Source
Диванна офензива | Уявляєте заголовки в ЗМІ? - співробітники Третьої ОШБ провели вдалу за...
262 Views/Reach
2025-12-05 16:35
Message №560
Уявляєте заголовки в ЗМІ? - співробітники Третьої ОШБ провели вдалу зачистку села N!- співробітники "Птахів Мадяра"/"Гострих Картузів" зупинили механізований наступ на Мирноград і Покровськ!- співробітники ГУР/СБУ успішно уразили російський НПЗ в Тамбовській області!- співробітники ССО провели вдалу зачистку Вовчанська!- співробітник Хартії/Кракена, снайпер Петренко побив світовий рекорд з ураження цілі на відстань 2967 метрів! - співробітник 93 бригади "Холодний Яр" провів 234 дні на позиції на Торецькому напрямку! - співробітник Азову в ножовому бою зміг знищити окупанта в своєму окопі!- сьогодні було звільнено з полону ще 120 співробітників різних бригад ЗСУ та Нацгвардії! Не уявляєте? І я ні. А чому тоді більшість наших ЗМІ якось так непомітно для всіх нас почали якось виокремлювати цю категорію військовослужбовців називаючи їх співробітниками? Якщо сантехнік Іван вбив/побив/вкрав, то пишуть, що це зробив громадянин І. А якщо це саме зробив військовий то це зробив "чинний військовослужбовець такої то бригади". І похуй що до мобілізації він був теж сантехніком, наприклад. ЗМІ свідомо сегрегують військових щоб мати трафік на свої кончені сайти. Потім виходить хуєсос Гончаренко і робить прогрєв гоїв для своєї майбтуньої політичної кампанії(яка подіваюсь для нього ніколи не настане), пропонуючи якусь спецфонму для працівників ТЦК. По телемарафону перемога і пес патрон. Звісно, сказати, що ось тільки змі і гончаренко винні в тому, що сталося і в тому що наш нарід не любить "людоловів" це буде неправильно. Почнем з того, що наш народ, як і будь який інший, складається з великої частки далабйобів і тупих дегенератів. І це факт. А режим щоб хоч якось заменереджитт цу купу ідіотів самоусунуся від них за Єдиним Марафоном і крінжовим антикризом від бригад. Я хз що зі всім цим робити. А. Ну можна ще 2 млрд викинути на марафон. Подорожник на гангрену. Так переможемо💪🏻