Source
Диванна офензива | Serg Marco:Кароч я не знаю як це працює, але коли я критикую владу за ...
244 Views/Reach
2025-10-10 06:12
Message №527
Serg Marco:Кароч я не знаю як це працює, але коли я критикую владу за повільність впровадження такого компоненту ППО як зенітні дрони - то це мабуть пише один Serg Marco.Коли я пишу що під час масованих ракетних атак в нас все одно буде уражена частина інфраструктурних обʼєктів, і треба демонструвати єдність щоб не прогинатись під тиском росіян (бо для цього вони це і роблять)- то це мабуть пише інший якийсь Serg Marco. Іпсошник який працює на ОП.Коли росіяни затягують НПЗ сітками, та іншим захистом, та підтягують туди підрозділи ППО, а вони все одно палають кожен день- ми над ними сміємося. Коли уражають наші обʼєкти- то всі воють на тему відсутності 100% захисту від ракет та дронів.Шановні. Є звісно мудаки які не роблять достатньо щоб захистити обʼєкти. І це погано, і треба звісно висвітлювати такі випадки і вказувати КОНКРЕТНІ обʼєкти де цього немає. Там де приліт поруч привів до відключення обʼєкта по причині відсутності захисту.Ви не знаєте по якій причині відключили обʼєкт і скільки ракет туди прилетіло? То може спочатку розберетесь?Але ще треба пам'ятати що ніякий захист не зупинить балістику з бойовою частиною 400-500 кг. яка влітає точно в ціль. Не існує такого захисту.Цей захист потрібен щоб зменьшити шкоду при непрямих влучаннях, від розльоту уламків. Але якщо ви зможете вигадати конструкцію яка витримає 1-2 балістичні ракети без шкоди для інфраструктурного об'єкту- то прошу в коментарі, бо у реальних спеціалістів нема таких можливостей, і вони дуже потребують експертного середовища фейсбука. Ну серйозно, четвертий рік війни, ну ви якось повинні були за цей час розібратися як воно працює.Нам винесуть енергетику цією зимою. Ми будемо сидіти з плановими та екстреними відключеннями. Будуть бити по водогінам та іншим критичним об'єктам. Треба витримати це. А ще треба донатити фондам, які купляють зенітні дрони, йти в сили оборони та допомагати іншими способами. Можете зібрати мітинг під Київрадою, вимагаючі перерозподілу грошей з "бруківки" на зенітні дрони, теж буде гарна справа. Це конструктивно.Але сука сидіти та нити що вас погано захищають- ну це пиздець уліточко. І хай домогосподарки, ну не розбирається вони в тому як це працює, але коли здорові мужики молодші за мене, і судячи зі всього- здоровіші за мене приходять нити в коментарі- ну блювати від такого хочеться. Майже кожен в РФ прилітає по НПЗ. В Белгороді блекаут. І не тільки. І це тільки початок. Це перша зима коли ми будемо не тільки терпіти, але і відповідати. Але який сенс цих відповідей, якщо ви вже підняли лапки в гору?Записуйтесь в СОУ, донатьте на зенітні дрони, демонструйте громадську позицію заставляючи владу перерозподілити гроші на засоби захисту. І побажайте нашим хлопцям вдалих влучань. Dixi.