Source
Диванна офензива | Є такий жанр в комедії як театр абсурду. В ньому дуже добре виступала ...
327 Views/Reach
2025-12-29 21:21
Message №580
Є такий жанр в комедії як театр абсурду. В ньому дуже добре виступала "Загорецька Людмила Степанівна", а зараз Байдак. Так от. Весь світ, наш президент, наші європейські союзники, всі притомні люди, грають театр абсурду перед одним рудим поїхавшим дегенератом тільки заради того, щоб він не припинив допомагати Україні і не почав помагати росії. І щонайсмішніше - всі це розуміють. Це розуміє путін і гебня. Це розуміють європейці. Це розуміє американський діпстетйт і розвідка. Навіть лох Венс і куколд Рубіо це розуміють. Але не Трам з Левітт і Хегсетом. Ну ви просто вдумайтесь в яку пизду скотилась цивілізація, якщо весь прогресивний політичний клас людства має грати виставу для одного поїхавшого маразматика, президента найпотужнішої Демократії і Свободи на Землі, тільки для того, щоб він не помагав сатані добити останній форпост спротиву рафінованому злу. Так, зрозуміло що якщо ти кожного дня знаєш ціну згорання твоїх нервів яка вимірюється критичною допомогою твоїй армії і нації в час війни на виживання, то від цього стає легше. Але це не скасовує того факту, що людство явно звернуло кудись не туди. І як я вже неодноразово писав, якщо ціною продовження існування цього дегенеративного соціума є смерть України, тоді ми повинні забрати його з собою. Воно просто не заслуговує на існування, якщо там нема нас.Господи як жеж я ненавиджу всіх цих дегенератів.