Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Диванна офензива
Added 14 Jul 2024

Диванна офензива

@sofaoffensive
Number of subscribers: 292
Photos: 342
Videos: 182
Links: 20
Description:
Ми вирішили створити цей канал для того щоб розгерметизувати ваші гальванізовані жданівщиною мізки, від тієї псевдо-аналітичної копоті яку генерують десятки інформаційних трутнів які черпають свої знання з вікіпедії та з українського перекладу Сунь Цзи.
Source

Диванна офензива | Є такий жанр в комедії як театр абсурду. В ньому дуже добре виступала ...

Telegram community logo - Диванна офензива Диванна офензива @sofaoffensive
327 Views/Reach 2025-12-29 21:21 Message №580
Є такий жанр в комедії як театр абсурду. В ньому дуже добре виступала "Загорецька Людмила Степанівна", а зараз Байдак. Так от. Весь світ, наш президент, наші європейські союзники, всі притомні люди, грають театр абсурду перед одним рудим поїхавшим дегенератом тільки заради того, щоб він не припинив допомагати Україні і не почав помагати росії. І щонайсмішніше - всі це розуміють. Це розуміє путін і гебня. Це розуміють європейці. Це розуміє американський діпстетйт і розвідка. Навіть лох Венс і куколд Рубіо це розуміють. Але не Трам з Левітт і Хегсетом. Ну ви просто вдумайтесь в яку пизду скотилась цивілізація, якщо весь прогресивний політичний клас людства має грати виставу для одного поїхавшого маразматика, президента найпотужнішої Демократії і Свободи на Землі, тільки для того, щоб він не помагав сатані добити останній форпост спротиву рафінованому злу. Так, зрозуміло що якщо ти кожного дня знаєш ціну згорання твоїх нервів яка вимірюється критичною допомогою твоїй армії і нації в час війни на виживання, то від цього стає легше. Але це не скасовує того факту, що людство явно звернуло кудись не туди. І як я вже неодноразово писав, якщо ціною продовження існування цього дегенеративного соціума є смерть України, тоді ми повинні забрати його з собою. Воно просто не заслуговує на існування, якщо там нема нас.Господи як жеж я ненавиджу всіх цих дегенератів.