Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Диванна офензива
Added 14 Jul 2024

Диванна офензива

@sofaoffensive
Number of subscribers: 292
Photos: 342
Videos: 182
Links: 20
Description:
Ми вирішили створити цей канал для того щоб розгерметизувати ваші гальванізовані жданівщиною мізки, від тієї псевдо-аналітичної копоті яку генерують десятки інформаційних трутнів які черпають свої знання з вікіпедії та з українського перекладу Сунь Цзи.
Source

Диванна офензива | 1 квітня🤡 кремль планує забанити тг. Цікаво, що з цього приводу скажут...

Telegram community logo - Диванна офензива Диванна офензива @sofaoffensive
282 Views/Reach 2026-02-19 18:18 Message №607
1 квітня🤡 кремль планує забанити тг. Цікаво, що з цього приводу скажуть наші євангелісти заборони тг? Що, в росії банять тг і в Україні банять тг? 🥲 А как так то? Братські наріди чищо? Звісно Дуров ніякий не борець за свободу слова. Він як і звичайна людина дуже любить гроші. Якби він почав відкривати бекдори фсб, його месенджеру давно була б пизда. Якби він блокував список каналів які вимагає кремль, його месенджеру давно була б пизда. А повірте, там є такі кканали які кремль хоче знищити більше ніж ми. А не може. Бо бабки. Бо репутаційні ризики. Не в плані вільного месенджера, а токс від співпраці з фсб. Саме з фсб. Бо всі месенджери в тій чи іншій формі співпрацюють з урядами демократичних країн. Але з співпраця з фсб це кінець бізнес моделі. А там багато тіпів з різних башт ( в тому числі) заховали свої заначки і "кубишки" на чорний день. Саме тому кремль не має контролю над останнім вікном в реальність і хоче його прикрити і відкрити його в паралельній реальності в Максі. Це зараз вони роптят в коментах під постами про блекаути в Бєлгороді. А завтра почнуть організовувати дружини під командуванням вчорашніх СВОшників і палитимуть мусарки з ресторанами "за пацанов". Тому раби рабами, чмоні чмоняии, але якщо кремль йде на те щоб обрізати останній канал керування армії і організації штурмів, значить він щось знає. Або дуже переляканий з певних причин і дує на холодне. Тому кожен хто розказує, що тг працює на росію, Дуров агент кримля або взагалі не в матеріалі, або просто перетворив боротьбу на вид діяльності заради діяльності. Амплуа. Хто не вірить може запитати в чат боті Служби Божої як то так сталось, що ефесбе не може читати їхню переписку 🫠 в режимі онлайн. Ну і так. Тг нічим не кращий(у всьому іншому кращий) в плані безпеки від інших месенджерів. Тому дотримуємось звичайних правил безпеки в любому з них: - двофакторна аутентифікація;- нюдси тільки в секретних чятах на таймері самознищення; - з далбайобами і мутними персонажами спілкуємось так, ніби завтра скріни вашої переписки будуть по всьому тредсі чи фб. Або в пана майора на столі. - скрінимо погрози, держзраду, педофільську шнягу і бодішеймінг. Жартую звісно, бодішеймінг лайкаємо ❤️