Source
Диванна офензива | Повилазила всяка сеча бомжа і обурюється тут(завжди російською) що тре...
265 Views/Reach
2025-09-25 07:15
Message №507
Повилазила всяка сеча бомжа і обурюється тут(завжди російською) що треба потратити цілу хвилину свого нікчемного життя, щоб вшанувати героїв. Будуємо тут скорботне гетто, панімаєш, це ж треба? Нєудобна відітєлі. Інша справа Миколі в окопі чи норі, 5 зіркові апартаменти, чудові краєвиди, якісне обслуговування, хороша компанія. Лежиш собі на боці, попиваєш "Прозору" і вбиваєш собі воріженьків. Щьолкаєш как арєшкі, як казав поки що живий класик російської педофілії. А все заради чого? А щоб Артут Панамрьов не спізнивчя бути далбайобом. Бо жеття це рух і далбайоби всюди повинні встигати виригати свою дуже важливу опінію. Якби не ті заради кого треба хвилину постояти, їбали би кадирівці тебе разом з твоєю жінкою, дітьми і собакою, а потім для розваги стріляли би вам по ногам. Але цим мокрицям складно зрозуміти очевидні речі. Дуже простий маркер - кожен хто ущімляється через хвилину мовчання - *усня і не українець. Ущімляється завжди російською, вибачається завжди укрїнською🤡. Це ж треба? Якась дуже загадкова та наша мова, друзі, згадуєш її тільки тоді коли отримав пизди. Сподіваюсь пан майор твердо і чітко пробʼє бізнеси і життєву ситуацію цього соціального опариша, після чого буде вжито відповідних заходів. В назіданіє, тк скзть