все ж ми підіймаємося.І все ж ми падаємо.І все ж називаємо це життям.Та вдалині —лише одного разу —шепіт із-за меж:Є інша гора.Є вершина, що не розсипається.Але на неї не можна зійти заради себе.Слухати піснюhttps://youtu.be/23luqUGrZic?si=yJqGFpfFUBpTvcC7
👁 227 25-12-23 15:53
"Не просіть меньше вчень. Просіть більше здібностей проходити та практикувати Вчення" - Лама Пітер.Я не думала, що потраплю на ці 2 Лам Рими "Двері в алмазний шлях" від Геше Ла, бо вони припадали на дати коли я ще мала б бути в місячному ретриті.Але мій ретрит був на диво супер інтенсивним, що я виконала всі практики і навіть більше - раніше... і в певний момент відчула - завершеність сповненість тим, чим мала наповнитись... щось в середині мене сказало and now i'm Full... я сповнена. Тепер точно можу виходити із відчуттям виконання того що мала виконати.І... виходить теоретично я можу послухати Лам Рими наживо онлайн...Чому теоретично? Томущо після ретриту я ітак була сповнена інсайтами, практиками, новими знаннями які треба поступово інтегрувати в життя.І до ретриту я відчувала, що не можу вливати в себе щось нове, бо воно "не лізе"... і можна отримати лунг. В даному випадку мається на увазі лунг як перенавантаження, яке перевантажуватиме психіку, яке активує внутрішні вітри, що можуть впиратися у внутрішні затори (блоки)... Коротше я відчувала що "очіма б я їла все що бачу" але ментально і фізично мені не було можливостей отримувати Лам Рими, бо мені складно давались і основні мої вчення.Але, я просто вирішила послухати хоча б одну лекцію... і... врешті решт послухала всі. І на сьогодні вже по другому Ламриму навіть здала домашки, кр і отримала сертифікат.І ця фраза з Лам Риму про вчення - просто неймовірна. Реально ми можемо набагато більше ніж нам здається. Тож коли накриває тим, що "Ого як всього багато, я не можу.. не під силу.." - це лише старі зерна. І в такі моменти класно не засмучуватись, а навіть просто промовити: нехай я зможу мати ще більші здібності проходити всі необхідний для мене вчення". І це - сіє зерно.І да, це не означає, що поговоривши ці слова одразу треба перевантажувати себе вченнями, яеі "не лізуть".. я не перевантажувала, я не отримувала прямі передачі цих Лам римів від Геше Ла.. але я замість смутку, що не можу - раділа за тих хто може і проходить. І казала нехай в мене буде більше здібностей проходити важливі для мене вчення.І раптом ці Лам Рими через кілька місяців провели мої Лами. Я не мала б бути і на цих Лам Римах... але коли зерно посаджене - реальність змінюється.Тож я отримала прямі передачі і здала домашки та кр одного з них. І планую здати і другий...І.. нема лунгу 🔥Отже вкотре повторююю собі, все що кажуть Вчителі, все що ми вивчаємо - правда.