Нація яка програє війну - не вертає своїх національних героїв з екзильних поховань в столицю Держави, за яку проливають кров найкращі з нас. Тому цей процес сигнал всім, в першу чергу ворогам - ми тут стоїмо на смерть. Тобто хуй ви сюди дойдете. Серед росіян є розумні істоти і саме до них(в тому числі) звертається наш істеблішмент у вигляді Буданова - хлопці, ви намагались, робили все, що могли, але ми зробили більше і ви програли. Це також сигнал союзникам і "союзникам" - ми цю війну не програємо, а навіть дуже сильно навпаки. Ми повертаємо своє. Ми стаємо субʼєктом міжнародних відносин, а не прокладкою між самітами ЄС і газпромівськими шакалами. Це сигнал в середину нації - бути весь час від когось залежним це означає віддати своє майбутнє і минуле, віддати живих і мертвих в руки людей, які ставляться до тебе як до екзотичного шоуруму на черговому Хуєнале. Тому за прахом провідників з-за кордону повинні повертатись тіла українських робітників. Земля без демографії це смерть нації у розстрочку. Прах кожного борця за волю України повинен повернутись до дому. В тому числі і з росії, Калнишевський, Дорошенко, Апостол, Полуботок. Всі. Ну як з росії... З того політичного утворення яке буде контролювати потрібну нам юрисдикцію. І щоб пришвидшити цей процес нас всім потрібно підтримувати наше військо, державу і один одного. Бо якщо ні, то в мʼясних штурмах Вільнюса, Берліна і Праги будемо брати участь вже ми з вами, а не тільки беззубий стєпашка з нетрів Камштова - Заглотова.
4 роки. Всі щось пишуть, згадують, діляться першими фото. Я нічого не напишу. Крім одного. Як і чотири роки тому ні на секунду не сумніваюсь що ми переможемо. Жодного разу в мене опускались руки(схуя б це?). Жодного разу в мене не було ніякої блять зневіри чи якоїсь фрустрації. Працюю, доначу, помагаю кому можу чим можу. Я не трачу час на сумніви і читання хуйні про чергові "мирні перемовини". Бо ця війна навічно в тій чи іншій формі. Як вітер чи погана погода. З цим просто треба змиритись і навчитись жити. Я не чекаю дня коли закінчиться війна. Бо знаю, що на наступний почнеться нова, можливо не менш важка і небезпечна для нашої нації і Держави. І не тільки з росією. За свою ідентичність, за своє місце серед рівних, за майбутнє наших дітей яке буде визначатись не тільки вже на полі бою, але і на полях пшениці, в цехах військових заводів, в офісах енергетичних компаній і в компʼютерах іт-шників. Крім того, що першочергово треба могти дати пизди, не менш важливо вміти заробляти гроші на своє існування, а не їздити знову на заробітки в Польщу чи клянчити кредити і міняти потім % на суверенітет за який ми зараз ригаємо кровʼю.І ще важливе. Ця війна остаточно створює нашу націю. А хто досі хоче залишатись народом той.... ідіть нахуй одним словом. Просто ідіть на=>хуй. Дякую кожному нашому воїну за нашу Україну. Дякую.
1 квітня🤡 кремль планує забанити тг. Цікаво, що з цього приводу скажуть наші євангелісти заборони тг? Що, в росії банять тг і в Україні банять тг? 🥲 А как так то? Братські наріди чищо? Звісно Дуров ніякий не борець за свободу слова. Він як і звичайна людина дуже любить гроші. Якби він почав відкривати бекдори фсб, його месенджеру давно була б пизда. Якби він блокував список каналів які вимагає кремль, його месенджеру давно була б пизда. А повірте, там є такі кканали які кремль хоче знищити більше ніж ми. А не може. Бо бабки. Бо репутаційні ризики. Не в плані вільного месенджера, а токс від співпраці з фсб. Саме з фсб. Бо всі месенджери в тій чи іншій формі співпрацюють з урядами демократичних країн. Але з співпраця з фсб це кінець бізнес моделі. А там багато тіпів з різних башт ( в тому числі) заховали свої заначки і "кубишки" на чорний день. Саме тому кремль не має контролю над останнім вікном в реальність і хоче його прикрити і відкрити його в паралельній реальності в Максі. Це зараз вони роптят в коментах під постами про блекаути в Бєлгороді. А завтра почнуть організовувати дружини під командуванням вчорашніх СВОшників і палитимуть мусарки з ресторанами "за пацанов". Тому раби рабами, чмоні чмоняии, але якщо кремль йде на те щоб обрізати останній канал керування армії і організації штурмів, значить він щось знає. Або дуже переляканий з певних причин і дує на холодне. Тому кожен хто розказує, що тг працює на росію, Дуров агент кримля або взагалі не в матеріалі, або просто перетворив боротьбу на вид діяльності заради діяльності. Амплуа. Хто не вірить може запитати в чат боті Служби Божої як то так сталось, що ефесбе не може читати їхню переписку 🫠 в режимі онлайн. Ну і так. Тг нічим не кращий(у всьому іншому кращий) в плані безпеки від інших месенджерів. Тому дотримуємось звичайних правил безпеки в любому з них: - двофакторна аутентифікація;- нюдси тільки в секретних чятах на таймері самознищення; - з далбайобами і мутними персонажами спілкуємось так, ніби завтра скріни вашої переписки будуть по всьому тредсі чи фб. Або в пана майора на столі. - скрінимо погрози, держзраду, педофільську шнягу і бодішеймінг. Жартую звісно, бодішеймінг лайкаємо ❤️
Є такий жанр в комедії як театр абсурду. В ньому дуже добре виступала "Загорецька Людмила Степанівна", а зараз Байдак. Так от. Весь світ, наш президент, наші європейські союзники, всі притомні люди, грають театр абсурду перед одним рудим поїхавшим дегенератом тільки заради того, щоб він не припинив допомагати Україні і не почав помагати росії. І щонайсмішніше - всі це розуміють. Це розуміє путін і гебня. Це розуміють європейці. Це розуміє американський діпстетйт і розвідка. Навіть лох Венс і куколд Рубіо це розуміють. Але не Трам з Левітт і Хегсетом. Ну ви просто вдумайтесь в яку пизду скотилась цивілізація, якщо весь прогресивний політичний клас людства має грати виставу для одного поїхавшого маразматика, президента найпотужнішої Демократії і Свободи на Землі, тільки для того, щоб він не помагав сатані добити останній форпост спротиву рафінованому злу. Так, зрозуміло що якщо ти кожного дня знаєш ціну згорання твоїх нервів яка вимірюється критичною допомогою твоїй армії і нації в час війни на виживання, то від цього стає легше. Але це не скасовує того факту, що людство явно звернуло кудись не туди. І як я вже неодноразово писав, якщо ціною продовження існування цього дегенеративного соціума є смерть України, тоді ми повинні забрати його з собою. Воно просто не заслуговує на існування, якщо там нема нас.Господи як жеж я ненавиджу всіх цих дегенератів.
Уявляєте заголовки в ЗМІ? - співробітники Третьої ОШБ провели вдалу зачистку села N!- співробітники "Птахів Мадяра"/"Гострих Картузів" зупинили механізований наступ на Мирноград і Покровськ!- співробітники ГУР/СБУ успішно уразили російський НПЗ в Тамбовській області!- співробітники ССО провели вдалу зачистку Вовчанська!- співробітник Хартії/Кракена, снайпер Петренко побив світовий рекорд з ураження цілі на відстань 2967 метрів! - співробітник 93 бригади "Холодний Яр" провів 234 дні на позиції на Торецькому напрямку! - співробітник Азову в ножовому бою зміг знищити окупанта в своєму окопі!- сьогодні було звільнено з полону ще 120 співробітників різних бригад ЗСУ та Нацгвардії! Не уявляєте? І я ні. А чому тоді більшість наших ЗМІ якось так непомітно для всіх нас почали якось виокремлювати цю категорію військовослужбовців називаючи їх співробітниками? Якщо сантехнік Іван вбив/побив/вкрав, то пишуть, що це зробив громадянин І. А якщо це саме зробив військовий то це зробив "чинний військовослужбовець такої то бригади". І похуй що до мобілізації він був теж сантехніком, наприклад. ЗМІ свідомо сегрегують військових щоб мати трафік на свої кончені сайти. Потім виходить хуєсос Гончаренко і робить прогрєв гоїв для своєї майбтуньої політичної кампанії(яка подіваюсь для нього ніколи не настане), пропонуючи якусь спецфонму для працівників ТЦК. По телемарафону перемога і пес патрон. Звісно, сказати, що ось тільки змі і гончаренко винні в тому, що сталося і в тому що наш нарід не любить "людоловів" це буде неправильно. Почнем з того, що наш народ, як і будь який інший, складається з великої частки далабйобів і тупих дегенератів. І це факт. А режим щоб хоч якось заменереджитт цу купу ідіотів самоусунуся від них за Єдиним Марафоном і крінжовим антикризом від бригад. Я хз що зі всім цим робити. А. Ну можна ще 2 млрд викинути на марафон. Подорожник на гангрену. Так переможемо💪🏻
Serg Marco:Кароч я не знаю як це працює, але коли я критикую владу за повільність впровадження такого компоненту ППО як зенітні дрони - то це мабуть пише один Serg Marco.Коли я пишу що під час масованих ракетних атак в нас все одно буде уражена частина інфраструктурних обʼєктів, і треба демонструвати єдність щоб не прогинатись під тиском росіян (бо для цього вони це і роблять)- то це мабуть пише інший якийсь Serg Marco. Іпсошник який працює на ОП.Коли росіяни затягують НПЗ сітками, та іншим захистом, та підтягують туди підрозділи ППО, а вони все одно палають кожен день- ми над ними сміємося. Коли уражають наші обʼєкти- то всі воють на тему відсутності 100% захисту від ракет та дронів.Шановні. Є звісно мудаки які не роблять достатньо щоб захистити обʼєкти. І це погано, і треба звісно висвітлювати такі випадки і вказувати КОНКРЕТНІ обʼєкти де цього немає. Там де приліт поруч привів до відключення обʼєкта по причині відсутності захисту.Ви не знаєте по якій причині відключили обʼєкт і скільки ракет туди прилетіло? То може спочатку розберетесь?Але ще треба пам'ятати що ніякий захист не зупинить балістику з бойовою частиною 400-500 кг. яка влітає точно в ціль. Не існує такого захисту.Цей захист потрібен щоб зменьшити шкоду при непрямих влучаннях, від розльоту уламків. Але якщо ви зможете вигадати конструкцію яка витримає 1-2 балістичні ракети без шкоди для інфраструктурного об'єкту- то прошу в коментарі, бо у реальних спеціалістів нема таких можливостей, і вони дуже потребують експертного середовища фейсбука. Ну серйозно, четвертий рік війни, ну ви якось повинні були за цей час розібратися як воно працює.Нам винесуть енергетику цією зимою. Ми будемо сидіти з плановими та екстреними відключеннями. Будуть бити по водогінам та іншим критичним об'єктам. Треба витримати це. А ще треба донатити фондам, які купляють зенітні дрони, йти в сили оборони та допомагати іншими способами. Можете зібрати мітинг під Київрадою, вимагаючі перерозподілу грошей з "бруківки" на зенітні дрони, теж буде гарна справа. Це конструктивно.Але сука сидіти та нити що вас погано захищають- ну це пиздець уліточко. І хай домогосподарки, ну не розбирається вони в тому як це працює, але коли здорові мужики молодші за мене, і судячи зі всього- здоровіші за мене приходять нити в коментарі- ну блювати від такого хочеться. Майже кожен в РФ прилітає по НПЗ. В Белгороді блекаут. І не тільки. І це тільки початок. Це перша зима коли ми будемо не тільки терпіти, але і відповідати. Але який сенс цих відповідей, якщо ви вже підняли лапки в гору?Записуйтесь в СОУ, донатьте на зенітні дрони, демонструйте громадську позицію заставляючи владу перерозподілити гроші на засоби захисту. І побажайте нашим хлопцям вдалих влучань. Dixi.
Повилазила всяка сеча бомжа і обурюється тут(завжди російською) що треба потратити цілу хвилину свого нікчемного життя, щоб вшанувати героїв. Будуємо тут скорботне гетто, панімаєш, це ж треба? Нєудобна відітєлі. Інша справа Миколі в окопі чи норі, 5 зіркові апартаменти, чудові краєвиди, якісне обслуговування, хороша компанія. Лежиш собі на боці, попиваєш "Прозору" і вбиваєш собі воріженьків. Щьолкаєш как арєшкі, як казав поки що живий класик російської педофілії. А все заради чого? А щоб Артут Панамрьов не спізнивчя бути далбайобом. Бо жеття це рух і далбайоби всюди повинні встигати виригати свою дуже важливу опінію. Якби не ті заради кого треба хвилину постояти, їбали би кадирівці тебе разом з твоєю жінкою, дітьми і собакою, а потім для розваги стріляли би вам по ногам. Але цим мокрицям складно зрозуміти очевидні речі. Дуже простий маркер - кожен хто ущімляється через хвилину мовчання - *усня і не українець. Ущімляється завжди російською, вибачається завжди укрїнською🤡. Це ж треба? Якась дуже загадкова та наша мова, друзі, згадуєш її тільки тоді коли отримав пизди. Сподіваюсь пан майор твердо і чітко пробʼє бізнеси і життєву ситуацію цього соціального опариша, після чого буде вжито відповідних заходів. В назіданіє, тк скзть
Найбільша, найжахливіша помилка путіна в тому, що він спочатку напав на Україну, а не НАТО. А запустив би 100 Іскандерів по країнам Балтії, загнав би в Естонію 20 дивізій, в країну яка трошки більша за Одеську область і яка немає операційної глибини, і поки НАТА: бе ме чмяк хуяк пук среньк, заявив би, що все це завтра припиниться за умови що ви відїбетесь від України зі своєю підтримкою. Чим більше смертей, жаху і руйнувань тим краще. Так ва-банк. Дуже на тоненькому. Але вихлоп я думаю відповідав ризику. Звісно не факт, що ми самі би здались, але шансів, що наш політичний режим був би такий впертий як під час вторгнення 22 лютого було б набагато менше. Просто коли ти бачиш, що сталось в сусідній країні, як НАТА здулась і як вони кинули свого союзника, то що буде з тобою? Коли тобі приставили пістолет до голови в тебе є вибір бити або тікати, але коли пристрелили твого сусіда і дивляться на тебе, то в тебе вже є третій вибір - домовлятись. Ще раз кажу, не факт, що ми б на це пішли, але шанси були би кратно більші, що так би і було. Таким чином путін би вирішив дві проблеми, розвалив НАТО і вернув Україну сателітом, в свою орбіту, того чи іншого ступеню лояльності. Були би щось на кшталт Казахстану: раптят но слушаются. І не втратила би московія всю техніку часів ссср, 1млн юнітів і основне ось цей фльор непереможності і страху який вони наводили на пів світу. А тепер їх Вірменія навіть посилає🤡. Так буває коли оточив себе інтелектуальними дегенератами і жадними лицемірами які впарюють тобі фуфло в якому самі не розбираються. путін думав, що нападає на Джуліана, короля лемурів з мультика "Мадагаскар", а попав в пащу медоїда в кривавій саванні Серенгеті.
Народ, люмпен, заросіяни і боти поєднались в антидержавному проміскуїтеті під дописами нашого премʼєр міністра, пані Свириденко, в яких вона показує наслідки прильоту по будинку Уряду. Га га га, так вам і треба. Давно пора. Ще б у Верховну раду прилетіло, ги ги ги. І над всім цим скотом, запрягши його у вудила ненависті до влади, скачить вершник без голови, так звані опозиційні блогери та діячі, які не втрачають жодного шансу підпиляти гілку на якій сидять разом з цією ж владою. Яи чекають іншу? Все це тиражується десятками постів і сотнями коментів і розтікається по фб краще як отрута з рота російських пропагандистів. Ну їм буквально не треба нічого робити, за них тут є кому розколювати націю і підривати легітимність влади. Я всіх памʼятаю хто це робить. Я бачу всіх хто схвально лайкає ці дописи. Я б хотів чітко артикулювати свою позицію: ви не те що гній, ви гірші від росіян. Це якщо дуже коротко. Але в мене є теж претензія до влади. Чому ці істоти досі мають доступ до інтернету, замість доступу до тюремної їжі і години прогулянки на критій? Ці опариші буквально розїдають і без того не дуже здорове тіло нашого Левіафана, так він ще й не хоче себе захистити маючи при цьому весь інструментарій і легітимність. Дуже дивна ситуація насправді.
Опускаючи моральну сторону питання щодо публікації на ЕП субʼєктивних опіній щодо заходу Єрмака з студентами, бо українська журналістика і мораль це такі ж непоєднювальні поняття як українська корупція і антикорупціонери, все ж хотів би зазначити низку плюсів і мінусів цієї зустрічі. З плюсів: ця зустріч взагалі відбулась, на ній півтори години у хвіст і гриву їбали другу людину в Державі, людина була зла, але не хамила, сторони зрозуміли(?) відстань між реальностями в якій кожна з них живе, Зеленський на другий день почав анонсувати плюшки студентам з зимовою вступною кампанією, збільшення кількості і суми стипендій, та ін. Тобто студенти понятійно відстрапонили голову ОП і після того нікого не розстріляли, не вигнали з вузу, а президент почав робити спроби придобритись до цього прошарку нашого громадянського суспільства. З мінусів: відстань - велика. З одного боку ти на вістрі дипломатичного треку який потенційно може змінити світову архітектуру безпеки. З іншого боку тебе їбе студент УКУ. Неприємно. Воно все зрозуміло, що політики на те і політики щоб відповідати так щоб нічого не відповісти, а не в режимі "сорочка-хлопець" лізти брататись з громадянами в народницькому угарі. Але нещирість і піздьож це шлях в кінець тільки з іншого боку. Можна просто подивитись на сиву нікчему і зрозуміти, що ти будеш там само. Особисто мені все сподобалось. Давайте ще. Але + з Президентом. Бо якщо по ним не стукати, то забʼють якраз вони.